Donegal, Zmywacz do paznokci w żelu o zapachu mango

Donegal, Zmywacz do paznokci w żelu o zapachu mango

Zmywacz do paznokci w żelu usuwa lakier, jednocześnie pielęgnując i chroniąc płytkę paznokcia. Zawarte w preparacie witaminy A, B, E, F, H odżywiają paznokcie w widoczny sposób poprawiając ich wygląd. Prowitamina B5 intensywnie nawilża, zmiękcza i uelastycznia naskórek.
Łagodny owocowy zapach oraz żelowa konsystencja zapewnia komfort użytkowania.

bez acetonu
zapachowa

Przez lata mój ulubiony zmywacz.

Żelowa konsystencja podnosiła jego wydajność bardzo wysoko.

Zapachowo też przebijał wszystkie jakie miałam okazję stosować. Nie było tu mowy o mocnym aromacie zmywaczom przypisanym od lat. On pachniał słodko, ale nie mdląco. Mango grało tu pierwsze skrzypce.

Na wacik wystarczył wydusić kroplę wielkości 50gr i całą dłoń była nią zmyta. Doskonale radził sobie z każdym lakierem: jasne, kolorowe, brokatowe...wszystkie ściągał bez gadania. :)

Dbał o skórki, nie wysuszał ich.

Butelka spora, wydajna, a w przełożeniu także tania!

Fajna konsystencja i zapach, nic więcej

Fajny bajer, konsystencja wow, taki glutek, który nie wysusza, ale pozostawia uczucie schłodzenia. Zapach też mi zaimponował, mimo że nie lubię mango, bo przeważnie jest mdłe, ale nie w tym przypadku.
Szkoda że zmywa słabo, bo chętnie kupowałabym tylko ten zmywacz.
Trzeba sporo użyć, aby zmyć lakier.
Ale warto spróbować, nawet dla konsystencji, bo to coś innego i bardzo ciekawego

Dobry zmywacz

Dobre, wydajny, tani. Jest naprawdę skuteczny, nie mam problemu z tym jak zmywa lakier do paznokci. Chociaż jest trochę dziwny, ponieważ jest w żelu, a ja wcześniej nie spotkałam się z taką formą. Przyjemnie pachnie jak na zmywacz, który już za założenia ma odpychającą woń. Nie podrażnił, nie wysuszył skórek. Nie mam zarzutów.

Drażniący zapach!

Nie potrafię używać tego produktu przez jego okropnie intensywny zapach. Wiem, że zmywacze do paznokci nie są perfumami ale ten zapach jest tak dziwnie chemiczny, ostry i drażniący, że nie jestem w stanie normalnie zmyć paznokci.
Jestem zdziwiona, że wielu osobom ten zapach odpowiada. Może trafiłam na złą partię? Nie wiem....

Co do samego zmywacza: jest to produkt żelowy, którego dziwnie się używa. Bardzo łatwo ubrudzić nim nie tylko siebie ale wszystko dookoła bo "skapuje" z wacika. Samo zmywanie lakieru jest dość trudne. Plusem jest to, że nie wysusza paznokci ani skórek.
Jest niewydajny.

Droga przez mękę...

Zainteresowała mnie forma tego produktu, bo jeszcze nigdy nie miałam zmywacza w żelu. Pomyślałam też, że skoro czuć go mango, a nie acetonem, to też będzie fajnie. I faktycznie, zapach jest ok, ale to były jedyne dobre emocje, które towarzyszyły mi przy użyciu tego zmywacza. Reszta to zdecydowania te negatywne, złość i irytacja. Usunąć nim lakier to naprawdę droga przez mękę. Trudne i żmudne zajęcie. Nie wiem czy to wina konsystencji, być może tak, bo nie ma to jak solidnie nasączony wacik przyłożony na kilka sekund do paznokcia. Tu wacik żelem solidnie nie nasiąknie, a co za tym idzie lakieru szybko nie rozpuści. Trzeba poświęcić sporo czasu, żeby dobrze oczyścić paznokcie. Z ciemnymi lakierami żel w zasadzie sobie nie radzi. Zdecydowanie nie polecam i sama też do tego produktu nie wrócę.

Słaby

Zmywacz nie radzi sobie z usówaniem lakieru rozmazuje go i wysusza skórki, paznokcie rozdwajają się po użyciu tego zmywacza, nie polecam pomimo tego że ładnie pachnie.

nie

Taka 150 ml buteleczka kosztuje około 6 zł, a więc nie jest to dużo jak za taką pojemność. Mimo, że zapach jest dosyć ładny i niedrażniący to produkt jest beznadziejny. Kompletnie nie radzi sobie ze zmywaniem i trzeba na nie poświęcić dużo czasu. Produkt jest wydajny oraz nie przesusza skórek- więcej zalet nie widzę. Po nałożeniu większej ilości zmywacza na płatek po prostu spływa. Konsystencja jest dosyć lejąca i produkt nie wchłania się ani w płatek ani w chusteczkę ani w papier toaletowy czy ręcznik papierowy. Opakowanie mi się podoba i nie mam do niego jakichś zastrzeżeń. Mimo to produkt okazał się być klapą.

Dobrze zmywa i w dodatku ślicznie pachnie.

Zmywacz poleciła mi przyjaciółka.
Jest zamknięty w wygodnej, poręcznej, przezroczystej butelecze, która dozuje odpowiednią ilość produktu, zakręcanej (wolę zatrzaski, ale nie można mieć wszystkiego). Konsystencja to rzeczywiście żel, pomarańczowy i pachnący owocami mango. Zapach bardzo przypadł mi do gustu, nie jest męczący ani mdły, uprzyjemnia zabieg manicure.
Dobrze radzi sobie ze zmywaniem lakieru klasycznego oraz żelowego, z piaskowymi radzi sobie kiepsko, ale z drugiej strony, z nimi to nawet aceton miewa problemy. Nie rozmazuje lakieru po płytce oraz skórkach, wystarczy nasączony wacik przyłożyć, odczekać kilkanaście sekund, po czym zdecydowanym ruchem 'ściągnąć' lakier w dół.
Nie wysusza płytki, przeciwnie, zostawia ją gładką i błyszczącą, podobnie jak skórki wokół paznokci. Jest wydajny, chociaż w przypadku zmywania ciemnych lakierów kończy się zdecydowanie szybciej (wtedy jeden paznokieć=jeden porządnie nasączony wacik). Z jasnymi sprawa wygląda inaczej, wtedy jednym wacikiem obskoczymy całą dłoń- ja wolę ciemne kolory i miałam go na 2 miesiące, moja przyjaciółka używa głównie odcieni mlecznych oraz nude i starcza jej na 4 miesiące.
Nie jest drogi, ok. 6 zł/150 ml. Plus za obecność witamin w składzie.

Dla mnie jest to fajny, przyjemny produkt, który spełnia swoje zadanie, przy okazji wspomagając pielęgnacje paznokci i pomagając w utrzymaniu jej w dobrej kondycji.
Polecam!

całkiem fajny

Pierwszy raz miałam zmywacz w formie żelu, ale okazało się, że to całkiem przyjemna konsystencja. Bardzo dobrze zmywa lakier. Nie wysusza i nie niszczy płytki. Nawilża i pielęgnuje paznokcie. Jest jednocześnie mocny ale i delikatny. Jest bardzo wydajny. Nie trzeba trzeć i trzeć lakieru, tylko łatwo ro zmywa. Ma przyjemny zapach, niezbyt mocny.

Zdecydowanie nie

Jedynym plusem jest ładny zapach. Reszta to porażka.
Od zmywacza oczekuję, że będzie zmywał, najlepiej w trybie ekspresowym.
W przypadku tego produktu można trzeć, trzeć i trzeć...Na koniec pod światło i tak okazuje się, że czegoś jednak nie zmył do końca, wrrr...To nie jest produkt na moją cierpliwość. Faktycznie jest odrobinę delikatniejszy, mniej inwazyjny dla paznokci niż inne zmywacze, ale szkoda mi na niego czasu.

miła odmiana

Zmywacz podpatrzyłam u mamy, która kupiła go nieświadomie, zgarniając pierwszą lepszą butelkę z półki w sklepie ;) Po pierwsze - bardzo ładnie pachnie! Jest bardziej wydajny niż zwykłe "wodniste" zmywacze. Usuwa każdy lakier bez problemów. Dwoma płatkami zmywam obie ręce. Jak wykończę swoje zapasy, następny będzie ten!

nowy ulubieniec

do tej pory używałam zielonej Isany i sądziłam, że nic nie jest w stanie jej pobić.
cieszę się, że trafiłam na ten zmywacz.

+ wydajny
+ ładnie pachnie
+ dobrze usuwa lakiery
+ nie wysusza skórek
+ super żelowa konsystencja, która nie rozlewa się na wszystkie strony i nie przecieka przez wacik (ważne, kiedy chcemy zmyć tylko jeden paznokieć, a reszta jest pomalowana)
+ cena
+ duża pojemność

- dostępność. ja kupiłam w jednej z drogerii internetowych podczas zakupów