Wibo, Eyebrow Stylist (Brązowy żel stylizujący do brwi) (stara wersja)

Wibo, Eyebrow Stylist (Brązowy żel stylizujący do brwi) (stara wersja)

Wersja z dużą szczoteczką.
Dobrze wyregulowane, w kolorze naturalnego brązu brwi, nadadzą twarzy niepowtarzalny wygląd i sprawią, że Twoje oczy będą wyeksponowane. Makijaż będzie wyglądał naturalnie, gdy brwi będą dopasowane do kształtu twarzy i zachowają swą pierwotną linię.
Pomocna przy codziennych zabiegach upiększających może okazać się nowość firmy Wibo - Eyebrow Stylist. Jest to brązowy tusz do stylizacji brwi, dzięki któremu w prosty i szybki sposób, będziesz mogła podkreślić brwi i nadać im idealny kształt. Zastosowanie kosmetyku pozwoli skorygować niedoskonałości brwi: optycznie je zagęści, doda koloru oraz zatuszuje nierówności. Dodatkową zaletą tuszu jest żelowa konsystencja, która pozwala na równomierną i dokładną aplikację kosmetyku.

Skład: Aqua, Glycerin, Acrylates/Palmeth-25 Copolymer, Mica, CI77491, CI77499, CI77891, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate. Potasium Hydroxide, Allantoin, Ethylexylglycerin, Bisabolol, CI 75470.

Cena: 9,50zł / 8ml
/m/

okularnicom odradzam

plusy:
:) wąska, wygodna szczoteczka
:) niska cena

minusy:
:( nie utrzymuje brwi w ryzach, barwi je, ale i tak sterczą jak chcą
:( rozmazuje się, brudzi okulary
:( jest nietrwały

jeśli chodzi o mnie, to się nie spisał, moje brwi łatwiej ułożyć zwykłym lakierem do brwi niż tym

doskonały!

Produktu używam od 4 miesięcy i niezmiennie jestem nim zachwycona.

+Ma genialny kolor, zimny, pasujacy prawie każdemu.
+Nie trzeba używać pod niego kredki ani żadnego cienia (chyba, że oczywiście ma się liche i rzadkie rzęsy- to co innego),
+radzi sobie jako samodzielny kosmetyk do brwi wspaniale
+koloryzuje i ujarzmia. Efekt trzyma się cały dzień,
+jest odporny na ścieranie.
+jest w dobrej cenie
+jest łatwo dostepny- każdy rossmann (tylko rossmann, bo wibo to ich marka własna)
+wydajny, nie zasycha. po 4 miesiącach jest jak nowy

Godny polecenia

+ wydajny
+ tani
+ dostępność
+ nadaje ładny, naturalny efekt
+ kolor mimo, że wyglada na brokatowy, to nie mieni sie na brwiach, jest fajny
+ brwi sa ulozone caly dzień
+ w ogole sie nie sciera (w przeciwienstwie do kredki)

Niestety kilka (malych, bo malych ale jednak) minusow
- brzydkie opakowanie (ale to juz kwestia gustu)
- szczoteczka powinna byc o 75% mniejsza, bo trudno nie wyjechac poza brwi, ale przyzwyczailam sie po kilku malowaniach
- aby pomalowac skore musze uzywac kredki, bo ciezko sie nim maluje (mam od str nosa taki przeswit, ktory zawsze zamalowuje)

Ogolnie dobry i za te cene az szkoda go nie wyprobowac :)

Używam tego produktu od: Kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

dobry produkt w beznadziejnym opakowaniu

Super produkt, mój pierwszy do brwi, na początku denerwowała mnie duża szczoteczka, która malowała nie tylko brwi, ale też skórę :/ Efekt jest bardzo ładny, naturalny, nie tak nachalny jak po hennie. Ładnie przyciemnia brwi. Teraz nauczyłam się już jej używać, lecz to nie koniec wad tego opakowania...

+tani produkt
+trzyma się naprawdę caały dzień, od 8 rano do 22 mniej więcej
+ dostępny w każdym rossmannie

-niestety brak testerów w sklepie nie pozwolił mi sprawdzić czy dany odcień mi pasuje, pani powiedziała, że firma jest za tania na produkcję testerów :/ na szczęście odcień okazał się być dobrym
-opakowanie jest źle zrobione, produkt osadza się na zakrętce i wylewa podczas zakręcania i tuż po zakręceniu, przez co prawdopodobnie nie kupię go więcej, ponieważ brudzi kosmetyczkę i generalnie wszystko wokół
-trzeba uzywać patyczka kosmetycznego, by przyciemnić skórę, przynajmniej mi na tym zależy, jest to trochę uciążliwe

Bardzo przydatny

Włosy mam ciemne, ale brwi stosunkowo jasne. Podczas zwykłego, codziennego makijażu prawie niewidoczne :/
Nie używałam wcześniej żadnych produktów do stylizacji brwi z prostego powodu, po co mam kupować coś, czym mogę sobie zrobić tylko krzywdę i wyglądać jak klaun w cyrku.
Ten produkt kupiłam w rossmannie podczas promocji. Wyniósł mnie nieco ponad 5zł. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.
Czytając opinie wcześniej miałam obawy przed \'gigantyczną szczoteczką\', moja nie jest taka wielka. (Dodaję zdjęcie)
Kiedy pierwszy raz otworzyłam opakowanie, pomyślałam, że moje brwi będą złote od niego. Na szczoteczce żel wygląda jakby miał złote drobinki. Na brwiach jednak nic takiego nie ma.

Brwi po jego użyciu wyglądają po prostu super. Są lekko ciemniejsze, ładnie ułożone, naturalne.
Nie rozmazuje się
Nie ściera się
Nie kruszy się
Szybko zasycha
Bardzo trwały, niemal cały dzień brwi są podkreślone i ujarzmione :)
Nie jest oporny przy zmywaniu, fajnie schodzi i szybko
Dostępny
Tani, zwłaszcza w promocji :)
Polski produkt

Szczoteczka, nawet taką potrafię się upaćkać, zwłaszcza lewą brew malowaną prawą ręką

Podsumowując: żel daje bardzo fajny, naturalny, długotrwały efekt.
Polecam! :)

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Dobry i tani.

Świetny produkt.
Zważając na fakt, że w polskich drogeriach królują kosmetyki do brwi o ciepłym odcieniu, troszkę się bałam, kupując ten żel - okazało się jednak, że jest on świetny dla zimnych typów, bo jego kolor jest popielaty, siwy. Na mojej bardzo jasnej, bardzo zimnej karnacji w ogóle nie wybijają się z niego żadne ciepłe tony i chwała mu za to! Nie ma niczego gorszego, niż efekt rudych brwi. :)
Co poza tym? Żel jest trwały i łatwy w aplikacji - ciężko sobie zrobić nim krzywdę, ponieważ jest półtransparentny, dzięki czemu efekt można stopniować.
Zgadzam się co do tego, że szczoteczka jest niewygodna, duża - teraz można kupić już nową wersję, z małą szczoteczką, jednak ja mam wciąż tę starą. Aczkolwiek, znalazłam i tak dobry sposób na aplikowanie żelu - nakładam go (zbieram najpierw ze szczoteczki) pędzelkiem do brwi RT i tak jest wygodnie. Efekt końcowy jest bardzo fajny, naturalny.
Żel dobrze dyscyplinuje włoski i ładnie podkreśla brwi, nie robi krzywdy. ;)

Polecam - ja na pewno kupię jeszcze wiele opakowań. :)

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: 1/2.

bardzo fajny, przydatny produkt

Nigdy wcześniej nie kupowałam produktów do stylizacji brwi, bo myślałam, że są mi niepotrzebne. Teraz, gdy użyję tego żelu widzę dużą różnicę. Bardzo dobrze dyscyplinuje brwi, nadaje im delikatnie ciemniejszy odcień. Szczoteczka jest zdecydowanie za duża, przez co trzeba uważać, żeby nie ubrudzić wszystkiego wokół brwi. Pewnie nie będę eksperymentować z innymi produktami do brwi typu kredki albo cienie, jak będę chciała ich wystylizować to ten żel mi wystarczy, aby osiągnąć zadowalający efekt.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Fajny żel

Żel ten kupiłam podczas którejś mega promocji typu wszystkie kosmetyki do makijazu -40%. Postanowiłam że przy takiej okazji kupię takie popierdółki któych w zyciu bym nie kupiła bo nie są dla mnie produktami pierwszej potrzeby. Brwi mam gęste i ciemne naturalnie. Czasem traktuję je brazową henną ale i bez tego zabiegu są ładne i nieraz już były chwalone. Ale jak wszystko -40% to wziełam i to za jakieś 4 złote :)
Żel ten słuzy mi do czesania brwi. Nadaje też fajny połysk. Przeraża mnie jego wielka szczoteczka i na poczatku nieraz umazana byłam tym specyfikiem po czole.
Uzywam chętnie, bo rzeczywiście upiększa brwi. Nieraz koleżanki w pracy mówiły że jakoś inaczej wygladam, ale nie potrafiły powiedzieć czemu :)
Kolor ma ładny, nabłyszcza ale ja zbyt często drapię się po twarzy i mnie się to jednak rozmazuje trochę.
Myslę że gdyby nie ta wielka szczota to moze kupiłabym jeszcze kiedyś, ale jak pisałam moje brwi i bez malowania są super więc jak skończę to opakowanie to może zainwestuję (przy kolejnej promocji) w coś innego do brwi (może cienie w paletce?)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

W zasadzie...

nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedynie szczoteczka powinna być węższa, krótsza i lekko wygięta. Obecna jest zbyt masywna. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to mój faworyt do jednoczesnego przyciemniania i układania brwi.

Z produktem znam się od lat, od kiedy wszedł na rynek. Kupiłam go wówczas sceptycznie, skuszona niską ceną i tym, że w sieciowych drogeriach z wyjątkiem kiepskiego, rozwodnionego Eveline i analogicznej Delii Onyx nie ma żadnej konkurencji.

Przeżyłam szok. Po pierwsze, kolor idealnie podkreślał moje brwi. Jestem brunetką, zimą moje włosy mają odcień ciemnego brązu, latem rozjaśniają się do średniego brązu z rudawo-złotym połyskiem. Moja cera jest ekstremalnie jasna, oczy mają kolor ciemnej, soczystej zieleni, twarz zdobią złoto-brązowe piegi, brwi i rzęsy natomiast mają kolor średniego, chłodnego brązu. Są wyraźne, jednak trudno dobrać mi odpowieni kolor ich podkreślacza. Produkty dla brunetek są za ciemne, dla blondynek zbyt rude i żółte, dla szatynek zbyt szare. Ten odcień odpowiada mi idealnie, gdyż mimo tego, że kolor samego żelu jest lekko szarym, popielatym brązem, to złote drobinki lekko go ocieplają przez co pięknie podkreśla naturalny kolor moich brwi.

Lekko je przyciemnia, wypełnia ewentualne prześwity, dyscyplinuje, nabłyscza i robi to, czego inne żele robić nie robią- utrzymuje brwi w ryzach aż do demakijażu.

Czasem, gdy zbyt mocno wydepiluję brwi albo przy mocnym makijażu wieczorowym i zależy mi na wyjątkowo zdefiniowanym kształcie, sięgam po kredkę. Na co dzień jednak, ten produkt jest moim "go to". Nie wiem, które opakowanie już zużywam z przerwami na małe skoki w bok. Cena jest śmieszna, wydajność świetna.

Producent jednak zamiast wysmuklać opakowanie, powinien wysmuklić szczoteczkę by łatwiej się nią operowało oraz dodać inne kolory, za to minus. W związku z tym, że nie ma konkurencji- zdecydowany hit.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4?

Jest okej

Cieszę się, że trafiłam na ten zel stylizujący do brwi. Długi czas nie miałam pojęcia o takich wynalazkach i nie znałam się kompletnie na makijażu, więc straszyłam bladymi brwiami lub nieudolnymi kreskami namlowanymi kredką do oczu ;)

Produkt jest przede wszystkim trwały. Ładnie nadaje kolor, nie jest za mocny.
Jedynym minusem jest zbyt gruba szczoteczka, wolałabym cieńszą.

Fajny gadżet kosmetyczny

Jestem laikiem jeśli chodzi o stylizację brwi, jednak tym żelem nie można sobie zrobić krzywdy. Nawet jak się nałoży za dużo łatwo to skorygować zwilżonym patyczkiem kosmetycznym.

Ładnie przyciemnia brwi bez sztucznego efektu.

Ja nie widzę w nim żadnych drobinek, wg mnie jest matowy.

Jestem brunetką i kolor mi odpowiada. :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

jestem na nie

Zacznę od plusów:
żel jest wydajny
ma fajny kolor
jest tani ( a jak jest - 40 % w rossmanie to juz w ogole bajka :P)
długo utrzymuje brwi w odpowiednim stanie

Minusy:
- nie podobają mi się te drobinki, które posiada
- szczoteczka jest jak dla mnie za duza, zawsze się nią pobrudzę na powiece