Maybelline New York, Dream Pure BB Cream (Krem BB 8 w 1 do cery tłustej z niedoskonałościami)

Maybelline Dream Pure BB to lekki krem BB dla cery tłustej, z niedoskonałościami. Łączy właściwości produktu pielęgnacyjnego z delikatnym działaniem kryjącym, aby udoskonalić skórę za pomocą jednego prostego gestu. Dzięki zawartym w formule składnikom i barwnikom poprawiającym wygląd skóry koryguje niedoskonałości, zapewniając perfekcyjny efekt "nagiej skóry". Wystarczy jedna aplikacja, aby nadać skórze promienny i ładny wygląd, a także ją nawilżyć.
Bez tłustych olejków, zawiera 2% kwasu salicylowego.
Formuła kremu BB do cery tłustej z niedoskonałościami 8 w 1 Dream Pure BB Cream Maybelline:
- maskuje niedoskonałości,
- zmniejsza widoczność porów,
- wyrównuje koloryt skóry,
- dopasowuje się do odcienia skóry,
- redukuje zaczerwienienia,
- zawiera filtr SPF 15 (deklarowaną ochronę UV osiąga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję),
- nawilża i ujednolica,

lekkie
w tubce
kremy BB i CC
tłusta, mieszana

Dobra opcja na lato Maybelline jest jednym z lepszych kremów BB w tej cenie. Jest w miarę delikatny, ma ładny zapach. Kolor też całkiem dobry. Dość wydajny, dość lekki dlatego, stosowałam go zawsze w wakacje kiedy i tak ciężko się pomalować i łatwiej dopasować kolor do skóry

Maybelline, Dream Pure BB Cream

Jako posiadaczka cery niestety tłustej skłoniłam się do wypróbowania tego kremu BB i jest naprawdę okey, nie potrafiłam jedynie dobrze rozprowadzić go pędzlem aby dobrze wyglądał na twarzy najbardziej zadowalającym efektem dla mnie było po prostu nałożenie go palcami.
Przez dłuższy czas cera pozostaje matowa.

Jest dobry i ladnie pachnie

Uzywam tego kremu od jakiegos czasu, zazwyczaj lacze go z Lumene Nordic Chic CC. Nie lubie miec duzo makijazu na twarzy i poczucia makijazu, dlatego ten krem wg mnie jest swietny, nie pozostawia uczucia ciezkiej twarzy, jest wydajny, ladnie pachnie, nie natluszcza i nie wysusza cery.

Dobra opcja na lato

Stosowałam wiele różnych kremów BB i muszę stwierdzić, że Maybelline jest jednym z lepszych. Jest w miarę delikatny, nie zamyka porów, ma ładny zapach. Kolor też całkiem dobry. Dość wydajny. Krycie mogłoby być ciut lepsze - jest dość lekki dlatego polecałabym go do noszenia latem. Przy problemie z wypryskami raczej się nie sprawdzi. Cena całkiem w porządku.

Oczywiscie jak cos dobrego, to musieli wycofać....

uwielbialam ten krem bb! Byl idealny. Idealnie sie wtapiał w skórę, był lekki, miał super odcień, wydajny, można było używać go bez pudru... No cud, miód ale oczywiscie jak dobry produkt to musiałbyć wycofany :/ Najlepszy krem bb jaki mialam w zyciu

Jeden z lepszych

Mam cerę tłustą z niedoskonałościami, rozszerzonymi porami i skłonną do zapychania.

Krem BB od Maybelline dostępny jest chyba w zaledwie 2 kolorach, dla cery jasnej i ciemnej. Ja wybrałam ten dla jasnej i był minimalnie zbyt jasny dla mnie. Aczkolwiek nie odznaczał się aż tak mocno. Zapewne ten drugi byłby za ciemny.
Krem ma lekką konsystencję i łatwo się aplikuje, nie tworzy smug czy plam. Nie jest mocno kryjący, raczej tylko wyrównuje koloryt. Mocnych zmian nie zakryje. Ładnie stapia się ze skórą i współpracuje z innymi kosmetykami. Niestety długo nie trzymał matu i w ciągu dnia zaczynał oksydować.
Nie zapychał, za co odpowiadał zapewne kwas salicylowy. Zauważyłam nawet, że wyciszał wszelkie stany zapalne i skóra dobrze wyglądała po zmyciu makijażu. Nie wysuszał, aczkolwiek dbam o konkretne odżywienie skóry przy wieczornej pielęgnacji.
Nie uczula i nie podrażnia. Bez problemu się zmywa.

Krem umieszczony jest w miękkiej tubie z zakrętką. Wygodniej byłoby, gdyby opakowanie miało pompkę albo chociaż zatrzask.
Cena nie jest wygórowana i dostępność też dobra.

Przesusza.

Krem kryje dość delikatnie, więc do problematycznej cery, do której jest dedykowany średnio się sprawdzi, bo szczerze wątpię, że ktoś stosuje tego typu preparaty profilaktycznie.
Stosuję ten kosmetyk na co dzień, gdy pojawiają mi się na skórze niespodzianki.
Niestety, przesusza mi dość znacząco skórę i dość słabo zakrywa to co jest do zakrycia.
Dodatkowo bardzo się maże przy nakładaniu, robi plamy.
Nie widzę więc sensu w jego stosowaniu.
Nie polecam....

Rozczarowanie

Moje oczekiwania: delikatny podklad, ktory mozna nalozyc palcami gdy nie mam czasu i/lub ochoty na standardowy, ciezki fluid. Powierzchowne krycie niedoskonalosci, wygladzenie cery. Niezapychajacy.

Smutna rzeczywistosc:
-podkresla suche skorki,
-utlenia sie na skorze,
-kwas salicylowy na dluzsza mete podraznia (szczegolnie, jesli uzywacie retinoidow lub kwasow),
-zero krycia,
-znika po kilku godzinach.

Generalnie w moim przypadku nadaje sie tylko i wylacznie do wyrzucenia. Nie widze sensu w stosowaniu tego kosmetyku, ani jako podkladu, ani kremu bb... po prostu sie nie sprawdza. Moze od biedy na idealnej cerze, dla kogos kto potrzebuje cos nalozyc na twarz dla psychicznego komfortu (i tylko tyle, bo wizualnych efektow nie ma zadnych).

Dobry drogeryjny BB

MAM CERĘ MIESZANĄ W KIERUNKU SUCHEJ

Używałam go jakoś rok temu. Miałam też wersję różową. Zasadniczą różnicą między tymi dwoma wersjami jest to, że po tej cera się mniej błyszczy. Świeci się trochę za mocno, ale przypudrowana daje radę.

Krycie jest niewielkie, słabe. Ukrywa tylko rumieńce, zaczerwienienia. Nie ukrywa fioletowych żyłek, sińców pod oczami, nie daje efektu photoshopa, ale nie o to tu chodzi. Wyrównuje kolor ładnie, ale... za podobne pieniądze można kupić Rimmel Match Perfection, który kryje lepiej, ładniej ujednolica, a przy okazji się nie odznacza. Też nie zapycha i bardzo podobnie działa.
Pod ten krem nie trzeba nakładać kremu pod spód, wystarcza sam w sobie, bo nie wysusza, stapia się.
Kolory są dobrze dobrane do typ skór Polek, albo może inaczej... najlepiej z tych kremów BB, które są dostępne.

Najlepszy z drogeryjnych BB, ale jeśli znajdziecie podkład dla siebie, to z pewnością o nim zapomnicie. Jest ok na początek. :)

Dno!

Produkt 8 w 1, producent chciał zaszaleć, a wyszedł badziewny kosmetyk jakich mało. Zapycha, nie matuje, nie redukuje zaczerwienień, krycie jest zerowe, podkreśla wszystkie suche skórki.

Dobre wspomnienie

Używałam tego kremu BB z rok temu, może z półtora? i tym samym bardzo dobrze go wspominam. Dobrze kryje, ładny kolor, który nie zapycha.
Być może kupiłabym go ponownie :)

meh...

Stosowałam parę lat temu podczas wakacji w Hiszpanii, ale złe wspomnienia pozostały świeże.
Pierwszym minusem jest gama kolorystyczna. Najjaśniejszy odcien jest różowy, drugi w kolejności jest zadowalająco neutralny, jednak w trakcie wakacji był o wiele za jasny.
W tym czasie zmagałam się z trądzikiem i świeceniem skóry i mam wrażenie, że ten krem BB zaostrzył moje problemy :/
Myślę, że dla osób z ekstremalnie tłustą skórą nie będzie odpowiedni.
Krycie całkiem ok, jednak zauważyłam minimalne wysuszenie skóry.

Podsumowując: Nie jest to zły produkt, jednak ja się już na niego nie skuszę.