Yves Rocher, Pinceau Biseaute (Pędzel do kresek skośny)

Yves Rocher, Pinceau Biseaute (Pędzel do kresek skośny)

Cena PLN 19.90

Pędzel skośny z włosia syntetycznego z drewnianą rączką idealny do nakładania cieni, eyelinerów w kremie. Jego kształt i włosie zapewniają precyzję w aplikacji i efekcie końcowym.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Dobry, ale nie jest moim ulubieńcem

Zacznę od tego, że mam specyficzne oczekiwania wobec skośnych pędzelków, bo oprócz używania ich do eyelinera, używam ich także do pomady do brwi. W tym drugim przypadku wymagana jest tym bardziej precyzyjna kreska, więc pędzelek musi być naprawdę idealny, żeby spełnił moje oczekiwania. Ten idealny nie jest, nie zmienia to jednak faktu, że jest to nadal dobry pędzel i większości osób w zupełności wystarczy.

Pędzel jest solidnie wykonany - nie wypada z niego włosie, nie zniekształca się. Włosie jest elastyczne, równo ścięte. Nie drapiące, nie podrażnia skóry powiek.
Minusem dla mnie jest zbyt duża miękkość tego pędzla - w przypadku pędzelków skośnych preferuję jednak dużo bardziej sztywne włosie. Na plus, że jest bardzo cieniutki - w tej kwestii jest doskonały, do ideału (mojego) brakuje tylko tego, żeby był nieco bardziej sztywny, takim dużo gorzej mi się operuje.
Zaletą jest wygodna rączka odpowiedniej długości.

W dobrej cenie, przyzwoity pędzelek, myślę że będzie dobrym wyborem dla większości osób. Jeśli lubicie te precyzyjne, ale bardziej elastyczne - to pędzel dla Was.

ideał. :)

Używam go do zaznaczania dolnej powieki lub robienia kreski cieniem na górnej powiece. Moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze. Podczas mycia nie traci swojego kształtu, ani nie "puszy się". Szybko schnie, co dla mnie jest dodatkowym plusem. No i jego niewątpliwą zaletą jest niska cena.
Jak dla mnie najlepszy pędzel do kresek jaki kiedykolwiek miałam, zdecydowanie polecam! :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Swietny

Pedzel zakupilam po pozytywnych doswiadczeniach z innymi tej marki. Dodam ze z pedzlami mialam glownie stycznosc w malarstwie zarowno akwarelowym jak i olejnym, makijaz jako taki pojawił sie u mnie dosc pozno, zatem nie mam ani duzego doswiadczenia ani porównania jesli chodzi o pedzle do makijazu. Zanim wybrałam ostatecznie pedzel zapoznalam sie z rodzajami oraz ich przeznaczeniem.

Pozostale wrazenia:

+ miekkie syntetyczne włosie wlosie
+ cena
+ nie traci włosia
+ rozmiar
+ dobrze cienie na sucho jak i na morko
+ przyjemny dla okolic oka
+ dobra gestosc wlosia
+ ładnie rozciera
+ jakosć
+ nie traci kształtu
+ rysuje piekną kreskę

+/- dostępnosc

Pedzle YR sa na dosc krotkiej drewnianej raczce.Do kazdego pedzla dolączona jest krótka instrukcja.
Pedzel jest lekki, wygodny i łatwy w utrzymaniu. Bardzo dobrze lezy w dłoni.

Wymiary pedzla:
Długość włosia - 0,6 cm.
Szerokość włosia - ok 0,8 cm.
Długość całkowita - ok. 14 cm
Numer katalogowy pedzla: 71259

Pinceau biseauté to pędzelek o ścietym kształcie z włosia syntetycznego. Doskonale rysuje kreskę, włosie jest miekkie i zarazem precyzyjne, bardzo dobrze wyprofilowane.
Pedzel bardzo dobrze wspolpracuje zarowno z cieniami na sucho jak i na mokro rysuje idealne kreski.Nie wiem jak sprawdził by sie przy eyelinerze w zelu, gdyz takiego nei posiadam
Bardzo dobrze lezy w dłoni, jest wykonany dobrze i estetycznie. Nie wypada mu zadne włosie, po praniu trzyma kształt
Cena pedzla i jakosć jak najbardziej adekwatna, jak na uzytek nieprofesjonalny i na poczatek jak najbardziej do przyjecia.
Niestety dostepnosc pedzla jest obecnie ograniczona do sklepów stacjonarnych a szkoda.

Moim zdaniem jeden z najlepszych pedzli w skromnej ofercie YR .Jako osoba nie majaca duzego porownania jestem zadowolona.

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka