Eveline Cosmetics, ECOline, Ultranawilżający krem na dzień 30+

Eveline Cosmetics, ECOline, Ultranawilżający krem na dzień 30+

Cena PLN 17.00

Podążając za światowym trendem EKO, naukowcy laboratorium Eveline Cosmetics opracowali naturalne kosmetyki ECOline. Pozbawione są one związków alergizujących, zawierają 100% naturalne ekstrakty, bezpieczne dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
Unikatowa receptura kremu, zawierająca ekocertyfikowane ekstrakty z łopianu, rokitnika, olejek arganowy i masło karite, naturalnie regeneruje i odżywia skórę, łagodząc jednocześnie podrażnienia i kojąc skórę wrażliwą, skłonną do alergii, wymagającą skutecznej ochrony.
Ultranawilżający krem na dzień zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie najgłębszych warstw skóry. Krem wygładza pierwsze zmarszczki oraz doskonale chroni przed ich powstawaniem, sprawiając, że skóra na długo pozostaje satynowo gładka. Reguluje wydzielanie sebum, dzięki czemu skóra pozostaje perfekcyjnie matowa przez cały dzień.

Skład: Aqua,Glycine Soya Oil, Caprylic**, Cetearyl Alcohol**, Olus Vegetable Oil*, Glycerin**, Octyldodecanol**, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit*, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate*,Titanium Dioxide, Glyceryl Stearate SE**, Hippophae Rhamnoides*, Arctium Lappa roqt Extract*, Argania Spinosa Kernel Oil, Hyaluronic Acid, Acrylates,Triethanolamine, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA.

*z certyfikatem Ecocert
**surowiec zaaprobowany przez Ecocert
(20.02.2012)

Cena: 17zł / 50ml
/m/

wspominam dość miło

Na chwilę pisania recenzji skład kremu jest niepełny, brakuje paru składników dość istotnych jak Caprylic/Capric Triglyceride będący na 3cim miejscu w tym kremie.
Kawałek czasu temu używałam tego kremu, kupiłam też w dobrej cenie jak ten na noc z tej serii ale dla pań 40+, byłam ciekawa i ten krem mile mnie zaskoczył

+ szata graficzna miła dla mojego oka
+ mimo \'olejowego\' składu dość lekki, wchłanianie ok, czasem gorzej ale to chyba raczej zależy od kondycji skóry w danym dniu
+ nawilżenie ok mojej mieszanej cery
+ ładny zapach
+ interesujący skład
+ dla firmy za próbę skomponowania tego kremu, szkoda że zmarnowali potencjał

- parabeny, parabeny echhh...to nie jest naturalny krem!
- nie kupię ze względu na powyższy powód

Krem mogę polecić jeżeli któraś z dziewczyn nie ma nic do parabenów, a szuka kremu lekkiego ale z \'olejkowym\' składem.

brak efektów

Krem kupiłam w jakiejś mega drogiej drogierii gdzieś w centrum Skopje. Bylam zachwycona, ze znalazlam tam polski produkt. Ale niestety na tym zachwycie sie skonczylo. Kosmetyk mial miec dzialanie nawilzajace. Niestety nie widzialam tego efektu na mojej skorze. Po jakims czasie dokonczylam pudeleczko stosujac ten krem jako balsam do ciała.

Nie robil nic, po wklepaniu w skore twarzy po pol godzinie czulam, ze mam skore jak przed nalozeniem kremu. Sucha i wiotka.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Mam cerę trądzikową, tłustą, ale też jednoczesnie suchą. Używam go już od dawna, choć mam zaledwie 19 lat, krem dobrze nawilża, ponadto to jedyny krem, który mnie nie zapycha, nawet te pozostałe z tej serii lekko mnie zapychają, ale i tak mniej niż jakiekolwiek inne kremy, które miałam. Jednak najgorsze jest to, że już go nie będzie...

Plusy:
+nie zapycha (a nawet polecany Cetaphil mnie zapychał)
+skład (jest na bardzo wysokim poziomie)
+dobrze nawilża
+matuje
+wygładza i pomaga przy trądziku
+jest wydajny
+opakowanie (które bez obaw można wyrzućić do papieru, ponadto słoiczek jest bardzo wygodny, nawet sobie zostawiłam kilka na własne kosmetyki)
+cena (nie jest drogi, jak na tak dobry krem)
+dobrze się rozprowadza i szybko wchłania
+bardzo dobry pod makijaż (choć bardzo żadko używam, tylko jeśli muszę coś ukryć, bo wygląda bardzo źle)
+nietestowany na zwierzątach

Minusy:
-wątpię, czy poradziłby sobie ze zmarszczkami (nawilżenie wielkie nie jest, ale mi wystarcza)
-brak konkretnej informacji o ochronie przez promieniowaniem UVA i UVB (choć jest informacja, że takowa istnieje, jednak ja przy używaniu kwasów potrzebowałabym konkretniejszej informacji)
-dość sporo parabenów (choć pomimo ich mnie nie zapycha, więc się nie czepiam za bardzo)

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 6 (ewentualnie 7)

Kupiłam jakoś przypadkiem w drogerii (razem z kremem na noc), cena 15zł, czyli bardzo niedrogi. I okazuje się, że śmiało może konkurować z dużo droższymi kremami.

+ szklany słoiczek
+ bardzo dobrze rozprowadza się, skóra jest nawilżona, miękka
+ dobrze matuje (mam skórę mieszaną, która lubi się błyszczeć)
+ podkład dobrze się na nim rozprowadza, nie wałkuje się
+ nie zapycha
+ wydajny

Na dzień dzisiejszy minusów nie zauważyłam. Na prawdę fajny krem za te pieniądze.

Używam tego produktu od: 1 mieś.

dobrze nawilza, ale jaki to on eko?

Krem ten moze i nie zawiera silikonow, olejow mineralnych i barwnikow, ale ma parabeny, wiec do miana eco mu duzo brakuje radze producentowi pozbyc sie tych parabenow ze skladu lub zmienic nazwe linii.
Co do dzialania to nie mam zastrzezn. Krem moja tlusta cere rzeczywiscie bardzo dobrze nawilza na caly dzien, nie przyczynia sie do wzmozonego wydzielania sebum, ale tez nie matuje. Moja cera byla bardziej promienna i wygladala lepiej. Krem nadaje sie pod makijaz, ale radze po nalozeniu troche odczekac, az lekko tlusty film sie wchlonie. Krem nie zapycha mo porow, a mam do tego sklonnosci. Konsystencja to jakby wyjete pare godzin temu z lodowki maslo. Pachnie delikatnie. Dzialania wygladzenia zmarszczek nie oceniam, bo nie mam ani jednej zmarszczki, a kremow takich uzywam prewencyjnie. Niezly krem, choc nie lubie tej marki.

Używam tego produktu od: Ponad miesiac

dobry

Przy zakupie kremu kieruję się jego składem- unikam tych produktów, które zawierają potencjalne zapychacze. Krem Eveline posiada przyzwoity skład, choć myślę, że do miana "eco" trochę mu brakuje.

Krem dobrze się rozprowadza. Aby nałożyć makijaż (puder mineralny) należy jednak trochę odczekać, aby dobrze się wchłonął. Skóra jest wygładzona, przyjemna w dotyku. Krem stosuję czasem na noc i w tym układzie również się sprawdza - rano skóra twarzy jest miękka, gładka- faktycznie taka "satynowa".
Używam kremu ponad miesiąc i nie zauważyłam negatywnego wpływu na cerę (zapychania). Jeśli chodzi o nawilżenie to dla mnie jest ono wystarczające, ale posiadaczki cer bardzo suchych mogą czuć niedosyt.
Jedyną rzeczą do której mam zastrzeżenie jest perfekcyjne matowanie- po kilku godzinach zaczyna się błyszczeć nos i czoło.
Plus za opakowanie- estetyczny, szklany słoiczek.

Myślę, że w zalewie kremów "eco", które opanowują drogerie warto sięgnąć po ten produkt- z zastrzeżeniem, że nie mamy większych problemów z nawilżaniem cery.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Zwyczajny krem LEKKO nawilzajacy

Krem ten kupilam w momencie, gdy skonczyl mi sie krem, ktorego uzywalam wczesniej a na dniach mialam dostac krem zakupoiony w necie; nie chcialam na te pare dni "pomiedzy" kupowac drogiego kremu- calkiem przypadkowo padlo wiec na Eveline, ale nie zaluje.

Krem ma przyjemna konsystencje, dobrze sie rozprowadza, blyskawicznie sie wchlania, nie pozostawia tlustego filmu na twarzy.

Skora po nakremownaiu jest miekka i krem NIECO nawilza, ale absolutnie nie mozna tu mowic o jakims "ultranawilzeniu", wprost przeciwnie-moim zdaniem nawilzenie jest niewystarczajace !!! Nie wygladza tez zmarszczek (choc na to nawet nie liczylam ;) ) ani nic z tych rzeczy- ot, zwyczajny krem LEKKO nawilzajacy.

Bardzo dobrze sprawdza sie pod makijaz; wprawdzie nie matuje, ale nie swieci sie za bardzo w trakcie dnia-efekt naprawde mnie zadowala. Nieagresywny zapach.

Nie podraznia, nie zapycha !!!

Podsumowujac: tani krem na dzien dla dziewczyn, ktore nie potrzebuja wiekszego nawilzenia. Ja jednak szukam czegos silniej nawilzajacego, wiec nie wiem czy skusze sie na niego ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

nieźle, nieźle

Kupiłam z ciekawości, bo lubię kosmetyki Eveline i kosmetyki o naturalnym składzie. Oczywiście, jak na wszystkich kosmetykach tej firmy, na całym kartoniku i słoiczku pełno jest nieprawdopodobnych obietnic producenta co do tego, co to cudo ma robić z naszą skórą. Nie będę się do tych obietnic odnosić, bo nie ma na świecie kosmetyku, który by był w stanie im sprostać.

Plusy:
- od strony wizualnej - ładny kartonik i porządny, szklany słoiczek, który nie szpeci półki w łazience
- delikatny, nienachalny zapach
- baaardzo przyzwoita cena jak na produkt z TAKIM składem (naturalne oleje i ekstrakty na bardzo wysokich miejscach w składzie, żadnego alkoholu, silikonów, olejów mineralnych - dużo droższe kremy, które szczycą się swoją "ekologicznością" mają o wiele słabsze składy)
- w miarę dobrze nawilża (ja wzbogacałam go mocznikiem kiedy chciałam supernawilżenia), nie przyspiesza przetłuszczania się skóry
- nie testowany na zwierzętach
- polski produkt
- przyjemna konsystencja, nie marze się, dobrze się wchłania
- dobrze sprawuje się jako baza pod makijaż - zarówno fluid jak i podkład mineralny ładnie się na nim rozprowadzały, nie spływały i nie rolowały się

minusy:
w sumie to tylko 1 - parabeny (aż 6!!!) i DMDM Hydantoina w składzie!!!

Jak już pisałam - lubię kosmetyki Eveline, są niedrogie, mają dużą zawartość składników aktywnych, naturalne oleje (a mało silikonów i olei mineralnych), nie są testowane na zwierzętach, ale na końcu składu każdego ich kosmetyku znajduje się litania parabenów i DMDM Hydantoina. Jak dowiedziałam się, że Eveline wypuszcza na rynek ekologiczną serię kosmetyków, to myślałam, że wyrzuci ze składu te składniki. I niestety myliłam się.

Podsumowując: fajny, porządny krem nawilżający na dzień. Gdyby nie ww. składniki to bez wahania kupiłabym kolejny słoiczek. Ale w tym wypadku po dokończeniu raczej sięgnę po coś innego.
Daję 4 gwiazdki, ponieważ oprócz tego 1 minusa, krem zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Apeluję więc do firmy Eveline: wyrzućcie parabeny i Hydantoinę ze składu, a do końca życia będę kupować tylko wasze produkty!!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

świetny na lato, matuje i przedłuża trwałość makijażu

Kupiłam do pary z kremem na noc i od razu moje zastrzeżenie - mają prawie identyczne opakowania i trzeba bacznie uważać po którą wersję się sięga.

Podoba mi się, że kremy pakowane są w szklane słoiczki, wolę je od plastikowych. Zapach ok, delikatny i nie narzucający się. Konsystencja puszysta, bardzo przyjemna, troszkę jednak tępa przy wsmarowywaniu.

Wchłania się błyskiem, ale dobrze nawilża, przynosi komfort po umyciu twarzy wodą. Do tego daje efekt matu, nie pozostawia warstewki . Bardzo dobry pod makijaż. Mam wrażenie, że odkąd go używam make up jest trwalszy, a nos nie świeci się tak szybko.

Używam go już ponad 2 miesiące i zauważyłam, że pory na nosie są zwężone po zimie, no ale nie wiem czy to jego zasługa.

Jestem miło zaskoczona także wydajnością - zużyłam dopiero pół opakowania, a stosuję go także na szyję.

Używam tego produktu od: ponad 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Edycja 3.07.2013
Obecne upały zweryfikowały moją opinię odnośnie kremu - nie nadaje się na lato, bo cera szybko się przetłuszcza, ale na szczęście nie zapycha.
Zatem na wiosnę i jesień - tak, na lato i zimę - stanowczo nie.

tani i dobry

Bradzo tani kremik i swietne dzialanie.
Kupilam go przypadkowo za namowa sprzedawczyni, ktora polecala go jako nowosc.
Za taka cene nie wymagam duzo. Kremik zaskoczyl mnie tym jak dobrze nawilza, wygladza cere, swietnie wspolgra z podkladem, nie rozluje sie na twarzy, nie zapycha choc mam cere problematyczna, cera jest satynowa.

Podoba mi sie jak buzi wyglada po uzyciu tego kremiku. Porzadny kremik.
Szkany sloiczek jest na plus. Ladne oprawa graficzna(kwiaty polne na pudelku), proste kolory, stonowane-bardzo mi sie podoba. Zawiera skladniki naturalne, szkoda ze parabenow tak sporo.
Zapach kremu przypomina mi jabluszko DKNY zielone, zapch delikatny, nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: miesiaca

dobry dla bezproblemowej cery

Na początku byłam zadowolona, konsystencja super, cena, zapach, nawilżenie ok. Tak było dopóki nie zorientowałam się, że efekt dobrego nawilżenia zapewniał mi inny krem stosowany na noc, bo gdy wymieniłam go na inny słabszy, rano eveline już nie dawało sobie rady.

Nawilża, ale nie radzi sobie z cerą, która potrzebuje tego właśnie obiecanego przez producenta "ultranawilżenia". Czyli na mojej skórze mieszanej, przesuszonej po zimie, niestety nie zdaje egzaminu.

Daje plusy za fajny efekt matu po nałożeniu, cenę i lekką konsystencję. Pół gwiazdki za zapach.

Warto wypróbować

Fajny lekki krem nawilżający, szybko się wchłania pozostawiając matowe wykończenie. Nie roluje się, nadaje się pod makijaż, tego właśnie wymagam od kremu na dzień. A ECOline właśnie taki jest. Plus niska cena. Warto wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek