Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów `Moc i blask' (stara wersja)

Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów `Moc i blask' (stara wersja)

Cena PLN 8.00

Szampon Timotei z wyciągiem z alpejskich ziół wzmacnia włosy i wydobywa i blask.To opakowanie może być w pełni recyklingowane i jest wykonane z 7% mniej plastiku. Dodaj swoim włosom energii i witalności dzięki nowemu Timotei z Różą z Jerycha. 0% parabenów.

Nie wrócę do niego.

Skuszony pozytywnymi opiniami na temat tego szamponu i jego super ceną, zdecydowałem się go przetestować. Niestety, to był błąd. Po pierwsze, szampon dosyć słabo się pieni. Po drugie - nie jest w stanie okiełznać moich przetłuszczających się włosów, wypada pod tym względem nawet gorzej niż mój ulubiony szampon z Elseve Cement-Ceramid, który przecież ma kremową konsystencję. Po tym Timoteiu włosy także nie wyglądają zbyt ładnie i są oklapnięte. Daję jednak 2/5, ze względu na piękny zapach, który długo się utrzymuje.

Faktycznie wydobywa blask

Szampon ma bardzo ładny zapach, lekko ziołowy.
Dobrze się pieni, jest dość wydajny.
Włosy stały się puszyste i nabrały blasku. Wczoraj umyłam włosy w tym szamponie i nadal czuję jego zapach. Polecam!

Taki sobie

Plusy:
- cena,
- wygodne opakowanie,
- wydajny,
- przezroczyste opakowanie po którym widać ile produktu zostało,
- zapach.

Minusy:
- przetłuszcza włosy,
- daje uczucie szorstkości po umyciu,
- trochę plącze włosy.

Słabizna

Powoduje łupież, swędzenie głowy, wysusza skóre głowy.
Włosy po nim są puszyste i przyjemne w dotyku, jednakże w/w wady dyskwalifikują go całkowicie.

Bardzo przeciętny

Niestety u mnie w ogóle się nie sprawdził.
Po pierwsze już wieczorem włosy wyglądały na nieświeże. Bardzo wysuszał włosy, aż fryzjerka zauważała,że są w gorszej kondycji po regularnym stosowaniu tego szamponu.
Większego blasku nie dostrzegłam,ani mocy.
Owszem szampon ma miły zapach, dobrze się pieni,jest tani,ale zdecydowanie nie jest to szampon dla mnie.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Najlepszy szampon, jaki miałam

Mam problemy jednocześnie z przetłuszczającą się skórą głowy, jak i jej wysuszaniem przy nieodpowiedniej pielęgnacji. Właściwie po każdym szamponie mam wrażenie albo niedomytych włosów, albo "zbyt" umytych - włosy aż skrzypią, a skóra jest ściągnięta. W dodatku większość szamponów po kilkukrotnym zastosowaniu powoduje swędzenie :/

I to jest jedyny szampon, który mi odpowiada.

Na początku czułam się zniechęcona tak długim i bogatym składem. Bałam się, że szampon nie będzie domywał, ale tak nie jest.

Plusy:
+ tani
+ ładnie domywa, jednocześnie nie "rypie" tak mocno jak proste składowo szampony
+ włosy są po nim sypkie
+ nie mam po tym szamponie problemu z przeczesaniem włosów palcami przed nałożeniem odżywki
+ dobrze się pieni
+ wydajny
+ nie obciąża
+ łatwo dostępny

Minusy:
- to jeszcze nie jest "to" dla mojej skóry, czasem swędzi, mam wrażenie, że jednak to ciut za mocne mycie dla nich, ale nie znalazłam do tej pory żadnego lepszego szamponu

Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

fajny i tyle

Za to ile go jest, to cena odpowiada.
Jest fajna konsystencja, taka przeźroczysta, i żelowa, a nie kremowa, a moje włosy lubią taką, a nie kremową (jak np. te z Dove). Fajnie się pieni. Niestety minus to SLS, chociaż raczej większość szamponów ma ten niepożądany składnik. Włosy po nim są miękkie, o ile się też pamięta, że trzeba je rozczesać jeszcze wilgotne po umyciu, bo inaczej rano siano na głowie gwarantowane.
Ładnie pachnie. Fajnie się z butelki aplikuje szampon. No i butelka zawiera w sobie trochę recyklingu ( plus dla Timotei za eko nastawienie). Czy włosy są mocniejsze, to nie wiem. Akurat teraz mam okres, co mi włosy wypadają, ale to jest inny czynnik wpływający na to. Blask to może minimalny. Włosy jednak i tak muszę myć codziennie. Jednakże polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Bez zastrzeżeń!

Za co ja lubię ten szampon?
a za to ,że :
-dobrze oczyszcza
-pieni się
-ładnie pachnie,
-nie plącze włosów
-jest wydajny
a po umyciu :
-włosy nie wychodzą mi garściami,
-nie muszę używać odżywki by móc włosy ujarzmić a mam długie (do pasa),
-włosy są miękkie, lejące, nie sprawiające problemów.
Blasku nie zauważyłam ale to żadna wada dla mnie.
Od szamponu wiecej nie wymagam , od zadań specjalnych są inne specyfki i mam ich całą masę.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: ok.5

Dobry szampon do codziennego stosowania

Szampon ma piekny zapach, ktory przypadl mi do gustu od pierwszego uzcyia. Jest zamkniety z wygodna buteleczke z zaciskiem na klik, przez co latwo ja otworzyc i nie trzeba sie meczyc z korkiem. Szampon ma barwe zielona, jest zelowy, dobrze sie go naklada. Wystarczy niweielka ilosc, poniewaz dobrze sie pieni.
+ Szampon odswieza wlosy, nie powoduje szybsego przetluszczania i delikatnie odbija je u nasady.
- Nie zauwazylam blasku ani wzmocnienia, za co odejmuje gwiazdke.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Godny polecenia :)

Używam go już bardzo długo. Nie mam żadnych zastrzeżeń :) ładnie pachnie, dobrze się pieni, nie jest drogi, jest łatwo dostępny :) ciężko mi powiedzieć, czy włosy się po nim szybciej przetłuszczają, bo myję je codziennie. Moja skóra głowy jest bardzo wrażliwa na różne zmiany, przede wszystkim na zmiany szamponów :D ten nie powoduje pojawiania się u mnie łupieżu. Zapach utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas. Włosy są miękkie i przyjemne w dotyku :) jednym słowem świetny! Nie planuje zamieniać go na nic innego w najbliższym czasie

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Nie dla włosów tłustych

Szampon nie powoduje łupieżu. Ale czy dobrze oczyszcza? Średnio. Włosy po szamponie nie błyszczą. Nie są po nim wzmocnione. Zalety to na pewno niska cena. Zakupiłam go w drogerii Rossman. Produkt pięknie pachnie, długo pozostawia na włosach zapach. Wszyscy wokół wyczuwali jak ładnie pachną mi włosy ;) Aplikator jest nawet wygodny. Produkt ten jest łatwo dostępny. Włosy po nim są również sypkie. Niestety, po umyciu włosów tym szamponem wieczorem, na drugi dzień już około godziny 14 włosy robiły się tłuste.. także nie polecam ich osobom z przetłuszczającymi się włosami.

Ilość zużytych opakowań: 400ml

Dobrze oczyszcza, ale nie spełnia obietnic producenta.

Szampon ten dobrze oczyszcza i nie powoduje łupieżu. Włosy też dobrze się rozczesują. Problemem jednak jest, że obietnic jakie daje nam producent nie spełnia. Moje włosy po tym szamponie wcale nie były jakoś bardzo wzmocnione czy też wielce nie błyszczały.

Zalety:
- cena
- dostępność
- wygodny aplikator
- dobre oczyszczenie
- delikatna pomoc w rozczesywaniu
- odpowiednia konsystencja

Wady:
- nie wzmacnia włosów
- nie powoduje blasku

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 250 ml