Artego, Easy Care, Daily Conditioner (Odżywka do włosów do codzienego stosowania)

Daily Artego to nowa linia kosmetyków do codziennej pielęgnacji.
Atuty kosmetyków Daily zawarte są w prostej i wyważonej formule opartej na trzech naturalnych składnikach:
- miód - główny składnik produktów, bogaty w minerały, witaminę C oraz przeciwutleniacze: selen, flawonoidy, karoten, prowitamina A. Nawilża i odżywia skórę głowy oraz wzmacnia włosy,
- aloes - odżywia i nawilża skórę głowy i włosy, łagodzi podrażnienia. Poprawia mikrokrążenie skóry głowy. Sprawia, że włosy są zdrowe i pełne blasku,
- olejek z drzewa herbacianego - głęboko oczyszcza, przywracając równowagę skórze głowy i włosom. Posiada właściwości antybakteryjne.

Słabiutka

To naprawdę kiepska odżywka a moje włosy nie są zbyt wymagające, nie farbowane nie znają prostownic, lokówek irp. większość tego typu produktów raczej radzi sobie z moją czupryną a oczekuje od odżywki przede wszystkim nawilżenia, ułatwienia rozczesania z jednoczesnym brakiem obciążenia. Ta odżywka nie sprostała żadnemu z tych zadań a generalnie to z włosami nie robi kompletnie nic, włosy po jej użyciu są takie same jakbym umyła je po prostu szamponem i tyle. Cena kompletnie nie adekwatna do jakości, obecnie używam odżywki Isany za którą zapłaciłam 7,50 i szczerze? ARTEGO NIE DORASTA JEJ DO PIĘT. Konsystencja lekka, maziasta , zapach sztuczno waniliowy. Na plus, poręczna tuba inie najgorszy skład, to tyle,

Nie przetłuszcza!

Mam włosy przetłuszczające się, które muszę myć codziennie, co wiąże się z codziennym suszeniem i prostowaniem. Szukałam produktu do użytku codziennego, który odżywi moje włosy jednocześnie ich nie przetłuszczając i obciążając. Trafiłam na ten produkt i jestem bardzo zadowolona!\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\nPLUSY:\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\n+miły piernikowy zapach\\\\\\\\\\\\\\\\n+wydajność (starcza mi na ok. miesiąc przy codziennym używaniu na włosach sięgających do połowy pleców)\\\\\\\\\\\\\\\\n+ nie obciąża\\\\\\\\\\\\\\\\n+ nie przetłuszcza\\\\\\\\\\\\\\\\n+łatwo się rozprowadza\\\\\\\\\\\\\\\\n+pozostawia włosy gładkie i lekkie\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\nMINUSY:\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\n- cena (nie jest bardzo wysoka, ale jednak znacząco wyższa od zwykłych produktów, które można znaleźć w sieciówkach)\\\\\\\\\\\\\\\\n- dostępność (na razie spotkałam się z nią tylko w jednym sklepie, który sprzedaje produkty fryzjerskie)\\\\\\\\\\\\\\\\n

Zła odżywka.

Na szczęście ten produkt dostałam, bo gdybym miała wydać na niego pieniążki z pewnością byłabym potem wściekła. Odżywka jest po prostu zła.

Przyznam, że moje włosy są trudne w pielęgnacji. Ale mało kto ma włosy idealnie zdrowe, a odżywka jest od tego aby chociaż trochę poprawić kondycję włosów. Ta nie robi nic i mam wrażenie, że jeszcze im szkodzi.

Nałożyłam sporą ilość odżywki na całą długość po wcześniejszym dwukrotnym umyciu i trzymałam około 10 minut na włosach dokładnie spłukując.

<b>Konsystencja:</b> dość lekka, ale gęsta, przypominająca odżywki Pantene.

<b>Zalety:</b>
*nie obciąża włosów
*na puszystość mojego sianka nie mogę narzekać
*dobrze się rozprowadza i nie spływa z włosów
*w składzie aloes i drzewo herbaciane
*wydajność w normie

<b>Neutralnie:</b>
*zapach jest bardzo dziwny, taki trochę lekarski i intensywny, średnio mi się podoba, ale na szczęście nie pozostaje długo na włosach
*tubka początkowo jest dość wygodna, potem jednak ciężko wydostać resztki, bo odżywka jest gęsta
*wydajność w normie

<b>Wady:</b>
*mam wrażenie, że odżywka jeszcze bardziej przesuszyła moje włosy
*ciężko się ją spłukuje, po umyciu włosów miałam wrażenie, że wciąż one są tym oblepione
*po użyciu odżywki włosy są szorstkie i matowe
*w ogóle nie pomaga w rozczesywaniu, a wręcz przeciwnie
*w ogóle nie zauważyłam żadnej poprawy kondycji włosów, zero nawilżenia, wygładzenia - odżywka nie działa
*za wysoka cena jak na tak marną jakość
*trudno dostępna

Spodziewałam się o wiele więcej od produktu uważającego się za profesjonalny, nawet jeśli jest to odżywka do stosowania codziennego. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

działa super, ale zapach mi nie pasuje

Zużyłam miniaturę z GlossyBox.

Działanie odżywki jest super. Włosy są gładkie, pięknie lśnią, idealnie się rozczesują. Jak się ją spłukuje, to już czuć niebywałą gładkość i miękkość kłaczków.

Konsystencja mi odpowiada, jest bardzo gęsta, trochę mi przypomina smalec.

Duży minus za zapach. Wiem, to jest kwestia gustu, ale nie wcale tani kosmetyk do włosów, który bądź co bądź można spotkać w salonach fryzjerskich powinien mieć zapach zniewalający.
W tym produkci czuję herbatę cytrynową z miodem i miętą, i co gorsza ta mięta mocno wybija się mentolową, chłodzącą nutą, której nie cierpię w kosmetykach.

Marka mnie zachęciła działaniem.Po tę linię już nie sięgnę, ale na pewno wypróbuję inne.

Używam tego produktu od: 3 użycia
Ilość zużytych opakowań: 1 miniatura 30 ml

Powala na kolana!

Moje włosy niestety do wymarzonych nie należą. Są cienkie, suche i lubią się puszyć.
Potrzebuję czegoś, co je wygładzi i nawilży jednocześnie ich nie obciążając.

Marka Artego kojarzy mi się z naprawdę dobrymi produktami do pielęgnacji włosów. Strasznie lubię ich serum na wygładzenie końcówek i dodanie blasku włosom. Niestety u mnie ich produkty bardzo trudno dostać. Pozostaje mi tylko internet.

Zdecydowałam się na wypróbowanie tej odżywki, ponieważ skusiły mnie pozytywne opinie. I nie zawiodłam się !!!!!
Odżywka jest GENIALNA:

1. Ma przyjemny zapach, choć nie utrzymuje się długo na włosach.
2. Ma fajną gęstą konsystencję, co sprawia, że jest to produkt bardzo wydajny. Nie wiele trzeba nałożyć, żeby pokryć nim włosy na całej długości. ( mam włosy do łopatek )
3. Jakość powala na kolana. Włosy są idealnie gładkie i miękkie w dotyku, a do tego przyjemnie nawilżone. Odkąd stosuję tą odżywkę żal mi ich spinać ;-)
4. Cena może troszkę odstraszać, jednak myślę, że warto poświęcić taką sumkę na luksus posiadania pięknych włosów ;-)
5. Ten produkt nie ma wad.

PODSUMOWUJĄC: Portfel do ręki i ruszać do sklepu :-) Naprawdę warto!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Pyszny miodek :)

Produkt otrzymałam pierwszy raz w miniaturowej wersji w wrześniowym Glossybox\\\'ie. I zaraz po pierwszym użyciu tej odżywki pobiegłam do sklepu fryzjerskiego po pełnowymiarowe opakowanie :)))

Co mogę powiedzieć na temat tej odżywki?
Po pierwsze...

ZAPACH! jest cudowny! :) Czuć miód, który jest w składzie ;) ja czuję również cytrynę, której w składzie nie ma :P po chwili czuję również pierniki, nie wiedzieć dlaczego, ale to dobrze :D. Wielka szkoda, że ten zapach nie utrzymuje się na włosach :(

Po drugie...

DZIAŁANIE
Odżywka idealna do codziennego stosowania ;) ja po jej użyciu byłam zachwycona. Żadna odżywka jeszcze nie uczyniła z mojego sianka tak mięciutkich i miłych w dotyku włosów!

Cieszę się, że trafiłam na tą odżywkę i polecam wszystkim!