Joanna, Z Apteczki Babuni, Serum wygładzająco - regenerujące do końcówek włosów

Joanna, Z Apteczki Babuni, Serum wygładzająco - regenerujące do końcówek włosów

Cena PLN 9.50

Serum wygładzająco – regenerujące sprawi, że włosy szybko odzyskają dawny połysk i zdrowy wygląd.
Działa silnie i nawilżająco, regeneruje zniszczoną strukturę włosów. Szybko i skutecznie odzyskują miękkość i połysk oraz łatwiej się rozczesują i układają.
Miód, dzięki wysokiej zawartości cukrów, aminokwasów i witamin, wpływa na nawilżenie. Proteiny mleczne poprawiają kondycję włosów.

Chroni i dyscyplinuje

W przeciwieństwie do serum ,,Rzepa”, którego nie znoszę, to się przydaje! Mam wysokoporowate włosy i dociążenie i ochrona to obowiązek.
Nałożone na włosy po umyciu wygładza je, dociąża, nadaje połysk i chroni końcówki – dokładnie tak, jak serum silikonowe, tylko, że znacznie trudniej jest z nim przesadzić. Po nałożeniu porcji wielkości większego orzecha laskowego moje włosy nadal nie wyglądają nieświeżo (z tym, że są z natury suche). Zjada znacznie mniej objętości niż silikonowe ,,olejkowe” serum. Ułatwia rozczesywanie splątanej fryzury. Rozprowadza się gładko i łatwo.
Pachnie bardzo słodko, ale nie na tyle, żeby przeszkadzać.
Wydajne, aż miło i tanie jak barszcz.

Nawet ok.

Serum jest w miarę ok. Ładnie pachnie. Jednak trzeba go nakładać ostrożnie, bo zbyt duża ilość sprawi, że końcówki zlepią się nam w stąki. Dużym plusem jest też niska cena. Choć przyznam szczerze, że wolę jednak inne produkty na końcówki włosów. Choć to jest nie najgorsze. Warte choćby wypróbowania.

OK

Serum tego używałam już jakiś czas temu. Nie zachwyca, ale też nie szkodzi włosom. Ja osobiście stosowałam je tylko na końcówki.
Zalety:
+ niska cena
+ wydajność - serum wystarczyło mi na wiele miesięcy przy stosowaniu 1-2 razy w tygodniu
+ bardzo ładny, słodki zapach
+ wygodne opakowanie z przyjemną dla oka szatą graficzną
+ serum zaaplikowane na wilgotne końcówki lekko nawilża je i wygładza, ale nie jest to efekt spektakularny (znam produkty w porównywalnej cenie, które działają o wiele lepiej)
Wady:
- kleista, dziwna konsystencja, która utrudnia aplikację produktu na włosy
- nałożone w zbyt dużej ilości może obciążać włosy

Wspominam je dobrze, ale nie na tyle, by kupić je ponownie.

Wole olejki

Serum nie sprawdziło się u mnie. Końcówki pozostały przesuszone tak jak były i nadal się rozdwajały. Pozostanę przy stosowaniu olejków do włosów, a na rozdwajające się końcówki pomoże chyba tylko podcinanie.

Bardzo średni

Nigdy nie używałam serum do końcówek, ale po wakacjach były bardzo przesuszone i kupiłam to z Joanny. Nie wierzyłam w jakieś spektakularne efekty, ale nie chciałam ścinać włosów. No i w zasadzie się nie pomyliłam, bo jakiegoś super nawilżenia i regeneracji nie zauważyłam. Być może produkt ten jest dla osób, które mają tylko trochę zniszczone końcówki. Generalnie widać użycie odżywki na włosach, ale słabej - bez nawilżenia i regeneracji.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Fajne serum

Jak dla mnie bardzo fajne serum. Wada za to, że jest niewydajne i nie starcza na długo. Ale za to cena jest w porządku. Serum ładnie pachnie, dobrze nawilża. Włosy się po nim dobrze rozczesują, są wygładzone. Z pewnością kupię je jeszcze ponownie.

Używam tego produktu od: teraz
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Dobre serum.

Można używać tego serum również do wygładzenia większych partii włosów, jednak ja stosuję głównie do końcówek. Serum ma ładny, przyjemny zapach, jest wydajne i niedrogie. Końcówki włosów po użyciu serum są nawilżone, wygładzone i lepiej wyglądają. Produkt ten spełnił swoje zadanie. :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Trzeba mieć na nie patent :)

Serum to okazało się w moim przypadku kolejnym kosmetykiem, które należy "podejść", gdyż sam w sobie nie dawał jakiegoś mocnego zabezpieczenia końcówek.

Plusy
+ cena
+ dostępność
+ polski produkt
+ bajeczny zapach - słodki, mleczny...
+ prosta szata graficzna
+ wygodne dozowanie
+ całkiem wydajne

+/- działanie
Nie działał spektakularnie, kiedy nakładało się go solo na końcówki. Czasami spuszał (proteiny mleczne w składzie), ale i tak się polubiliśmy. Nakładany i lekko wtarty w wilgotną długość bardzo ładnie ją ujarzmiał, wygładzał, nie odstawał ani jeden włosek, a przy tym nie obciążał włosów. Spokojnie zastępuje mi silikonową mgiełkę, a nawet jest pod tym względem lepszy w dozowaniu. Szkoda tylko, że serum jest przeznaczone do końcówek, a na nich nie robiło wiele, więc odejmuję dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od: Dobrych pół roku.
Ilość zużytych opakowań: Pod koniec pierwszego

Dla kręconych włosów - tak!

Serum kupiłam do moich kręconych włosów, raczej z myślą o ich ujarzmieniu, ponieważ zawsze po umyciu stosuję coś aby się ładnie pokręciły a nie spuszyły. Używałam wczesniej brylantyny w wosku i innych produktów do włosów kręconych jednak gdy kupiłam ten produkt okazało się że mogę mieć taki sam efekt, a moze i nawet bardziej naturalny, za pomocą serum, a więc kosmetyku bardziej odżywczego i pielęgnującego. Na moich włosach sprawdzał się świetnie, jednak wydaje mi sie że do prostych się nie nada. Zbyt je obciąży, jednak jest to produkt bez spłukiwania.

Ostatecznie jednak już go więcej nie kupię. Mimo świetnej ceny, zapachu, który pieknie utrzymywał się na włosach i bardzo dobrego działania, okazało się że mnie uczulił. Na skórze głowy powstawały mi krostki własnie od tego produktu. Dodatkowo gdy szłam spać w niezwiązanych włosach przyczyniał się do powstawania niespodzianek na twarzy. Jednak za to odejmę tylko jedną gwiazdkę, ponieważ moja skóra jest bardzo alergiczna, a wydaje mi się ze wielu osobom ten produkt świetnie podpasuje :)
Kolejne pół gwiazdki odejmuję za to że chyba nie specjalnie poprawiał kondycję końcówek, jednak moje włosy z reguły są zdrowe a ja nie kupiłam go w tym celu :)
Ostatecznie warto spróbować za tą cenę :)

Ilość zużytych opakowań: dwa-trzy

Fenomen w pielęgnacji włosów!

Nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów bez tego produktu! Zapach jak dla mnie przepiękny, włosy faktycznie są przyjemniejsze w dotyku, łatwiej się rozczesują, nie są suche i szorstkiw w dotyku. Mozna stosować zarówno na mokrych jak i suchych włosach. konsystencja serum również fajna, super się rozprowadza na włosach.
Pomimo iż mam zniszczone włosy to niektóre produkty sprawiają, że bardzo szybko mi się one przetłuszczają. Tutaj nie mam z tym problemu.
GORĄCO POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 10 małych

Niestety, wiecej wad niz zalet

Serum trafilo do mnie przypadkiem i wiem, ze juz wiecej go nie kupie.
- okropna kleista konsystencja
- nie pachnie ladnie
- bardzo obciaza wlosy, wlsoy po niej sa jak dlugo niemyte
- tworzy na koncowkach nieprzyjemny tak jakby silikonowy pokrowiec
- jest mało wydajna
- w ogóle nie ulatwia rozczesywania, nawet koncowek

KWC :)

Uwielbiam to serum! Nakładałam je każdorazowo po myciu na końcówki, dzięki niemu włosy miałam miękkie, łatwo się rozczesywały, nie były sypkie. Dodatkowo zauważyłam,że końcówki miałam nawilżone i odżywione :) Specjalnie nie regenerowały rozdwojonych końcówek,ale mimo wszystko jest to mój KWC :)

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki