Pantene, Pro-V, Aqua Light, Lekka odżywka do włosów (nowa wersja)

Pantene, Pro-V, Aqua Light, Lekka odżywka do włosów (nowa wersja)

Cena PLN 12.00

Regeneruje włosy, a dzięki łatwemu spłukiwaniu nie pozostawia po sobie niechcianego osadu. W odżywce zastosowano zaawansowaną technologicznie drobnowarstwową strukturę żelową, która, w przeciwieństwie do tradycyjnych odżywek o kremowej konsystencji, nie obciąża włosów.

zapachowa
lekkie
Skóra głowy
normalna
do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące

Do farbowanych włosów

Mam długie, farbowane włosy i odżywka sprawdziła się u mnie w 100%. Jest całkiem wydajna i wystarczy nanieść niedużą ilość na włosy. Zapach jest delikatny, bardzo przyjemny. Co do samego działania to odżywka faktycznie nawilża włosy. a dodatkowo je wygładza i zapobiega ich elektryzowaniu się i puszeniu.

Korzystałam z niej już wielokrotnie i nigdy się na niej nie zawiodłam.

Do włosów rozjasnionych za slaba

Mam włosy rozjaśnione z tendencją do puszenia się i wielkim problemem z rozczesywaniem, A w ciągu dnia lubia się koltunic i przesuszac. Odzywka okazała się za słaba. Generalnie to nie robiła z nimi nic. Poza zapachem, który fajnie pachnie podczas nakładania nie działo się nic. Minimalnie pomagał rozczesac, ale to za mało, żebym mogła dac dobra opinie. Nie polecam.

Do suchych włosów

Na moich przesuszonych włosach sprawdza się znakomicie wygładza włosy,nawilża je przy czym ich nie obciąża doskonale ułatwia rozczesywanie splątanych włosów ma gładką konsystencję u mnie się sprawdza

nieee

Bardzo lubię szampon z tej serii Aqua Light, ale ta maska nie robiła z moimi włosami nic. Kompletnie nic. Chyba na moje włosy była aż za lekka, bo poza ładnym zapachem efektów nie było żadnych. Oprócz ładnego zapachu i fajnego opakowania nie widzę niestety plusów.

Średnia

Mam włosy dosc gęste i puszace się. Myje włosy co dwa-trzy. Odżywki nie używam za każdym myciem. Odżywkę Pantene Aqua Light dostałam w prezencie. Tak jak nazwa wskazuje jest ona lekka. Zbyt lekka dla moich włosów i nie daje żadnego efektu. No może trochę ułatwia rozczesywanie. Ma piękny delikatny zapach podobny do wielu produktów Pantene. Odżywka jest gęsta i aksamitna i dobrze się trzyma na włosach. Szybko się spłukuje. Nie spodobała mi się bo nie daje fajnych efektów na moich włosach

Średniawa

Odżywki Pantene stosuję raz na jakiś czas. Posiadają niską cenę, dobrą wydajność i są bardzo łatwo dostępne. Wersja Aqua Light jak pozostałe odżywki Pantene ma kremową konsystencję, tubka jest świetnie skonstruowana i można bezproblemowo wykorzystać całą odżywkę. Zapach jest wg mnie bardzo słabo wyczuwalny. Odżywki nie potrzeba wiele, aby rozprowadzić we włosach. Już podczas mycia czuję wygładzenie i kolejnego dnia (myję włosy wieczorem) moje włosy lepiej się układają. Plusem jest fakt, że nie obciąża włosów! Niestety odżywka nie radzie sobie z moimi puszącymi się włosami i do niej nie wrócę. Jestem posiadaczką średniporów i taki kosmetyk wg mnie nie nadaje się do tego typu włosów.

Może być

Odżywka nie wzbudza może we mnie jakichś rewelacji, ale jest całkiem w porządku. Przy regularnym stosowaniu włosy są miękkie, łatwo się rozczesują, nie elektryzują się. Odżywka ma przyjemny zapach, jest w korzystnej cenie.

Taka sobie.

Bardzo lubię szampon z tej serii, odżywka nie dorównuje mu.
Odżywka jest poprawna, tzn włosy się po niej rozczesują, są miekkie. I w zasadzie to tyle, nie robi nic więcej. No, może ładnie pachnie. A, no i nie obciąża włosów.
Oczekiwałam od niej czegoś więcej. Przecież włosy przetłuszczające sie też potrzebują regeneracji.
Nie kupię ponownie.

Jestem zachwycona

Kupił mi ją mąż, kiedy byłam w izolacji. Nie byłam zachwycona, bo jej nigdy nie stosowałam i sceptycznie podeszłam do tego zakupu. A że nie miałam nic innego w domu a moje włosy wołały o pomstę do nieba...użyłam właśnie tej odżywki, która teraz jestem zachwycona. Jeste to odżywka że spłukiwaniem o lekkiej konsystencji i przyjemnym zapachu. Odżywka wogóle nie obciąża włosów. Po jej zastosowaniu struktura włosa staje się jednolita i wygładzona. Włosy lśnią, nie plączą się i są bardzo zregenerowane. Włosy są aksamitne i jedwabiste. Jestem bardzo zadowolona z zakupu męża. Ta odżywka to sztos.

Zdziwiły mnie słabe opinie, bo ja naprawdę ją polubiłam.

Odżywki Pantene stosuję już od lat, oczywiście nie zawsze używam tej firmy, ale z sentymentu lubię do nich wracać. Odżywkę łatwo można zdobyć zarówno w drogeriach stacjonarnych jak też internetowych. Cena dość niska, zapłaciłam lekko ponad 10 złotych.
Szampon znajduje się w poręcznej buteleczce, choć ma ona mały minus, mianowicie otwarcie. Niestety, ale dość ciężko się otwiera, tym bardziej gdy mamy dłuższe paznokcie. :)

To co najbardziej w niej lubię to zdecydowanie konsystencja. Formuła odżywki jest lekka, wręcz aksamitna. Jej używanie to czysta przyjemność. Jest dość gęsta i bardzo kremowa. Idealnie wmasowuje się we włosy, doskonale rozprowadza i nie spływa. Nie tworzy też efektu tłustego filmu. Zapach jest bardzo ładny, ale też bardzo podobny do pozostałych produktów tej firmy. Jest on dość słodki, więc to kwestia gustu czy komuś się spodoba. Ja na przykład bardzo go lubię.

Odżywka świetnie się u mnie sprawdza. Włosy są przede wszystkim odpowiednio dociążone, ale absolutnie ich nie obciąża! No i co ważne, również nie przetłuszcza. Za to mamy efekt pięknych, gładkich i lśniących włosów! Odżywka ułatwia rozczesywanie i nie powoduje plątania włosów. Mimo, że moje włosy są dość długie to też wystarczyłaby mi na dłuższy czas, więc śmiało mogę stwierdzić, że jest wydajnym produktem. U mnie sprawdziła się na 5, więc zdecydowanie mogę ją polecić. ❤️

Sypkie włosy

Po pierwszym zastosowaniu tej odżywki wyraźnie odczułam różnicę w stosunku do wcześniej używanych balsamów Nature Box - włosy po niej są naprawdę bardzo sypkie, pewnie na tym polega ta lekkość. Dla mnie to nie do końca dobrze, bo stają się strasznie niesforne i opadają na twarz.
Ale fakt, że są wygładzone, łatwiej się rozczesują.

Odżywka jest przyjemna w stosowaniu, dobrze się ją nakłada i spłukuje, pachnie bardzo ładnie.

Przeciętna

Odżywka konsystencją, zapachem i wyglądem właściwie niewiele się wyróżnia spośród innych kosmetyków z tej półki cenowej. Ot, kolejna odżywka do spłukiwania ułatwiająca rozczesywanie.
Tutaj nie ma żadnego zaskoczenia. Produkt łatwo się nakłada, po spłukaniu rzeczywiście włosy łatwo jest rozczesać.
Niestety już w momencie mycia czuć, że włosy zostały mocno obciążone, co nie jest komfortowym uczuciem.
Odżywka dość mocno obkleja włosy i przez to nie są tak do końca świeże. Więc nie jest to produkt, który kupię ponownie, szczególnie że nazwa sugeruje lekkość.