Ardell Lashes, Glamour, Invisiband Demi Wispies Black (Sztuczne rzęsy)

Ardell Lashes, Glamour, Invisiband Demi Wispies Black (Sztuczne rzęsy)

Pojemność 1 szt

Jeden z najpopularniejszych modeli sztucznych rzęs firmy Ardell - Demi Wispies Black z serii Glamour. Wyróżnia się dużą gęstością włosków i pięknym podkręceniem. Włoski stopniowo wydłużają się, dzięki czemu uzyskujemy efekt kociego oka i spektakularne spojrzenie.
Rzęsy Ardell produkowane są w 100% z ludzkich włosów dzięki czemu dają bardzo naturalny efekt. Rzęsy są łatwe w nakładaniu i wygodne w noszeniu, a jednocześnie nadają spojrzeniu niesamowitego wyrazu. Produkt do użytku wielorazowego.

do rzęs
zestaw
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Łatwa aplikacja i piękne rzęsy w jednej chwili

Długi czas naprawdę zastanawiałam się nad wyborem najlepszych sztucznych rzęs dla mnie na wesele mojej siostry. Tak zawsze makijaż wykonuję sama także to było nie lada wyzwanie. Natknelam się na nie w Rossmanie. Zachecona ceną skusilam się i dokonałam zakupu. Rzęsy są umieszczone w bardzo fajnym pudełeczku, można je tam ponownie ułożyć. Łatwa aplikacja, klej jest dołączony do zestawu. Bardzo dobrej jakości rzęsy wyglądają naprawdę naturalnie, jeśli masz zdolności manualne możesz naprawdę ułożyć je na równi z linią rzęs że nawet nie będzie widać że to są sztuczne rzęsy. Naprawdę dobra jakość i cena!

Używa produktu od: próbka

kuszące spojrzenie

Szukałam rzęs całościowych z racji, że są łatwiejsze w aplikacji w której niestety doświadczenia nie mam.
Postanowiłam, że na wesele nie będę psuć sobie pięknego makijażu powiek przez tusz do rzęs bo wiadomo zazwyczaj jak chcemy wyglądać ładnie to coś tam na tej powiece nam się maźnie ;)
oczywiście odkryłam, że kochane wizażanki bardzo polecają te rzęsy więc bez zastanowienia je kupiłam ..
no i..jestem nimi oczarowana, aplikacja tych rzęs jest bardzo łatwa! uwierzcie bo nawet mi za pierwszym razem udało się przykleić i wyglądały dobrze!
dodatkowo nie ma efektu sztucznych rzęs , wyglądają naturalnie jak gdyby to były naturalne rzęsy.
UWIELBIAM

Uwielbiam je

Idealne rzesy na wyjscie. Nie sa przesadnie mocno widoczne. Daja peefekycjny efekt. Stosuje je wielorazowo, lubie kupowac pojedynczo, aby miec ppjedyncze opakowanie do przechowywania ich
Dobra cena
Dobra jakosc
Przezroczysty pasek
Przyklejone na pasku kepkami - naturalnosc

Mój must have

Rzęsy są na przezroczystym pasku dzięki czemu nie rzucają się w oczy. Dobrze się przykleją oraz noszą. Dają bardzo ładny i naturalny efekt. Pięknie optycznie powiększają i podkreślają oko. Idealnie do makijaży codziennych jak i wieczorowych, a kosztują jedyne 20 złoty.

Rzęsy

Moim zdaniem te rzęsy są bardzo dobre. Świetnie się je nosi i dość łatwo aplikuje. Delikatny pasek silikonowy sprawia że rzęsy są delikatne i lekko się je nosi.

Idealne

niestety nie miałam okazji ich nosić zbyt długo. Przykleiłam tylko na chwilkę, aby zobaczyć jak się prezentują. Wyglądają bardzo ładnie i naturalnie. Są na przezroczystym pasku dlatego nie rzuca się w oczy, że to sztuczne rzęsy. Rzęsy są bardzo mięciutkie. Będą idealne na jakieś wyjścia typu wesele czy coś w tym stylu.

Nie wychodzę bez nich z domu

To pierwsze rzęsy które sama przylepiam. Używam już 3 - ciej pary. Bardzo podoba mi się to jak wyglądają na oczach. Zasadniczo rzęsy na pasku wyglądają bardziej sztucznie niż kępki,ale te są wyjątkowo naturalne. Pierwsza para służyła mi dzielnie przez miesiąc . Niemiłosiernie je sponiewierałam klejem , ale trzymały się mocno. Druga para zawiodła mnie - niedługo po rozpoczęciu używania kępki zaczęły się przesuwać na pasku. Ostatecznie spadly. Zastanawiałam się wtedy czy nie zmienić Ardella na coś innego. Zostałam jednak z Ardellem i teraz mam parę nie do zdarcia - noszę je już półtora miesiąca. Wspomnieć jednak muszę, że na początku męczyłam się z nimi - pasek jest bardzo twardy i z trudem naginał się do oka. Reasumując, jeśli chodzi o jakość tych rzęs - trochę loteria, ale nie jest źle!

Mój ulubiony model

Najpiękniejszy model jaki ma w swojej ofercie Ardell. Pięknie podkreślają oczy i otwierają je. Idealne do makijażu dziennego jak i wieczorowego, dają bardzo naturalny efekt. Są świetnie wyprofilowane. Giętki przezroczysty pasek ułatwia aplikacje.

Używa produktu od: próbka

naturalne i ładne rzęsy

Rzęsy dają bardzo ładny i naturalny efekt. Dobrze się przyklejają oraz noszą. Jedyne ale ,które do nich mam to ciężko je podkręcić zalotką.
Ogólnie polecam dla osób które chcą mieć ładne rzęsy bez przesadnego efektu sztucznych rzęs,
Kosztują około 12zł

polecam

Rzęsy po założeniu, dają mega piękny i naturalny look. Był to pierwszy mój kontakt z sztucznymi rzęsami i na pewno nie ostatni, ale tylko z tymi.
Kupiłam 3 różne pary sztucznych rzęs, na całe szczęście te założyłam pierwsze, ponieważ pozostałe 2 pary wyglądały tandetnie.
Te super prezentują się na oku, na końcach są wydłużone co daje super efekt.

Jak sztuczne rzęsy to tylko Ardell

Ktora z nas nie chce mieć pięknych gęstych rzęs. Jeśli nie możemy liczyć na swoje, musimy posilkowac się sztucznymi. Jedyny i słuszny wybór dla mnie to rzęsy od Ardell. Piękne, elastyczne, są bardzo wygodne i praca z nimi to czysta przyjemność. W porównaniu z chińskimi rzęsami to niebo a ziemia. Cenowo też bardzo spoko często można je dorwać w promocji. Bardzo trwałe, jeśli będziemy o nie dbać to będą nam służyć długo.

Najlepsze!

Mam z natury krótkie i proste rzęsy, nawet traktowanie ich zalotką nie zdaje egzaminu, są bardzo uparte i niczym nie dają się podkręcić. Dlatego też przy większych wyjściach muszę ratować się sztucznymi rzęsami.

W swojej kosmetycznej karierze testowałam już sztuczne rzęsy od innych producentów. Jednak to rzęsy Ardell skradły moje serce! Wyglądają bardzo naturalnie, niejednokrotnie mając je na sobie słyszałam komplementy :). Łatwo się aplikują, chociaż dla kogoś kto dopiero zaczyna swoja przygodę z klejeniem sztucznych rzęs, na początek polecam zabawę z pojedynczymi kępkami.

Rzęsy w połączeniu z dobrym z klejem są nie do zdarcia. Trzymają się cały dzień i noc. Nawet przy wysokich temperaturach "nie spływają" i nie odklejają się. Są wielokrotnego użytku. Na jednym komplecie wybawiłam się łącznie na 3 weselach - a same wiecie jak to na weselach w trakcie bardzo intensywnej zabawy bywa :).