Clinique, Naturally Gentle Eye Makeup Remover (Emulsja do demakijażu oczu)

Clinique, Naturally Gentle Eye Makeup Remover (Emulsja do demakijażu oczu)

Cena PLN 99.00

Delikatny preparat do demakijażu oczu o konsystencji śmietanki. Bardzo dokładnie usuwa wszelki makijaż oczu, nawet ten typu long-lasting. Producent zapewnia o specjalnej formule preparatu, delikatnej dla oczu jak łzy - nie ma mowy o jakichkolwiek podrażnieniach.

demakijaż twarzy, demakijaż oczu i ust
wrażliwa
oczyszczające
w tubie
mleczko

Nareszcie wiem, do czego go użyć!!

Nie mogę wprost uwierzyć, że ten GENIALNY produkt nie ma prawie recenzji, a ostatnia jest z 2007 roku!

Wizażanki drogie! Zainteresujcie się tym kosmetykiem!!!

Moje oczy są wybitnie wrażliwe!
Demakijaż to męka, oczy płaczą i są zaczerwienione nawet po Kanebo!

TEN kosmetyk to mój wybawca: opakowanie 75 ml starcza na wiele miesięcy, zapach jest neutralny, nieduszący, nie podrażnia oczu, rzęsy nie wypadają.

Kilkunastu-sekundowy mini-masaż rzęs i powiek tym produktem, zmycie wodą i usunięcie resztek tuszu/cieni/eyelinera/czegokolwiek, co nałożyłyśmy wcześniej, a co właśnie zmyłyśmy - i usunięcie tego, co spłynęło płatkiem kosmetycznym nawilżonym jakimś micelem. I już! Demakijaż oczu - HIPER WRAŻLIWYCH OCZU - w mniej niż minutę! I nieważne, ile warstw cieni, kredek, kresek, brokatów, minerałów, czegokolwiek - nałożyłam na oczy. Już mogę się malować bardziej wyraziście, jeśli mam na to ochotę, bo jednak stworzono coś, co jest odpowiedzią na wszystkie moje potrzeby. I tym czymś jest właśnie Clinique Naturally Gentle Eye Makeup Remower!

Mówię Wam, zainteresujcie się tym kosmetykiem, bo nawet w Douglasach, czy sephorach są stosy bubli za kosmiczne ceny, często konsultantki doradzą Wam jakąś nowość, albo coś bardzo drogiego, a ten Clinique stoi sobie w kącie, a powinien być na piedestale!!!! ;)

Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze...

nie do końca ok

Preparat dobry, ładnie i dość szybko zmywa cały makijaż z oczu, konsystencja bardzo fajna i lepsza niż płyny. Jednak nie wiem dlaczego zdarzyło się kilkakrotnie, że podczas demakijażu tym specyfikiem piekły mnie strasznie oczy co mi się jeszcze nie trafiło przy innych mleczkach. A producent tak zapewniał o braku podrażnień.:(

Używam tego produktu od: 3 m-ce

dla mnie ideał!

Kupiłam go podczas poszukiwania czegoś, co nie podrażni moich oczu i dobrze zmyje make-up. Niestety wcześniejsze próby owocowały niezbyt dokładnym pozbyciem się tuszu do rzęs, a także podrażnieniem oczu, które nie dość, że mnie piekły to jeszcze były zamglone.
Clinique tego problemu nie ma. Ma bardzo delikatną formułę, wygodne opakowanie, jest wydajny (spora kropla na waciku wystarcza mi na pozbycie się makijażu oczu). To główne jego zalety. Dodatkowo nie uczula - tak jak robiły to inne produkty, po których miałam zaczerwienienie wokół oczu. Jest w zasadzie bezzapachowy.

Wspaniały

Dla mnie rewelacja. Wczesniej uzywałam Lancom bifacil i nie ma nawet co porównywac zawsze cos mi pozostawało na oku :-(..... Clinique jest swietny zmywa dosłownie wszystko, nie trzeba poprawiac, jest w miare wydajny, nie podraznia oczu:-) Moj ulubiony.Kupiłam go dzięki wizaż :-) Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:2 ...
Recenzja: ...

Doskonały

Najlepszy kosmetyk do demakijażu oczu, jakiego używałam! Delikatny, przyjemny w użyciu, wydajny i w ogóle cały na (+). Nakładam go odrobinę na płatek, przykładam do oka i po chwili idealnie usuwam cały makijaż, bez pocierania i rozciągania skóry wokół oczu. Świetnie radzi sobie z tuszem i eye-linerem. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi także konsystencja śmietanki niż np. płynu. Ale najważniejsze: nie podrażnia oczu! A jestem na tym punkcie bardzo wrażliwa. Polecam wszystkim bez wahania...