Rimmel, Glam` Eyes Day 2 Night (Tusz do rzęs 2 w 1)

Rimmel, Glam` Eyes Day 2 Night (Tusz do rzęs 2 w 1)

Pojemność 9.5 ml
Cena PLN 28.00

Glam` Eyes Day 2 NightRimmel to tusz do rzęs 2 w 1. Odkręć odpowiednią nakrętkę i nabierz na szczoteczkę odpowiednią ilość maskary:
górna nakrętka (czarna) - efekt naturalny na co dzień, wyraźnie wydłużone i idealnie rozdzielone rzęsy. Dolna nakrętka (różowa) - efekt glamour idealny na wieczór, rzęsy wydłużone, rozdzielone i pogrubione aż do 15 razy.

Only night

Tusz kupiłam w zakupowym szale, zachęcona recenzjami na zagranicznych kanalach youtube. Jak każdej maskary, tej rowniez trzeba sie nauczyc uzywac. Ja nakladam produkt tylko szczoteczka nr 2, bo lubie mocno pogrubione rzesy. Tusz spelnia swoja role, oczy sa "otwarte", rzesy rzeczywiscie wydluzone i pogrubione. Nie osypuje sie, nie kruszy, ale przy nieumiejetnym uzyciu moze je sklejac. Moje jedyne "ale" dotyczy wydajnosci. Używam Day2Night dopiero od 2 miesiecy, a juz sie prawie skonczyl.

Taki średni .. Myślałam , ze będzie lepiej

Tusz taki sobie za tą cenę spodziewałam się czegos lepszego :(
Wydłuża tylko troszeczkę minimalnie , wodoodporny , i ma ładne opakowanie . To tyle z plusów .
CzAs na minusy ;
- miał pogrubiać , nie wiem czy producent za sklejanie rzęs uważa , że stają się grubsze
-nie rozdziela za bardzo rzęs .
Taki przeciętniak ;//

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Okropny

Tusz zachęcający i opakowaniem, firmą i dwiema szczoteczkami.. nic poza tym. Po 1 tusz jest OKROPNIE mokry, nie jestem zwolenniczką takich tuszów ale nie sądziłam, że może być aż tak źle. Myślę, że będzie odpowiedni dla kogoś, kto nie wymaga od tuszu zbyt wiele i używa go tylko na codzień do lekkiego, codziennego makijażu- bo ani nie podkręca (dopiero po użyciu zalotki coś mogłam zrobić z rzęsami) , nie wydłuża, nie pogrubia, kolejny minus to cena bo zbyt tani też nie był.

plusy? :
-cieńsza szczoteczka daje rade rozdzielić rzęsy po tym jak ta grubsza je sklei..
-nie wysycha szybko na rzęsach

ogólnie odradzam :-)

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze i jedyne opakowanie w trakcie- 9,5 ml.

Nigdy więcej

Niestety zawiodłam się na tym tuszu. Przede wszystkim dlatego, że zostawia okropne grudki, których nie można w żaden sposób wygładzić. Rzęsy tak umalowane wyglądają nieestetycznie, jakby malowała je osoba, która robi to po raz pierwszy w życiu. Ponadto zauważyłam, że tusz źle wpływa na kondycję rzęs. Przez ponad 15 lat używania różnych maskar, nigdy nie zauważyłam problemu wypadania rzęs. Niestety po miesiącu używania tego tuszu, wypadło mi ich sporo.

Ciekawe rozwiązanie :)

Ciekawy tusz, takie dwa w jednym zapewnia mniejsze rozczarowanie po zakupie :) Wersja wydłużająca, która bardziej przypadła mi do gustu, daje naturalny efekt bez sklejania, pogrubiająca natomiast pogrubia porównawczo do innych mascar, minusem jest to o czym wspominały moje przedmówczynie, że tusz przy nałożonej większej ilości na rzęsy ma tendencję do kruszenia. Ja wtedy stosuję taki trik, o którym gdzieś kiedyś przeczytałam :) Nakładam na rzęsy bazę po cienie i jest ok :) Nie wiem czy kupię ponownie ze względu na swoje upodobanie do makijażowych nowości.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

To jeszcze nie to :)

Ciągle szukam produktu, dla którego stracę głowę :) Ta maskara jest ok, pod warunkiem, że użyje się szczoteczki day i night jednocześnie. Tzn. tenefekt jest dla mnie w miarę zadowalający, bo przy moich niestety krótkich rzęsach marzę o czymś co idealnie wydłuża i pogrubia. Ta maskara nie jest zła, ale to jeszcze nie szczyt moich oczekiwań, więc szukam dalej :)

Jeden z najgorszych

Mam długie rzęsy, które potrzebują przyciemnienia i rozdzielenia. Nowy tusz owszem...przyciemnia, ale przeokropnie skleja!

Na szczoteczkę tusz nabiera się grudami i pomimo oczyszczania jej - fatalnie maluje rzęsy.

Spróbowałam użyć starej szczotki z Maybelline ale widzę, że to kwestia konsystencji tuszu. Jeden z najgorszych jakie miałam:(

Część cienka - dość ładnie rozdziela jednak daje prawie niewidoczny efekt.

Nigdy więcej go nie kupię a ten niezużyty zamierzam wyrzucić do kosza...i to bez sentymentu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

godny polecenia

ekstra!
od lat jestem wierna tuszom Rimmela, a nowy Day2Night tylko mnie w tym utwierdzil. po raz kolejny przekonuje sie, ze dobra jakosc kosmetyku nie musi wiazac sie z wysoka cena.
grubsza szczoteczka pieknie rozdziela i podkreca gorne rzesy, ciensza sluzy mi do delikatnego zaznaczenia dolnych.

Plusy:
nie skleja rzes
nie kruszy sie
szczoteczki dobrze rozczesuje rzesy
piekna glebia koloru
ladne czarno-rozowe opakowanie

Minusy:
dosc szybko wysycha
maly efekt po pomalowaniu rzes ta ciesnsza szczotka

Nawet, nawet

Wersja na dzień odpowiada mi wtedy, kiedy robię lekki makijaż, tusz wydłuża moje rzęsy i wyglądają bardzo naturalnie. Wersja na noc jest trochę mocniejsza, natomiast nie jest to efekt jakiś mega.. Pozostanę jednak przy innym tuszu Rimmela, kiedy skończę to opakowanie ;)

Używam tego produktu od: 3 dni

Nie polecam

NIe polecam!
Kupiłam na podstawie krótkiej recenzji/reklamy w jakiejś gazecie.
Pierwsze kilka użyć OK. Z każdym następnym tusz zachowuje się coraz gorzej. Zaczyna się kruszyć.

Pierwsza nakrętka do tzw makijażu dziennego, druga ma pogrubiać i czynić makijaż bardziej wyjściowym.

Po użyciu z drugą nakrętką robią się GRUDKI i KRUSZY się. Efekt w każdnym z wypadków marny.
Przy użyciu pierwszej nakrętki efekt ekstremalnie naturalny - prawie nie widać.
Noszę soczewki i mam fioła na punkcie tuszy - po tym po kilku godzinach czułam pieczenie oczu.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

WOW

Tusz Day2Night:

wersja na dzień:
WOW :) Jestem pod ogromnym wrażeniem. Zawsze marzyłam, aby rzęsy były tak wymalowane, jakby nie były wymalowane. KOCHAM TEN EFEKT !!!! Nie mam problemu z nałożeniem tuszu na najmniejsze rzęsy, szczoteczka nabiera idealną ilość tuszu i bardzo odpowiada mi ta konsystencja :)

wersja na wieczór:
I ta wersja jest też fajna :) Szczoteczka nabiera trochę więcej tuszu, ale nie jakoś nachalnie, fajnie się rozprowadza, też nie mam problemu z małymi rzęsami. Jednak efekt pogrubienia jest na pewno nie taki jak w reklamie. Ale mnie się taki efekt podoba :)

Szczerze - to najczęściej będę używała wersji na dzień. Ten tusz zajął zaszczytne pierwsze miejsce wraz z Extra Super Lash :)

Całkiem całkiem

Tusz jest całkiem niezły, ale jak dla mnie jedynie przy użyciu różowej nakrętki... a i tak efekt nie jest tak mocny jak bym chciała. Czarna nakrętka w moim wypadku daje zdecydowanie za słaby efekt, który w ogóle mi się nie podoba.

Tusz nie zostawia grudek, ale za to szczoteczka nie rozczesuje rzęs za dobrze. Zmywa się łatwo, nie rozmazuje w ciągu dnia.

Ja go więcej nie kupię, ale jeżeli ktoś lubi delikatniej podkreślone rzęsy, to niech próbuje :)

Używam tego produktu od: ok 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie