Nami, Olej z uczepu trójlistkowego

Nami, Olej z uczepu trójlistkowego

Naturalny środek kosmetyczny do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do alergii. Stymuluje przemianę materii w komórkach skóry, przywraca skórze jędrność i świeżość. Odżywia i regeneruje skórę. Zapobiega podrażnieniom. Likwiduje stany zapalne skóry, zaczerwienienia, podrażnienia, świąd i nieprzyjemne pieczenie, wypryski alergiczne, odparzenia, oparzenia słoneczne, egzemy, łojotokowe zapalenie skóry głowy. Reguluje aktywność gruczołów łojowych. Działa korzystnie na skórę alergiczną. Wspomaga walkę z łuszczycą oraz trądzikiem. Idealny do delikatnej skóry dziecięcej oraz demakijażu twarzy i rzęs (jednocześnie odżywia i wzmacnia).

na zaczerwienienia, antybakteryjne, przeciwtrądzikowe, przeciwzapalne, regenerujące
olejek
olejki
wrażliwa, trądzikowa, alergiczna / atopowa

Ciekawy, ale najważniejsze że skuteczny

Używałam go ostatniej jesieni i był to pierwszy z serii dobrych jesienno-zimowych wyborów. Olej jest tłusty, ale też nie najtragiczniejszy. Na pewno lepszy od parafinowych potworków i nie gorszy od olejku migdałowego. Po masażu czuć, że zaczyna odżywiać, że część dostała się głębiej i działa. Duży plus za działanie kojące i wyciszające skórę wrażliwą. Zapach nie jest mocny i po kilku dniach używania, całkiem się o nim zapomina. Skutecznie zabezpiecza końcówki włosów.
Ogólnie bardzo dobry.

Używam tego produktu od: września 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

włosy błyszczą się jak nienormalne

I tytuł podsumowuje efekty po użyciu tego oleju.
Nawet mój TŻ to zauważył, włosy błyszczą się i świecą po prostu niemiłosiernie. Są gładkie, miękkie, nawilżone... Po prostu cudowne.
Olej kupuję w zielarni na Rakowieckiej w Warszawie.
Do twarzy nie używam, ale jak zacznę - wyedytuję recenzję.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Jedwabiste cudo na problemy skórne

Olej z uczepu trójlistkowego trafił do mnie przypadkiem (dostałam do przetestowania jako nowość) i szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się po nim, że będzie takim przebojem. Trafił na okres mojej choroby, kiedy zażywałam antybiotyki, po których moja skóra była okropna: przesuszona, zaczerwieniona, podrażniona i uczulona. Nie dość, że poradził sobie z tymi problemami, to do tego:

+ zostawia skórę aksamitną, satynową (efekt podobny, jak po nałożeniu bazy pod makijaż),
+ wygładza,
+ zwęża pory,
+ ujednolica cerę,
+ nawilża (stosowany na wilgotną skórę) i odżywia, ale nie zostawia tłustego filmu (jest mało tłusty, jak na olejek, dobrze wsiąka),
+ reguluje wydzielanie sebum, a przez to matuje skórę na dłuższą metę,
+ łagodzi trądzik,
+ likwiduje uczulenie, stany zapalne,
+ bardzo wydajny, więc cena jest proporcjonalnie niska.

Olejek z uczepu trójlistkowego zastąpił mi używany do tej pory Niszcz pryszcz firmy DLA, używam go na noc i na dzień pod makijaż (nadmiar odciskam na chusteczce) i jeszcze zmywam nim makijaż.
Jest to najlepszy z używanych przeze mnie do tej pory olejków do twarzy.

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno