Ardell Lashes, Glamour, Invisiband Demi Wispies Black (Sztuczne rzęsy)

Ardell Lashes, Glamour, Invisiband Demi Wispies Black (Sztuczne rzęsy)

Pojemność 1 szt

Jeden z najpopularniejszych modeli sztucznych rzęs firmy Ardell - Demi Wispies Black z serii Glamour. Wyróżnia się dużą gęstością włosków i pięknym podkręceniem. Włoski stopniowo wydłużają się, dzięki czemu uzyskujemy efekt kociego oka i spektakularne spojrzenie.
Rzęsy Ardell produkowane są w 100% z ludzkich włosów dzięki czemu dają bardzo naturalny efekt. Rzęsy są łatwe w nakładaniu i wygodne w noszeniu, a jednocześnie nadają spojrzeniu niesamowitego wyrazu. Produkt do użytku wielorazowego.

do rzęs
zestaw
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetne

Bardzo fajne rzęsy, nie są zbyt drogie, a na oku prezentują się rewelacyjnie. Jak dla mnie najlepsze drogeryjne rzęsy. Są miekkie, nie gryzą w oko, nie odklejają sie w kąciku oka i rewelacyjnie wyglądają. Po oklejeniu i umyciu można je używać kolejny raz, ja swoje mam już około roku

To były pierwsze sztuczne rzęsy jakich użyłam. Poleciła mi je koleżanka. Długo się wahalam, ponieważ nigdy wcześniej nie zakładałam takich rzęs, jednak przyjaciółka twierdziła, że bardzo latwo jest samemu je nałożyć.

Skusiłam się niska cena i dodatkowa promocja na nie w Rossmannie. Rzęsy umieszczone są w ładnym wygodnym opakowaniu. Do zestawu dołączony jest też klej. Latwo się je zakłada nawet dla kogoś kto nigdy tego nie robił! Wspomagalam się filmikiem na Youtube :D
Rzęsy wyglądają naprawdę naturalnie i ładnie. Nie widać,że są sztuczne. Wytrzymały w jednym miejscu całe wesele. Jestem bardzo zadowolona.

Piękne klasyki

To były pierwsze rzęsy, które zdecydowałam się przetestować. I wiadomo jak to bywa z rzęsami, często trzeba je dopasowywać, przycinać i kombinować, żeby pasowały, a przy moim dość małym oku tym bardziej większość rzęs wydaje się za duża. Jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że Demi Whispies pasują idealnie, bez przycinania i nadmiernych starań. Póki co, są to moje rzęsy idealne i z pewnością jeszcze nie raz do nich wrócę.

super

Rzęsy są świetne. Dobra jakość i przystępna cena. Łatwe w aplikacji, robią niesamowity efekt. Idealne do makijażu czy wieczornego wyjścia. Nie wyglądają na tandetne.

Zalotne spojrzenie

Mam z natury bardzo krótkie rzęsy, więc kiedy doklejam sztuczne, są one mocno widoczne, dlatego zostawiam je raczej na specjalne okazje, wieczorne wyjścia i makijaż fotograficzny.
Rzęsy Ardell mają tę przewagę nad innymi, że posiadają niezwykle plastyczny pasek, dzięki któremu nawet niewprawna ręka bez problemu je dopasuje. Mając inne modele rzęs, nie mogłam sobie poradzić z ich przyklejeniem, z Ardell udało mi się to już przy pierwszej próbie. Pasek jest dość długi, więc u wielu osób rzęsy będą wymagały skrócenia.
Demi Wispies w porównaniu do innych modeli nie są bardzo długie i gęste, przez co możliwe jest przemycenie ich nawet w dziennym makijażu, choć nie jest to raczej wersja dla małych oczu. Myślę, że dziewczynom z dość długimi naturalnie rzęsami uda się dzięki nim uzyskać piękny efekt zagęszczenia. Na początku noszenia rzęsy są wyczuwalne, ale z czasem można przyzwyczaić się do tego dość dziwnego odczucia.
Sztuczne rzęsy powiększają optycznie oczy i nadają spojrzeniu wyrazu, dzięki temu, że włoski w zewnętrznym kąciku są dłuższe od tych w kąciku wewnętrznym.Pomimo wielokrotnego i niezbyt delikatnego używania pasek nie uszkodził się, nie zaczęły też wypadać pojedyncze włoski.
Ceny rzęs wahają się od 12 do 16 zł, nie ma do nich dołączonego kleju.

Świetny, naturalny efekt

Rzęsy łatwe w użyciu, nawet dla laików. Dołączonego kleju nie używałam. Z łatwością się zdejmuje. Przy niewielkiej pielęgnacji, można używać kilka razy. Bardzo naturalny efekt, ale dopełniający makijaż wieczorowy. Ponadto jest wiele wariantów (gęstości i długości), dzięki czemu można dopasować je do osób o różnych upodobaniach i w różnym wieku. Będę z pewnością długoletnią użytkowniczką rzęs tej marki.

Łatwa aplikacja i piękne rzęsy w jednej chwili

Długi czas naprawdę zastanawiałam się nad wyborem najlepszych sztucznych rzęs dla mnie na wesele mojej siostry. Tak zawsze makijaż wykonuję sama także to było nie lada wyzwanie. Natknelam się na nie w Rossmanie. Zachecona ceną skusilam się i dokonałam zakupu. Rzęsy są umieszczone w bardzo fajnym pudełeczku, można je tam ponownie ułożyć. Łatwa aplikacja, klej jest dołączony do zestawu. Bardzo dobrej jakości rzęsy wyglądają naprawdę naturalnie, jeśli masz zdolności manualne możesz naprawdę ułożyć je na równi z linią rzęs że nawet nie będzie widać że to są sztuczne rzęsy. Naprawdę dobra jakość i cena!

Używa produktu od: próbka

kuszące spojrzenie

Szukałam rzęs całościowych z racji, że są łatwiejsze w aplikacji w której niestety doświadczenia nie mam.
Postanowiłam, że na wesele nie będę psuć sobie pięknego makijażu powiek przez tusz do rzęs bo wiadomo zazwyczaj jak chcemy wyglądać ładnie to coś tam na tej powiece nam się maźnie ;)
oczywiście odkryłam, że kochane wizażanki bardzo polecają te rzęsy więc bez zastanowienia je kupiłam ..
no i..jestem nimi oczarowana, aplikacja tych rzęs jest bardzo łatwa! uwierzcie bo nawet mi za pierwszym razem udało się przykleić i wyglądały dobrze!
dodatkowo nie ma efektu sztucznych rzęs , wyglądają naturalnie jak gdyby to były naturalne rzęsy.
UWIELBIAM

Uwielbiam je

Idealne rzesy na wyjscie. Nie sa przesadnie mocno widoczne. Daja peefekycjny efekt. Stosuje je wielorazowo, lubie kupowac pojedynczo, aby miec ppjedyncze opakowanie do przechowywania ich
Dobra cena
Dobra jakosc
Przezroczysty pasek
Przyklejone na pasku kepkami - naturalnosc

Mój must have

Rzęsy są na przezroczystym pasku dzięki czemu nie rzucają się w oczy. Dobrze się przykleją oraz noszą. Dają bardzo ładny i naturalny efekt. Pięknie optycznie powiększają i podkreślają oko. Idealnie do makijaży codziennych jak i wieczorowych, a kosztują jedyne 20 złoty.

Rzęsy

Moim zdaniem te rzęsy są bardzo dobre. Świetnie się je nosi i dość łatwo aplikuje. Delikatny pasek silikonowy sprawia że rzęsy są delikatne i lekko się je nosi.

Idealne

niestety nie miałam okazji ich nosić zbyt długo. Przykleiłam tylko na chwilkę, aby zobaczyć jak się prezentują. Wyglądają bardzo ładnie i naturalnie. Są na przezroczystym pasku dlatego nie rzuca się w oczy, że to sztuczne rzęsy. Rzęsy są bardzo mięciutkie. Będą idealne na jakieś wyjścia typu wesele czy coś w tym stylu.