Mincer Pharma, ECO Innovation, Nawilżający krem `Apetyczna gruszka`

Mincer Pharma, ECO Innovation, Nawilżający krem `Apetyczna gruszka`

Stres, promienie UV i zanieczyszczenia środowiska drastycznie przyspieszają procesy starzenia. Jak się bronić? Dla skóry młodej (+/- 25 lat) Laboratorium Mincer Pharma zaleca Program Nawilżający Apetyczna Gruszka oparty na sile naturalnych składników. Nawilżający krem na dzień i na noc z ekstraktem z gruszki, miętą i olejem arganowym intensywnie nawilża nawet przesuszoną skórę. Ekstrakt z gruszki naturalny antyoksydant - skutecznie niweluje negatywne działanie wolnych rodników, które przyspieszają procesy starzenia. Zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego. Kwasy owocowe gruszki, cukry i witaminy złuszczają i regenerują naskórek, nadając skórze zdrowy, promienny wygląd. Olej arganowy - złoto Maroka - skutecznie zapobiega utracie wody z naskórka, odżywia i koi. Jest znakomitym antidotum nawet dla przesuszonej po lecie skóry. Działa uspokajająco i wyciszająco. Pielęgnuje i zabezpiecza skórę przed procesami starzenia. Efekt: głęboko nawilżona, promienna i gładka cera.

Cena: 12zł / 50ml
/m/

bardzo pozytywne zaskoczenie

Kupiłam zachęcona przez panią z drogerii. Miałam wcześniej żele do higieny intymnej z tej serii. Niestety, pomimo, że Mincer to marka apteczna, próżno jej szukać u mnie w aptekach, jedynie w małych, osiedlowych drogeriach.

Kupiłam ten krem wraz z tonikiem z tej samej serii. Cena bardzo atrakcyjna, ok 12zł. Krem dedykowany dla pań 25+, czyli w sam raz dla mnie (27 lat, cera mieszana, bezproblemowa).

Krem zamknięty w dość tandetnym, plastikowym opakowaniu z naklejką i srebrną obwódką na zakrętce, nie wygląda to za ładnie. Ale plus taki, że słoiczek jest lekki. Srebrna obwódka się oczywiście ściera po kilku tygodniach.

Opakowanie ma jednak jeden zasadniczy plus, którego nie widziałam w żadnym innym kremie. Mianowicie, po odkręceniu słoiczka naszym oczom ukazuje się plastikowa nakładka z dziurką (początkowo chciałam ją wyjmować). Wystarczy ją wcisnąć a przez dziurkę wydobędzie się krem - szybkie i higieniczne. Nie brodzimy paluchami w kremie i nie ładujemy tam bakterii.

Krem ma super skład: mięta, gruszka, olej arganowy - wielki plus. Ma też bardzo dobrą, lekko masełkowatą konsystencję, ale szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Buzia jest po nim promienna i wypoczęta. Krem nie ma zapachu, to też moim zdaniem wielki plus. Używałam rano i wieczorem, pomimo, że hulają kaloryfery, nie mam po nim rano uczucia ściągnięcia skóry. Jest za to naprawdę świetnie nawilżona.

Krem wystarczył mi na 2 miesiące, za tę cenę jak najbardziej ok. Pokusiłabym się nawet o opinię, że w tym przedziale cenowym to jeden z najlepszych kremów, szkoda, że tak słabo dostępny. Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Całkiem nieźle :)

Zalety:
-ładnie się wchłania
-kremowa, lekka konsystencja
-delikatny zapach
-nie uczula
-nadaje się pod makijaż
-jest tani

Wady:
-nie do końca nawilża, czasami potrafi podkreślić suche skórki
-moim zdaniem nie będzie nadawał się do tłustej skóry (ja mam mieszaną w kierunku suchej), może spowodować spłynięcie makijażu
-czasami może zapchać, u mnie się to zdarzało