Sesderma, C - Vit Radiance Glowing Fluid (Krem - fluid rozświetlający)

Sesderma, C - Vit Radiance Glowing Fluid (Krem - fluid rozświetlający)

Cena PLN 160.00

Wskazania: nawilżenie i nadanie blasku skórze
Lekki krem o przyjemnym pomarańczowym zapachu, zawiera pigment rozświetlający skórę. Nadaje skórze blasku i nawilża ją.
W składzie znajduje się m.in.: witamina C, Matrixyl, kompleks wyrównujący niedoskonałości skóry (wyciąg z morwy i lukrecji), pomarańczowy pigment, wyciąg ze słodkiej pomarańczy.

dobry, ale dla mnie trochę za lekki

Lubie witaminę C, lubie tego producenta, szukałam pary dla witaminowego serum Timeless - zatem zakupiłam ten produkt.
Cena wysoka, ale do przejścia, tyle kosztują dobre kremy. Opakowanie to jeden z powodów, dla których kupiłam fluid, nie krem - odeszłam od kosmetyków słoikowych z uwagi na strate substancji aktywnych po ich otwarciu. Tu mamy higieniczność, choć nie jestem pewna, czy opakowanie nie powinno być ciemniejsze - witamina C nie lubi słońca. Przezroczyste, z pompką, widać, ile się zużyło. Zapach bardzo delikatny, przyjemny, cytrusowy. Konsystencja to nie fluid, a lekki krem, co lubię. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania. Twarz po nim wygląda łądnie, natomiast dla mnie za słabo nawilża. Moja skóra, dojrzałą, wypielęgnowana, bliska normalnej - woli jednak bogatsze konsystencje, a przynajmniej nawilżenie parugodzinne. Jako krem dzienny byłby ok, lecz nie ma filtrów. Jako popołudniowy czy wieczorny - jest za lekki...
Dodatkowo przy otwieraniu spadła jego górna część, która w popłochu łapałam w zlewie - bez niej pompka by nie działała ;)
Podsumowując - przyjemny krem, ale nie idealny, dlatego nei wiem, czy kupię ponownie...

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Mój jeden z ulubionych kremów

Cera jest po nim wspaniała. Pełna blasku, przebarwienia są zniwelowane a co najważniejsze jest nawilżona. Jest to jeden z moich ulubionych kremów pod makijaż, ma w sobie delikatne drobinki, które odbijają światło i cera wydaje się być promienniejsza. Dodatowo w składzie ma witamine C, co jest bardzo ważne, bo po miesiącu stosowania zauważyłam znaczną róznice w wyglądzie mojej skóry. Dotychczas była szara, od tej pory ma w sobie pełno blasku, a efekt utrzymuje się nawet miesiąc po skończeniu stosowania.