Avon, Planet Spa, Turkish Thermal Baths, Rhassoul Clay Face Mask (Maseczka do twarzy z glinką) (stara wersja)

Cena PLN 19.00

Turecka łaźnia (oryg. hammam) to niezwykły zabieg oczyszczający i pielęgnacyjny znany i stosowany od stuleci przez kobiety w Turcji. Teraz, dzięki wyjątkowym produktom Planet Spa możesz cieszyć się zaletami tureckiej łaźni w swoim domu.
Sposób użycia: nałożyć cienką warstwę maseczki na twarz, omijając okolice ust i oczu. Pozostawić na około 5 minut do czasu, gdy kolor maseczki zmieni się na różowy. Gdy maseczka zaschnie, dokładnie spłukać.

Skład: Aqua, Hydrated Silica, Ethylhexyl Palmitate, Propylene Glycol, Glycerin, Isoceteth-, Cocoamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Parfum, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Dimethicone, Disodium EDTA, Menthyl Lactate, Moroccan Lava Clay, Amber Extract, Olea Europea (Olive) Fruit Extract, Potassium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, CI 77491, CI 77492, CI 77499 <1019760-002>.

Cena: 19zł / 75ml
/m/

Nie bardzo

+ ładny zapach
+ konsystencja
+ bardzo wydajna, nie byłam w stanie jej zuzyc przed końcem terminu wazności

-nie zauwazyłam żadnych efektów na skorze, dlatego taka ocena
-zle sie ja zmywa

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie którego nie byłam w stanie jej zuzyc przed końcem terminu wazności

Błyskawiczne oczyszczenie

Ta maseczka ma podstawową zaletę, że szybko zasycha. Po paru minutach jest zaschnięta.Oczywiście należy nakładać niewielka ilosć, jest bardzo wydajna. Zmywa się trudniej, za to jak pięknie pachnie. Kolor z brązowego zmienia sie na kremowy. Dobrze oczyszcza, nie ściąga, nie uczula, nie podrażnia. Moja wrażli8wa sróra ja polubiła. Twarz jest po niej odświeżona i ożywiona gotowa do dalszych zabiegów. Lubię maseczki i lubię zmieniać i każda ma w sobie to czego, skóra potrzebuje.

Używam tego produktu od: od 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Na początku super, potem coraz gorzej

Jak w opisie - początkowo działanie zniewalające, oczyszczenie i wygładzenie. Po jakimś czasie mniej rewelacyjnych skutków, tak jakby działania w ogóle nie było.
Stosowałam raz na tydzień, najpierw parówka, potem nakładałam maskę i czekałam do wyschnięcia.
Wydajność duża przy takiej cenie (14 zł).

Ilość zużytych opakowań: 1, 75 ml

Bardzo dobra

Bardzo mi odpowiada ta maseczka!

co najważniejsze: NIE PODRAŻNIA ! mam bardzo delikatną skórę i wiele maseczek oczyszczających po prostu mnie podrażnialo ..
+ działa błyskawicznie
+ łatwo się zmywa
+ czuć, ze skóra jest oczyszczona, troszkę jakby po peelingu również
+ całkiem przyjemny zapach
+ w promocji 10zł
+ bardzo wydajna

ZDECYDOWANIE POLECAM

Używam tego produktu od: od miesiąca

Fantastyczna maseczka, dająca przyjemny rozgrzewający efekt &quot;spa&quot;. Nie jest bardzo inwazyjna także nada się do każdego rodzaju. Bardzo ją lubię. Właściwie nigdy nie miałam złej maseczki z Avonu.

+ cena i wydajność
+ aplikacja
+ łatwe zmywanie
+ przyjemne uczucie na twarzy

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Miło mi ją gościć w swej łazience :)

O glince marokańskiej czytałam i słyszałam nie jedno dlatego też wpadła mi w oko ta oto maseczka. Zachęcona wariantem z ryżem i sake postanowiłam spróbować czegoś nowego. Chciałam trochę oczyścić twarz jednocześnie jej nie wysuszając. Nie ratuje z opresji w stanie klęski żywiołowej- u mnie sprawdza się w misjach o umiarkowanym stopniu trudności ;) Jestem zadowolona.
Zalety:
-Ładny,odprężający zapach
-Konsystencja jest gęsta i łatwo się rozprowadza na skórze
-Zmniejsza ilość zaskórników
-Zwęża pory

Minusem jest:
-regularna cena-serio ?
-brak nawilżenia

Maseczka trochę wysusza skórę. Mam po niej czasami uczucie ściągnięcia skóry. Niezbyt to przyjemne ale może powodem jest to że maseczek z glinek nie doprowadza się do wysychania na twarzy a ja ciemna jak tabaka w rogu czekałam na uzyskanie &quot;skorupki&quot; na facjacie. Nie róbcie tak :P Polecam!

Dobra

Lubię testować nowości kosmetyczne jeśli chodzi o wszelkie maseczki.Maseczka jest bardzo fajna.Mam wrażenie, że skóra jest po niej dobrze oczyszczona, regularnie stosowana poprawiała stan mojej cery.Ładnie pachnie, jest wydajna,ma fajną konsystencję, nie spływa z twarzy, w miarę dobrze się zmywa.Raczej nie kupię jej ponownie, ponieważ przerzuciłam się na maseczki bardziej naturalne te z BU, ale tak poza tym jest ok:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu używałam

Super, najlepsza z avonu zaraz po błotnej

Staram się dbać o swoją skórę i stosuje różne maseczki. Algi, glinki, błota, czarne mydło itp itd. Dlatego uważam że mogę już ocenić czy dana maseczka działa czy jest po prostu szitem.

W avonie do moich ulubionych należy maseczka błotna z morza martwego, która jest po prostu rewelacyjna. Ale oto jej młodsza siostra maseczka z glinką, która póki co sprawdza się rewelacyjnie.

Plusy:

+ wygodna tubka, wychodzi tyle preparatu ile potrzeba

+ mega wydajna!!!

+ dobrze się zmywa - nie trzeba szorować twarzy, a i łazienka nie wygląda jak po bitwie błotnej

+ nie ma efektu i odczucia ściągnięcia/tarki po zmyciu maseczki

+ skóra jest rozświetlona, wyrównuje koloryt

+ nie podrażnia, nie uczula

+ likwiduje zaskórniki (lub raczej ogranicza ich ilość)

+ oczyszcza twarz

+ łatwy dostęp - przez konsultantkę lub w sklepie avon

+ na promocji można ją wyhaczyć za 9,90 co uważam za bardzo dobrą cenę za taki produkt

Minusów

- narazie jest ich brak, ale daje 4 gwiazdki bo nie jest to najlepsza maseczka tego typu jakiej używałam. W swojej kategorii jest z pewnością godna polecenia.

Należy pamiętać żeby nie katować swojej twarzy codziennymi maseczkami, bo skóra się przyzwyczai i będzie żądać więcej i więcej ale 1-2 razy w tygodniu można sobie zamiennie coś nałożyć na twarz by wyglądać lepiej ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

świetna

MIAŻDZĄCA PRZEWAGA PLUSÓW:
+ świetnie oczyszcza twarz, likwiduje zaskórniki, zmniejsza ilośc sebium do miniumum
+ nie podrażnia i nie wysusza przy tym skóry, skóra po zastosowaniu jest świeża i gładka, ma lepszy koloryt i zdrowy wygląd
+ konsystencja - nie jest zbyt rzadka ani za gęsta, bardzo dobrze się rozprowadza
+ łatwo się zmywa
+ wydajność
+ cena - w promocji bardzo atrakcyjna, zwłaszcza za produkt o tak wysokiej jakości i wydajności

ni to plus, ni to minus: zapach - całkiem ładny, mocno orientalny, ciepły, ale dla mnie osobiście zbyt intensywny /jestem przyzwyczajona do kosmetyków bezzapachowych/

mały minus: opakowanie - też jest całkiem ładne ale niestety bardzo trudno się otwiera i zamyka. nie wiem czy akurat trafił mi się taki egzemplarz, ale bardzo jest to irytujące i obawiam się, iż niedługo coś się urwie od tego siłowania się przy otwieraniu tubki

Używam tego produktu od: niedawna

jedna z lepszych

zakupiłam maseczkę prawie pół roku temu, i używam jej systematycznie raz w tygodniu - czyli na samym wstępie mogę powiedzieć, że jest wydajna.

zapach maseczki jest neutralny. wyczuwalny, jednak ani nie zachwyca, ani nie przeszkadza.

efekt na samym początku używania był naprawdę dobry. skóra była oczyszczona, gładka. jednak ten efekt z każdym kolejnym użyciem stawał się mniej zauważalny.

w prawdzie kosmetyk zaraz po aplikacji wygląda na twarzy jak rozmazana, za przeproszeniem kupa, ale żadna z Nas nie wychodzi z maseczką na twarzy z domu. :)

Polecam do sporadycznego użytku.

Ilość zużytych opakowań: nie pełne 1 opakowanie

Najlepsza wśród maseczek!

Od dłuższego czasu dodaję recenzje na Wizażu bardzo rzadko. Brak czasu jest głównym tego powodem. Ale dla tej maseczki muszę zrobić wyjątek, bo zaskoczyła mnie swoim działaniem.

Wszystko w zasadzie już zostało o niej powiedziane. Ja dodam od siebie, że jako jedyna maseczka (a przez lata przetestowałam ich setki) naprawdę działa i widać to od razu!

* po zmyciu moja skóra naprawdę wygląda inaczej - ładniej, ma ładniejszy koloryt, wygląda zdrowo
* LIKWIDUJE ZASKÓRNIKI - coś, czego żaden inny produkt w moim 30-letnim życiu nie zrobił

W promocji można ją dostać za 9,90 - za 75ml jest to super cena. Starcza naprawdę na długo.

Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (jeszcze w trakcie)

Po prostu świetna!

Wypróbowałam ogromną ilość maseczek do twarzy, staram się ich używać 1-2 razy w tygodniu lub wtedy gdy czuję, że moja twarz jest zmęczona. Z tą maseczką związałam się rok temu, chociaż w międzyczasie używałam innych, to ta pozostaje moim numerem jeden.
Zapach jest naprawdę przyjemny, trochę karmelowy, maseczka łatwo się nakłada, zasycha bez uczucia ściągnięcia skóry, łatwo się spłukuje ciepłą wodą.
Efekt jest zadawalający - skóra jes miękka, wyraźnie wygładzona, umiarkowanie oczyszczona ( nie mam większych problemów z cerą prócz czasowych alergii czy zaskórników), wsystkie wysuszone skórki i miejsca są natychmiast wygładzone, twarz jest jakby bardziej promienna. Nie szczypią mnie oczy przy jej nakładaniu, nie ma też podrażnień.
Tubka jest wygodna, można wycisnąć preparat do samego końca, przy regularnym używaniu starcza na kilka miesięcy. Cena w promocji bardzo korzystna. Polecam :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego