Essence, All About Matt!, Oil - Free Make - Up (Podkład matujący do twarzy)

Essence, All About Matt!, Oil - Free Make - Up (Podkład matujący do twarzy)

Beztłuszczowy, matujący podkład dla nieskazitelnej cery. Maskuje niedoskonałości bez zatykania porów. Po aplikacji skóra staje się matowa, gładka i jedwabiści miękka. Kremowa konsystencja łatwo się aplikuje, nawilża i utrzymuje do 12 godzin. Podkład został umieszczony w tubce, dzięki czemu jest wygodny w eksploatacji. Dostępny w trzech odcieniach.

Ten produkt to jakiś żart

Kupiłam go, bo potrzebowałam czegoś tańszego i na szybko. Wybrałam ten podkład matujący, chciałam żeby chociaż trochę krył. Zapłaciłam coś ponad 15 złotych.

PLUSY:
- za taką cenę to nawet długo się utrzymuje na twarzy.

MINUSY:
- po godzinie świecę się po nim jak po żadnym innym podkładzie matującym! Okropieństwo.
- mógłby odrobinę więcej kryć,
- bardzo ciemnieje na buzi.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Nie jest az tak zly :)

Kupilam zafascynowana marka essence,ktora nareszcie zagoscila w uk :) Jestem calkiem zadowolona z tego podkladu i traktuje go jako dzienny podklad,do pracy,kiedy nie musze wcale wygladac dobrze.Podoba mi sie w nim ze jest bardzo lekki,dosc fajnie sie rozprowadza,nie podkresla suchych skorek.Na buzi wyglada calkiem naturalnie,lekko sie blyszczy,jednak mozna ten efekt zniwelowac pudrem.Krycie niby delikatne,jednak drobne zaczerwienienia i niedoskonalosci daje rade ukryc.Odrobine ciemnieje na buzi za co minus:( Trwalosc tego podkladu jest jak dla mnie zadowalajaca.Po 8 godzinach pracy wciaz jest na buzi i wyglada calkiem dobrze.Wiadomo ze za ta cene nie ma czego sie spodziewac,ale jest calkiem w porzadku.

Używam tego produktu od: kilku mcy

Nie kryje i nie matuje

Mam 10 Matt Beige.

Podkład jest lekki ale słabo kryje, nie pozostawia tak bardzo smug ale też nie jest świetny. Strasznie nabłyszcza mi skórę i muszę ją matować dodatkowo pudrem.

+świetny zapach
+dobrze się wchłania
+dobrze współgra z pudrem Miss Sporty 001 Transparent

-nabłyszcza skórę
-nie kryje

słaby

Poleciła mi go Pani z drogerii Hebe. Powiedziała,że będzie idealny dla mojej cery,niestety się nie sprawdził. Wybrałam odcień najjaśniejszy gdyż jestem osobą bladą,ale gdy go nałożyłam w ogóle nie było go widać,może odcień za jasny,ale to dziwne,bo zawsze biorę odcień najjaśniejszy i z reguły są dobre.
PLUSY:
+przyjemny zapach
+matuje
MINUSY:
-nie kryje w ogóle
-źle się rozprowadza na twarzy
-w ogóle go nie widać (kolor najjaśniejszy)
-szybko się wciera
Nie polecam dla bladych osób z małym trądzikiem i piegami. :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: trochę z pierwszego

Przereklamowany

Puder niby matujacy ale tylko w teorii ,żeby cera była matowo trzeba użyć jego dwie warstwy a potem jeszcze użyć pudru w kamieniu żeby efekt zmatowienia utrzymał się chociaż 3 godziny poza tym cena za taki towar moglaby być niższa

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Tak, tak tak !!!

Zdecydowanie mój faworyt! Dobrze kryje, przyjemna konsystencja, która zlewa się z moją skórą, nie tworząc efektu maski. Dobrze kryje wszelkie krostki. Po zastosowaniu dodatkowo używam pudru sypkiego, aby go utrwalić na skórze i trzyma się bez poprawek kilka godzin.
Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie