Yves Rocher, Sexy Pulp (Pogrubiający tusz do rzęs)

Yves Rocher, Sexy Pulp (Pogrubiający tusz do rzęs)

Ekstremalnie pogrubiający tusz Sexy Pulp Yves Rocher ze szczoteczką z włosia w kształcie klepsydry w składzie zawiera wosk carnauba, gumę z akacji, wodę z bławatka, wosk ryżowy.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
Bez parabenów.

Warto wypróbować

Mam swoje ulubione tuszem do rzęs które stosuje naprzemiennie. Na ten z Yves Rocher skusiłam się za namową konsultantki w atrakcyjnej cenie. Tusz ładnie unosi rzęsy i pogrubia. Posiada mega szczoteczke której się bałam na początku że sobie nią krzywdę zrobię. Warto kupić bo rzęsy wyglądają mega ładnie. Nie kruszy się i nie odbija na powiece

Rewelacyjny.!!

Tusz dostałam w prezencie za założenie karty członkowskiej. Cudowna czerń. Idealna szczoteczka rozdziela każdą rzęsę, dodatkowo podkręca je w piękny, naturalny sposób. Jeden z lepszych tuszów jaki kiedykolwiek miałam. Taki na specjalne okazje, nigdy nie zawiódł. Nie wróciłam jednak do niego, bo w momencie kiedy potrzebowałam kupić tusz, nie było na niego promocji, a cena regularna jest dość wysoka.

Nie jest źle.

Mogę nawet powiedzieć, że efekt końcowy jest dobry.

Z reguły nie lubię tego typu szczoteczek, ale o dziwo tą pracowało mi się dosyć dobrze. Nie narzekałam, mimo tego, że często brudziłam sobie górne powieki. Ale skoro można to w pół minuty zetrzeć, to nie ma sensu robić o to afery :D

Mam średniodługie rzęsy, ładne, ale często powtarzam, że dodatkowe podrasowanie jest mile widziane, szczególnie gdy jest się okularnikiem ;)
Tusz pogrubiał moje włoski, a szczoteczka dobrze je rozczesywała tworząc fajny wachlarzyk. Głównie takiego efektu oczekuję - schludnego i nieprzerysowanego.
Tusz nie tworzył grudek ani się nie osypywał, kolor był dobrze nasycony. Nie sklejał rzęs, nie podrażnił mi oczu. Miał odpowiednią konsystencję do samego końca. Zmywał się bezproblemowo micelem.
Pobieżnie przeglądając w necie skład znalazłam w nim fenoksyetanol oraz mikroplastik, który ostatnio dość mocno mnie razi. No ale nikt przecież nie mówi, że firma jest w 100% naturalna, więc mnie to nie dziwi.

Ten egzemplarz dostałam, ale kolejnego na pewno nie kupię, mimo tego, że tusz się u mnie sprawdził. Wolę coś z mniejszą szczoteczką.
Daję 3,5 gwiazdki.

Bardzo dobry tusz

Nie sądziłam, że ta firma może stworzyc tak rewelacyjny tusz do rzęs ! :) Pięknie wydłuża i lekko podkręca rzęsy efekt na prawdę piorunujący :) Świetna duża szczoteczka, nie robi grudek ładnie rozdziela rzęsy. Zawsze po niego sięgam jak chcę uzyskac efekt mocnych ładnie rozdzielonych długich rzęs :)

Dobry,piękny wachlarz rzęs!

Tusz jest całkiem dobry,choć nie jest Top of the Top.
Tusz robi świetny wachlarz rzęs,pogrubia.
Niestety najgorszą wadą tego kosmetyku jest ,że rzęsy lubią opadać w dół po kilku godzinach.
Szczoteczka gruba,tradycyjna ,dla mnie jest ok.
Zmywa się tusz z rzęs bardzo łatwo.
Dostałam go w gratisie przy założeniu karty.
Osobiście bym go nie kupiła za tyle pieniędzy,ale przy okazji zakupów warto założyć sobie taką kartę,aby dostać ten tusz.

Super

Tusz dostałam w prezencie przy zakupach w Yves Rocher. Wcześniej nie znałam tego produktu ani o nim nie słyszałam. I mimo, że nie oczekiwałam po nim wiele, szczoteczka na oko wydawała mi się niewygodna w użytkowaniu a ja bardziej przepadałam za szczoteczkami gumowymi, postanowiłam go wypróbować. I jakie było moje zdziwienie!
Szczoteczka okazała się prawdziwym hitem: dokładnie pokrywała każdą rzęsę, nawet najmniejszą, nie zostawiała grudek ani nadmiaru tuszu. Rzęsy były wydłużone, podkręcone i wręcz idealnie podkreślone.
Jest bardzo trwały, wytrzymuje cały dzień na twarzy: nie osypuje się, nie rozmazuje -nawet po przypadkowym przejechaniu ręką po rzęsach czy potarciu nie ma katastrofy ;)
Pomalowana nim na wieczór wielokrotnie słyszałam pytania czy to moje prawdziwe rzęsy!
Od razu odstawiłam wszystkie moje poprzednie tusze i od tego momentu jestem wierna temu produktowi!
Jest bardzo wydajny, spokojnie starczy na kilka miesięcy użytkowania przy prawie codziennym stosowaniu. Można też kupić go w częstych promocjach, wtedy cena jest bardziej atrakcyjna.

Najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam

Tusz dostałam w prezencie i całe szczęście, inaczej byłam zawiedziona jeszcze bardziej. Mam krótkie, gęste rzęsy i ten tusz nie robi z nimi absolutnie nic. Od nowości miałam wrażenie, że tusz jest suchy i to było chyba dobre wrażenie, bo malując rzęsy ma się wrażenie jakby się je czesało. Szczoteczka jest gęsta, ale nie chwyta moich rzęs, przez to w ogóle ich nie maluje.

Zaskakująco dobry tusz

Tak jak większość, tusz otrzymałam w prezencie za założenie karty klubowej Yves Rocher. Produkt okazał się być całkiem niezłym, a wręcz znakomitym i jest obecnie w moim top 3 najlepszych tuszy. Szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy, nie drapie i nie łaskocze. Tusz nie osypuje się, nie kruszy i nie podrażnia moich wrażliwych oczu. Łatwo się go używa jednocześnie efekt jest idealny, grube , podkręcone, czarne rzęsy. Idealny do codziennego stosowania.

Bardzo dobry tusz

Tusz dostałam w prezencie od firmy w zamian za założenie karty. Podchodziłam do niego bardzo sceptycznie, no bo kto rozdaje że free prezent warty 50zl. Ale jakie było moje zaskoczenie, gdy użyłam go pierwszy raz. To była miłość od pierwszego wejrzenia- piękny, mega czarnym kolorze i super szczoteczka, która niesamowicie pogrubia i wydłuża rzęsy - no rewelacja!! Tuszu używałam już jakiś czas temu, nie było mi po drodze do sklepu yves Rocher, dlatego nie kupiłam go ponownie, ale myślę, że na pewno jeszcze zakupię niejedno opakowanie, jeśli producent zdecyduje się rzucić jakaś promocje- no bo szkoda wydawać 5 dyszek na coś, co inni dostaja za darmo :D

Mój ulubieniec wszech czasów!

Mój nr 1 od kilku lat. Zużyłam już kilka opakowań i na pewno będę kupować go nadal. Mój ulubieniec wszech czasów. Używam wersji podstawowej, w kolorze czarnym, w wersji niewodoodpornej. Pięknie rozdziela rzęsy, wydłuża i podkręca, nie skleja ich. Do tej pory konkurencyjnym dla niego w mojej kolejcji pozostaje tylko L'oreal Volume Million Lashes So Couture.
Ma kilka wad, które wspominam poniżej. Nie jest to tusz o najlepszej trwałości, lecz wybaczam mu to z uwagi na efekt, jaki daje.
Szczoteczka tradycyjna, nie jest silikonowa.
Uwaga - tusz potrzebuje kilku dni na "przeschnięcie" i wówczas daje najlepszy efekt, z początku bywa lekko rzadki i nie robi efektu "wow". Po przeschnięciu tworzy efekt wachlarza rzęs przez to, jak pięknie je rozdziela.

Mój faworyt!

Moja najukochańsza mascara ze wszystkich!
Plusy:
- świetnie wyprofilowana szczotka
-mocny kolor
- widocznie powiększa objętość i długość rzęs
- rzęsy nie są po niej osłabione, powiedziałabym nawet, że się mają lepiej

Minus
- mogła by być ciut tańsza, dlatego kupuję ją tylko po promocji

tusz, który mnie zakończ

Marka Yves Rocher jest mi bliska od dawna. Jakieś 3-4 lata temu otrzymałam ten tusz za 1 grosz zakładając kartę w ich sklepie. Od pierwszego użycia go polubiłam i zastanawiałam się, dlaczego rozdają tak dobry tusz za 1 grosz. Jest bardzo fajny - nie skleja rzęs, a bardzo ładnie je pogrubia i rozdziela. Ma wygodną szczoteczkę, a opakowanie jest poręczne. W cenie regularnej raczej bym go nie kupiła, bo 60 zł to trochę dużo (przynajmniej kosztował tyle jeszcze jakiś czas temu) za tusz.