Holika Holika, Petit, BB Cream - Moisture SPF30 PA++ (Nawilżający krem BB)

Holika Holika, Petit, BB Cream - Moisture SPF30 PA++ (Nawilżający krem BB)

Średnia ocena: 3.48/5

Hebe
e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nawilżający BB Cream, zawierający kwas hialuronowy. Kryje wszelkiego rodzaju niedoskonałości cery. Nawilża i rozświetla cerę. Zawiera filtry SPF30 (PA++). Polecany szczególnie dla cer suchych, podrażnionych oraz normalnych.

sucha, normalna
Filtry
SPF 15 – 30
kremy BB i CC

Rozczarowanie

U mnie się nie sprawdza. Moja cera jest wrażliwa, mieszana wymagająca nawilżenia. Nie czuje aby nawilżał, kolor jest dla mnie zbyt ciemny. Mam jasną karnacje wpadajacą w zólte tony, a ten krem mimo, ze wyglada na jasny to ma naprawde mega żólty odcien zbliżony do mandarynki i bardzo odznacza się przez to na twarzy, nie stapia sie z jej kolorytem. Sprawia wrażenie cięzkiego, a krycie ma od lekkiego do średniego. Niestety po krótkim czasie brzydko wygląda na twarzy. Mocno się błyszczy, wchodzi w pory i je mocno podkreśla. Owszem wygląda dobrze tuż po nałożeniu, nawet jak jest ciut za ciemny. ale z czasem ciastkuje i wygląda nienaturalnie. Nie pomaga baza wodna ani silkonowa ani puder ryżowy czy fixer.

Świetny

Kupiłam skuszona recenzjami w dobrej cenie w Hebe za 30 zl.
Krem jest super, przerobiłam już masę kremów bb z spf polskich marek i wszystkie nasze to okrutne tłuściochy. Jednak Koreańczycy wiedzą jak zrobić porządny SPF ????
Zero świecenia, klejenia, lepkiej twarzy itd. Daje ładne matowe wykończenie, dość mocno kryje. Można go śmiało użyć zamiast podkładu. Super się rozprowadza. Jestem bardzo zadowolona z tego kremu

Dobra alternatywa

Bardzo dobra alternatywa dla zwykłych, drogeryjnych podkładów. Efekt na buzi zdecydowanie lepszy.
Jestem posiadaczką cery tłustej. Karnacja jasna, tonacja żółta.
Odcień tego kremu jest jasny, ale na próżno szukać tu żółtych tonów, więcej ziemistych i różowych.
Konsystencja jest dość gęsta, krycie dobre. Zmatowienia nie zauważyłam, wymaga przypudrowania. Wyświeca się po kilku godzinach, ale nie znika z twarzy. Najlepiej wygląda nakładany gąbeczką. Daje to bardzo naturalny i zdrowy efekt. Krycie jest wtedy jeszcze lepsze. Podsumowując: warto wypróbować :) Fajny krem bb na początek, w dobrej cenie.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Mogę polecić

bardzo fajny krem, krycie można zbudować mocniejsze, ale ja preferuję delikatne. trochę produktu wystarczy by zakryć niedoskonałości i wyrównać koloryt cery. jest przyjemny i nie czuć go na twarzy. nie wyświeca się zbyt szybko a to dla mnie jako posiadaczki cery mieszanej/tłustej ważne. polecam

Delikatny

Lekki i całkiem dobrze kryjący krem. Idealny na codzien. Kolor wydaje się jasny ale po rozprowadzeniu na całej twarzy ładnie się stapia ze skórą, finalny efekt jest znakomity. Delikatny kolor i dobre krycie daje młodzieńczy wygląd.

Jak narazie dla mnie najlpeszy krem bb bardzo dobrze kryje cere trądzikową , trzyma się na twarzy stosunkowo długo, dopasowuje się do twarzy co jest największym plusem .Dla mnie must have przy kuracji .

My skin but better

Myślę, że podkład nie sprawdzi się osobom które szukają dobrego krycia. Jest lekki, nie radzi sobie z przebarwieniami. To raczej efekt "no make up" z wyrównaniem kolorytu. Ale ja go bardzo lubię i to moje drugie opakowanie. Gdy go mam na sobie, to nie czuję nic na twarzy. Nie waży się, nie wchodzi w załamania, nie podkreśla zmarszczek. Totalnie naturalny wygląd. Trzeba go traktować jak krem z lekkim kkolorem a nie jak podkład. Wyrównuje kolor cery i daje efekt glass skin.

Oj nie dla mnie, ale jego siostra tak

Mam suchą i wrażliwą skórę trądzikową. Ciężko jest mi znaleźć podkład/krem BB/CC etc który nie podkreśla suchych skórek, nie powoduje świecenia i kryje, ale nie tworzy maski.
Ten BB na pewno mocno kryje (dużo lepiej niż większość znanych mi BB/CC). Jest bardzo jasny - i o ile stapia się z kolorem skóry zimną, to niestety nie wyglądał naturalnie latem, kiedy byłam bardziej opalona. Dla kontekstu może dodam, że naturalnie mam jasną skórę. Korzystam z podkładów w tonacji Ivory, Beige etc
Poza tym jest zdecydowanie za ciężki na lato, skóra bardzo szybko zaczyna się świecić. Bardzo mocno podkreśla też suche skórki co jest dla mnie deal breakerem.
Mimo wszystko zużyłam całe opakowanie. Udało mi się go łączyć z różową wersją tego BB (Shimmering), którą z kolei wychalam pod niebiosa. Niebieska wersja zdecydowanie poprawia krycie i wydłuża trwałość wersji różowej, dlatego dam aż 4 gwiazdki.

Mogę z czystym sumieniem polecić go dziewczynom z bezproblemową, jasną skórą - idealnie wygładzi i wyrówna koloryt.
Suche skóry - uciekajcie.

Mój ulubiony krem bb

Jestem posiadaczką cery suchej, w kierunku wrażliwej, mimo to mam alergię na nabiał, więc jak zgrzeszę to wyskakują mi wypryski w okolicy brody, oprócz tego mam skłonność do przebarwień. Dlatego szukałam czegoś lekkiego, nawilżającego i kryjącego. Ten produkt spełnia moje oczekiwania. Moim zdaniem jak na bb krem krycie ma naprawdę super, nawilża jak krem i co jest dla mnie ważne to nie zapycha. Ja go nakładam gąbeczką i tą metodę polecam, fajnie wtedy wtapia się w cerę. Jedyny minus to moim zdaniem trwałość, bo po kilku godzinach przestaje współgrać z pudrem, bronzerem itd. Nie jest on matujący, więc posiadaczki cery tłustej raczej nie będą zadowolone. Ogólnie polecam ale raczej dla cery suchej.

Lekki, nawilżający, maskujący niedoskonałości - ideał na lato

Kupiłam krem BB podczas lockdownu, żeby chociaż trochę ogarnąć sobie co jakiś czas twarz, ale dać skórze odpocząć od ciężkiego podkładu ;) Wybrałam akurat ten i to był strzał w dziesiątkę. Teraz nie wyobrażam sobie bez niego życia i od pół roku nie wróciłam już do standardowego podkładu, na czym zdecydowanie skorzystała moja cera.

Mam suchą cerę z wieloma niedoskonałościami (głównie przebarwienia) i BB od Holika Holika sprawdza się tutaj znakomicie. Krem jest gęsty, łatwo go równomiernie rozprowadzić palcami, a ostateczny efekt jest w pełni zadowalający - cera jest lekko zmatowiona, ale zachowuje zdrowy, promienny połysk, a niedoskonałości nie są widoczne. Sama delikatnie pudruję na końcu twarz, ale to głównie w celu utrwalenia makijażu.

Krem ma neutralny odcień, ale plasuje się raczej w ciemniejszej palecie. Dla mnie jest idealny na lato, ale jestem naturalnie bardzo blada, więc zimą na pewno będę musiała wrócić do podkładu.

Nie mam porównania do innych kremów BB, ale mankamentem jest dla mnie problem brudzenia szalików czy golfów. Wystarczy, że oprę twarz na ręce, a od razu mam brudny nadgarstek. Łatwo go też zetrzeć pod maseczką, zwłaszcza jeśli bardziej przylega do twarzy.

Opakowanie jest poręczne, miękkie, można łatwo wykorzystać krem do końca. Sam kosmetyk bardzo wydajny, przy prawie codziennym stosowaniu wystarczył mi na kilka miesięcy, a nie oszczędzałam.

Rozczarowanie

Krem kupiłam ze względu na pozytywne opinie w internecie.
Niestety nie mogę o nim powiedzieć nic dobrego. Po nałożeniu ma się wrażenie klejącej, błyszczącej maski. Krem jest ciężki i tak też wygląda na twarzy. Kolor jet "przybrudzony". Zero nawilżenia.

Przeciętny krem bb

Petit bb w wersji nawilżającej jest niestety przeciętny. Na skórze wygląda dosyć naturalnie ale nie wygładza cery jak inne tego typu produkty, trwałość jest średnia, ściera się po kilku godzinach. Plusem jest jego niska cena.