SKIN79, Super Plus Triple Functions BB Vital Cream (Trzyfunkcyjny krem BB)

SKIN79, Super Plus Triple Functions BB Vital Cream (Trzyfunkcyjny krem BB)

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Super Plus Triple Functions BB Vital Cream trzyfunkcyjny krem BB to osiągnięcie kosmetyczne firmy SKIN79 wśród kremów BB. Jego nowa, szybko absorbująca się formuła zapewnia świeże, matowe wykończenie, jeszcze lepszą ochronę i pielęgnację. Wysoki filtr SPF 50 PA+++ chroni skórę przed promieniami UVA.

Zawarte w trzyfunkcyjnym kremie Super Plus Triple Functions BB Vital Cream SKIN79 roślinne składniki zapewniają skórze gładkość i elastyczność, dzięki kontroli poziomu nawilżenia i wydzielania sebum. Dodatkowo 5-V (Vital-V Complex), w którego skład wchodzą witaminy A, E, C oraz F pielęgnują, dodając skórze blasku i witalności.

Krem Super Plus Triple Functions BB Vital Cream od SKIN79 ma neutralny, bardzo twarzowy kolor - jasny, lekko żółty i piękny, delikatny, kremowo-kwiatowy zapach. Zapewnia skórze dobre krycie, a przy tym, dzięki właściwościom rozświetlającym, skóra wygląda ładnie, naturalnie i zdrowo.

matujące, nawilżające, kryjące, ochronne, ujednolicające
Krycie
mocne
w buteleczce, z pompką
Filtry
SPF >30
kremy BB i CC
mieszana, normalna, sucha

Jedyny jakiego używam

Jako osoba nie malująca się codziennie znalazłam swój ideał. Jest to dla mnie produkt, którym mogę budować krycie, jednak bardzo łatwo z nim przesadzić, więc należy uważać. Ja używam go w małej ilości przez co jest niesamowicie wydajny.

Kolor bardzo mi odpowiada, super komponuje się z innymi płynnymi kosmetykami.

Produkt zawsze trzeba przypudrować inaczej zjedzie z buźki, mam na myśli to, że nie zastyga jak niektóre produkty, jednak mimo wszystko wydaje się być trwały.

Niestety w sytuacji kiedy cera na trochę gorszy czas (np. podczas przeziębienia) to lubi podkreślać suche skórki.

Mazidło zapakowane w przyjemnym opakowaniu, które mi odpowiada. Zauważyłam, że lubi się ono zacinać pod koniec opakowania, przez co trzeba uważać, aby produkt nie ubrudził wszystkiego dookoła. JEst to jednak sytuacja do opanowania. :)

Regularna cena dosyć duża, ja zawsze poluję na promki, które wydaje mi się są dosyć często.

Mega kryjący krem bb

Moja przygoda z kosmetykami z firmy skin79polska rozpoczęła się niedawno i to właśnie od tego kosmetyku - kremu BB Super+. ????
Ma on piękny, jasny kolor i dosyć solidne krycie jak na krem BB, lecz dalej pozostające naturalnym. Efekt z nim wygląda wspaniale!
Z chęcią poszerze swoją kolekcję w niedalekiej przyszłości.

Najlepszy z Najlepszych

Dla mnie to najlepszy podkład ever. Używam go od kilku lat, daremnie szukałam czegoś co mogłoby być lepszym zamiennikiem ale nie znalazłam. Mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami, dodatkowo przebarwienia i blizny potrądzikowe na policzkach. Priorytetem dla mnie był pełny kamuflaż i żeby mnie nie zapchał. I to właśnie ten produkt ze skin79 Orange spełnił wszystkie moje oczekiwania. Niejednokrotnie słyszałam komplementy i pytania jakiego podkładu używam bo moja cera jest wygładzona. Ten produkt po całym dniu na mojej twarzy wyglądał świeżo, nie rolował się, nie schodził. Moja cera jest bardzo kapryśna, wysypuje mnie praktycznie po wszystkim a ten krem bb moja skóra pokochała. Polecam !!!

Raz na jakiś czas ok

Kolor jest typowo w brzoskwiniowej tonacji, także kolor opakowanie dobrze to oddaje, a szkoda bo liczyłam na obiecane żółte tony. Krem mocno kryje, także świetnie maskuje niedoskonałości, nie mówimy tu o lekkim wyrównaniu koloru w stylu BB tylko o całkiem dużym kryciu jak w podkładzie. Przez swoje ciepłe brzoskwiniowe tony pięknie zakrył moje sińce pod oczami i chyba to moje ulubione miejsce na aplikacje tego kremu.
Niestety to krycie ma odbicie w swojej ciężkości dla skóry. Jest dobry od czasu do czasu, bo przy codziennym użytkowaniu ponad miesiąc zauważyłam pogorszenie stanu skóry tzn zatkane pory, te same problemy co miałam przy codziennym użytkowaniu podkładu z średnim kryciem. Kupiąc krem bb chciałam lekkie wyrównanie z przede wszystkim pielęgnacją skóry, a nie pogorszenie jej stanu. Cena ok i dostępność też.
Kolor jednak trochę kojarzy mi się z średniej półki podkładem. Nie do końca wtapia się w kolor skóry. Duży plus za dużą ochronę przeciwsłoneczną.

Niezastąpiony

Używam kremu już od kilku lat i jest on dla mnie niezastąpiony. Po nałożeniu ujednolica kolor cery, zakrywa wszelkie zaczerwienienia i drobne niedoskonałości, jak na krem bb kryje więc dobrze, a nawet jeszcze lepiej, gdy nałożę go gąbeczką. Kryje dobrze, ale nie przesadnie - twarz nie wygląda jak maska, na czym mi głównie zależało przy wyborze. Na początku wydaje się dość jasny, ale z czasem coraz bardziej dopasowuje się do koloru skóry. Co najbardziej mnie w nim zachwyca to to, że prawie w ogóle nie widać go na twarzy. Cera wygląda na zdrową, odżywioną, nawliżoną.
Na początku kupowałam jego mini wersje, dopiero później zdecydowałam się na normalne opakowanie i mam go już naprawdę długo, więc jest, przynajmniej dla mnie, bardzo wydajny.

Gdyby nie kolor..

Mam jasną cerę, która jest wrażliwa i przetłuszcza się w strefie T. Zakupiłam miniaturkę tego kremu BB, ponieważ wersja różowa miała dla mnie nieodpowiedni kolor. W tym przypadku było podobnie. Krem nie jest jakiś ciemny, ale jego odcień nie wygląda na mnie korzystnie. Dlatego lubiłam go mieszać z innymi podkładami i w tej formie super się sprawdził. Trwałość jest dla mnie przeciętna. Po kilku godzinach cera mi się wyświeca. Zapach ma całkiem przyjemny i delikatny. Nie wpłynął negatywnie na moją cerę.

nie kupię ponownie

mimo wielkich nadziei co do tego bb niestety między nami nie ma miłości. przede wszystkim dlatego, że kolor jest ciężki do ogarnięcia. po jakimś czasie zaczyna się utleniać przez co niestety ale ciemnieje. wg. to jest trochę nie fajne, zwłaszcza, że mamy 2023 rok i na prawdę już nie powinno być takich problemów. niestety po 3-4 godzinach krem nie wygląda też dobrze na skórze. zbiera mi się w zmarszczkach a pory są podkreslone. możliwe, że z moją cerą coś jest nie tak, natomiast ja nie kupię go ponownie.

Fajny

Fajny kolor chodź dla mnie mógłby być trochę ciemniejszy lecz dopasował się do skóry i nie odznaczał. Skóra była nawilżona ,promienna ,pełna blasku. Mam skórę wrażliwą i mieszaną. Nie uczulił, nie rolował się na skórze. Zostawił fajną delikatną poświatę. Jeśli ktoś szuka czegoś lekkiego na okres wiosna lato to polecam.

Bardzo fajny

Ten krem BB miałam w pełnowymiarowej wersji i również kilka miniaturek.
Używałam zarówno w porze zimowej jak i letniej. Uważam, ze naprawdę on ładnie kryje i to czasem nawet lepiej od zwykłych drogeryjnych podkladow. Ma ładny i uniwersalny odcien - ani bardzo jasny ale nie do śniadej skory. Jest bardzo wydajny przez dość gęsta konsystencje. Często można go dostać na promocji co go dodatkowo uatrakcyjnia. Jak potrzebuje kremu BB (w szczególności na wyjazdy) to zaopatruje się w mini produkt. Dodatkowa ochrona spf 50 zawsze spoko. Nie wpływa w żaden sposób na konsystencje (co często zauwazalam w podkładach z spf). Jeżeli chodzi o trwalosc - No tu tak jak to w kremach tego typu - raczej średnio. Potrafi mi się ścierać po kilku godzinach.

Idealni!

Dla mnie idelany! Przede wszystkim ultra lekki, nie zapycha skóry a dla nie to podstawa. Super wyrównuje koloryt skóry, i świetnie rozświetla buzię. używam go nie zależnie od pory roku. Polecam szczególnie jeżeli ktoś maluje się na codzień.

Mój towarzysz na co dzień !

Krem stosuje od jakiegoś roku.
Jest niezawodny, nie ściera się ma fajną konsystencję gęstego kremu. Dobrze nakłada się gąbeczką lub palcami.
Pół pompki wystarcza do pokrycia całej twarzy, aby wykonać wyrównienie kolorytu.
Trwałość świetna, plus za wysoką ochronę przeciwsłoneczną.
Minusem jest to, że każdy odcień z serii jest bardzo podobny i jasny, mimo tego że się wtapia w skórę to latem muszę go mieszać z ciemniejszym innym podkładem aby dobrać odpowiedni odcień do mojej już opalonej cery.

Przy suchej skórze, może zbierać się w okolicy przesuszeń i je podkreślać.

Mimo iż to krem bb ma znakomite krycie.
Polecam !

Ja jednak lubię

Po recenzjach widać ze ten produkt albo się kocha, albo nienawidzi. Ja jestem w tej pierwszej grupie- mam cerę sucha / mieszaną i uwielbiam ten krem. Jest mega wydajny (cieniutka warstwa wklepana gąbką) , trzyma się cały dzień (a to dla mnie kluczowe przy doborze podkładów ) , zimą kiedy nie jestem opalona dostosowuje się ładnie do kolorytu mojej cery, latem dodaje do niego przyciemniacz do podkładu i dobieram kolor w zależności od stopnia opalenizny. To na prawdę świetny produkt, używam go od ponad pół roku , dopiero zaczęłam drugie opakowanie (przy codziennym stosowaniu) , nie roluje się, cera wyglada mega naturalnie i zdrowo szczególnie jeśli połączymy go z konturowaniem na mokro nie używając pudru.