Yves Rocher, Sexy Pulp (Pogrubiający tusz do rzęs)

Yves Rocher, Sexy Pulp (Pogrubiający tusz do rzęs)

Ekstremalnie pogrubiający tusz Sexy Pulp Yves Rocher ze szczoteczką z włosia w kształcie klepsydry w składzie zawiera wosk carnauba, gumę z akacji, wodę z bławatka, wosk ryżowy.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
Bez parabenów.

najlepszy!

Najlepszy tusz do rzęs jaki kiedykolwiek miałam! Idealnie się rozprowadza, pięknie maluje, głęboka czerń, bez grudek. Rzęsy mega grube, nie sklejają się, nie osypuje.

Mój ulubiony tusz

Jestem załamana tym, że ten tusz został wycofany ze sprzedaży.
Był to mój ulubiony tusz, który nie sklejał rzęs, wydłużał je i pogrubiał a mam naturalnie długie rzęsy.
Niestety bezowocnie poszukuję zamiennika i z każdym nowym opakowaniem, które kupię jestem załamana bo nic nie dorównuje temu tuszowi:(

Mój ulubiony tusz do rzęs

Tusz sexy pulp otrzymałam w promocji Yves Rocher jako prezent za dowolny zakup. Generalnie nie jestem przekonana do kosmetyków kolorowych tej marki jednak skoro dostałam, to wyprobowalam i to jest właśnie idealny tusz do rzęs dla mnie. Tusz nie skleja rzęs, wydłuża, pogrubia a więc wszytsko czego potrzebuje. Jest bardzo wydajny, starczal mi na ok. pol roku. Uważam że cena jest trochę zawyzona jednak zdarzają się promocje obejmujące ten tusz. Niestety sprawdzalam w tym tygodniu i nie widzę go już w ofercie sklepu.

Najlepszy !

Bezkonkurencyjny dla długich rzęs! Płaczę, że producent wycofał go z oferty :( Robił z moich rzęs firanki bez karykaturalnego wyglądu. Nie sklejał, rozdzielała i trzymał podkręcenie. Bajka...

Absolutnie najlepsza

Najlepsza maskara jaka kiedykolwiek mialam w swoich rekach. Zwykle stawiam na wodoodporne produkty, jednak w tym przypadku nie musiałam. Produkt się nie osypuje, ładnie wyczesuje, podkręca i wydłuża rzęsy. Używałam kilkanascie opakowań na przestrzeni ostatnich lat. Produkt wycofany ze sprzedaży.

Najlepszy tusz ever!

Najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam. Niezliczę zużytych opakowań uwielbiam go! Super podkręca i pogrubia rzęsy. Wytrzymały, nie osypuje się i nie podrażnia oczu. Ideał!
Tylko czy ktoś wie gdzie mogę go jeszcze dostać? Byłam w paru sklepach yves rocher w Warszawie i podobno już wycofany :(

W moim odczuciu Sexy Pulp ma same zalety.

Tusz znalazłam w jednym z okienek kalendarza adwentowego od YR. Dawno nie stosowałam kolorówki z tej firmy, fajnie było przetestować coś nowego, tym bardziej, że tusz jest jest naprawdę porządnym malowidłem.

Opakowanie jest charakterystyczne dla tego typu kosmetyków. Tubka jest masywna, plastikowa w czarnym kolorze z rzucającymi się różowo - metalicznymi dodatkami. Pojemność 9 g w cenie regularnej 49 zł jest ok, a dodając do tego promocje w YR jest super. Tubka łatwo się odkręca i zakręca, brakuje mi tutaj tego charakterystycznego kliknięcia, które daje mi pewność że kosmetyk jest dobrze zamknięty i zabezpieczony przed wysychaniem. Nie wiem czy tak ma być , czy też mnie trafił się taki egzemplarz. Ale też nie narzekam bo tusz używam kilka miesięcy i jego konsystencja nie zeschła się i nadal jest odpowiednia do malowania.

Bardzo fajna szczoteczka, taka jaką lubię, duża, gęsta z naturalnego włosia o kształcie klepsydry. Wygodnie się nią manewruje i łatwo dotrzeć do nawet tych najmniejszych rzęs w kącikach oczu.
Tusz ma intensywny kruczoczarny kolor i bezzapachową kremową konsystencję, od pierwszego otwarcia jest ona odpowiednia do malowania.
W składzie takich produktów cudów nie znajdziemy, ale producent dorzucił nam tutaj pielęgnacyjny wosk carnauba, wodę z bławatka, wosk ryżowy i gumę z akacji. Kosmetyk nie zawiera parabenów i składników pochodzenia zwierzęcego.

Sexy Pulp łatwo się aplikuje i już d nałożenia pierwszej warstwy widać różnice w wyglądzie rzęs, równomiernie je otacza i przybierają one nie tylko kruczoczarny kolor , ale staja się delikatnie wydłużone, podkręcone i pogrubione. Ja zawsze nakładam kilka warstw tuszu i nawet przy takiej ilości rzęsy pozostają elastyczne, nie sklejają się i nie tworzą się pajęcze nóżki. Efekt końcowy zależy od naszych preferencji, ale faktycznie przy użyciu tuszu można wyczarować pokaźne i rzucające się w oczy rzęsy, pięknie podkręcone, intensywnie czarne , grube i długie.
Tusz szybko zasycha po aplikacji, nie odbija się i nie rozmazuje po powiece. Trwałość ma świetną, cały dzień pozostaje w swoim miejscu i idealnym stanie, nie kruszy się, nie przemieszcza i nie traci koloru. Mimo to jest łatwy do usunięcia przy pomocy najzwyklejszego produktu do demakijażu. Nie spowodował u mnie nigdy podrażnień czy łzawienia oczu.

Podsumowując Sexy Pulp to bardzo porządny kosmetyk do makijażu, i chyba jeden z lepszych tuszy jakie dotąd stosowałam. Kolor, pigmentacja, efekt na rzęsach oraz trwałość - wszystko na plus. Polecam.

Spełnia wszystkie moje oczekiwania

Yves Rocher Sexy Pulp rzęsy wyglądają sexy dobrze został nazwany ;) szata graficzna ładna szczoteczkę mamy z włosia w kształcie klepsydry świetnie się z nią pracuję dociera do najmniejszych włosów dobrze je rozczesuje można stopniowac efekt 2 warstwa nie skleja rzęs i jest mega zadowalająca rzęsy są podrubione wydłużone i nawet delikatnie podkrecone bardzo mi się podoba ten efekt kolor czerni również mocno napigmentowany spojrzenie jest zalotne cena wysoka lecz myślę że jest jej wart jest trwały spokojnie wytrzyma cały dzień nie kruszy się ani nie rozmazuje dobrze się go również zmywa nie podraznil ani nie uczulil dodatkowo zawiera wosk carnauba guma z akakcji woda z bałwatka wosk ryżowy polecam

Rewelacyjny tusz

Tusz Yves Rocher Sexy Pulp bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, mogę nawet stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych tuszów z jakimi miałam do czynienia.
Pięknie podkreśla rzęsy, sprawia, że są wyraźnie grubsze, dłuższe, pięknie podkręcone i rozdzielone. Efekt jaki daje ten tusz na rzęsach jest rewelacyjny. Kiedy mam pomalowane rzęsy tym tuszem, to często nawet znajomi zauważają, że mam bardzo ładne rzęsy.
Tusz ten nie obsypuje się u mnie, nie sprawia też wiekszych problemów przy demakijażu.
Nie powoduje łzawienia, ani podrażnienia oczu.
Uważam, że jest to tusz godny polecenia i wart wypróbowania.

OK

Tusz jest bardzo w porządku, kończę już jakieś 10 opakowanie. Łapie wszystkie włoski i rzeczywiście mocno wydłuża rzęsy. Jedynym minusem jest to ze odbija się na opadającej powiece nawet po zaschnięciu.

Tusz do rzęs Sexy pulp

Tusz dobrze sie aplikuje na rzęsach. Szczoteczka łapie wszytskie włoski nawet te najmniejsze. Co jest dużym plusem. Rzęsy po nałożeniu tuszu nie sklejają się. Nie widac nawarstwiania się produktu. Rzęsy są ładnie wydłużone, pogrubione i podkreślone. Dobrze się zmywa przy wieczornej pielęgnacji.

Mój HIT

Tusz kupiłam dzięki recenzją na Wizaż i mimo, że nie wszystkie są pochlebne to zaryzykowałam i nie żałuje! ;)
Zacznę od tego, że moje rzęsy są rzadkie, jasne i średniej długości. Zawsze gdy kupowałam tusz spełniał tylko jedno z moich trzech wymagań.
Ten tusz to mój HIT, tusz pięknie nadaje objętości, wydłuża i nadaje rzęsą piękną czerń a do tego długo utrzymuje się na rzęsach i nie kruszy się.