Dermika, Maestria, Skin Matrix Repair, Luksusowe serum przeciwzmarszczkowe na dzień i na noc

Zobacz oferty

Pachnidelko
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 99.99

Luksusowe serum przeciwzmarszczkowe na dzień i na noc dla cery dojrzałej, również wrażliwej zapewnia lifting i głęboką rewitalizację skóry. Ma wpływ na zmniejszenie widoczności zmarszczek i spowolnienie procesów wiotczenia naskórka, intensywnie nawilża, dodaje blasku cerze.

Skuteczność działania serum zapewnia zaawansowana technologicznie formuła oraz mocno skoncentrowany, luksusowy ekstrakt ze śluzu ślimaka.

FILTROWANY EKSTRAKT ZE ŚLUZU ŚLIMAKA 15%
to jeden z najbardziej cenionych i najskuteczniejszych składników mających wpływ na odbudowę i naprawę wiotczejącej skóry. Zawiera alantoinę, która stymuluje regenerację naskórka, intensywnie nawilża, koi, łagodzi, zapobiega podrażnieniom; proteiny, które odżywiają, wygładzają, poprawiają strukturę i rozświetlenie cery; kolagen i elastynę, które uelastyczniają naskórek oraz witaminy A, C i E, które odżywiają i regenerują skórę, działają przeciwzmarszczkowo.

Luksusowa, żelowa konsystencja serum, wtapiająca się w skórę i pracująca w niej bogata formuła ze skoncentrowaną 15% dawką czystego ekstraktu ze śluzu ślimaka, zapewnia piękny wygląd cery, która staje się jedwabiście gładka, promienna i wyglądająca na młodszą niż jest w rzeczywistości.

Już po 4 tygodniach stosowania serum:
- poprawia napięcie* 100%
- wygładza, uelastycznia* 100%
- dodaje blasku* 95%
- zwiększa jędrność o** + 24%

*test samooceny – niezależne laboratorium badawcze
**badania aparaturowe.

serum
Cera
normalna, dojrzała, sucha, odwodniona
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, regenerujące, łagodzące
z pompką
<50ml

Kupiony w: Drogeria internetowa

Widoczna poprawa kondycji skóry

Serum ma lekką, jedwabistą konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Jest to duży plus, szczególnie dla osób o skórze mieszanej i tłustej. Produkt łatwo się rozprowadza i delikatnie wtapia w skórę, pozostawiając ją gładką i przyjemną w dotyku.
Po kilku tygodniach regularnego stosowania serum zauważyłam widoczną poprawę kondycji mojej skóry. Linie i zmarszczki stały się mniej widoczne, a skóra stała się bardziej jędrna i elastyczna. Serum działa również nawilżająco i wygładzająco, sprawiając, że cera wygląda młodziej i promiennie.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Mega

Serum otrzymałam w prezencie od siostry. Serum charakteryzuje się bardzo ładna szatą graficzną oraz wygodnym opakowaniem - szklanym z wygodnym aplikatorem.
Serum charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, delikatnym ale bardzo subtelnym. Serum szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu ani lepkiej warstwy.
Serum świetnie nawilża cerę, rozświetla zdecydowanie dodaje jej młodzieńczego blasku i po całej butelce widać efekt z poprawą jędrności oraz bardziej gładkiej cery. Produkt wydajny i nie podrażnia skóry i nie wysusza.

Świetne - pierwsza klasa

Serum spakowane jest w ładne pudełeczko o bardzo przyjemnym nadruku i kolorze. Szklana buteleczka zakończona elegancką pipetą odmierzającą ilość kosmetyku. Serum ma żelową konsystencję o bezbarwnej barwie. Zapach serum jest jak dla mnie obłędny.Serum jest lekkie, szybko i dobrze się wchłania, nie klei
st obłędny. Serum jest lekkie, szybko i dobrze się wchłania, nie klei się, nie podrażnia skóry. Moja przesuszona skóra jest odpowiednio nawilżona i wygładzona. Jestem mile zaskoczona skutecznością tego kosmetyku.

• Opakowanie: 5

MAESTRIA w wykonaniu serum przez Dermikę

Piękne, eleganckie opakowanie i cudowny zapach, przy którym zapach kremu wydaje się niezwykle dyskretny. Dla mnie rewelacja szczególnie na letnie upały dzięki niezwykle lekkiej konsystencji i dobrym wchłanianiu przez skórę. Aplikacja kremu po użyciu serum nie była problemem. Większość serum robiona jest na bazie olejków, dla mnie często za tłusta. Ciekawy i bardzo ładny aplikator. Mam wrażenie, że skóra dostawała zastrzyk wszystkich potrzebnych składników, znikało uczucie ściągnięcia po myciu, ale skór nie była lepka. Trudno po krótkim testowaniu jednoznacznie stwierdzić na ile pomogło mojej skórze, ale czułam się świeżo i młodo. Mam suchą skórę i skłonności do podrażnień, mam 64 lata. Cieszę się, że nareszcie znalazłam coś lekkiego na lato. Testowanie było naprawdę dużą przyjemnością, czułam się luksusowo i na pewno poproszę o serum i krem na urodziny. ;)

• Opakowanie: 5

Elegancja i piękno w jednym.

Serum ma piękne, szklane opakowanie, z bardzo ładną i bardzo praktyczną pipetą.
Konsystencja serum jest lekka, bardzo dobrze się ją rozprowadza na skórze, bardzo dobrze się wchłania.
Uwiódł mnie zapach. Delikatny, nietypowy, a jednak piękny. Jako osoba wrażliwa i posiadaczka takiej skóry, to niezwykle ważne.
Coś pięknego, po prostu.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Lekkie serum

Serum jest lekkie i idealne do stosowania na codzień. Jest bardzo wydajne. Zauważyłam większe nawilżenie skóry po jego uzywaniu. Śnie zauważyłam lekkości, bardzo szybko się wchłania co jest dla mnie dużym plusem

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Bardzo dobre serum

Serum to kosmetyk godny polecenia. Regularne stosowanie zapewnia wysoki poziom nawilżenia, ujędrnienia oraz rozświetlenia.
Zaskoczyła mnie "żelowa" konsystencja Serum. Do tej pory nie spotkałam się z podobnym produktem. Myślę że to właśnie dzięki tej oryginalnej konsystencji Serum sprawia wrażenie lekkiego kosmetyku. Nie ujmuje mu to jednak e skuteczności - fajnie nawilża skórę, bardzo dobrze się aplikuje, opakowanie jest bardzo eleganckie.

Serum przeciwzmarszczkowe

Mam typ skóry mieszany i pojawiły się już oznaki starzenia się. Są też zmarszczki i ślady mimiczne na twarzy. Używając serum mogę stwierdzić, że ma on super konsystencja, lekką, przyjemną. Zapach delikatny. Już po kilku dniach widać różnicę.Skóra miękka bardziej promienna.

Luksusowe i przystępne

Serum przeciwzmarszczkowe na dzień i na noc od Dermika to produkt idealny dla skóry dojrzałej. Ma lekką konsystencję, świetnie się wchłania i dogłębnie nawilża i ujędrnia skórę. Świetnie sprawdza się zarówno na noc pod odżywczy krem, jak i w ciągu dnia pod makijaż. Ma przyjemny zapach i wygodne opakowanie. Całość produktu wygląda i pachnie rzeczywiście luksusowo, choć cena produktu jest bardzo przystępna.

Cudowne serum

Serum zamknięte jest w porządnym szklanym opakowaniu i wyjątkową pipetą, której napełnianie jest niezwykle łatwe.
Zapach jest nienachalny i miły dla nosa. Serum łatwo się rozprowadza i dobrze się wchłania.
Moja skóra bardzo ładnie zareagowała na ten produkt. Stała się gładsza, przyejmniejsza w dotyku, zyskała piękny blask. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam ujędrnienie i ładne napięcie skóry.
To serum to luksus, do którego będę chętnie powracać, bo moja skóra je pokochała.

Świetne i luksusowe!

To co pierwsze rzuca się w oczy to przepiękne opakowanie serum. Szklana buteleczka z pipetką ułatwia używanie serum. Sam produkt jest w przeźroczystym kolorze, o wodnistej konstytucji. Zapach serum delikatny, słabo wyczuwalny. Świetnie się rozprowadza, niewielka ilość wystarczy do pokrycia całej twarzy. To co najbardziej mnie cieszy to szybkość wchłaniania - skóra pochłania je ekspresowo, pozostawiając skórę gładką i orzeźwioną. Serum stosowałam wraz z kremem z tej samej serii i w duecie sprawdziło się idealnie. Moja skóra po stosowaniu produktu poprawiła swoją jędrność, a zmarszczki stały się mniej widoczne. Stosowanie serum to była czysta przyjemność, dzięki której poczułam się tak jak nazwa serum wskazuje - luksusowo:)

Naprawdę luksusowe serum

Luksusowe serum przeciwzmarszczkowe na dzień i na noc Dermika Maestria Skin Matrix Repair świetnie sprawdziło się na mojej dojrzałej skórze. Opakowanie jest wygodne i wygląda bardzo luksusowo. Zapach jest przyjemny, a konsystencja, jak dla mnie odpowiednia, aby łatwo rozprowadzić serum na twarzy.
Moja skóra po zastosowaniu tego serum była dobrze nawilżona, wygładzona i miła w dotyku. Ponadto skóra stała się jędrniejsza.
Jestem bardzo zadowolona z tego serum.