Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Średnia ocena: 4.64/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcej ofertzwiń

Formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego,, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

olejek
nabłyszczające, ochrona końcówek, regenerujące / odbudowujące
z silikonami
z pompką

2/7 efektów

Zacznę od tego, że jest wydajny - używam go prawie codziennie, wcześniej przez 1,5 miesiąca nakładam niewielką ilość na całe włosy, teraz tylko na końcówki.

Dla moich włosów KWC to on nie jest, rzuciłam się na niego jak głupia, bo na półce był to jedyny produkt z "olejkiem arganowym" - a chciałam kupić "butlę" arganu u kosmetyczki już wcześniej :D - ale, dopiero w domu zachwyt minął, kiedy spojrzałam na skład i zobaczyłam, jak daleko ten olej jest w składzie...

Żeby nie było narzekania! Trochę plusów:
+ błyszczące
+ przy odp. ilości nakładanego kosmetyku nie obciąża włosów
+ wydajny
+ ładny zapach
+ tani (kupiłam za 9 zł w promocji)
+ od miesiąca używam go, by zabezpieczyć koncówki (dopiero poszukuję ideału w tej dziedzinie, a marion akurat sprawdza mi się w wersji produktu "przejściowego" do czasu odnalezienia swojego KWC :D) , farbowałam włosy, więc są zniszczone, ostatni raz podcinałam końcówki w sierpniu do zdjęcia na prawo jazdy i do teraz ZERO rozdwojonych końcówek (a z uporem maniaka je przeglądam często)! Myślę, że ten produkt trochę się do tego przyczynił.

Minusy?
- sprawdził się dobrze w dwóch efektach wymienionych przez producenta... Gdzie pozostałe 5?

Używam tego produktu od: sierpnia
Ilość zużytych opakowań: w połowie jednego

daje słabe efekty

Zacznę od tego że mam włosy po dekoloryzacji i naturalnie kręcone przez co przesuszone. Zaletą tego olejku jest to że ładnie pachnie i nałożony na suche włosy nie powoduje że wyglądają na tłuste. Jednak efekt jest dość krótki, po paru godzinach włosy znowu się puszą i trzeba nałożyć kolejną porcję.
Jest zdecydowanie lepsza od odżywki w sprayu z tej serii ale jednak dla mnie to i tak za mało i nie kupię jej już więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Dobry podukt nie jest zły ;)

Po dłuższym używaniu jestem bardziej na TAK.Włosy są miękkie,gładsze,lepiej się układają i wyglądają zdrowiej.Choć jak dla mnie jest też kilka minusów:
-zapach przypomina mi trochę spray na muchy
-łatwo przesadzić z ilością
-trzeba dobrze zmyć produkt z włosów mocniejszym szamponem przynajmniej co drugie mycie

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: W takcie 1

Dobry

Nie spełnia wszystkiego co napisano na opakowaniu. Ja używam go jako zamiennia serum na końcówki. Dobrze podkreśla skręt moich naturalnych fal. Ułatwia rozczesywanie. Napewno włosy są po nim nawilżone. Przed prostownicą też napewno troche chroni.
Ładny zapach który kocham

Napewno nie zgodze się z tym że regeneruje włosy bo to bzdura. Tylko skleja brzydkie końcówki. To tylko sprawia, że lepiej wyglądają ale napewno nie są zdrowsze.

Mimo tego kłamstewka producenta, bardzo mi się podoba ten produkt.
Troche drogi. Zapłaciłam 16 zł za 50 ml.
No ale jest wydajny i opakowanie na szczęście jest z pompką.

Ilość zużytych opakowań: trzy

miły

Olejek używam po umyciu głowy na wilgotne końcówki, dzięki temu nie mam problemów z rozczesaniem. Dobrze nawilża włosy, sprawia, że są miłe w dotyku. Małe poręczne opakowanie, pojemność 50 ml w zupełności wystarcza na długi okres czasu.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

dobry, przyjemny kosmetyk

Z pewnością kupię następną butelkę kuracji z olejkiem arganowym!

Wzięłam ten olejek na próbę, nie spodziewając się większych efektów za tak niską cenę.

Przyjemnie się rozczarowałam, bo włosy stały się bardziej nawilżone, przyjemne w dotyku, sprężyste. Nie mam już problemów z rozczesywaniem włosów po myciu, co niestety często się zdarzało. Aplikuje go na umyte włosy, przed sytlizacją.

Oprócz ewidentnego działania produkt ma:

+poręczne opakowanie z pompką
+ fajny, lekko orientalny zapach
+ niska cena ok. 10-12 zł
+ dużą wydajność
+ jest produktem polskim

Minusem może być trudna dostępność ale dla takiej jakości można się potrudzić :)

nie nawilża włosów.

Jak na razie świetna. Z 7 efektów zaobserwowałam 4: wygładzenie, łatwe rozczesywanie i układanie, miękkość i elastyczność włosów oraz brak ich puszenia się.
Poza tym olejek przepięknie pachnie i szybko wchłania się w strukturę włosów.
Plus za to, że nie obciąża włosów i jest mega wydajny.
Za minus uważam cenę - a zapłaciłam za niego 12 zł.

Jestem na TAK!

Jeden z lepszych produktów tej marki. Nakładam go po umyciu tylko na końce włosów. Ładnie pachnie i przyjemnie się go aplikuje. Włosy ładnie po nim błyszczą bez efektu przetłuszczania, są lekkie i miekkie w dotyku.

spełnia swoje zadanie.

Serum kupiłam z myślą o zabezpieczaniu włosów po myciu. Robi to dobrze, nie obciąża. Po prostu spełnia swoje zadanie. Do tego ma dość przyjemne silikony.

Niestety jego dostępność jest straszna. Wolę kupić coś innego, bez obchodzenia wszystkich sklepów w mieście. Zapach też mi się nie do końca podoba, ale to nie jest najważniejsze. Wydaję mi się również, że jest mało wydajny. Ale może to przez to, że mam dość długie włosy.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

całkiem przyjemna kuracja

Kupiłam zachęcona opiniami Wizażanek, spotkałam w cenie 9,99zł i bez chwili zwątpienia włożyłam do koszyka z zakupami. Zapach bardzo przyjemny, miło wygładza, ułatwia rozczesywanie, włosy się po tym specyfiku ładnie błyszczą, sprawiają wrażenie dobrze nawilżonych. Niestety efekt ten mija po umyciu włosów. Zatem:
*"przywraca piękny połysk" TAK
*"regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza" i Nie wiem i Tak
*"wzmacnia i nawilża" TAK
*"nadaje miękkość i elastyczność" Zdecydowanie TAK
*"chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych" Nie jestem tego do końca pewna
*zapobiega puszeniu się włosów" Zdecydowanie TAK!

Producent podpowiada:"Nie nakładać u nasady włosów!" i słusznie, gdyż po nałożeniu u nasady (na i tak najbardziej "natłuszczone" z natury włosy) daje efekt przetłuszczonej czuprynki.
Polecam - fajny kosmetyk za niewielką cenę! Ach, i ten olejek arganowy w składzie (szkoda, że nie jest go najwięcej, cóż... pewnie wtedy serum byłoby dużo droższe, zważywszy na fakt, że surowy olej arganowy jest naprawdę drogi). :D

Używam tego produktu od: od 11 dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 o poj.50 ml

Mocna 3+

Produkt kupiłam na szybko z myślą o wakacjach. Chciałam coś niewielkiego, co będe mogła nałożyć bez spłukiwania na włosy, po umyciu szmponem.

PLUSY:

-Dużym plusem jest bardzo niewielka cena ok. 8-10 zł.
- Ogromna wydajność- wystarczy wydusić z opakowania naprawdę małą ilość gęstego produktuby móc porządnie nasmarować całe włosy.
-Swietny zapach- mój chłopak go uwielbia ;)
-Włosy są błyszczące, wygładzone, miękkie i dobrze się rozczesują.
-Bardzo wygodne, estetyczne opakowanie z pompką

Czy chronią prze szkodliwym wpływem środowiska?

Moje włosy są intesnywnie rozjaśnione i były przez długi okres wakacyjnynarażone na intensywne promieniowanie słoneczne. Nie zauważyłam znacznego pogorszenia się ich kondycji, ale także się nie poprawiły.

MINUSY:

-Skład lekko przeraża- olejek arganowy jest dopiero na 5 miejscu.
-Na duższą metę produkt nie robi nic z włosami- napewno nie regeneruje ich, nie wzmacnia i nie nawilża.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego / 50 ml

Zmiekcza wlosy bez przetluszczania

Kupilam w malym sklepiku za ok 14 zl

Miodowy kolor, konsystencja miodu i takiz zapach
Bardzo fajny, slodki ,dlugo utrzymuje sie na wlosach

Uzywam do wlasnych (suchych i puszacych sie)
oraz przedluzonych wlosow (wiadomo)

Co najdziwniejsze na przedluzone wlosy dziala lepiej niz na moje !

Wlosy sa wyraznie bardziej miekkie, i to utrzymuje sie przez do 12 godzin (w dlugosci trwania pobil jedwab Farouka !! )
przez chwile rowniez wyraznie blyszczace (ale tylko przez ok 15 minut ...)

Malo wydajny, na sama grzywke musialam zuzyc krople mniej wiecej wielkosci groszku
Jednoczesnie ze nie przetluszcza i ne obciaza wlosow
(kolejny plus)

Nie jest to szal, wielkich ochow i achow nie nalezy sie spodziewac , ale...minusow brak !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego...