Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką (stara wersja)

Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką (stara wersja)

Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze, mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiedni pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Dla mnie rewelacja od wielu lat

Z polecenia kupiłam parę lat temu jak byłam w LO po pomyśle ogolenia głowy na łyso ???? nie ważne, ogólnie potrzebowałam żeby w miarę szybko mi te włosy odrosły wiec zaczęłam stosować ten olejek co prawda w połączeniu z innymi w formie olejowania ale głównym olejem był ten. O dziwo włosy po 3 miesiąc były już dlugie jak na odrsatajce. Do tej pory co jakiś czas wracam do niego ze względu że moje włosy zawsze po nim fajnie się odżywiają, pięknie wyglądają i są wygładzone.
Na zdjęciach widać różnicę w długości a dzieli je nie cały rok.

Olejek, jak sama nazwa wskazuje ma bardzo tłustą konsystencję, przez co łatwo go rozprowadzić na skórze głowy. Wcieram go średnio dwa razy w tygodniu i po dwoch miesiach uzywania widzę efekt - sporo baby hairów. Nie wiem czy wyroznia się czymś spośró innych wcierek ale wyraźnie robi co ma zadane.

Jest w porządku

Kupiłam z polecenia przyjaciółki, która się tym produktem zachwyca.
Używałam regularnie na skalp przed myciem, nie zauważyłam niewiadomo jakiego wysypu bejbików, ale trochę ich się pojawiło. Mam wrażenie, że włosy w mniejszej ilości zostają na szczotce. Więc coś tam podziałał na tej mojej głowie :)
Duża wada tego olejku to opakowanie. Jest bardzo niewygodne przy aplikacji, przy tłustych dłoniach nie raz wypadło mi z ręki i wylałam część produktu.

Pomaga mi na porost włosów

Olej zakupiłam z polecenia przyjaciółki która strasznie go zachwalala jeśli chodzi o porost włosów. Sama zauważyłam z resztą że bardzo urosly jej włosy więc dowiedziałam się ze używa tego oleju. Efekt zaobserowalam po 3 miesiącach używania kiedy mój miesięczny odrost po wizycie u fryzjera miał aż 2,5 cm! Jedynym minusem jest opakowanie z którego wylewa się bardzo dużo produktu jednak sam w sobie jest bardzo wydajny i tani więc warto wypróbować. Sama zużyłam już 4 opakowania.

Nie zachwyca

Olejek łopianowy z papryczką bardzo mnie rozczarował. Brak jakichkolwiek rezultatów po kilkumiesięcznej terapii. Nie nastąpił szybszy porost włosów. Włosy nie były odżywione, zregenerowane. Olejek w małym, poręcznym opakowaniu. Jest wydajny. W korzystnej cenie. Nie kupię ponownie tego produktu.

Za taką cenę jest okej

Olejek stosowany regularnie- w moim przypadku okolo 2/3 razy na tydzień daje widoczne efekty. Może nie jest to coś spektakularnego ale ciężko o takie produkty w kwestii włosów, jakby nie było potrzebują one odpowiednia ilość czasu. Włosy po 2-3 tyg są wzmocnione i bardziej lśniące. Zauważyłam na skroniach i czubku głowy nowe baby hairs więc na pewno olejek stymuluje wzrost włosów. Jeśli chodzi o długość być może również się przyczynia do szybszego wzrostu ale niestety często prostuje włosy więc ciężko to zauwazyc bo często się "wykruszają".

Co do komfortu użytkowania mam małe zastrzeżenia. Przede wszystkim wg opisu na opakowaniu najpierw należy olejek lekko podgrzać a następnie wmasowywac. Przyznam że jestem lekko leniwa w tym względzie. Lubię szybkie rozwiązania dlatego też nie bawię się w ogrzewanie produktu ale nakładam go prosto z butelki. Nie mam pojęcia czy olejek na ciepło daje lepsze efekty, być może. Troszkę niewygodnie jest używać produktu że względu na brak odpowiedniego aplikatoraa który umożliwiłby dotowanie ilości produktu. Aczkolwiek można sobie z tym poradzić.

Cena jest bardzo niska więc dla osób początkujących lub spragnionych wyprobowania dość dobrego olejku w spoko cenie jest odpowiedni.

Uwielbiam

Kosmetyk kupiłam głównie po to, by nakładać go po kąpieli na końcówki włosów jednak w tej roli się nie sprawdził. Włosy były tłuste i wyglądały na nieumyte. Później zaczęłam stosować ten olejek na górę włosów przed samym myciem i to był strzał w dziesiątkę :) Co prawda nie mam zbyt dużych problemów z włosami i jakoś tam sobie rosną, ale po tym olejku wystrzeliły w górę jak szalone. Dodatkowo włosy są lśniące i mocniejsze oraz wyglądają na bardziej gęstsze i odżywione. Jeśli jeszcze nie miałyście okazji używać tego kosmetyku to najwyższa pora, by to nadrobić.

Wow wow dla włosów

Produkt jest cu do wny! Mam po nim tak błyszczące i odżywione włosy że szok! Moje średniopory kochają ten olejek. Dobrze mi się go nakłada, super nadaje się do masażu głowy- szczególnie podgrzany. Nowe włoski gwarantowane niemal od początku stosowania. Nie ma duszącego zapachu, nie przetłuszcza włosów, jest delikatny, odbija włosy od skalpu. Polecam!

Tak!

Produkt, który nie łatwo zdobyć. Udało mi się go jednak dorwać w jednym ze sklepów zielarskich i od razu dnia następnego przeszłam do testowania. Konsystencja typowa dla olejku, zapach także zupełnie niczym się nie wyróżniał. Po zużyciu pierwszej buteleczki w całości i otworzeniu po jej zakończeniu kolejnej przyznać muszę, że widzę różnicę. Stosowałam go przed każdym myciem wmasowując w skalp. Czasami przeciągałam aż po same końce, ale nie zauważyłam jakiejś specjalnej różnicy w wyglądzie swoich włosów kiedy stosowałam ten zabieg. Co do całej reszty. Wzmocnił moje osłabione włosy i przestały tak nagminnie wypadać. Stały się faktycznie gęstsze, mocniejsze i bardziej lśniące. Przyczyniły się także do tego, że lepiej mi się te moje włosy stylizowało i były fajnie lekko odbite od nasady po każdym jednym ich myciu. Baby hair także się pojawiły, więc... chyba po prostu w stu procentach spełnia swoje zadanie i na pewno mogę ze swojej strony go polecić.

Świetny olej

Olejek ma za zadanie pobudzać wzrost włosów. Używam co drugie mycie, czyli średnio raz w tygodniu bo taką potrzebę ma moja skóra głowy. Jest bardzo wydajny, można go stosować nie tylko do olejowania samej skóry głowy, ale także całej długości włosów. Jeśli chodzi o aplikację, butelka nie jest najfajniejsza, na skórę głowy nakładam go strzykawką bez igły.
Łatwo się zmywa, nawet delikatnym szamponem.
Przy regularnym stosowaniu i dokładnym masażu skóry głowy można zauważyć fajne efekty. Skóra jest nawilżona, nie podrażniona, ukojona.
Nie powoduje obciążenia. Jest naprawdę fajnym olejkiem i działa.

Dobry produkt

Bardzo lubiłam wracać do tego produktu. Kosztuje naprawdę niewiele i starcza na długi okres czasu. Przy regularnym stosowaniu widać, jak wyrastają nowe włoski. Olej nie podrażnił ani nie uczulił mojej skóry głowy.

olej do włosów

Bardzo mi sie podoba. Olejowanie jest super sprawą, włosy po nim są błyszczące i odzywione. Jeżeli zabiegi powtarza sie dwa razy w tygodniu tak widać wyraźne efekty juz po miesiącu.