Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 3.50/5

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 1.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Rękawiczka do demakijażu i oczyszczania GLOV®:
● Usuwa makijaż i oczyszcza skórę za pomocą samej wody
● Zrównoważona alternatywa dla tradycyjnych kosmetyków (zastępuje do 500 jednorazowych płatków)
● Jest produktem wielokrotnego użytku – zalecamy wymienianie rękawiczki raz na 3 miesiące
● Delikatnie złuszcza skórę i reguluje wydzielanie sebum
● Po zużyciu możesz ją odesłać do GLOV® – powstanie z niej innowacyjny kompozyt tekstylny, a z niego – parkowa ławka.

inne
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 4

Niepozorna

W życiu nie przypuszczałam, że kawałek materiału zrobi mi demakijaż - tej rękawiczce się to udaje. Na makijaż, który wykonuję jest wystarczający (używam podkładów mineralnych lub płynnych o lekkim bądź średnim kryciu). Wodoodpornego tuszu samodzielnie nie ściągnie.
Osobiście wolę ją używać w połączeniu z olejkiem do demakijażu - dzięki temu zużywam mniej produktu, unikam mocniejszego pocierania skóry, demakijaż "idzie" szybciej i rzadziej mi się zdarza, żeby jakaś "drobinka" wpadła mi do oka.
Przyznaję, że nie chce mi się jej myć codziennie, dlatego żeby wystarczyło na tydzień, musiałam kupić kilka sztuk. Po tygodniu po prostu wrzucam te rękawiczki do pralki z innymi rzeczami - dopierają się nienagannie. Polecam wybierać raczej kolorowe rękawiczki, bo białe przy takim traktowaniu dość szybko szarzeją i zdarza się, że mogą zostać plamy po mocniejszych kolorowych pigmentach.
Warto też dodać, że rękawiczki z tych tradycyjnych włókien mają lekko peelingujące działanie.
Gdy taka rękawiczka Ci się zniszczy lub znudzi - jest niezrównana przy sprzątaniu przy użyciu tylko wody. Ponadto, warto dodać, że ta marka prowadzi recykling swoich produktów.

• Design produktu: 5

Sprawdzi się jedynie przy bardzo lekkim makijażu.

Ach, Glov, Glov... Lubicie dużo obiecywać, co?
Lubicie, wiem ;).
Zazwyczaj te obietnice się sprawdzają, a marka tworzy naprawdę fajne akcesoria, ale akurat nie w przypadku tej rękawicy - ich flagowego produktu, jakby nie było.

Przyznam, że maluję się dosyć mocno, ale odkąd zostałam mamą, to zwyczajnie na mój ukochany, mocny make up zwyczajnie nie mam czasu.
Polubiłam się za to z kremami BB, lekkimi błyszczykami i tuszami, które podkreślają urodę, ale nie trzeba się przy ich aplikacji zbyt dużo nagminastykować - ot, po prostu w ciągu tygodnia stawiam na "makeup no makeup".
Oczywiście, nie zapominam o pielęgnacji, dlatego też wieczorny demakijaż musi być porządny - inaczej cera będzie prezentowała się słabo.

W rękawiczce Glov pokładałam spore nadzieje, ale niestety - nie wyszło nam.
O ile nie mogę narzekać na jej wykonanie - które jest najwyższej jakości, a materiał jest mięciutki i absolutnie nie podrażnia mojej wrażliwej skóry - o tyle działanie jest po prostu słabe.
Nie radzi sobie ona z mocniejszym makijażem - no nie i już.
Używam jej zawsze z ciepłą wodą - i nie radzi sobie. Tusz rozmazany, podkład zresztą też, o szminkach nie wspominając.
W przypadku lżejszego makijażu jest lepiej, ale nadal nie tak łatwo i szybko, jak deklaruje producent - a miała to być alternatywa dla klasycznych preparatów do demakijażu, przypominam ;).

Mój sposób na nią to używanie jej z olejkiem do demakijażu, tym niehydrofilowym - fajnie ściąga wszystko, potem wystarczy pianka i buzia jest idealnie czysta.
Używam jej też do zmywania glinek - przyspiesza to znacznie. Łatwo utrzymać ją w czystości - mydełko z tej samej firmy doczyszcza ją raz - dwa.

I w sumie to byłoby na tyle w kwestii tej rękawiczki ;).
Nie jest ona niezbędna ani rewolucyjna - absolutnie. Pomaga w oczyszczaniu i demakijażu, ale nie zastąpi masełka czy olejku.
Jest też stosunkowo droga i nawet eko działania firmy i recykling nie przekonają mnie do ponownego zakupu.
Zużyję, zmęczę, ale więcej po nią nie sięgnę - to nie dla mnie.

Glov, Rękawiczka do demakijażu i oczyszczania tylko przy użyciu wody

Rękawica do demakijażu Glov jest dla mnie must have podczas demakijażu. Świetne rozwiązanie, ponieważ nie muszę mieć przy sobie kosmetyków do demakijażu. Szybkie i łatwe rozwiązanie czyli to co lubię najbardziej. Wygodna w codziennym użytkowaniu, materiał bardzo przyjemny dla skóry.

Demakijaż De Lux

Używam rękawic marki Glov już ładnych kilka lat - nie wyobrażam sobie używać czegokolwiek innego. Rękawica radzi sobie świetnie z każdym rodzajem makijażu - nawet tym wodoodpornym. Nie podrażnia skóry, nie uszkadza jej. Ciepła woda, rękawica i problem z głowy.

Jest genialna!!

Przepiękna rękawiczka w kolorze obłędnego odcienia niebieskiego turkusu idealnie mięciutka i przyjemna w użyciu!
Ta rękawiczka tak jak Waciki wielorazowe od GLOV strasznie pozytywnie mnie zaskoczyła! Wystarczy woda iiii można zacząć działać! Rękawiczka z łatwością radzi sobie ze zmyciem podkładu, pomadki czy tuszu! Przyznam szczerze, że zdecydowanie jest ona BARDZIEJ SKUTECZNA niż zwykle standardowe mycie wacikiem kosmetycznym!! To cudo dociera dosłownie w każdy zakamarek, nawet okolice płatków nosowych nie są dla niej problemem!
Na wszelkie wyjazdy będzie zbawieniem bo ufam jej na tyle, że nie muszę ze sobą zabierać w podróż płynu do demakijażu bo wiem, że ona da radę!!!

Łatwo można ją umyć przy pomocy mydełka od GLOV! Jest naprawdę świetna!!

Delikatny demakijaż

Rękawiczka jest wykonana z miękkiego i przyjemnego materiału. Świetnie sprawdza się do zmycia delikatnego makijażu, samego podkładu lub maseczek, jednak produkt niezbyt nadaje się do zmycia makijażu oczu, były bardzo podrażnione. Idealnie może nadać się na wyjazdy, ale w pielęgnacji codziennej stawiam na bardziej dogłębnę oczyszczanie.

Dobrze oczyszcza

Rękawiczka bardzo dobrze oczyszcza. Byłam pod wrażeniem, że nie potrzeba płynu do zmycia makijażu a wystarczy jedynie woda.
Użycie jest naprawdę wygodne, bardzo ładnie uszyta, ma idealny kształt.
Jest to świetne rozwiązanie dla alergików, którzy tak jak ja, mają często podrażnienia od różnych kosmetyków. Super opcją jest możliwość odesłania zużytej rękawiczki do producenta w celu nadania jej nowego życia.

bardzo przydatna

Miałam możliwość testowania dzięki klubowi recenzentki. Akurat zabrałam ją na testy do szpitala na kilka dni, gdzie fajnie się sprawdziła. Zajmuje nie dużo miejsca, jest milusia w dotyku. Dzięki niej miałam mniej rzeczy w kosmetyczce.
Delikatny makijaż zmywa bez problemu (oczywiście przy użyciu wody). Z mocnym makijażem radzi sobie troszkę gorzej, jednakże ja maluję się delikatnie , więc dla mnie w sam raz.
Naprawdę polecam rękawiczkę z czystym sumieniem.
Miałam kiedyś taką małą mini rękawicę i już wtedy bardzo mi podpasowała, jest delikatna, nie podrażnia mojej skóry i łatwo ją wyczyścić.

• Design produktu: 5

Eko rękawiczka materiałowa przydatna do wielu rzeczy!

Bardzo lubię używać akcesoriów wielorazowego użytku. Płatki do demakijażu wielokrotnego użytku już kiedyś miałam. Jednak, je też raz na kilka miesięcy trzeba wymieniać i dzięki portalowi Wizaż, poznałam rękawice i płatki kosmetyczne do oczyszczania i demakijażu z marki GLOV. Bardzo za to dziękuję, bo nigdy wcześniej nie miałam przyjemności, by móc sprawdzić tę markę.

Rękawica nie jest za dużo powierzchniowo. Jest idealna do nałożenia na dłoń. Na rękawicy naszyty jest napis marki oraz na uchwycie. Do testowania dostałam ją w bardzo ładnym niebieskim kolorze. Tworzywo produktu to 100% poliester. Zewnętrznym opakowaniem produktu jest karton z napisami w języku polskim. Powinno wymienić ją po 3 miesiącach używania. A później można jej używać do mycia ciała, lub do sprzątania. Wykorzystać ją maksymalnie. Zawsze dzięki temu oszczędza się na tym i chroni w jakimś stopniu środowisko.

GLOV tuż po wyjęciu z opakowania, ale i po pierwszym myciu przed użyciem na twarzy, sucha jest bardzo miękka, nie drażniąca skóry. Po zmoczeniu wodą staje się jeszcze przyjemniejsza w użytkowaniu. Do użycia jej wystarczy ciepła woda.

Po miesiącu użytkowania naprawdę mogę powiedzieć, że ją polubiłam. Używałam regularnie rano i wieczorem. Dzięki uchwytowi mogłam ją odwiesić na haczyk - co dla mnie jest super.

Pierwszy aspekt - czy rękawica zmywa makijaż tylko za pomocą ciepłej wody? Tak i nie. Z lekkim, niewodoodpornym makijażem, takim codziennym radzi sobie bez problemu i zbyt mocnego pocierania. Z tuszem do rzęs, matowymi pomadkami już niestety nie.

Czy też czuje, że po użyciu wyłącznie GLOV moja skóra jest idealnie czysta po demakijażu wyłącznie nią? No nie. Masełko lub płyn micelarny musze użyć.

Ona idealna jest do mycia twarzy z dodatkiem produktów. Nie trzeba mocno pocierać i podrażniać naskórka. Wystarczy lekkie przesuwanie pod normalnym naciskiem. Dzięki też niej mogę dotrzeć do mniej dostępnych miejsc, takich jak linia włosów, za uszami, płatki nosa. Myje te miejsca dokładnie, a później wycieram wodą i mam pewność, że wszystkie produktu są dzięki GLOV zmyte, a moja twarz jest gotowa na kolejne etapy pielęgnacji. Rękawica zapobiega chlapaniu. Jak używam do mycia twarzy dłoni, to później często mam wokół siebie powódź i bałagan, a przy użyciu tego gagatka problem znikł. Uwielbiam ją do zmywania kremowych maseczek, np. glinki. Samymi dłońmi czasami trwa to kilka minut, a z pomocą rękawicy GLOV 3-4 ruchy i maseczka zmyta.

W ciągu tego miesiąca myłam ją kilkanaście razy. Plamy schodzą z niej bez problemu dzięki użyciu zwykłego mydła, ale też rewelacyjnie odplamia mydełko GLOV dedykowane do mycia właśnie takich akcesoriów kosmetycznych. Upiorę ją w pralce, ale bez użycia płynu, bo wiem już po ręcznikach, że może stracić zmiękczenie i chłonność.

Super eko rozwiązanie, bo nie używa się wcale ekologicznych bawełnianych płatków kosmetycznych, ale też taka rękawica jest super, by wziąć ją ze sobą w podróż, bo dzięki tylko niej i wodzie, jeśli nie mamy innych możliwości, można zadbać o oczyszczenie twarzy. Myje, susze i od nowa używam, ponieważ jest to bardzo fajna rękawica. :)

Od lat idealna!

Pokochałam ten produkt od pierwszego użycia już lata temu. Moja skóra dzięki rękawicy może sobie pozwolić na codzienny lekki makijaż. Mam wrażliwą i alabastrową cerę - w przypadku codziennego użytkowania mocnych detergentów staje się ona bardziej wysuszona. Ta rękawica jest dla mnie wybawieniem. Jeżeli posiadacie skłonności do przesuszania jak ja - będzie ona też ratowała Wasze spierzchnięte usta przed położeniem pomadki. Dla mnie działa ona jak mini scrub i szybko doprowadza usta do świetności. Jak już jej czas świetności minie - wręcz idealnie sprawdza się przy domowych porządkach - także polecam zostawić!

• Design produktu: 5

Świetne wyjście bez użycia płynów do demakijażu

W rękawicy spodobała mi się jej wielkość, która jest odpowiednia do demakijażu twarzy. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu oraz ma świetny materiał. Niesamowicie delikatna i miękka, nie podrażni skóry suchej czy wrażliwej.
Szybko wysycha a po umyciu jej z resztek kosmetyku, bardzo dokładnie się domywa i wysycha.
Rękawica jest świetna opcja demakijażu dla alergików gdzie występują alergię na składniki w kosmetykach, tutaj żadna alergia nie wystąpi. A taki mały drobiażdżek można mieć ze sobą wszędzie i wymówka o braku czasu czy niechęci nie wchodzi w grę aby nie zmyć makijażu ze skóry.

Czysta skóra

Dzięki użyciu rękawicy do demakijażu i myciu twarzy , moja skóra jest dobrze oczyszczona z bakterii.Dzinna ruta stała się przyjemnością , teraz maluję się na codzień i nie tylko okazjonalnie.Łatwa w utrzymaniu czystości, ekologiczna bo wielorazowa.O prostu strzał w dziesiątkę.