Rimmel, Glam` Eyes Day 2 Night (Tusz do rzęs 2 w 1)

Rimmel, Glam` Eyes Day 2 Night (Tusz do rzęs 2 w 1)

Pojemność 9,5 ml

Glam` Eyes Day 2 NightRimmel to tusz do rzęs 2 w 1. Odkręć odpowiednią nakrętkę i nabierz na szczoteczkę odpowiednią ilość maskary:
górna nakrętka (czarna) - efekt naturalny na co dzień, wyraźnie wydłużone i idealnie rozdzielone rzęsy. Dolna nakrętka (różowa) - efekt glamour idealny na wieczór, rzęsy wydłużone, rozdzielone i pogrubione aż do 15 razy.

Kompletne zero !!!!

Tusz jak dla mnie jest beznadziejny.

Na codzień maluję czarne kreski na powiekach i miałam nadzieję, że uzyskam fajny efekt pogrubionych i wydłużonych rzęs, ale niestety.

Tusz co najwyżej sprawia, że moje rzęsy są czarne, ale nadal krótkie, cienkie i sklejone. Nie daje żadnego efektu, jest dość rzadki a szczoteczki kiepskie.
Efekt jest taki, że mam ten tusz i po prostu go nie używam bo do niczego się nie nadaje.

Nie zachwycił mnie

Nie mam dużego doświadczenia z tuszami ponieważ mam dopiero 16 lat i prawie w cale się nie maluje. To mój drugi tusz. W sklepie stałam dość długo wybierajają ten właściwy i formuła dwa w jednym mnie zachęciła. Niestety po przybyciu do domu uznałam że opcja LONGER ( czyli czarna nakrętka ) jest nie dla mnie. Wyglądałam jak stara baba z doczcepianymi rzęsami. Dlatego na dzień dzisiejszy używam tylko różowej nakrętki.
Plusem jest wygodne i duże opakowanie a minusem to, że nie jest wodoodporny.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Dobry

Tusz jest dobry po użyciu zalotki. Nie robi owadzich nóżek, jak na taką cenę nie skleja tak jak inne.
Plusy:
+różowa zakrętka ładnie pogrubia
+ma wyraźny kolor
+rozdziela rzęsy
+w miarę wydłuża ale jakoś nie spektakularnie
Minusy:
narazie żadnych
Mimo to będę szukać swojego ideału.

Dobry

Plusy:

+ trwałosc
+ wydajnośc
+ kolor (intensywna czern)
+ ciekawe opakowanie
+leciutko wydłuża i pogrubia
+ ładnie rozdziela rzęsy

Minusy:

- jak dla mnie zdecydowanie za lekki efekt, wiec rózowej wersji szczoteczki uzywam na codzien, ale i to wydaje mi sie zbyt naturalne :)

ogólnie tusz jest bardzo OK, ale da dziewczyn preferujacych naturalny look :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Efekt fajny ALE...

Przy umiejetnym i precyzyjnym nalozeniu efekt jest wiecej niz zadowalajacy, rzesy na prawde wygladaja ladnie dlugie, geste niestety tusz sie rozmazuje po paru godzinach co go dyskwalifikuje a szkoda bo zaraz po pomalowaniu bylam zachwycona i gotowa dac mu max gwiazdek...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1duze

dobry tusz

Pierwszy raz na rynku widze masakrę z dwiema szczoteczkami,zamkniętymi w jednym pudełku.
Ciekawa efektów wypróbowałam owego wynalazku :)

Plusy:
* uniwersalność - efekt na dzień i wieczór,sprawdzi się pewnie w podróży,nie chcąc dźwigać nadmiaru kosmetyków
* głęboki czarny kolor
* szczoteczka robi charakterystyczne "klik" przy zakręcaniu,dzięki czemu słyszymy że dobrze domknęłyśmy opakowanie i tusz nie zaschnie
* mascara spełnia swoje zadanie,efekt na dzień jest lekki,zaś większą szczoteczką czaruję pogrubione rzęsy
Minusy:
* Odrobinę osypuje się po kilku godzinach

Lubię mieć mocniej podkreślone rzęsy nawet w dzień,więc używam mascary najpierw malując szczoteczką wydłużającą,aby rozdzielic rzęsy,a potem kładę drugą wartwę już dodającą objętość tą grubszą szczoteczką i tak jest zdecydowanie ok,efekt stonowany i widoczny :tak:
Zaznaczyłam opcję \'nie wiem\' przy ponownym zakupię,ponieważ lubię zmieniać kosmetyki i rzadko wracam do poprzedników :D

nie polecam niestety :/

Zawsze powtarzam, że każda firma, nawet ta najdroższa i teoretycznie luksusowa, posiada swoje lepsze i gorsze produkty. Rimmel również zaliczył małą wpadkę, i jest nią właśnie ten tusz. A może po prostu miał trafić do najmniej wymagających klientek?
Już tłumaczę dlaczego...

OPAKOWANIE:
tubka zbyt upstrzona, czarna z połyskującymi refleksami, oraz dyskotekowymi \'słodkimi\' napisami- mimowolnie kojarzy się z kiczem, aby nie powiedzieć z tandetą.

PODWÓJNA SZCZOTECZKA
to jakiś absurd w tym wypadku. pierwsza okręcająca się część szczoteczki to... po prostu szczoteczka, druga część to natomiast rureczka która ma wycierać włosie z nadmiaru tuszu, dzięki czemu powinnyśmy pomoć uzyskać delikatnie, dziewczęco pomalowane rzęsy. Hmm... powiem tyle, że nałożony tą formą tusz jest nie tyle dziewczęcy, co po prostu ledwo widoczny! Dlatego twierdzę, że tusz prawdopodobnie miał trafić do dziewcząt z klas gimnazjalnych, ktore wiedzą że nie powinny, a i tak niemilosiernie potrzebują się \'pomalowac\'.

KONSYSTENCJA:
Nie lejąca ani nie przesadnie gęsta. Jednak wydaje się być dość mokra... a może taka sztuka mi się trafiła. nierównomiernie rozkłada się na rzęsach

KOLOR:
Czarny, raczej typowy w swym odcieniu

APLIKACJA:
Cóż, same minusy...
Szczoteczka nie spełnia swojego zadania ani w postaci \'pełnej\' ani w wersji z otartym tuszem. Nie rozkłada tuszu równomiernie na rzesach, jedną pokryje dokładnie, inną mniej, włoski nie są ani podkręcone, ani wydłużone, po prostu sterczą pokryte czymś czarnym. Efekt nóżek robaczków zapewniony niestety. Szkoda...

EFEKT po nałożeniu:
Nie formuje rzęs, w ogóle nie podkręca, nie pogrubia nawet po 3 aplikacji wersją "pełną" szczoteczki.

TRWAŁOŚĆ:
porażka na całej linii. tusz kruszy się już po godzinie!

Więcej nie skomentuję i resztę pozostawię odważnym do zbadania... Jestem strasznie zaskoczona, cóż uczynił nam Rimmel. Strasznie żałuję, ale półtora gwiazdki ofiarowuję tylko za zapach tuszu, który po prostu uwielbiam. Nad resztą płaczę rzewnymi łzami :(

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Taki sb..

Lepszy od tych tuszów, które miałam do tej pory, ale nie do końca ok. Trochę się kruszy i zostawia czasem małe grudki. 28zł na takie coś to trochę sporo, 18-20 i byłby wart sw. ceny, rzęsy rzeczywiście trochę wydłużone, ale mógłby być lepszy..

Używam tego produktu od: 2tyg.

Może być

Siostra używa właśnie tego tuszu,cóż moge naapisać, zapożyczyłam go kilka razy, i w końcu sama kupiłam. Duża szczoteczka skleja rzęsy i jak dla mnie nie wygodna, mała jest ok , ale nie daje jakiegoś EXTRA efektu. Plus za cenaę, polecam dla dziewczyn lubiącyh delikatny make-up. Moja sis jest zadowolona i już kilka opakowań zurzyła:)

Używam tego produktu od: kilka raz