Avon, Skin So Soft, Soft & Smooth Facial Hair Removal (Krem do depilacji twarzy)

Krem do depilacji twarzy skutecznie usuwa niechciane włoski, a dzięki olejkowi z nasion pianki łąkowej skóra podczas depilacji pozostaje nawilżona i ukojona.
Gładkość w 2,5 minuty dla skóry wrażliwej. Nałóż krem na skórę i zetrzyj niechciane włoski.

w tubie
krem
<50ml

Najlepszy od słońcem !!

Nie wierzyłam w jego skuteczność więc nawet nigdy nie interesowałam się produktami do depilacji z katalogu avon. Nie wierzyłam w ich skuteczność. Jednak koleżanka z pracy poleciła mi ten krem bo sama go kupowała i mówiła, że jest rewelacyjny. Postanowiłam się przekonać. Jestem brunetką i niestety moje włoski bez względu na partię ciała są bardzo widoczne. Nie mam jakiegoś mega wąsika ale zimą kiedy skóra jest bledsza jest on z bliska widoczny i denerwujący.

Opakowanie malutkie 15 ml, poręczne z wygodnym aplikatorem pozwalającym nanieść odpowiednią ilość kremu. Konsystencja lekka, kremowa bardzo dobrze się rozprowadza. Krem jest mega wydajny nawet przy częstym użytkowaniu. Cena jak na jakość bardzo niska a w promocji można go dostać nawet za 7zł.
Cały zabieg trwa kilka minut i po kłopocie. Nakładamy na twarz, trzymamy max do 3 minut i po prostu ścieramy wacikiem, mocniej pocierając aby zebrać wszystkie włoski. I gotowe, jakieś 2 tygodnie z głowy jeśli chodzi o wąsik :)
Trzeba jedynie uważać aby nie zapomnieć i nie trzymać kremu zbyt długo ponieważ podrażni skórę zostawiając czerwony plac po wąsiku na kilka godzin a nawet na cały dzień. Ja dodatkowo po jego zdjęciu przemywam wodę dla pewności wodą aby pozbyć się kosmetyku i zapachu. Właśnie jedynie minus to zapach bo strasznie śmierdzi ale na te 3 minuty do zniesienia tym bardziej za taki efekt wow i to natychmiast. Dla mnie najlepszy produkt do wąsa :)

Super sprawa

Jestem brunetka i problem z wąsikiem jest dość spory więc muszę regularnie dbać o to aby byk usunięty.
Koleżanka poleciła mi krem do depilacji z Avon . Skusiłam się i po pierwszym użyciu został u mnie aż do tej pory.
Dobrze usuwa włoski i mam spokój z owłosieniem na ok. 2 tyg.
Trzeba tylko uważać aby nie trzymać kremu za długo,gdyż podraznia.

Bardzo fajny delikatny krem do depilacji

Nie mam porównania bo nigdy innego kremu tego typu nie używałam ale z tego jestem bardzo zadowolona . Pierwsza aplikacja co prawda zakończyła się zaczerwienieniem skory ale chyba zbyt długo go trzymałam na skórze . Z czasem mam wrażenie ze coraz trudniej usuwać mu włoski ale pewnie dlatego ze może nie rosną już takie delikatne . Krem ogólnie fajny , nie podrażnia i jest skuteczny

Polecam produkt, bo widzę efekty jego działania.

Dla mnie ten krem jest super. Nabyłam go jak tylko się pojawił.Im dłużej go stosuję tym rzadziej po niego sięgam. Początko co tydzień była potrzeba .Mam już drugie opakowanie i stosuję co dwa tygodnie. Należy jednak pamiętać aby ściśle stosować sieę do zaleceń producenta, bo mogą być zaczerwienienia. Po 8 min należy zetrzeć i ani min więcej.Odczułam to jak przeciągnęłam 2 min,

Numer jeden!

Jest najlepszy ze względu na fakt, że depiluje bez bólu, jest bardzo łatwy w nałożeniu, oraz super wydajny! Używam go już od dłuższego czasu i polecam wszystkim koleżankom.

Kiedyś mnie zachwycał

Włoski znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Niestety krem pachnie "chemicznie", tak jak większość kremów do depilacji. Na szczęście zapach nie utrzymuje się długo i znika po zmyciu kosmetyku. Skóra może być też po użyciu tego kremu wrażliwsza - zwłaszcza ta w okolicy ust. Nie wiem jednak, czy przy zmianie opakowania nastąpiła też zmiana składu tego produktu, ale kolejny egzemplarz mnie rozczarował. Śmierdział potwornie w dodatku pozostawiał klejącą warstwę, której nie sposób było domyć. No i skóra była podrażniona jak po użyciu maszynki. A na domiar złego niechciane włoski... dalej zostały! Dlatego moja miłość do tego produktu skończyła się...

Bardzo dobrze usuwa włoski, ale...

Śmierdzi. Niestety, cuchnie niemiłosiernie,co jest domeną tego typu kosmetyków. Jednakże skutecznie usuwa włoski z twarzy. Uzywam go do depilacji wąsika. Krem miesci się w małej tubce wyposażonej w końcówkę do dozowania i rozprowadzania produktu. Należy nałożyć go na kilka minut i potem zetrzeć z twarzy. Efekt jest bardzo zadowalający. Nie podraznia ani nie uczula

Skuteczny

Przy zakupie byłam bardzo sceptycznie nastawiona ale i zaciekawiona czy faktycznie uda się usunąć włoski. Przy pierwszym użyciu byłam mega ostrożna bo bałam się pieczenia, zaczerwienienia i nieprzyjemności wiec nałożyłam naprawdę niewiele kremu i trzymałam ok 3 minut - efekt był średni - część włosków została usunięta ale nieco zostało.

Nie zraziłam się i kilka dni później powtórzyłam zabieg nakładając już nieco grubsza warstwę i utrzymałam krem nieco dłużej 4 do 5 minut. Włoski pięknie zostały usunięte, a miejsce było tylko odrobine zaczerwienione - nic nie bolało, nie czułam dyskomfortu.

Dodam tylko ze włoski na wąsiku mam raczej jasne i delikatne ( do tej pory niewiele robiłam w kierunku ich usunięcia ) wiec efekt może być inny jeśli macie włoski ciemniejsze i twardsze - jednak uważam ze za te pieniądze warto wypróbować.

Zapach jest mało przyjemny ale do zniesienia:)

Porażka

Krem nie usuwa włosków do końca, nadal widać maleńkie, czarne kropki na twarzy. Miejsca, na które nałożyłam krem są podrażnione, szczypią. Krem jest mało wydajny, opakowanie to zaledwie 15 ml, a należy nałożyć grubą warstwę. Jedyny sposób na ten krem, to zdjęcie go żyletką, lecz jaki wtedy sens tej depilacji? Szczerze nie polecam, zawiodłam się. Jak na taką cenę (18 zł za 15 ml!), jest bardzo słaby. Zapach kremu jest okropny, nie polecam go wąchać. Ja chyba mam pecha do tej marki, bo puki co nic mi nie przypadło do gustu. Jestem ciekawa, jak wypadają inne produkty serii Skin so soft i mam nadzieję, że dużo lepiej. Zamawiając produkty z avonu, oczekuje się czegoś nowego, dobrego, unikalnego. Tymczasem puki co, same złe produkty.

Mówię 3x NIE.

Kupiłam raz myślalam, że pomoże... pomógł ale zostawił na twarzy wiele delikatnych ran. ( Wyglądało jak gojące się rany po trądziku). Nie używałam więcej. Zakupiłam identyczny tylko do skóry wrażliwej. Myślalam, że pomoże i nie zostawi śladu po sobie, Jednak się pomyliłam. Dokładnie takie same objawy a nawet gorsze. Zrobiły mi się czerwone rany jakbym starła naskórek. Korzystałabym, bo fajnie usuwa włoski ale nie dla mojej cery.

fajny

Krem dobrze usuwa tzw. meszek włoski, które są cienkie, białe i praktycznie niewidoczne. Z tymi czarnymi i grubszymi niestety nie radzi sobie tak rewelacyjnie. Brakuje mi w opakowaniu szpatułki, którą można byłoby ten krem zebrać ze skóry. Dawno, dawno temu kiedy jeszcze używałam kremów do depilacji ciała każdy był w takie coś wyposażony, nie wiem jak jest teraz. Musiałam sobie radzić szpatułką do kremu, która w tej roli spisała się świetnie. Ma dość wygodny dziubek, który dozuje idealna ilość produktu na skórę.

Super. depiluje szybko i bez podrażnień

Polecam! całkowicie spełnil moje oczekiwania- szybciutko- u mnie w ok 6 minut usuwa włoski, nie podrażnia, nawet za bardzo nie miałam zaczerwienionej skóry.
jest wydajny. minus za zapach, ale wszystkie kremy do depilacji podobnie pachna, w koncu to chemia :D