BRTC, Jasmine Water BB Cream SPF30 PA++ (Krem BB 3 w 1)

BRTC, Jasmine Water BB Cream SPF30 PA++ (Krem BB 3 w 1)

BRTC Jasmine Water BB to krem o trzech funkcjach: wybielającej, nawilżającej i odmładzającej. Pielęgnuje i kryje wszelkie niedoskonałości skóry jednocześnie nadając jej blasku. Produkt ma piękny i naturalny zapach jaśminu. Nadaje się do wszystkich rodzajów cer - nawet suchych i dojrzałych. Główne składniki: woda jaśminowa, olejek ze słodkiego migdału, ekstrakt z portulaki, brzozy papierowej oraz zielonej herbaty. Krem wyposażony jest w filtr SPF30 PA++.

dojrzała, normalna, sucha
w tubce
Filtry
SPF 15 – 30

Dobry z plusem

przy okazji kupna mojego ulubionego kremu z Mizon zamówiłam próbki tego właśnie kremu, wiedziałam że jest jasny i daje naturalny efekt a o to własnie mi chodziło.
Kolor jest śliczny - jasny, naturalny, jednak trochę za różowo szary - ale po pewnym czasie trochę się stapia.
Ładnie wygładza twarz, kryje raczej delikatnie a efekt jest bardzo naturalny.
Jest raczej z tych matujących kremów- cera mi się od niego nie przetłuszcza ani nie świeci
Utrzymuje się na prawdę długo. Wracając z pracy o 22 ciągle mam go na twarzy i ciągle to wygląda dobrze.
Ogółem mogłabym powiedzieć że to ideał, ale będę szukać czegoś z bardziej żółtymi tonami.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

najlepszy azjatycki krem bb jaki miałam do tej pory

Krem bb który jest bardzo kryjący, wygląda jak podkład. Idealnie stapia się ze skórą, nie podkreśla suchych skórek, ładnie ja nawilża. Czuję, że pielęgnuje moją skórę. Idealny odcień, bardzo wydajny. Ma wszystkie cechy jakich szukam w podkładach i kremach bb. Bardzo dobry do mojej mieszanej cery. Do tej pory najlepszy. Testowałam tylko próbki, ale na pewno skuszę się na pełnowymiarowy kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: próbka

koszmarek

Był to pierwszy krem bb, z jakim się zetknęłam. Zamówiłam kilka próbek tego kosmetyku, aby móc wyrobić sobie opinię i należycie się z nim oswoić, jednak na duże opakowanie nie miałam odwagi się zdecydować.
Na mojej suchej i bladej skórze nie spisał się wcale. Za pierwszym razem tuż po aplikacji na twarz, zmyłam go, ponieważ efekt był tak zły, że nie mogłam wyjść z domu. Dałam mu szanse jeszcze kilkukrotnie - tak jak kremikowi z bio essence, jednak ani razu nie wyglądałam dobrze. Nie dość, że twarz nabierała za każdym razem dziwnego, sinawego odcienia, to jeszcze wszystkie suche skórki wyszły od razu na pierwszy plan. Dla mnie koszmar. Więcej po niego nie sięgnę.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Dobry, ale nie dla mnie. Szkoda, ma cudny kolor:(

Miałam niedawno przyjemność wypróbować ten kremik i generalnie uważam, że jest naprawdę dobry, jednak nie jest to produkt dla mnie, co zaraz wyjaśnię w tych oto kilku punktach:)

Co w nim polubiłam?
+Ma bardzo fajny skład, zauważyłam, że kożystnie wpływa na skórę, chociaż zużyłam tylko kilka saszetak.
+Przedewszystkim świetnie i trwale nawilża, nawet moją saharycznie suchą skórę na policzkach.
+Ubustwiam jego piękny alabastrowy kolor! Przynajmniej na mojej cerze tak wyglądał, z bb kremami, to bywa różnie, bo dopasowują się do odcienia skóry, ten dopasował się do mnie jak druga skóra. Cera wyglądała bardzo naturalnie i świeżo. +Nie jest w takiej szarej tonacji jak spora część bb kremów.
+nie podkreśla suchych skórek
+świetnie ukrywa drobne zmarszczki, nie odkłada się w nich.
+Co do konsystencji, to też jest super. Jest lekka, nie robi smug, więc krem jest bardzo łatwy do nałożenia, a także szybko i dobrze się wtapia w skórę, co baaardzo lubię w bb kremach. No i dzięki temu nie brudzi ubrań.
+Plusik na pewno się też należy za śliczny zapach!

A dlaczego to krem nie dla mnie? Problem jest w zasadzie jeden:

- Krem za słabo kryje. Mam cerę naczyńkową i z tym sobie nie radzi, co prawda ładnie maskuje np przebarwienia pigmentacyjne i drobne zmarszki w okół oczu, jednak zupełnie nie radzi sobie z naczyńkami, które akurat są moim podstawowym problemem. Nawet do mocno kryjących kremów bb zawsze używam korektora, ale one chociaż wyrównują koloryt skóry, a ten niestety nie radzi sobie z zaczerwienieniami, a chyba lepiej poprawiać korektorem trzy punkty niż całą twarz:(
- maleńki minusiaczek dam też za wydajność. Testowałm już inne kremy BRTC i ten moim zdaniem jest najmniej wydajny, chociaż mogło to wyniknąć z tego, że użyłam go więcej licząc na lepsze krycie.

Podsumowując, uważam, że ten krem jest świetny, ale nadaje się dla osób, które mają ładną cerę, bez jakichś dużych niedoskonałości i szczególnie bez problemów z naczyńkami. Myślę, że będzie idealny dla tych, co nie potrzebują, lub nie lubią mocnego krycia. Polecam dziewczynom z jasną cerą, kolor kremu jest prześliczny:)

Używam tego produktu od: od miesiąca

Ilość zużytych opakowań: pięć saszetek

Przeciętny...

Miałam okazję kupić w lutym 10 próbek tego kremiku BB. To był mój pierwszy krem BB z BRTC. Strasznie spodobały mi się recenzje jego na necie, a szczególnie pozytywne opinie. Jenak, po wielu nieudanych próbach, nie kupiłam całego opakowania, a tylko 10 saszetek. Ta ilość starczyła mi na 3 tygodnie używania.
Używałam go wprawdzie przed Aqua Rush, ale ponieważ piszę opinię dopiero teraz pozwolę sobie na parę odniesień, bo brata z tej samej firmy.
Ogólnie:
- kremik ma bardzo przyjemny zapach, mimo iż jestem bardzo wrażliwa na zapachy, to jednak ten mi bardzo pasuje, jest delikatny i nie męczący, po nałożeniu prawie go nie czuć, zapach szybko się ulatnia,
- nakładanie jest całkiem znośne, o wiele lepsze niż Aqua, wprawdzie trzeba uważać, żeby nie zrobić sobie niepotrzebnych smug w okolicach żuchwy, ale poza tym jest ok,
- po rozsmarowaniu niestety jestem blada, wprawdzie mniej niż przy Aqua Rush, ale nadal nie jest to mój odcień. Kolor nie dostosowuje się do twarzy tak jak w przypadku innych kremów bb. O ile zimą jest to do przyjęcia, bo po małych retuszach bronzerem jest całkiem ok, to wiosną już w życiu do niego nie sięgnę. Dla typowych bladolicych może okazać się całkiem dobry,
- dodatkowo podkreśla moje włoski na twarzy,
- krycie ma średnie, muszę poprawić pewne rzeczy korektorem, ale nie jest źle, ja osobiście lubię takie średnie krycie,
- dużym plusem jest to iż nie podkreśla porów, ani suchych skórek, skóra jest po nim nie wysuszona, a więc utrzymuje nawilżenie twarzy.
Ogólnie Jaśminek wypada lepiej niż Aqua Rush, ale nadal nie jest to produkt dla mnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 10 próbek