La Roche-Posay, Pityval (Krem do skóry łojotokowej ze skłonnością do zaczerwienień i podrażnień, stosowany w Łojotokowym Zapaleniu Skóry)

Cena PLN 44.00

Pityval jest przeznaczony do zwalczania zespołu objawów występujących przy Łojotokowym Zapaleniu Skóry. Pityval w swoim składzie zawiera opatentowane połączenie Piroctone Olamine i Glucasilu, aktywnie przeciwdziałające czynnikom odpowiedzialnym za te zjawiska. Ponadto, w jego skład wchodzą lipoaminokwasy i woda termalna z La Roche - Posay, które działają kojąco i przywracają skórze uczucie komfortu. W ciągu kilku dni Pityval likwiduje podrażnienia i zaczerwienienia oraz zmniejsza łuszczenie naskórka.

Jedyny doskonaly !!

Ten krem jest naprawde godny polecenia skora po nim jest miekka, nawilzona nie obciazona jak po innych kremach ktore niby sa do skory tradzikowej i lojotokowej a zatykaja pory i powoduja zaskorniki...jego konsystencja jest wodna idealnie sie wchlania ...dla niektorych moze byc minusem ze nie matowi ja jednak nie lubie takiego efektu skora wtedy wyglada jak zmeczona i robi sie szara ....a tak wyglada promiennie i zdrowo mimo niedoskonalosci...
Wyprobowalam juz chyba wszystkie kremy tego typu i po kazdym mialam problemy skorne , przez pewien czas nawet przestalam uzywac w ogole kremow zeby zmniejszyc ilosc wypryskow az zdecydowalm sie na pityval i ten jest najlepszy. Spelnia swoje zadanie na 100 %

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Super :)

Krem jest naprawde świetny! Kupiłam iż był zachwalany na wizażu. Mam skórę trądzikową i naczyniową, a ten krem ładnie ją koi i nawliża, a dodatkowo zapobiega stanom zapalnym. Lepszego kremu nie używałam wiec daje mu max gwiazdek. Dodatkowo jest naprwde wydajny!

Używam tego produktu od: 2mc

działa

Krem spełnia swoje zadanie: koi, łagodzi i przywraca skórze równowagę.Jest niezwykle wydajny, wystarczy niewielka ilość, by pokryć twarz cienką warstwą.Szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż i pod filtry.
Zdecydowanie poprawia stan cery mieszanej, tłustej,a jednocześnie podrażnionej, zaczerwienionej.Jedynym minusem jest są dla mnie słabe właściwości nawilżające tego kremu.Wiadomo,że cera, do której jest przeznaczony bywa często odwodniona,miejscami przesuszona.Za to odbieram jedną *.Mimo tego na pewno będę do niego wracała, bo póki co nie znalazłam niczego lepszego.Używam tego produktu od: 2,5 m-ca

xx

Naprawdę polecam ten krem! Uzywam go razem z tonikiem la roche fizjologiczne ph i tworzą rewelacyjny duet.
Nie mam cery łojotokowej ani trochę mi się nie świeci ale po przeczytaniu Waszych opinii postanowiłam kupić ten krem i zaryzykować, teraz od czasu do czasu wyskakuje jakaś mała krostka w okolicach ust,ale po 2 dniach znika, wczesniej miałam ich ogromna ilość na skroniach i na policzkach przy uszach, cera jest gładziutka, mało zaskórników.

Szczerze polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

nareszcie odpowiedni krem

Mam skórę twarzy z problemami, mam łojotokowe zapalenie skóry, świecę się, jestem zaczerwieniona, szybko łuszczy się skóra, płatkami odpada niczym drobny łupież a zarazem mam tak suchą skórę, że mam wrażenie jakbym miała ją za małą o co najmniej dwa rozmiary. Próbowałam rózne kremy polecane mi przez moja dermatolog i w końcu trafiłam na pityval. Na początku lekko szczypało, ale juz po dwóch dniach miałam skóry tyle, co trzeba, była jędrna, przyjemnie napięta, zaczerwienienia zmniejszyły się bardzo, przestałam się sypać , nie świecę się, po prostu rewelacja. Do tej pory używałam do na noc, a w dzień La Roche Posay Effecar H, ale od kilku dni zamieniłam kremy i jest jeszcze lepiej Effeclar nawilża w nocy a Pityval dba o moja twarz w dzień. Jest bardzo wydajny, ma świetną konsystencję, przyjemny zapach. Jestem zachwycona.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego

Najlepszy!

Mam nie najlepszą cerę z wypryskami i muszę powiedzieć, że jest to pierwszy tak wspaniały krem z jakim miałam do czynienia. Przede wszystkim twarz stała się mniej czerwona (czerwone są tylko i wyłącznie krosty a nie nos i policzki jak wcześniej). Poza tym ilość pryszczy drastycznie się zmniejszyła, jak ma coś wyskoczyć to będzie to tylko coś dużego, żadnych małych syfków. Zmniejszył widoczność porów, nawilżył skórę i spowodował, że nieco mniej się świeci. Ogólnie rzecz biorąc jestem po prostu zachwycona! Z czystym sumieniem polecam. :-) A dodatkowym atutem jest delikatna konsystencja oraz fakt, że jest baaardzo wydajny.

Używam tego produktu od:dwóch i pół miesiąca

Wyjątkowy!

Jest rewelacyjny, jedyny krem który nawilżył moją skórę, nie zapchał jej, nie spowodował zaskórników(mało tego nawet im zapobiega, i ograniczył przetłuszcanie się cery. Idealny krem dla skóry problemowej. Serdecznie go polecam.

Używam tego produktu od:2-óch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Godny polecenia

Warto wydać prawie 50 zł, dla tego kremu.
Już po dwóch tygodniach, stosowania zauważyłam poprawę!
Pierwsze dni przyniosły wysyp, nie wiem czy to za sprawą kremu,czy zbieg okoliczności, ale później było już tylko lepiej.
Na dzień dzisiejszy (4 tygodnie stosowania) widzę znaczną poprawę. Jednak wg mnie ten krem jest dobry na zaskórniki i cerę mieszaną ze skłonnością do okresów wypryszczenia, a nie dla typowych trądzikowców. Z trądzikiem sobie nie poradzi, jest za słaby.

PLUSY:
wygładza cerę
ładnie pachnie
jest łagodny
nie podrażnia i nie zapycha

MINUSY:
jednak cena mogłaby być niższa

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2

prawie doskonały!

Cóż mogę więcej powiedzieć... Krem kupiłam po przeczytaniu opinii na Wizażu. Trochę się obawiałam, że może to jednak nie dla mojej skóry, gdyż mam skórę mieszaną, naczynkową, bardzo łatwo zapychającą się ze skłonnością do licznych wyprysków.

Stosowałam przez pierwszy tydzień tylko na noc i od razu zauważyłam poprawę. Skóra miała ładny kolor, złagodzone podrażnienia, nie rozjuszone naczynka, wypryski wyraźnie się zmniejszyły. Potem zaczęłam stosować dwa razy dziennie przez parę dni, ale przestałam, bo troszkę przesuszyło mi skórę ok. 1 cm pod kącikami ust oraz na skroniach. Teraz stosuję raz na dzień, raz na dwa dni tylko na strefę T dość oszczędnie - tak dla podtrzymania efektów.

Krem ładnie pachnie - kojarzy mi się z zielonym jabłkiem, ale to jest bardzo delikatny zapach. Konsystencja mi się podoba, gdyż bez trudu się rozsmarowuje. Wchłania się u mnie dość powoli i zostawia taki błyszczący, lepki film. Bardzo dobrze współgra z minerałami EDM. Rano po przebudzeniu twarz błyszczy się, ale jest to taki ładny, zdrowy błysk. Krem jest bardzo wydajny - używam od ponad miesiąca, a jeszcze po opakowaniu nie widać wyraźnego ubytku. Zapłaciłam w SP 49zł. Warto!!!!!
Nawilża, odżywia, wygładza, nie zatyka porów. Wyraźnie uspokaja skórę. Raz zastosowałam go punktowo na krostki, które zrobiły mi się po fltrach na wakacjach. Po przebudzeniu były ledwo widoczne, wyraźnie zmniejszone.
Mam nadzieję, że zakończy moje problemy z cerą i nie bedę musiała go ponownie kupować. Teraz popracuję nad zaskórnikami na nosie i porami, gdyż ten krem tylko w małym stopniu na to działa. Napiszę jeszcze po odstawieniu jak będzie moja skóra reagować.

Polecam! Naprawdę warto!Używam tego produktu od: ponad miesiaca

Po odstawieniu już nie jest tak różowo. Niestety skóra się do niego przyzwyczaja, więc radzę go odstawiać, gdy stan cery się poprawia.

Naprawde swietny!!!

Kupilam ten po przeczytaniu recenzji na wizazu i nie zawiodlam sie , chociaz na poczatku nie wydawal mi sie az taki rewelacyjny tak teraz po miesiasu uzywania moge stwierdzic ze jest naprawde rewelwcyjny. Buzia po nim poprawial mi sie o niebo tzn. wygladzila , duzo mniej niespodzianek i mniej sie przetluszcza i zapycha. Krem ten zlagodzil rowniez zaczerwienie i podrazniene po calozimowej kuracji kwasami, a co najwazniejsze utrzymal jej efekty, a tak obawialam sie lata i tego ze nie zdolam utrzymac mojej cery w stanie nie naruszonym od odstawienia kwasow. Naprawde polecam ten krem osobom z tlusta problemowa cera, nawet jezeli trzeba czekac na efekty to zapewniam ze warto.

Używam tego produktu od: 4-5 tyg.

;)

Póki co najlepszy krem ,jakiego do tej pory używałam.
Trochę nawilża, łagodzi podrażnienia spowodowane antybiotykiem , który bardzo wysusza i skórę.

W sumie nie osiągnęłam nim jakiś spektakularnych efektów, ale cera jak by mniej się świeci i jest utrzymana w dobrym stanie;)

Ilość zużytych opakowań:jedno

bez działania

Nie pomógł ani nie zaszkodził. Przyjemny w stosowaniu, ładny zapach i to chyba tyle z plusów. U mnie niestety nie zdziałał nic, ale patrząc na inne komentarze to jest chyba ciężkim przypadkiem:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe