Mariza, Peeling drobnoziarnisty do twarzy z olejkiem migdałowym wygładzający

Mariza, Peeling drobnoziarnisty do twarzy z olejkiem migdałowym wygładzający

Łagodny peeling zawiera drobinki pestek moreli oraz mikrogranulki, które dokładnie oczyszczają cerę, usuwając martwe komórki naskórka i inne zanieczyszczenia. Wygładza skórę, poprawia jej ukrwienie oraz stymuluje do regeneracji. Doskonale przygotowuje cerę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, ułatwiając wchłanianie składników aktywnych. Wzbogacony został w olejek ze słodkich migdałów, który odżywia i zmiękcza naskórek oraz łagodzącą podrażnienia alantoinę. W efekcie skóra jest oczyszczona, miękka i wyjątkowo gładka.

dobry

Peeling zamknięto w plastikowej tubce, bez problemu możemy wydostać z niego odpowiednią ilość kosmetyku. Kosmetyk ma fajną konsystencję, gołym okiem widać też drobinki z pestek. Zapach jest nawet przyjemny, niezbyt intensywny.
Produkt ten stosuję już prawie dwa lata, raz lub dwa razy w tygodniu. Najpierw myję twarz wodą, a następnie kolistymi ruchami rozprowadzam peeling. Dostosowuję moc nacisku, w zależności od miejsca. Potem zmywam peeling wodą i nakładam krem lub maseczkę.
Cera po peelingu jest gładka i super miękka. A co najważniejsze działa również na zaskórniki. Ich liczba drastycznie zmalała.
Peeling nie podrażnia skóry, ani jej nie wysusza. Jest też bardzo wydajny. Jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Kosmetyk idealny

Ten peeling ma same plusy:
-dobre działanie- usuwa martwy naskórek, pomaga zwalczać niedoskonałości, przy dłuższym używaniu rozjaśnia blizny i przebarwienia, wygładza skórę
-delikatny- nie podrażnia mojej cery tak jak to robią większość popularnych peelingów, nie wysusza, skóra po nim nie jest zaczerwieniona i nie szczypie mimo tego peeling działa
-świetnie przygotowuje do masek i kremów
-kosztuje grosze
-jest meeega ekonomiczny- przy stosowaniu już ponad pół roku, prawie co tydzień nadal nie zużyłam całego opakowania mimo że go nie żałuję i parę razy pożyczyłam go mamie i chłopakowi

Ilość zużytych opakowań: 1 60 ml

najlepszy

Używam go naprawdę długo i nadal spisuje się świetnie.

+ Nie podrażnia,
+ skóra jest po nim gładka - aż chce się jej dotykać
+ bardzo wydajny

- nie zauważyłam

Używam tego produktu od: od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Świetnie sobie radzi z przygotowaniem skóry do dalszych zabiegów

Jeden z lepszych peelingów na jakie trafiłam. Mam dość problematyczną skórę mieszaną ze skłonnościami do przesuszania, alergii, naczynek i trądziku. Dla mnie jest idealnym rozwiązaniem. Olej migdałowy pozostawia buźkę nawilżoną tak więc nie przesusza. Peelingujące kawałki pestek działają niesamowicie, aczkolwiek nie ze wszystkim suchymi skórkami sobie radzi.
d

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 i 2/3

Bardzo dobry.

+ Dobrze peelinguje, wystarczy minimalny nacisk dłoni. Przy pierwszym użyciu podrażniłam sobie skórę bo nie myślałam że tak mocno działa. Gdy chce by efekt był delikatniejszy rozrzedzam go żelem do mycia twarzy.
+ Bardzo wydajny.
+ Dość ostre drobinki, naprawde przypominające fragmenty pestek.

+/- Zapach nie powala ale jest delikatny i nie drażniący.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 2/3

bardzo udany produkt

Muszę przyznać, że jest to jeden z lepszych peelingów mechanicznych do twarzy jaki używałam. Porównałabym go do dobrze znanego peelingu z Sorayi choć ten ma o wiele przyjemniejszy zapach.
Drobinek jest sporo, są dość ostre i moc peelingu możemy kontrolować za pomocą nacisku naszych dłoni na skórę.
Skóra po nim jest wygładzona, gładka i miękka.
Minusem jest dostępność - bo tylko u konsultantek, których nie jest zbyt wiele...

Jeden z najlepszych

Rzadko sięgam po ten sam produkt pod rząd, ale ten piling skusił mnie
-składem
-przystępną ceną
-fajnym opakowaniem
a po użyciu twarz była zdecydowanie gładsza, rozjaśniona i promienna.
Minusem może być dostępność... u konsultantek lub przez internet.
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

słaby

Zgadzam się z opinią producenta co do łagodności - peeling nie podrażnia, mimo tarcia nie wywołuje zaczerwienienia i tym podobych spraw - jest łagodny.
Niestety, według mnie słabo peelinguje. Po wykonanym peelingu dalej na twarzy miałam suche skórki. Nie radzi sobie ze wszystkimi skórkami i wygładzeniem.
Skóra po peelingu nie jest ściągnięta, ale to nie jest efekt, który by mnie zadowolił. Przez dość bogaty skład(olej ze słodkich migdałów na 3 miejscu chociażby) pozostawia na skórze wyczuwalną wartwę, mam wrażenie, że nie \'przygotowuje cery do dalszych zabiegów\' jak sugeruje opakowanie.

+ cena
+opakowanie
+skład
+ łagodność
+wydajność

- słabe peelingowanie !!!
- pozostawia warstwę

Ogólnie nie lubię go używać, wydaje mi się to zbędne skoro nie radzi sobie z podstawowym zadaniem - peelingowaniem.

Osobiście nie polecam, może u innych typów skór lepiej zadziała, \'tłuściochom\' jednak nie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 już niedługo wkońcu!

najlepszy!

Wg mnie jest to najlepszy peeling do twarzy na rynku. Jeszcze nie trafiłam na lepszy. Ten jest bardzo przyjemny, ma profesjonalne opakowanie, łatwy w użyciu. Spełnia swoje zadanie, czyli usuwa martwy naskórek. Cera jest później gładka i promienista. Nic dodać - nic ująć. Rewelacyjny produkt.

Wspaniały

Co tu dużo mówić, produkt spełnia obietnice producenta! Jest gęsty, treściwy, wydajny ma przyjemny nienachalny zapach i buzia po nim jest cudownie miękka, delikatna, gładziuteńka!!! Nie podrażnia, a dodatkowo jakby rozśietla buźkę! Po prostu supcio!!!! Mam skórę suchą i u mnie nie ma ani grama ściągnięcia skóry!!!!