Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów `Lśniący blask`

Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów `Lśniący blask`

Szampon Timotei z ekstraktem z róży z Jerycha oraz olejkiem sezamowym, znanym z właściwości nabłyszczających, odświeża włosy i dodaje im zdrowego blasku.

fatalny

Zawsze lubiłam szampony Timotei i bardzo żałuję, że poprzednia wersja została zamieniona na nową, która moim zdaniem nie daje rady.

Szampon ten strasznie obciążył moje włosy. Do mycia były codziennie, a nieraz i pod wieczór tego samego dnia (gdy były myte rano lub do południa).

Zapach śliczny, to, fakt, ale to zdecydowanie za mało, jak i to, że fajnie się pienił.

Nie plątał włosów jakoś szczególnie, większego blasku nie zauważyłam.

Oprócz mega obciążenia strasznie swędziała mnie skóra głowy, czułam, że coś ją obkleiło i nawet jakby nie wyglądały na takie do umycia musiałabym to zrobić, aby pozbyć się tego świństwa z głowy.

Używam tego produktu od: kilka tyg.
Ilość zużytych opakowań: jedno duże 400ml

Trudno nim porządnie umyć włosy

Włosy umyte tym szamponem wydają się niedomyte, są ciężkie, oklapnięte i szybko się przetłuszczają. Nabłyszczać nie nabłyszcza, ale też nie zauważyłam, żeby w jakiś sposób szkodził włosom. Słabo się pieni, więc jest niewydajny. Rzadko się zdarza, żebym dany szampon kupiła dwa razy, więc przetestowałam już ich naprawdę sporo. Ten jest jednym z gorszych, które przewinęły się przez moją łazienkę.

W szoku

Od małego mama kupowała szampony i odżywki tej firmy. Była super. Włosy zawsze długo były świeże, pachniały i były puszyste. Zastąpili te cuda tym czymś?! Te szampony pięknie pachną, ale po zapachu na włosach nie ma śladu. Włosy są nijakie, mało świeże. Zawiedziona jestem jak diabli. Oddajcie mi mój Timotei!!!

super efekt już po pierwszym użyciu

Kupiłam go na promocji razem z odżywką. Jestem zachwycona :) Korzystałam wcześniej z podobnych produktów timotei, ale ten mnie zachwycił!

Plusy :
-bardzo ładny zapach
-efekt lśnienia włosów spełniony
-włosy wygładzone, jak po żadnym innym szamponie
-włosy miękkie i miłe w dotyku
-brak detergentów, które niszcza nam wlosy
-fajna konsystencja odżyki, lekka

Minusy :
-jak dla mnie zbyt ekonomiczne opakowanie, szampon 250 ml, to zdecydownie zakup \'\'na chwile\'\' przy dłuższych włosach
- odżywka powinna być większa od szamponu, poniewaz jezeli chcemy uzyskac oczekiwany efekt, musimy troche jej na włosy nalozyc

Używam tego produktu od: od niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

spodziewałam sie czegos lepszego...

+ ładny zapach
+ ładna butelka
+ dobrze sie pieni

- wysusza mi włosy
- włosy kiepsko sie po nim układają
- zero "blasku"

nie rozumiem czemu ten szampon mi nie podpasował. inne szampony Timotei sa bardzo dobre :/

Używam tego produktu od: pare razy uzyłam
Ilość zużytych opakowań: użyłam 1/3 butelki

uwielbiam

Ten szampon bardzo się producentowi udał: nie uczula, włosy cudownie się kładają, fryzura długo się utrzymuje. Pomimo codziennego używania suszarki nie zauważyłam żeby włosy były przesuszone. Bardzo przystępna cena oraz częste promocje sprawiają, że często do niego wracam. Pół punktu odjęłam za skład.

bardzo dobry

Porządny szampon- tj. bardzo dobrze myje i nie wysusza włosów- spełnia swoją podstawową funkcję za co plus.

Nadmiernego blasku nie zauważyłam, zdarzały mi się szampony, po których rzeczywiście było widać różnicę w blasku. Tutaj wydaje mi się jest bardziej zdrowy, naturalny blask.

Ogólnie polecam, bo myje włosy, nie niszczy ich i jest bardzo neutralny :)

Używam tego produktu od: 5 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry szampon.

Jestem zadowolona z tego szamponu, moim włosom jego działanie zdecydowanie odpowiada.
Szampon ma nabłyszczać włosy i rzeczywiście to robi - są po nim pieknie lśniące i bardzo gładkie. Podoba mi się, że są miękkie i sypkie i idealnie się układają.
Szampon dobrze się pieni, dobrze oczyszcza skórę głowy, chociaż moją (niezbyt wrazliwą) czasem nieznacznie podrażnia. Nie wysusza włosów, ale też nie obciąża ich, pozostają świeże długo.
Nie podoba mi się tylko jego zapach w trakcie mycia, trąci trochę brudną ścierką, ale na suchych włosach, co zaskakujące, pachnie pięknie.

Cena jest niska, pojemność duża, dozownik nielubiany przeze mnie, uważam że niezbyt wygodny. Dośc udany produkt, szczeólnie do cienkich, długicj włosów, jak moje.

Używam tego produktu od: prawie 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Wygładza włoski, nadaje im miękkość i pięknie po nim się błyszczą, wydobywa głębie koloru włosów,nie puszą się, po umyciu nim włosów wszyscy pytali co zrobiłam z włosami, że są tak śliczne, poza tym bardzo przyjemnie pachnie...

bardzo fajny!

Jak dla mnie jest to bardzo dobry szampon! najpierw wyprobowalam z tej serii szampon 2w1 z olejkiem migdalowym i bardzo mi sie spodobal. doskonale sie pieni, cena na promocji rewelacyjna (5,79zl za 400ml), wlosy sa miekkie i gladziutkie, głowa nie swędzi, slicznie pachnie (zapach dluuugo sie utrzymuje!), włosy ładnie się modelują, nie sa sztywne! jednym słowem same plusy :) w zapasie mam jeszcze z owej serii szampon do włosów farbowanych i również zapach jest prześliczny :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

zwykły

Nic specjalnego, nie spełnia obietnic, na pewno nie ma właściwości nabłyszczających. Jest ciężki, włosy po myciu są obciążone i ciężko się układają. Do tego przyspiesza przetłuszczanie. Jest niewydajny ze względu na wodnistą konsystencję i słabe pienienie.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Ma super opakowanie

Plusy:
- włosy są błyszczące
- bardzo praktyczne opakowanie
- włosy są przyjemne w dotyku
- dość wydajny
- ładnie pachnie
- odpowiednia konsystencja
- cena

Minusy:
- włosy dość szybko się przetłuszczają

Bardzo przyjemny szampon, a jego opakowanie to strzał w 10 (otwieranie i przeźroczysta butelka), jednak aby dostał ode mnie najwyższa ocenę powinien robić coś jeszcze - przedłużać świeżość włosów.
POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml