Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką (stara wersja)

Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką (stara wersja)

Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze, mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiedni pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Skład:Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock), Capsium Annuin Resih BHT

Cena: ok. 5zł / 100ml
/ s/

• Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock),
  • Capsium Annuin Resih BHT

Przyjemny olejek

Olejek faktycznie sprawił, że włosy rosną szybciej, są gęstsze. Pojawiło się dużo baby hair. Jak używam na całe włosy są błyszczące, zregenerowane. Przed użyciem podgrzewam i nakładam na skórę głowy na ciepło 2 razy w tygodniu średnio (częściej nie mam czasu)

Dobry olejek

Uzywałam tego olejku jakiś czas temu, nakładałam go zarówno na skórę głowy jak i na włosy. Działa całkiem nieźle, włosy są wyraźnie nawilżone, odżywione. Olejek nie podrażnia skóry głowy i nie powoduje szybszego przetłuszczania. Działa na moje włosy podobnie jak inne oleje. Niestety nie mogę nic powiedzieć jak wpływa na wzrost włosów, ja takiego działania nie zauważyłam ale i specjalnie tego nie oczekiwałam. Z chęcią wypróbuję też inne olejki z tej serii.

Działa

Bardzo przyjemnie działający olejek. Nie podrażnia skóry głowy, nie przetłuszcza włosów, nie obciąża ich. Włosy są później błyszczące, sypkie, pełne objętości. Nie pozostawia zapachu. Czy wspomaga porost włosów? Nie umiem powiedzieć tego po 2 tygodniach, jednak mniej włosów mi wypada.

Raczej nie...

Po ten olejek sięgnęłam ponad rok temu, kiedy moje włosy nie przechodziły żadnej burzy hormonalnej, zmian pór roku itd. Po prostu chciałam pobudzić trochę cebulki do wzrostu bo byłam na fali zapuszczania włosów. Zachęciła mnie cena i część dobrych ocen na jego temat znalezionych w Internecie. Czemu by nie spróbować?
Miałam włosy farbowane na ciemny brąz, dosyć zadbane, średnio porowate, moim problemem był brak objętości u nasady i spuszone końce. Olejek aplikowałam najczęściej na noc pod czepek.

Nowe baby hair !!!

Olejek faktycznie stymuluje wzrost włosów, przyczynia się on także do powstawania nowych baby hair. Należy go jednak stosować regularnie i nie poddawać się. Muszę przyznać, że sama jego aplikacja jest dość upierdliwa - buteleczka ma zbyt duży otwór przez co wydobywa się zbyt duża ilość olejku... Po drugie producent zaleca podgrzać olejek przed jego aplikacją na skórę głowy, przyznam, że dość rzadko to robie. Nakładam go bez podgrzania i również działa. Po jego aplikacji należy kilkukrotnie umyć włosy bo niestety mają po nim tendencje do przetłuszczania. Włosy są po nim lśniące, szybciej rosną powstają nowe baby hair co jest zauważalne już po około 2/3 tyg.

całkiem całkiem

Olejek jest całkiem, całkiem i takie same efekty przynosi Całkiem całkiem. Słyszałam o nim bardzo dużo dobrych, jak i złych rzeczy u mnie na szczęście sprawił, że włosy rosły szybciej, zaczęły pojawiać się babyhair, z czego byłam na maksa zadowolona, ale nie ma tak kolorowo
opakowanie niestety jest całkowicie nietrafione, niewygodnie się z niego korzysta i marnuje się bardzo dużo produktu.

Bywały lepsze

Olejek ten zakupiłam w sumie pod wpływem impulsu bo zobaczyłam go na półce aptece. Zapytałam Panią o to czy faktycznie się sprawdza. Odpowiedziała, że nie sprawdzała ale że bardzo często jest on kupowany przez ludzi. Zachęciła mnie też cena (ok.5zł), więc postanowiłam spróbować. Olejek ma niepraktyczne opakowanie bo przy próbie użycia rozlewa się wszędzie. Jesli chodzi o działanie to zdecydowanie zaczęłam gubić mniej włosów. Mam dużo nowych baby hair ale i włosy zaczęły mi się po nim bardziej przetłuszczać. Jak za taką cenę to może być ale z racji, szybszego przetłuszczania nie jest i nie będzie moim ulubionym

U mnie zbyt wiele nie zdziałał

Stosowałam go do olejowania włosów - nakładałam na skórę głowy na minimum godzinę, czasem na całą noc. Zużyłam jedno opakowanie i nie zauważyłam żadnych rezultatów. Opakowanie niezbyt wygodne, olejek rozlewa się przy nakładaniu na dłoń.

nie zauważyłam efektów

Co tu dużo pisać, u siebie żadnych efektów używania tego olejku nie zaobserwowałam. Nie zauważyłam przyśpieszenia wzrostu, nie pojawiły się po nim baby hair, nie mogę też powiedzieć, że jakoś poprawił kondycję moich włosów. Dość szybko zmienił zapach na bardzo nieprzyjemny. Produkt bardzo wydajny, ale opakowanie niewygodne, gdyż wylewa się z niego zbyt dużo oleju. Cena niska, jednak ja tego kosmetyku na pewno już więcej nie kupię, bo zupełnie nic nie zrobił.

Mam mieszane uczucia

Olejek stosuje już od paru tygodni. Staram się nakładać go podczas każdego olejowania włosów czyli 2/3 razy w tygodniu.
Olej staram się wcierać w skórę głowy bardzo dokładnie. Następnie trzymam go na włosach ok 40 minut i emulguję odżywką.
Jeśli chodzi o działanie to widzę jakieś nowe włoski ale jest ich niewiele. Szybkość wzrostu włosów bez zmian. Moja skóra głowy toleruje go bardzo dobrze. Duży plus za piękny połysk włosów u nasady, myślę że to całkowita zasługa tego oleju.
Podsumowując, jest ok. Za tą cenę nie spodziewałam się cudów, ale jak skończę spróbuje pobawić się z wcierkami.

brak baby hair i szybszego porostu

Olejek niestety znacząco nie wypłynął ani na porost moich włosów ani na pojawienie się baby hair. Na głowie był dość niekomfortowy, swędział mnie od niego skalp. Po olejku szybciej mi się włosy przetłuszczały, niestety nie polecam. Nie zauważyłam żadnego nawilżenia, ekstra błysku ani wygładzenia.

Duże zaskoczenie

Produkt kupiłam przypadkowo będąc na zakupach w jednej z drogerii, nie oczekiwałam od olejku za 6 zł spektakularnych efektów i jakie to spotkało mnie zaskoczenie. Po zużyciu ponad połowy opakowania na mojej głowie pojawiły się nowe króciutkie włoski a dodatkowo zauważyłam znaczący wzrost długości włosów ! Szok