KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

La Roche-Posay Pityval (Krem do skóry łojotokowej ze skłonnością do zaczerwienień i podrażnień, stosowany w Łojotokowym Zapaleniu Skóry)

4,3 na 540 opinii

5 / 5
    12 czerwca 2011 o 8:44
    super
    Używa od:nie określono
    Mam cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku i przesuszającą się skórą na nosie. Ten krem już po kilku aplikacjach poprawił jej wygląd. Skóra jest gładka, dobrze nawilżona, rzadziej pojawiaja się niespodzianki. Nie używam go pod makijaż, bo dosyć długo się wchłania. Używam tego produktu od: dwa miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
  • 23 grudnia 2010 o 13:00
    Rozczarowana
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Mam skórę z objawami łzs i niestety mocno polecany krem Pityval dla mnie okazał się mega rozczarowaniem. Nie pomaga na zaczerwienienia, chociaż delikatnie łagodzi. Nawilża i nie zostawia świecącej buźki, ale przecież to nie jego główny cel. Swojego zadania- moim zdaniem- nie spełnia. Dużo lepiej odbieram Octopirox Erisa i Kerium DS LRP -> następcę Pityvala. Używam tego produktu od: 6 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 1 duże
  • 24 października 2010 o 8:32
    Chyba jednak nie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Po wszystkich recenzjach miałam nadzieję, że krem poradzi sobie z nawilżeniem mojej ekstremalnie mieszanej cery, gdzie skóra z policzków schodzi płatami, a czoło świeci się niemiłosiernie. Niestety, nie zauważyłam wystarczającego nawilżenia, nadal wychodziły suche skórki. Krem ma rzadką konsystencję i słabo się wchłania. To nie jest mój faworyt. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 2
    jagoda2
    5 / 5
    21 września 2010 o 14:10
    Rewelacja
    Używa od:nie określono
    Najlepszy krem, jaki kiedykolwiek używałam. Łagodzi podrażnienia, delikatnie nawilża, doskonale nadaje się pod makijaż, skóra się po nim nie świeci, nie zapycha porów. Krem idealny dla cery wrażliwej łojotokowej. Spełnia wszystkie obietnice producenta. Używam tego produktu od:2 lat Ilość zużytych opakowań:4
  • 21 września 2010 o 9:01
    Świetny
    Używa od:rok lub dłużej
    Szczerze mówiąc z moimi problemami z cerą nie spodziewałam się po tym kremie zbyt wiele. I miło mnie zaskoczył. Wygładził skórę w widoczny sposób, wypryski zdarzają się teraz rzadko. Ale najważniejsze jest dla mnie to, że poradził sobie ze zmatowieniem mojej tłustej cery! Właściwie nie jest to przecież jego główną funkcją, więc to bardzo miły efekt uboczny :) Dodam, że nic, absolutnie nic nie było wstanie zlikwidować świecenia mojej cery, a teraz mam matową i ciągle nie mogę się nadziwić. Na widoczne efekty trzeba poczekać ok. miesiąca, ale później dobry stan cery się utrzymuje. Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1