KWC LogobyWIZAŻ logo

4,4 na 542 opinie
flame10 hitów!
62% kupi ponownie

Porównaj ceny

La Roche-Posay Physiological Cleansing Micellar Foaming Water - Micelarna Pianka Oczyszczająca Do Skóry Wrażliwej
52,81  zł

Kupi ponownie: 62% osób
    Rumcykiewicz
    8 marca 2022 o 13:19
    w końcu!
    Pisząc tę recenzję mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że ten kosmetyk zasługuje na pełne pięć gwiazdek. Używałam do tej pory naprawdę wielu pianek do mycia skóry twarzy, jednak ta ląduje zdecydowanie na pierwszym miejscu! Wady? BRAK Zalety: -pianka jest bardziej kremowa i jakby bardziej treściwa od innych pianek, których do tej pory używałam -wydajna -piękny zapach -dobry skład -doskonale oczyszcza -nie podrażnia -łagodzi i pielęgnuje -dla skóry wrażliwej (czyli taka jak moja) jest idealna!
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Drogeria Super-Pharm

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    bombelek91
    16 stycznia 2014 o 15:25
    5 / 5
    Bardzo dobry z plusem! :)
    Fizjologiczną piankę oczyszczającą La Roche-Posay dostałam w prezencie - buteleczka 50 ml razem z wodą termalną i próbką Anthelios XL( żel-krem z ochroną UV), typowy promocyjny zestaw świąteczny w aptekach. Uwielbiam takie, bo to okazja do wypróbowania nowych kosmetyków bez konieczności kupowania pełnowymiarowego opakowania. Pianka cudowanie pachnie
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

wera24a
    18 sierpnia 2017 o 10:45
    Doskonała
    Moja skóra jest dosyć delikatna, dlatego zazwyczaj staram się dopierać produkty które mi jej nie podrażnią. Ta pianka wydawała się być odpowiednia kandydatką. Po przeczytaniu wielu zachęcających opinii skusiłam się na nią. W efekcie otrzymałam przezroczystą, dość solidnie wykonaną buteleczkę z pompką. Podoba mi się design, kojarzy mi się z wakacjami. Aplikator nigdy mi się nie zacięł i moim zdaniem dawkuje odpowiednią ilość produktu. Wystarczy 1-2 pompki do otulenia twarzy delikatną pianką. Starczyła mi na bardzoo długo. Zapach jak dla mnie jest odświeżający, jednak nie na tyle intensywny żeby mnie drażnić. Tutaj równie padło pierwsze skojarzeni z latem i morską bryzą. Pianka rzeczywiście delikatnie zmywa resztki ,,codzienności" z naszej twarzy, pozostawiając przy tym uczucie nawilżenia. Sama z makijażem sobie nie poradzi, ale do tego służą przecież inne produkty. Buzia jest delikatna i odświeżona. Pianka pozostawia ją gładką i miękką. Nie zdarzyło mi się żeby moja skóra w jakikolwiek na właściwy sposób na nią zareagowała. Wydaje mi się , że w pewnym stopniu wpłynęła na ,,wyciszenie" mojej buzi. ,,Nieprzyjaciele" pojawiają się na niej znacznie rzadziej. Podsumowując jest to bardzo fajny produkt, który sprawdzi się idealnie dla osób z wrażliwą cerą. Nie tylko oczyści skórę ale również ją wygładzi i ,,ukoi" Jestem w 100% z niej zadowolona.
    Zalety:
    • +oczyszcza skórę
    • +nie podrażnia
    • +opakowanie
    • +przyjemny zapach
    • +delikatna pianka
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

• 5 / 5
    Jedna z lepszych pianek, które do tej pory stosowałam
    Piankę kupiłam na promocji do mojej mieszanej cery. Zmagam się z przetłuszczającą strefą T i rozszerzonymi porami. Od czasu do czasu pojawiają się wypryski, które nie są na tyle uporczywe abym musiała sięgnąć mocniejszych kosmetyków do ich zwalczania. Mam tendencję do podrażnień i już źle dobrany kosmetyk myjący potrafi podrażnić i spowodować zaczerwienienie na skórze. Pianki lubię stosować do porannej pielęgnacji, gdyż właśnie rano nie potrzebuje mocnego oczyszczania a pianka przez swoją konsystencje jest delikatna. Oczywiście zdarza się, że sięgnę po nią również wieczorem jako drugi krok oczyszczania. Pianka od La Roche Posay jest świetna! Po prostu robi co powinna. Delikatnie ale prawidłowo oczyszcza cerę przygotowując na dalszą pielęgnację. Nie podrażnia i nie powoduje przesuszenie tak samo nie ma tutaj mowy o nieprzyjemnym uczuciu ściągnięcia, bynajmniej w moim przypadku. Ja wcześniej nie czytałam o niej żadnych opinii ale jak dla mnie jest ona dobrym produktem i ja z całą pewnością ją polecam.
    Zalety:
    • + delikatnie ale dobrze oczyszcza
    • + nie podrażnia
    • + nie powoduje niczego złego na twarzy
    • + nie przesusza
    • + nie powoduje uczucia ściągnięcia na twarzy
    • + dobra do porannego oczyszczania lub jako drugi krok w demakijażu
    • + opakowanie - widać zużycie produktu
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

Agawa8
    9 lutego 2021 o 16:06
    4 / 5
    obłoczek
    pianka jest lekka jak obłoczek, ma delikatny zapach (ale nie taki jałowy, apteczny), pompka działa dobrze, nie uczula, myłam nią nawet strefę intymną i była bardzo delikatna. opakowanie super- widać ile zostało, cena nie do przyjęcia :(
    Zalety:
    • zapach
    • opakowanie
    • wydajność
    Wady:
    • cena!!!
    Używa produktu od:miesiąc

2 osób uznało tą opinię za pomocną