Regenerum, Regeneracyjne serum do rąk

Średnia ocena: 3.55/5

13632 opinie
Średnia ocena: 4.63/5

Cena PLN 15.00

Regenerum regeneracyjne serum do rąk intensywnie regeneruje, odżywia i pielęgnuje suchą, spierzchniętą skórę dłoni. Dzięki odpowiednio dobranej kompozycji składników aktywnych chroni ją przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, nawilża i przywraca elastyczność. Obecny w składzie olej z róży cechuje się wysoką zawartością wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które zapewniają odbudowę warstwy lipidowej naskórka, intensywnie regenerując przesuszoną i podrażnioną skórę rąk. Formuła serum została wzbogacona również o kompleks zawierający wyciąg z lilii wodnej i lipoaminokwas, który przywraca hydrolipidową barierę ochronną i wpływa kojąco na skórę, redukując uczucie dyskomfortu spowodowanego czynnikami zewnętrznymi takimi jak mróz, promieniowanie UV czy detergenty. Witamina A i E oraz prowitamina B5 działają łagodząco a także skutecznie nawilżają i odżywiają skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Dodatkowo serum korzystnie wpływa na utrzymanie jędrności skóry dłoni, pomaga chronić ją przed fotostarzeniem oraz redukuje drobne przebarwienia. Ponadto serum regeneracyjne do rąk Eregenerum wykazuje działanie przeciwutleniające, dzięki czemu chroni skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników.

kremy do rąk
na popękaną skórę, regenerujące, na przebarwienia, wygładzające, nawilżające
zapachowa
w tubce
bogate
z defektami, popękana, sucha

Dobre działanie i przystępna cena

Serum w opakowaniu standardowej tubki. Przyjemnie nakłada się na ręce. Szybko się wchłania.
Nie pozostawia tłustego nieprzyjemnego filtru na dłoniach. Nie ściera się. Zapach fajny, serum jest wydajne. Dobrze nawilża oraz regeneruje skórę dłoni.

Jeden z lepszych

Kupiłam w promocji w aptece, dostepność jest dobra bo widziałam go w wielu miejscach.
Produkt zamknięty w klasycznym opakowaniu. Z klasyczną nakrętką.
Fajny zapach, raczej z tych delikatnych. Konsystencja klasyczna, biała nie jest bardzo zbita, dobrze sunie po rękach oraz dobrze się wchłania, ręce nie są mocno natłuszczone co mi odpowiada. Bo nie lubię kiedy krem daje uczucie lepkości. Produkt regeneruje, koi, odżywia i dobrze radzi sobie z nawilżeniem skóry na dłoniach.
Za tą cenę, uważam, że kosmetyk warty polecenia i zakupu. Obecnie jeden z lepszych kosmetyków do rąk jaki miałam okazję przetestować. I skłoniło mnie to do wypróbowania również innych kosmetyków z serii.

Wygodne i skuteczne

Serum do rąk w wygodnym opakowaniu, charakteryzuje się przyjemnym zapachem.

Jest skuteczne, świetnie nawilża dłonie i zapobiega ich wysuszaniu.

Nie lepi się, nie podrażnia

Jest wydajne

Chętnie kupię ponownie

Zakupiłam wraz z kilkoma innymi kosmetykami producenta, postanowiłam przetestować również i ten kremik :)
Fajny, gęstość moim zdaniem w sam raz, Jest dość treściwy, ale dobrze się wchłania oraz nie jest bardzo gęsty.
Nie pozostawia tłustego filtru i dobrze sprawdzax się nawilżeniu dłoni przez cały dzień.
Przy bardzo intensywnej eksploatacji wystarczył na 20 dni. Jak dla mnie super biorąc pod uwagę jego niską cene oraz odżywcze działanie.
Zapach przyjemny, delikatny, w sumie trudny do określenia. Nie jest może jakiś super hiper, ale mi odpowiada :)

Ogólnie w podsumowaniu przyjemny, dobry krem o fajnym działaniu i w dobrej cenie. Chętnie kupię ponownie.

Naprawdę dobre serum do rak.

Dużo słyszałam wczesniej o marce Regenerum, to serum do rąk jest jednym z pierwszych kosmetyków, jakie miałam okazję wypróbować :) No i tak mi się spodobało, ze postanowiłam dać szansę również innym kosmetykom.
Do meritum: serum do rąk jest bardzo dobre, dzialanie odpowiada wielu kosmetykom ze znacznie wyższej półki.
Cena w stosunku do efektów również dobra.

Poczucie gładkości

Kupiłam z uwagi na dobry skład oraz dobra opinię o kosmetykach z serii regenerum :) Faktycznie super nawilżył oraz odżywił skórę dłoni. Po aplikacji daje natychmiastowe poczucie gładkości.

Ma wszystko to czego oczekuję

Przyjemny kosmetyk nawet do najmocniej przesuszonych dłoni. Dobry do torebki oraz jednoczesnie bardzo wygodny w użytkowaniu. Nie jest zbyt rzadki, nie spływa z dłoni. Zapach przyjemny, długo utrzymuje się na dloniach :) Ma wszystko to czego oczekuję, tak więc zdecydowanie polecam!

Świetne nawilżenie

Z racji tego, ze mam wrażliwą skórę do rak, która bardzo szybko się przesusza, miałam okazję do przetestowania dużej ilośći kremów do rak. Ten jest jednym z lepszych.
Świetnie nawilża ręce, zostawia delikatną warstwę ochronna, nie lepi się jednak, nie jest tlusta tak więc nie przeszkadza. Już po pierwszym użyciu widziałam, ze skora dłoni jest ukojona i czułam,ze są bardziej nawilżone.

dobrze nawilża suche dłonie

Serum super sprawdza się na suchych spierzchniętych dłoniach.

ma delikatny, lekki zapach, który jednak nie pozostaje długo na rękach. Jest treściwy, bogaty w składzie ale dobrze się wchłania

nie powoduje alergii, zaczerwienień

nawilża suche dłonie

dobrze utrzymuje nawilżenie oraz tworzy ochronną warstwę

Najlepszy kosmetyk do rak

Najlepszy kosmetyk do rąk jaki miałam okazję do tej pory przetestować. Bardzo dobrze nawilża oraz daje ulgę dłoniom. Skóra jest miękka w dotyku oraz idealnie odżywiona.
Poza tym jest wydajny.

Zdał egzamin

Mam w swojej kosmetyczce kilka produktow od regenerum. I ten krem równeiż zasługuje na bardzo dobrą ocenę :) Skład bardzo dobry, pełen aktywnych składników i podczas stosowania czuć to skoncentrowanie. Efekt widziałam już przy pierwszym użyciu. Przy regularnym kremowaniu kremem rąk, skóra staje się bardziej nawilżona, gładka. Przywraca miękkość dłoniom nawet po długim sprzątaniu.
A muszę zaznaczyć, ze moje dłonie są bardzo wymagające i ten krem temu sprostał.

regeneracja i nawilżenie

Dobry i na zimę i na lato. Jeden z lepszych kremów do rąk jakie miałam w swojej kosmetyczce.
Konsystencja z jednej strony dobrze sie wchłania, z drugiej strony jest niesamowicie treściwa. Dobrze można wmasować w dłonie. Pozostawia nawilżającą warstewkę, niemniej nie jest to warstwa tłusta, tak więc nie jest nieprzyjemny.
W simie chronił przed mrozem i wiatrem, w lecie dobrze nawilżył dłonie spieczone słońcem. Regeneruje. Jeśli są drobne pęknięcia to szybko je niwerluje.
Używam go kilka razy dziennie, przy czymś takim opakowanie wystarcza na miesiąc.