Avon, Planet Spa, African Shea Butter, Lip Balm (Tropikalny balsam do ust)

Avon, Planet Spa, African Shea Butter, Lip Balm (Tropikalny balsam do ust)

Bogaty balsam z masłem shea sprawia, że skóra ust staje się miękka, gładka, nawilżona. Dostarcza naturalnej ochrony przed promieniami UV.

Szkoda, że już niedostępny

Jeden z niewielu produktów Avonu, który autentycznie polubiłam. Bardzo ładnie nawilża suche i spierzchnięte usta. Jakby znów pojawił się w sprzedaży, to z pewnością go zamówię.

Używam tego produktu od: już zużyłam

Cudo!

Najlepszy balsam jaki kiedykolwiek stosowałam. Przepiękny zapach, konsystencja w porządku i super nawilża. Jedynym minusem jest to, że został już dawno wycofany ze sprzedaży. Ostatnio Avon znów wprowadził serię z masłem shea więc balsam może tez wróci :)

Używam tego produktu od: ...

ok

Zuzylam bardzo duzo opakowan tego balsamu do ust. Naprawde go lubilam. Szkoda, ze juz nie jest dostepny. Ladnie pachnial, nie grzyl w gardlo, konsystencja dobra. Swietne wlasciwosci pielegnacyjne. Nie lubilam tylko sposobu nakladania i jego wydajnosci, gdyz byla srednia, a cena dosc wysoka jak na taki kosmetyk.

Używalam tego produktu kiedys, gdy jeszcze byl dostepny
Ilość zużytych opakowań:bardzo duzo

Cudo!

Ja również jestem jego fanką i strasznie żałuję,że już go nie można dostać...Co prawda nie przepadam za firmą Avon, ale ten balsamik był rewelacyjny! piękny zapach,świetna pielęgnacja...Do dziś nie mogę znaleźć godnego zamiennika... Ucinam jedną gwiazdkę za średnie opakowanie i wymuszony przez nie sposób nakładania i za to że już go nie można kupić... :(

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: tylko jedno zdążyłam niestety

Szkoda, ze go juz nie ma

Ja rowniez przylaczam sie do pozytywnych opinii na temat tego balsamu. Swietnie nawilzal usta, zmiekczal je, chronil przed wiatrem i niekorzystnym wplywem srodowiska. Mial tez cudowny zapach i konsystencje. Straszie zaluje, ze juz go wycofali. Byl bardzo wydajny. Jedynie forma aplikacji nieco mi nie odpowiadala, ale dla zalet tego produktu mozna bylo to spokojnie przezyc.

Używam tego produktu od: 2004

najlepszy

Co za szkoda że wycofali go z katalogu, tenbalsam był rewelacyjny, super nawilżał, radził sobie z popekanymi, zniszczonymi ustami, chronił przed wiatrem itd, był wydajny i pieknie pachniał, i mial fajne opakowanie och ach :) powinni go przywrocic

Używam tego produktu od: kiedys

Zapach ładny, reszta nie!

Używałam tego balsamu kiedyś bardzo dawno temu. Zapach był fantastyczny, słodziutki, egzotyczny w sam raz na usta. Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne- to średnie, z moimi przesuszonymi i wiecznie spierzchniętymi ustami sobie zwyczajnie nie radził. Do tego trzeba go było wygrzebywać palcem ze słoiczka co nie jest zbyt higieniczne, wole zwykłe pomadki w sztyfcie.

Używam tego produktu od: kiedys dawno temu uzywałam

fajniutki

balsam jest super:
-wygladza usta,znikaja suche skorki
-nadaje takie naturalny kolor..
-piekny zapach
-piekny sloiczek
-wydajny
-rzeczywscie usta troche pieka ale nie przeszkadza mi to
szkoda ze wycofali go..

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

bleee

Oddałam siostrze, ponieważ mimo prób przekonania się do balsamu nie mogłam się przezwyciężyć. U niej widzę, ze stoi jeszcze resztaka, więc chyba używała.
Twardy jak kamień, trzeba go skrobać paznokciem. Mdły w smaku i zapachu. A najgorsze ze wszystkiego jest to, że szczypie/drapie w usta. Działania pielęgnacyjnego nie stwierdziłam także, bo trudno go na ustach rozprowadzić taki jest gęsty.
Ja akurat nie żałuję, że już go nie sprzedają w avonie, bo jest to produkt zupełnie nieudany.

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:odrobinkę z opakowania

Świetny!

Jaka szkoda, że przegapilam moment jego wycofania z katalogu. Trudno.. muszę zadowolić się resztką, która pozostała jeszcze w słoiczku.

Jest to balsam, do którego wracałam gdy tylko zaczyna się robić chłodno. Świetnie nawilża i wygładza usta. A nawet leciutko je nabłyszcza. Konsystencja troszkę woskowa, ale to gwarantuje, że nie wyciągniemy ze słoiczka zbyt dużo kosmetyku, dlatego jest o bardzo wydajny!
Zapach.. tutaj opinie są podzielone. Jest dość intensywny, ale nie przeszkadza. Troszkę drażni mojego tż ;)

Stały element torebki! Kupię, jak tylko powróci do katalogu! Niestety na to chyba nie ma co liczyć..

Używam tego produktu od: daaawna
Ilość zużytych opakowań: jedno, bardzo wydajne!

wygładza i pielęgnuje

Doskonały pod każdym względem! Usta po nim robią się miekkie, kuszące, zmysłowe i delikatne. Aromat jest tak apetyczny, że aż miałoby się ochotę zjeść! Słodycz idealna! ;). Chyba niestety wycofali tą serię :(. wielka szkoda - bo top jeden z bardziej udanych produktów z Avonu! Cena tez nie jest bardzo wygórowana, bo balsam starczał na długo!

Używam tego produktu od:2 lat

mój osobisty KWC

Kupiłam, zużyłam, zakochałam się. Najlepszy ochronny balsam do ust na zimne dni z jakim miałam do czynienia. Gęsty, cudownie pachnący, wspaniały. Nie wiem tylko dlaczego go już nie ma, jestem konsultantką avnu od wielu lat i bardzo mnie to zabodło. A teraz cała seria rodzinna mojego ukochanego balsamika odchodzi :( Tak jak moja ulubiona Skarby Indii Planet Spa. I moje ukochane perfumy Tsun lai by Oriflame :((( Ach, rozgaduję się nie na temat. Nie wiem czy jeszcze kupię, bo nie wiem czy będę mieć okazję, ale jeśli tak to napewno!!!

Używam tego produktu od: