Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Skin Doctors Cosmeceuticals, Powerbrasion (Urządzenie do mikradermabrazji)

Skin Doctors Cosmeceuticals, Powerbrasion (Urządzenie do mikradermabrazji)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Pojemność 50 ml
Cena 310,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Zestaw zawiera urządzenie do mikrodermabrazji, krem oraz dwie wymienne nakładki.
Martwy naskórek, warstwa po warstwie usuwany jest przy pomocy głęboko złuszczających kryształów. Ta delikatna, ale bardzo potężna w działaniu formuła to kombinacja mikrokapsułek oraz olejku z drzewa herbacianego opatentowana i stworzona specjalnie dla tego zestawu, aby zapewnić Twojej skórze piękny wygląd, głęboko złuszczyć martwy naskórek, a wraz z nim blizny potrądzikowe, przebarwienia, plamy, zmarszczki, a Tobie zapewnić doskonałe samopoczucie.
To bardzo wygodne w użyciu, zasilane na baterie urządzenie wciera kryształy w skórę dla maksymalnego efektu złuszczania, jednocześnie poprawiając krążenie krwi przyspiesza wnikanie składników odżywczych.
Krem zawierający alfa i beta hydroksykwasy (AHA i BHA), które wnikają głęboko w strukturę skóry, pobudzają komórki do regularnego złuszczania się a następnie do ich odnawiania. Kwasy AHA i BHA regulują proces odnowy komórkowej, rozluźniając połączenia międzykomórkowe powodują łatwe złuszczanie się komórek. Usuwanie zbędnych komórek odsłania nowe – zdrowe. Wpływają na skórę właściwą poprawiając produkcję elastyny i kolagenu, spłycają zmarszczki, poprawiają elastyczność skóry, rozjaśniają rozstępy na ciele, przebarwienia, blizny.

Cechy produktu

Rodzaj
inne
Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  68
  produktów

  19
  recenzji

  509
  pochwał

  10,00

 2. 2

  3
  produktów

  59
  recenzji

  403
  pochwał

  9,69

 3. 3

  6
  produktów

  21
  recenzji

  511
  pochwał

  9,62

Zobacz cały ranking