Rimmel, Glam` Eyes Day 2 Night (Tusz do rzęs 2 w 1)

Rimmel, Glam` Eyes Day 2 Night (Tusz do rzęs 2 w 1)

Pojemność 9,5 ml

Glam` Eyes Day 2 NightRimmel to tusz do rzęs 2 w 1. Odkręć odpowiednią nakrętkę i nabierz na szczoteczkę odpowiednią ilość maskary:
górna nakrętka (czarna) - efekt naturalny na co dzień, wyraźnie wydłużone i idealnie rozdzielone rzęsy. Dolna nakrętka (różowa) - efekt glamour idealny na wieczór, rzęsy wydłużone, rozdzielone i pogrubione aż do 15 razy.

Miłe zaskoczenie

Tuszu do rzęs używam codziennie, dlatego na samym początku testowałam tusze chyba wszystkich firm (w rozsądnych granicach cenowych) z różnym efektem. Moje rzęsy szybko "przyzwyczajają się" do danego tuszu i o ile na początku wyglądają dobrze, tak po 3 tygodniach stosowania nie przyjmują kosmetyku już tak dobrze.

Na Glam\'Eyes Rimmela trafiłam przypadkowo. Mój stary tusz się skończył, a w Rossmannie akurat była promocja. Postanowiłam go przetestować.

Dwie szczoteczki okazały się dobrym rozwiązaniem, ale jedynie gdy nie stosuje się ich razem. Czarna nakrętka z cieńszą szczoteczką ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy dając bardzo naturalny efekt. Dla mnie jest to dobra opcja, gdy jestem w domu i chcę wyglądać naturalnie i świeżo. Różowa nakrętka ładnie pogrubia i podkreśla rzęsy, ale trzeba ją wyczuć - kilka prób malowania i można uzyskać dobry efekt.
Natomiast stosując obie szczoteczki jednocześnie efekt był mizerny. Rzęsy zaczęły się sklejać, a pod koniec dnia tusz zaczynał się kruszyć.

Kolor jest głęboki, szczoteczki ładnie rozczesują, a sam tusz jest wydajny. Zmywa się go łatwo, a przy płaczu (tylko ze śmiechu ;) ) nie rozmazuje się i nie spływa jakoś bardzo.

Kupię go jeszcze raz, o ile moje rzęsy nie przyzwyczają się do niego "za bardzo" :)

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Słabo

Jest tak - szczoteczka wydłużająca użyta sama daje bardzo dysrektny, niewidoczny efekt. Jak się dokoptuje warstwę z drugiej szczoteczki (czy nałoży ją samą) - rzęsy posklejane w pajęcze nóżki.

Kruszy się po koniec dnia i maże.

Nie warto

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Przeciętny

Nie zaważyłam znacznej różnicy pomiędzy dwoma szczoteczkami.
Na początku był OK ale po pewnym czasie zaczął się kruszyć i sklejać.
Czy kupiłabym go ponownie? Nie wiem. Może gdyby był w jakieś super promocji, a i wtedy nie jestem pewna czy bym po niego sięgnęła.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Nie jestem do konca zadowolona

Kupilam ten tusz na promocji -40% w Rossmanie. Ciesze sie, ze nie zaplacilam za niego pelnej ceny bo nie jest jej wart.
Grubsza szczotka jest dosc niewygodna i na poczatku, kiedy tusz jest mokry ciezko sie jej uzywa. Trzeba mocno sie napracowac zeby nie umazac sobie okolic oka.
Wydluzajaca szczoteczka slabo wydluza rzesy.
Generalnie tusz nie osypuje sie, nie rozmazuje i podkresla rzesy, ale jesli ktos ma dosc krotkie rzesy nie uzyska nim efektu WOW. Nawet przy nalozeniu 3 warstw.
Nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Swietny!

Mam rzesy bardzo oklaple i krotkie. Uzywam obu szczoteczek. Efekt jest zdumiewajacy, tusz sie nie kruszy, bardzo trwaly i latwo sie maluje. Nie skleja rzes i unosi je. Wedlug mnie jest wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

całkiem niezły tusz

Ten tusz dostałam od siostry - nie wiem, czy sama zakupłabym go, będąc w drogerii, ale cieszę się, że miałam okazję go wypróbować, bo było warto.

Nigdy wcześniej nie używałam tuszów 2 w 1, dlatego Glam \' Eyes Day 2 Night był moim pierwszym kosmetykiem tego typu. Uważam, że jest to świetny pomysł, ponieważ mamy możliwość dostosowania swojego makijażu do aktualnej pory dnia, humoru czy innych zachciewajek. ;-)

Według opisu producenta górna czarna nakrętka daje efekt naturalny poprzez wydłużone i rozdzielone rzęsy, natomiast dolna nakrętka (różowa) nadaje efekt glamour, rzekomo wydłużając, rozdzielając i pogrubiając rzęsy aż do 15 razy. Wydaje mi się to zabawne, bo moje rzęsy są dość podatne na wydłużanie, jednak nie zauważyłam tak spektakularnych zmian w wyglądzie. Osobiście używałam jedynie nakrętki górnej, która całkiem ładnie rozdzielała rzęsy i wydłużała je, nadając niezły wygląd.

Plusy:
+ tusz nie skleja rzęs
+ tusz ładnie rozdziela rzęsy
+ wydajność
+ łatwo się zmywa
+ nie spływa i nie kruszy się
+ wydłuża, ale nie tak spektakularnie, jak twierdzi producent
+ fajnie, że mamy możliwość wyboru odpowiedniej szczoteczki

Minusy:
- producent trochę zbyt mocno przekoloryzował właściwości produktu
- cena mogłaby być trochę niższa
- podczas używania cieńszej szczoteczki sporo tuszu osadza się na buteleczce

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Jest ok

Wprawdzie więcej spodziewałam się po tym tuszu,ale jest całkiem w porządku. Ładny kolor,dobrze pogrubia i co najważniejsze nie skleja rzęs i ładnie je rozrozdziela,jednakże wydłużanie pozostawia wiele do życzenia. Tusze z niższych półek lepiej wydluzaly moje rzęsy niż ta mascara. Raczej nie kupilabym jej ponownie,bo zależy mi na maksymalnym wydłużeniu.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

pomyłka

Ten tusz dostałam na urodziny. Pogrubia rzęsy to fakt, ale również skleja.

Czarna nakrętka - po pomalowaniu rzęs miałam wrażenie że wogóle nie mam ich pomalowanych. Jak dla mnie zbędne.

Jedynie różową nakrętkę używałam. Pogróbia ale nie wydłuża.

Niestety tusz się szybko kruszył i sklejał. Jakby był stary.

Jak dla mnie szybko się zużywał. Mała pojemność. Kolor intensywny.

Cena przeciętna ale jak za swoje właściwości powinna być dużo niższa.

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 przeciętne

koszmar

To jest najgorszy tusz jaki miałam w życiu. Strasznie się kruszy, osypuje, nie wydłuża, za dużo tuszu się nabiera na szczoteczkę przez co trzeba zbierać nadmiar, a to trochę zajmuje.. Okropnie skleja rzęsy. Nie polecam tego tuszu. Zmarnowane pieniądze..

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

jest świetna!

Byłam mile zaskoczona działaniem tej maskary. Nie skleja rzęs, lecz je pogrubia i wydłuża. Dzięki temu, że jest 2 w 1 możesz wybrać tę szczoteczkę, której potrzebujesz

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Najlepszy!

To najlepszy tusz jaki miałam, ale i tak ciągle kupuję inne z ciekawości, potem żałuję.

PLUSY:
+ duża pojemność- wystarcza na długo
+ idealna szczoteczka- nie skleja rzęs, wydłuża je i pogrubia (używam tylko większej szczoteczki)

MINUSY:
- jak już mam się czepić to czepię się opakowania- po prostu mi się nie podoba

Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie taki zły

Kupiłam ten tusz po spodobał mi się pomysł z tym dwa w jednym oraz jego właściwości polecane przez producenta, chociaż cena nie była, aż taka mała jednak się skusiłam. Pierwsze użycie tragedia jeszcze ta szczoteczka lenght to jeszcze było w miarę, ładnie rzęsy wydłużył i nie obsypywał się ale ta druga szczoteczka masakra nie dość, że miałam posklejane rzęsy to się strasznie kruszył, nie wydaje mi się, że to by była wina tuszu tylko tego, że w jednej z drogerii w którym ten tusz kupiłam co jakaś pani chce kupić tusz to otwiera każdy nowy i sprawdza jaka jest szczoteczka, NIE ROBI SIĘ TAK! Po to są te próbne szczoteczki przy każdym tuszu by zobaczyć jaka jest szczoteczka, a nie otwierać każdą po kolei i wpychać powietrze do środka, później te tusze są jakie są, że się kruszą i nie spełniają swojej roli. A później kupuje się taki tusz i wyrzuca pieniądze w błoto ;/

Myślę, że poszukam ten tusz w innej drogerii, w której będe mieć pewność, że nie był otwierany i wtedy sprawdzę jej działanie.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: dopiero początek