Nivea, Eye Make-up Remover Biotin & Cornflower (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu z biotyną i ekstraktem z bławatka (nowa wersja))

Nivea Dwufazowy płyn do demakijażu oczu skutecznie usuwa nawet bardzo trwały tusz do rzęs, bez konieczności uporczywego pocierania powiek. Płyn skutecznie i delikatnie oczyszcza wrażliwą skórę wokół oczu, dbając również o rzęsy. Formuła płynu wzbogacona została o wyciąg z bławatka i biotynę, dzięki czemu jest on łagodny dla oczu i mogą go stosować również osoby noszące soczewki. Za sprawą pielęgnującej dwufazowej formuły, płyn chroni delikatne rzęsy i dba o zachowanie ich piękna. Produkt nie pozostawia nieprzyjemnej, tłustej warstwy na skórze. Jego tolerancja dla skóry została przebadana dermatologicznie i okulistycznie. Produkt nadaje się do wszystkich typów cery. Przed użyciem dobrze wstrząśnij.

*Wegańska formuła - bez składników pochodzenia zwierzęcego

Korzyści:
• Zawiera biotynę i ekstrakt z bławatka
• Skutecznie usuwa wodoodporny makijaż
• Nie wymaga mocnego pocierania
• Chroni delikatne rzęsy
• Odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe

trądzikowa, mieszana, tłusta, normalna, sucha
oczyszczające
dwufazowa
płyn
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy

Bardzo fajny dwufazowy produkt

Jest to chyba mój pierwszy płyn do demakijażu który jest dwufazowy ale sprawdza się naprawdę bardzo dobrze , po wymieszaniu bardzo szybko i łatwo się łączy, jest bezzapachowy . Płyn jest bardzo delikatny przez co nada się nawet dla bardzo wrażliwej skóry , nie powoduje podrażnień , zaczerwienienia oraz nie pozostawia efektu ściągania skóry i lepkiej warstwy. Bardzo łatwo spłukuje się z skóry pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną , nawilżoną iw wygładzoną . Rewelacyjnie radzi sobie z oczyszczaniem skóry twarzy nawet przy mocnym oraz wodoodpornym makijażu , wystarczy już niewielka jego ilość aby doglębnie zmyć makijaż z skóry. Opakowanie jest bardzo wydajne , i mimo że jego cena nie należy do jakiś bardzo niskich to uważam że jest to produkt wart uwagi izakupu.

Płyn do demakijażu jest bardzo wydajny, super opakowanie, cenowo jest tani. Super jakość, usuwa nawet wodoodporny tusz. Cena jest ok. Niska bardzo mi to odpowiada.

dobry do zmywania tuszu nawet wodoodpornego

Przetestowałam sporo płynów dwufazowych żeby zmyć tusz do rzęs i inne radziły sobie średnio, aż w końcu kupiłam ten i wypróbowałam i jestem zadowolona, dobrze zmywa tusz nawet wodoodporny, nie szczypie w oczy co dla mnie jest również ważne, płyn jest wydajny, wystarczy mi na długi czas, używam go do zmywania szminki i tuszów do rzęs i spełnia on swoje zadanie i dodatkowo na plus jest to ze jest wzbogacony o biotynę i bławatek więc posiada właściwości pielęgnujące rzęsy. Osobiście polecam ten płyn, warto wypróbować.

Najlepszy

Przetestowałam naprawdę wiele płynów dwufazowych. Z racji tego, że używam koreańskich maskar do rzęs to zmycie ich graniczy z cudem. On sobie radzi.
Nie ma konkretnego zapachu, a jeśli jakiś ma to est on mega delikatny. Dość wydajny. Zmywa makijaż oczu i trwałe pomadki.
Właściwości pielęgnacyjnych nie odnotowałam - może dlatego, że mam go na skórze max minutę i ją myje :P

Dobry produkt do demakijażu

Dwufazowy płyn do demakijażu marki nivea sprawdził się u mnie świetnie.
Produkt nie podrażnił moich oczy, perfekcyjnie zmywa tusz do rzęs oraz makijaż oka.
Płyn jest bezzapachowy co również uważam za plus ponieważ takie produkty do demakijażu lubię najbardziej.
Opakowanie jest poręczne, wygodna buteleczka, nie zajmuje zbyt wiele miejsca.
Wizualnie kolorystyka dość częsta dla tej marki.
Produkt jest bardzo wydajny, nie musimy użyć go zbyt wiele aby zmyć bezproblemowo makijaż, mi wystarczył na dłuższy czas, z tym ,że ja maluję się praktycznie codziennie :).
Cena jest bardzo dobra, adekwatna do jakości tego płynu.
Płyn jest dwufazowy, po wstrząśnięciu miesza się bardzo sprawnie i łatwo.
Polecam po niego sięgnąć.

Solidny i sprawdzony płyn

Wymaga delikatnego, ale jednak potarcia, natomiast faktycznie zmywa wszystko.
Nie podrażnia oczu, nie zostawia tłustej warstwy jest przyjemny w użyciu i bezzapachowy. Można używać z soczewkami :)

Super produkt

Używałam tego produktu do codziennego demakijażu. Produkt przed użyciem należy wstrząsnąć. Mała buteleczka jest idealna do zabrania na wyjazd. Sam produkt bardzo dobrze oczyszcza skórę. Super radzi sobie z wodoodpornymi kosmetykami. Ta nowa wersja bardzo mi się podoba. Skóra po demakijażu jest nawilżona. Będę napewno powracała do tego produktu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Spodziewałam się lepszego oczyszczenia, ale nie jest zły

Lubię kosmetyki tej marki i jest to najczęściej spotykana marka, jeśli mówimy o płynach micelarnych, jaką można znaleźć na mojej półce.
Kosmetyk zamknięty w przyjemne dla oka opakowanie z kwiatkiem bławatkiem na froncie. Butla jest prześwitująca, w typowych dla tej marki kształtach. Wewnątrz można dostrzec fajny granatowy płyn z mieniącym się efektem brokatu.
Zapach jest trochę sztuczny, ale niewyczuwalny, chyba że się przytaknie nos do dozownika.
Płyn spełnia swoje właściwości, jednak spodziewałam się lepszego efektu domycia oka. Niestety nie wystarczy jedynie przytknąć wacik, bo pozostałości make-upu nie zmyją się. Lekkie tarcie jest konieczne.
Płyn pozostawia wrażliwe okolice oka nawilżone i miękkie. Wyczuwalna jest lekko tłustawa konsystencja, która daje przyjemny poślizg.
Tarcie oka nie powoduje efektu mgły, a jestem osobą noszącą soczewki, więc tego typu zjawisko nie jest mi obce. Na szczęście mimo dość ciężkiej konsystencji tutaj żadna reakcja z soczewkami nie zachodzi, więc swobodnie można sobie trzeć oko jakby nigdy nic.
Generalnie produkt oceniam dobrze, ale trochę spodziewałam się szybszego - lepszego efektu oczyszczenia, tak to specjalnie nie wyróżnia się z tłumu.
Pozostaje jeszcze kwestia pielęgnacji rzęs… tutaj kompletnie nic nie zauważyłam, nawet sporadycznie więcej ich ostatnio widzę poza okiem… Nie znam jednak przyczyny, więc niekoniecznie jest to sprawka płynu.

Ogromne wrażenie

Moja skóra jest wrażliwa, a płyn do demakijażu oczu Nivea jest idealny do mojego typu skóry. Doskonale zmywa makijaż nie podrażniając okolic oczu. Ma bardzo przyjemny zapach, jest łatwy w użyciu.

Produkt rewelacyjny

Produkt rewelacyjny. Idealnie zmywa makijaż oczu, pielęgnuje skórę oraz rzęsy. Wystarczy niewielka ilość produktu na waciku aby zmyć makijaż bez mocnego pocierania. Polecam wszystkim

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt spękania swoją funkcje.

Dwufazowy płyn do demakijażu świetnie radzi sobie z codziennym makijażem. Nie szczypie w oczy, nie powoduje „mgły” w oczach i jest komfortowy w użyciu. W moim odczuciu nie ma zapachu, a konsystencja nie jest bardzo tłusta. Opakowanie standardowe, nic się z niego nie wylewa. Niestety z makijażem bardzo ciężkim i wodoodpornym, nie radzi sobie już tak dobrze. Potrzebował chwili, a nawet dołożenia produktu i delikatnego pocierania. Najtrudniej było mu sobie poradził z kilkoma warstwami kolorowego tuszu.
Jednak ostatecznie myśle ze w przyszłości kupie ponownie ten produkt.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobry płyn do demakijażu

Polecam z całego serca Biotin & Cornflower (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu z biotyną i ekstraktem z bławatka (nowa wersja)). Płyn miałam okazję testować dzięki Wizaż.pl. Jestem bardzo zadowolona z efektu jego stosowania. Bardzo szybko pozbywam się makijażu wodoodpornego. Wystarczy przyłożyć nasączony wacik do powieki, przytrzymać chwilkę i cała mascara zostaje na waciku. Nie trzeba pocierać, a tym samym uszkadzać rzęs. Płyn nie uiczula, nie pieką oczy, jest całkowicie bezpieczny. Jest bardzo wydajny, polecam.!