BRTC, Jasmine Water BB Cream SPF30 PA++ (Krem BB 3 w 1)

BRTC, Jasmine Water BB Cream SPF30 PA++ (Krem BB 3 w 1)

BRTC Jasmine Water BB to krem o trzech funkcjach: wybielającej, nawilżającej i odmładzającej. Pielęgnuje i kryje wszelkie niedoskonałości skóry jednocześnie nadając jej blasku. Produkt ma piękny i naturalny zapach jaśminu. Nadaje się do wszystkich rodzajów cer - nawet suchych i dojrzałych. Główne składniki: woda jaśminowa, olejek ze słodkiego migdału, ekstrakt z portulaki, brzozy papierowej oraz zielonej herbaty. Krem wyposażony jest w filtr SPF30 PA++.

Filtry
lekkie
w tubce

Kupiony w: U konsultantki

Dobry BB

To mój pierwszy krem BB więc nie mam porównania ale oto co zauważyłam:

-Bardzo dobre krycie
-Wydajność, wystarczy kropla wielkości małego ziarnka grochu na całą twarz
-Nawilżenie skóry
-Idealnie stapia się ze skórą, współgra z każdym kremem do twarzy jakiego używałam
-Nie waży się
-Bez efektu maski

Minusem jest dość wysoka cena i utrudniona dostępność

Wykorzystała: kilka próbek

nie dla kazdego

Próbki tego BB dostałam przy okazji innych zamówień i cieszę się, że nie kupiłam go wcześniej, bo dla mnie się nie nadaje.

Pierwszym minusem jest kolor - tylko 1 do wyboru-dla mnie za jasny.
Trwałość jest taka sobie, lepsza niż testowane przeze mnie podkłady ale gorsza niż większość kremów BB jakie miałam. Bardzo ładnie wygląda przez 2 h po nałożeniu, później działy mi się na twarzy różne historie mimo że cery tłustej nie mam.

Dostępność... w drogerii w Polsce to raczej ciężko ale na Internecie się bardzo wysilać nie trzeba żeby go kupić. Nie zapycha a to akurat duży plus, naprawdę przyjemnie pachnie i ma świetną konsystencję. Wg mnie słabo nawilża.
Ogólnie szkoda że nie jest odrobinę ciemniejszy, bo może na mniej wymagające okazje bym go kupiła.

Rewelacja

Przetestowałam wiele kremów BB z Azji i do tego chętnie powracam.

+ cudowny zapach, nienachalny a przyjemny
+ leciutkie krycie, daje naturalny efekt
+ nadaje się do mojej suchej cery i myślę , że lekko nawilża
+ daje efekt wypoczętej promiennej cery na jakim mi zależy
+wspaniały- neutralny jasny kolor
+wydajność - tubka 60 ml starczyłam mi na wiele miesięcy, wiem, że są też 3p ml opakowania

- minusem może być cena i dostępność w Polsce, atrakcyjna cena tylko w Korei

Przy najbliższej okazji kupię ponownie.

Używam tego produktu od: roki
Ilość zużytych opakowań: dwa

raczej nie dla cer mieszanych

Wraz z testowaniem kilku kremów BB w mojej kolekcji znalazł się również ten w formie testera. Zdarzyła się akurat zabawna sytuacja, że skończył mi się mój ulubiony, a miałam ważne wyjście i tą próbkę. Bardzo niepewna sytuacja. Czytając wcześniejsze opinie o tym produkcie spodziewałam się coś lekkiego, bardziej płynnego. Jednak ten krem miał dość kremową konsystencje i całkiem porządnie pokrył mi twarz. Krem nie ma raczej żadnych wbijających się na pierwszy na pierwszy plan nachlanych zapachów. Kolor ten produkt ma piękny żadnych ziemistych szarych beżów tylko taka porcelana zmierzająca lekko w bardziej różową, zimną tonacje. Nazwałabym to kolorem królowej śniegu.

Efekt na twarzy bardzo świetlisty, promienny. Daje subtelny efekt mokrej cery, której daleko do matu. Oczywiście przypudrowanie niweluje taki efekt. Pięknie mi się wtopił i fajnie wyglądał po nałożeniu.
Co do właściwości po nałożeniu czułam nawilżenie. Uważam, że ten krem ma silne takie właśnie właściwości.
Niestety moja cera szybko zaczęła się tłuścić w strefie T i zaczął lekko schodzić w okolicach nosa. Jak widać nie jest to trwały kosmetyk dla tłustawych cer jak moja. Mimo wszystko wciąż wyglądał przyzwoicie po paru godzinach.

W mojej opinii jest to krem o pięknym kolorze i odczuwalnych dobroczynnych właściwościach, zaskakująco dobrze kryje, ale raczej dobrze się sprawdzi na cerach normalnych i suchych. Mi osobiście się bardzo spodobał, szczególnie ze względu na piękny alabastrowy odcień,

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: próbka

Świetny

Był to mój pierwszy krem BB, póki co nie mam jeszcze porównania z innymi, ale spełnił moje wszystkie oczekiwania jakie miałam w stosunku do kremów tego typu.
Pierwsze wrażenie: rewelacja! Nieziemsko pachnie, ma odpowiednio jasny kolor dodatkowo dopasowujący się do skóry, bardzo łatwo się rozprowadza, jest wydajny, zapewnia wysokie nawilżenie twarzy (co dla mnie stanowi jeden z ważniejszych punktów programu). Używałam go przez całe lato, zwłaszcza będąc w upalnym i słonecznym miejscu - moja twarz była doskonale chroniona przed szkodliwym promieniowaniem, nie doznała żadnych uszkodzeń, a co ważniejsze w ogóle się nie opaliła, mimo że jakoś specjalnie przed słońcem się nie chowałam (bo też i nie było nawet takiej możliwości).
Jednym minusem dla mnie jest ten, że przy nieuwadze może brudzić ubrania (bluzki przy dekolcie podczas ściągania/zakładania, szaliki/apaszki), albo ścierać się. Nie zauważyłam tego używając zwykłych podkładów. No i może konsystencja mogłaby być nieco mniej przypominająca tłustą emulsję, co może po pewnym czasie faktycznie dawać efekt tłustej cery - podejrzewam, że nie jest to kosmetyk przeznaczony dla typu tłustego.
Krycie ma typowe dla kremów BB - bardziej po prostu wyrównuje koloryt skóry niż ukrywa większe niedoskonałości, ale niczego innego nie oczekiwałam. Nadaje fajny, zdrowy glow, który jeszcze bardziej uwydatnia się w połączeniu z rozświetlaczem - bajka.
Po powrocie do domu po całym męczącym dniu w pracy czy na uczelni moja twarz wyglądała nadal prawie tak samo jak przed wyjściem z domu. Na pewno kupię ten krem jeszcze raz, jak tylko przetestuję inne ;).

Całkiem dobry

Zalety:
*jasny kolor (który w dodatku szybko dopasowuje się do twarzy)
*nie wysusza
*nie roluje się
*nie zapycha
*twarz po nałożeniu wygląda bardzo ładnie i naturalnie

Wady:
*zbiera się w zmarszczkach i załamaniach
*po kilku godzinach od nałożenia (zwłaszcza gdy jest ciepło) twarz zaczyna się trochę świecić, szczególnie strefa T
*słabe krycie (ale to akurat typowe dla kremów BB)

jeden z lepszych na lato jakie miałam

Z kremami BB znam się jakiś czas, w okresie wiosenno-letnim nie uzywam podkłądów jedynie właśnie kremy.

+ efekt zdrowej naturalnie wyglądającej skóry
+ utrwalam go pudrem sypkim transparentnym z kolorówki i tak trzyma się cały dzień
+ nie roluje się, nie zbiera się w załamanaich
+ jasny odcień dla bladych karnacji
+ może krycia nie ma wysokiego ale jakoś tak ładnie twarz po nim wygląda, że nie widac niedoskonałości
+ nie zapycha
+ nie wysusza, wręcz mam wrażenie że nawilża moją skórę
+ łatwo sie aplikuje
+ wydajny
+ zapach (jaśminu)

- dostępność

Trzeba liczyć się z tym, że krem nie daje matowego wykończenia a typowy efekt "mokrej" skóry który ja jednak lekko niweluje pudrem.

Jak na razie jest to numer 1 ex aequo z Etude House Precious Mineral BB Cream Cotton

Ilość zużytych opakowań: 1 i nie wykluczm kolejnych

Jeden z ulubionych

Od trzech lat używam wyłącznie azjatyckich kremów BB i dawno odstawiłam tradycyjne podkłady w niepamięć. Jaśminowy BRTC, obok Skin79 Hot Pink i Missha Signature Wrinke Filler, jest kremem BB, do którego z przyjemnością wracałam już kilka razy.

- śliczny, delikatny i niedrażniący zapach
- wygodne opakowanie w tubce - bez problemu można postawić krem BB na wieczku, dozownik pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości kremu
- kremowa konsystencja - krem nie jest zbyt płynny i nie ucieka między palcami, ale jednocześnie nie jest zbyt gęsty i tępy podczas nakładania. Dosyć łatwo rozprowadza się na twarzy, ale zdarza mu się zostawić kilka smug - ja najczęściej po aplikacji (nakładam go palcami) dodatkowo wklepuję go w skórę - wtedy wygląda naturalnie i jest świetnie stopiony z cerą
- krycie jest średnie, ale jak dla mnie wystarczające - bez problemu przykrywa wszystkie przebarwienia na twarzy, na niedoskonałości nakładam punktowo korektor (nie do końca rozumiem negatywne komentarze dotyczące niewystarczającego krycia - moim zdaniem krem BB powinien dawać przede wszystkim naturalny wygląd i ujednolicać cerę, a nie tworzyć maskę na twarzy. Do tuszowania większych niedoskonałości służy korektor)
- nawilżenie - krem świetnie sprawdza się na mieszanej skórze, skłonnej do przesuszeń. Świetnie nawilża, nie podkreśla suchych skórek - po jego nałożeniu twarz jest miękka i gładka
- trwałość - tutaj dam mały minusik, bo niestety samodzielnie nie utrzymuje się na mojej twarzy cały dzień i po 6-7 godzinach zaczyna się ścierać, dlatego jeśli mam zamiar przebywać poza domem dłuższy okres czasu zmieniam krem BB lub nakładam pod niego bazę.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania, zużywam właśnie trzecie

Coś dla bladziochów

Ciekawy, fajny produkt, ale zupełnie nie dla mnie. Miałam okazję testować go przez jakiś czas. Z pewnością nie będzie to dobry produkt dla osób, które posiadają cerę mieszaną ze skłonnością do błyszczenia, gdyż on jeszcze bardziej to uwidoczni. Jest to kosmetyk bardzo lekki, silnie nawilżający, o bardzo jasnym, ale naturalnym odcieniu.

Zalety:
Kolor - idealny dla dziewczyn o porcelanowej cerze, zaraz po nałożeniu skóra może wydać się nadmiernie rozjaśniona, ale efekt znika jak tylko krem się dopasuje.
Nawilżenie - kosmetyk, mocno nawilża naszą skórę, dla jednych będzie to plus dla innych wada ze względu na poziom błyszczenia. Po nałożeniu skóra wygląda na zdrową i odżywioną.
Aplikacja - łatwy w użyciu, wystarczy go rozprowadzić i delikatnie wklepać w skórę.
Zapach - przyjemny jaśminowy, w żaden sposób nie drażniący.
Ochrona - wysoki SPF

Wady:
Krycie – lekkie, nie wydaje mi się , aby był dobry dla osób, które moją więcej do zakrycia. Nawet po wklepaniu kilku warstw w miejsce , które chcemy ukryć nic nie pomoże. Bardziej wyrównuje koloryt niż kryje.
Trwałość – bardzo słaba, miałam wrażenie, że po dwóch godzinach poza uczuciem nawilżenia nie mam go na twarzy.
Błyszczenie – po czterech , pięciu godzinach zmywałam go z twarzy, gdyż miałam wrażenie, że zrobił się ciężki i strasznie się świeci. Nie lubię kosmetyków, które wyczuwam na skórze.

Uważam, że będzie to dobry produkt dla osób, które mają skórę wrażliwą i suchą. On ładnie nawilży i odżywi skórę. Nie polecam dla typów mieszanych, a tym bardziej tłustych. Efekt kuli dyskotekowej gwarantowany. Bez pudru matującego ani rusz. Zdrowy blask jest zaraz po nałożeniu, z biegiem czasu mi zaczyna on strasznie przeszkadzać. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy zapycha pory, gdyż testowałam go zbyt krótko. Produkt ma wysoki SPF więc polecam odpowiedni demakijaż.

poprawny

Krem kupiłam zupełnym przypadkiem, w zasadzie pod wyływem fantastycznych opinii w internecie. Nie mogę powiedzieć, że mnie rozczarował, ale nie do końca jednak przypadł mi do gustu. Coś mi w nim nie pasuje, coś "nie gra", coś.... ale nie do konca umiem to coś określić.
Zapach odpowiada mi w 100%, konsystencja też przyjemna, rozprowadza się ok choć trzeba uważać, żeby nie zostawić smug, ale to nie stanowi dla mnie problemu, może to kolor... może trochę zbyt jasny, no i trwałość zbyt krótka.
Nawilża dobrze, kryje przyzwoicie, nie zatyka, nie pozosrtawia uczucia maski, fajnie się scala ze skórą.
W zasadzie krem ok, ale to nie jest do końca mój typ.

Używam tego produktu od: 3miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa op

Jak na razie najlepszy

Wypróbowałam już całe mnóstwo BB kremów, zwykle błędnie wybierając przeznaczone do skóry tłustej, które szybko zaczynały wyglądać nieestetycznie. Zaryzykowałam nawilżającą formułę i to był strzał w dziesiątkę.

Krem ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza i wchłania (nakładam go delikatnie wklepując). Najdłużej ze wszystkich testowanych BB kremów zachowuje mat, nie znika i nie warzy się. Kryje przyzwoicie, bardziej problematyczne miejsca można przykryć drugą warstwą kosmetyku. Nie podkreśla skórek. Nie zapycha i nie powoduje żadnych niespodzianek (zmywam micelem i mydłem Aleppo). Cena też nie jest za wysoka - na ebayu kupiłam go za niecałe 50zł.

Co do minusów: na pewno jest nim kolor - zbyt różowy jak dla mnie, czasem wydaje mi się też za ciemny. Zostawia dosyć mocny połysk, ale można sobie z nim poradzić z pomocą pudru.

Jak na razie najlepszy z BB kremów, ale nie wykluczam dalszych poszukiwań.

prawie idealnie, prawie...

Od kremu BB oczekuję przede wszystkim wyrównania kolorytu, lekkiego krycia, naturalnego rozświetlenia i trwałości. Wszystkie te przymioty Jasmine Water posiada, prócz ostatniego - trwałości.
Krem ŁADNIE PACHNIE, wyczuwam w nim delikatną nutę jaśminu, którego zapach kojarzy mi się z pięknym i słonecznym latem.
KOLOR mi odpowiada, choć mógłby być ciut jaśniejszy - jestem właściwie wampirzo blada, ale nie narzekam, jaśniutki dość neutralny beż, ale wpadający bardziej w róż niż w żółty. Grunt to nałożyć odrobinkę i dobrze wklepać, ładnie się wtapia.
EFEKT: Nie przesusza, raczej pomaga utrzymać nawilżenie, nie podkreśla suchych skórek.
Krycie słabe/średnie, mocnych zaczerwienień nie zakryje, lekkie uczyni mniej zauważalne.
Nie widać go na twarzy, wygląda bardzo naturalnie.
Właściwości filtra przeciwsłonecznego nie oceniam, zawsze pod niego używam krem z filtrem w przepisowej ilości, na pewno nie polecam traktowania kremu BB jako zamiennika standardowego kremu ochronnego.
Nie zapchał mnie ani nie spowodował innych nieprzyjemności.
WYDAJNOŚĆ w porządku, używam większej kropelki na całą twarz, czasem dokładam trochę w problematyczne okolice.
OPAKOWANIE estetyczne, przyjemne dla oka, wykonane z miękkiego plastiku, łatwo wydobyć krem do końca, zakrętka jest ścięta, więc można stawiać go "na główce".
CENA dość wysoka, dostępny w sklepach internetowych i na ebay, allegro, mój pochodzi z AzjatyckiegoBazaru.

Na minus TRWAŁOŚĆ- nawet nie umywa się do Skin79 Orange, szybko znika, mimo że skóra nie przetłuszcza mi się w ciągu dnia i na ogół kremy BB dobrze się jej trzymają . Niemniej bardzo fajny kremik i pewnie do niego jeszcze wrócę, ale na razie na liście do wypróbowania mam jeszcze kilka innych azjatyckich BB ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno 35 g