Perfecta, Pin - Up, Perfumowany krem do ciała `Lady Berry`

Perfecta, Pin - Up, Perfumowany krem do ciała `Lady Berry`

Cena PLN 15.65

Uwodzący zapachem sorbetu ze świeżych owoców leśnych, silnie nawilżający krem do pielęgnacji ciała z kwasem hialuronowym oraz olejkami arganowym i migdałowym.
Intensywnie nawilża, regeneruje i spowalnia wiotczenie skóry.
Nadaje jedwabistą gładkość. Pozostawia na skórze kuszący zapach, któremu trudno się oprzeć.

Piękny zapach

Krem jest przede wszystkim w wygodnej tubie, choć było by jeszcze lepiej gdyby był w butelce z dozownikiem. Zapach kremu kojarzy mi się z czymś słodkim, leśnym jednak nie wyczuwam konkretnego owocu.Kolor fioletowy nawiązuje do całości jak również czegoś typu mix owoców leśnych. Krem przede wszystkim ładnie pachnie i pozostawia zapach na skórze na kilka godzin.
Ma lekką konsystencję, nie jest przesadnie tłusty - nawilża wystarczająco.
Nie zauważyłam skutków ubocznych po zastosowaniu przedstawionego kremu.

Silnie odpychający

Kupiłam ten kosmetyk w ciemno. Jak widać nie opłacało się. Zapach jest chemiczny i drażniący. Producent podaje, że krem ten nawilża skórę, niestety muszę się z tym nie zgodzić, jest bardzo lepki, podrażnia i nic poza kolorowym opakowaniem go nie wyróżnia.

Ilość zużytych opakowań: jedno lekko napoczęte i nigdy nieskończone

Bardzo mocno przeciętny

Gdyby od samego wąchania można było nabawić się próchnicy, to prawdopodobnie właśnie traciłabym wszystkie zęby. Czyli zapraszam do mojej recenzji najsłodszego kremu do ciała na świecie.

Po pierwsze – skład, opakowanie, obietnice producenta.

Co znajduje się na drugim miejscu w składzie? A jakże, parafina. Zaraz za nią znajduje się gliceryna, ale moja podświadomość podpowiada mi, że jakiekolwiek nawilżenie, które można dostać dzięki temu kremowi jest czymś złudnym i po prostu oblepia mnie olej. Opakowanie &#8211; mimo iż utrzymane w stylizacji retro i pin-up, które uwielbiam &#8211; to jednak zalatuje jakąś tandetą. Może to ta laleczka z lizakiem patrząca zalotnie z tubki, która żywcem przypomina mi fotografię z jakiegoś magazynu dla panów. Ale za samą tubkę plus, łatwo wydobyć można z niej produkt do samego końca; jest miękka, więc w razie czego można przeciąć ją nożyczkami. Co do obietnic producenta, to w oczy rzuciła mi się ta <i>jedwabista gładkość</i> oraz <i>intensywne nawilżenie</i>. I jeszcze ten <i>kuszący zapach, któremu trudno się oprzeć</i>!

Po drugie &#8211; gdzie i za ile.

Ja swój krem kupiłam w Rossmannie za jakieś grosze, kiedy był wyprzedawany całkowicie ze sklepów. Nie widziałam go nigdzie indziej stacjonarnie, ale na pewno można znaleźć go w Internecie. Cena nie powinna przekroczyć dwunastu złotych.

Po trzecie &#8211; działanie!

To pachnie tak słodko, że aż mdli. To pierwsze co rzuca się w nos zaraz po otwarciu tubki. Pachnie tanimi, owocowymi karmelkami, które nie mają smaku, ale zapewniają zębom leczenie na kilka lat do przodu. Na skórze ten zapach utrzymuje się tylko chwilę i bogu dzięki, bo nie zdzierżyłabym na sobie takiej tandetnej słodyczy przez dłuższy czas. No ale okej. Zapach zapachem, rzecz gustu. Jak się jednak do tego wszystkiego ma obietnica o nawilżeniu i <i>jedwabistej gładkości</i>? Tu jest już troszkę lepiej. Mam bardzo suchą skórę i zdaję sobie sprawę z tego, że drogeryjne kremy i balsamy mogą nie podołać. Wymagam jednak od nich, żeby zapewniły mi choć minimalny poziom nawilżenia oraz nie podrażnił w żadnym wypadku mojej skóry. Ten krem zapewnia mi delikatne wygładzenie i odżywienie, niemniej jednak nie na tych najbardziej przesuszonych częściach ciała, czyli na łokciach i kolanach. Jest okej dla skóry normalnej, nie wymagającej jakiejś większej pielęgnacji.
Podsumowując, nie jest to najgorszy kosmetyk do ciała jaki miałam, ale wiele mu brakuje do najlepszych. Jest przeciętny. Zapach nie pasuje mi w nim zupełnie, ale to jest rzecz gustu. Zbyt mały poziom nawilżenia i wygładzenia skóry powodują, że ja więcej po ten kosmetyk na pewno nie sięgnę.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Jak dla mnie to bubel

Nigdy w zyciu nie pokuszę się o kupna tego i innego z tej serii kremu, po pierwsze strasznie chemicznie śmierdzi, nijak ma się do kremu perfumowanego, po drugie okroponie się wciera, zero nawilżenia ale za to miałam podrażnioną skórę, u mnie pojawiły się swędzące krostki, miałam spory problem pozbycia się ich myślałam, że skończy się wizytą u dermatologa. Bubel, bubel i jeszcze raz bubel :(

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: parę razy z 1 opakowania

Nawilżenie o zapachu gumy balonowej

Trochę obwiałam się perfumowanego kremu do ciała, że będzie gorzej wysuszał skórę, zamiast ją nawilżać, że może podrażniać. Jednak nic takiego nie miało miejsca.
Krem jest zamknięty w miękkiej tubce, trochę w stylu retro, głównie za sprawą obrazka z kobietką, która wygląda, jak z lat 50 :) Do tego fioletowa krateczka. Fajnie to wygląda, aczkolwiek minusem jest brak możliwości kontrolowania ilości zużytego kremu Zamknięcie na klik- u mnie ono trochę szwankuje, bo po czasie ciężko jest je szczelnie zamknąć.
Krem ma kolor lekko fioletowy i konsystencję, która bardziej przypomina mi mleczko do ciała. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, bezproblemowo się w nią wmasowuje i dość szybko się wchłania. Skóra po nim jest nawilżona, gładka i miękka- efekt ten utrzymuje się u mnie dość długo. Nie podrażnia, nawet gdy stosowałam go zaraz po depilacji.
Gdy dostałam ten krem i tylko powąchałam go z tubki ,to zapach wydał się chemiczny. Jednak po nałożeniu go na skórę, jak nic przypomina mi gumę balonową. Nie jest nudny, mdły, mi podoba się bardzo. I plus za to, że stosunkowo długo utrzymuje się na skórze, ulatniając się z niej bardzo powoli.
I teraz minus- który sprawia, że nie wiem, czy sięgnę po ten produkt ponownie. a mianowicie wydajność. Przy codziennym stosowaniu starczył mi na niecałe dwa tygodnie. Odnoszę wrażenie, że tubka jest bardziej napompowana powietrzem niż napełniona kosmetykiem. Gdy zużyłam cały krem, tubka nadal była okazała, w ogóle nie jest zniekształcona, spłaszczona, a powinna być z racji ubywania produktu i użytkowania. W tym momencie wygląda, jakby była nadal wypełniona kremem po same brzegi. Dziwne to trochę. W każdym bądź razie cena nie jest adekwatna do tak niskiej wydajności.

Całkiem przyjemny

Kupiłam go na promocji w Rossmannie za 9 zł, bo lubię nowości; okazało się, że trafiłam całkiem nieźle.

+ wielka tuba za 9 zł
+ bardzo ładny zapach
+ aplikacja - prosto z tubki, bez wsadzania paluchów do pudełka
+ balsam jest niesamowicie wydajny, mam go od 3 miesięcy i nie widać prawie zużycia
+ nie wysusza, nie uczula, nie podrażnia
+ nieźle nawilża, co przy mojej skrajnie suchej skórze jest wielkim plusem
+ nawilżenie utrzymuje się kilka godzin, co sprawia, że skóra się nie łuszczy!
+ błyskawicznie się wchłania, można stosować rano przed ubraniem się

- po kilku dniach stosowania zaczyna się rolować, trzeba zrobić przerwę w stosowaniu
- zapach szybko wietrzeje
- cena bez promocji

Chętnie wypróbuję inne zapachy, jeśli są, ale trochę na to poczekam, bo balsam zużywa się baaardzo wolno. ;)

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Można spróbować

Nie jest to może jakiś super hit, ale można go przetestować.
Plusy:
- ma bardzo ładny zapach, dzięki czemu aplikacja balsamu jest przyjemna;
- zapach ten utrzymuje się na skórze dość długo;
- produkt w poręcznej tubce (nie musimy wybierać go palcami ze słoiczka, co wg mnie nie jest higieniczne);
- nawilża;
- jest raczej łatwo dostępny, choćby w osiedlowych drogeriach;
- cena nie jest wygórowana;
Minusy:
- mógłby lepiej nawilżać
- zapach jest ładny, ale może ciut zbyt chemiczny..

Używam tego produktu od: około trzech tygodni

3 razy nie

Krem fascynował mnie swoim zapachem, który jest naprawdę obłędny. Natomiast bardzo uczulił moją skórę, która chyba jest w stanie znieść tej substancji perfumowanej. Nie wiem jakie jest jego działanie, bo pojawiła mi się wysypka, więc nic nie powiem o nawilżaniu. Natomiast plus za zapach, cenę i dostępność. Kosmetyki Dax już nie pierwszy raz działają na mnie uczulająco. Muszę z nimi uważać i przestrzegam także innych ;-)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Średni.

Balsam ma swoje i plusy i minusy.

+ Śliczny zapach, choć niestety troszkę chemiczny.
+ Doskonale nawilża skórę. po jego zastosowaniu nasza skóra jest miękka i przyjemna w dotyku na długo.
+ Wygodna tubka.

- Bardzo niewydajny! Wystarczył mi na 9 dni stosowania na całe ciało!
- Cena w stosunku do wydajności jest bardzo wysoka!
- Początkowo pozostawia lepką warstwę więc o błyskawicznym ubraniu się nie ma mowy.

Używam tego produktu od: lipiec 2014

Swietny kremik

Zakupilam ten produkt po zuzyciu Perfecta Sugar Baby. Musze przyznac, ze nie zawiodlam sie. Przede wszystkim urzekl mnie obledny zapach, kojarzy mi sie z guma balonowa :)
Plusy:
- nawilza;
- szybko sie wchlania;
- ladnie pachnie;
- konsystencja;
- opakowanie;
- cena.

Polecalabym ten krem dla kobiet zabieganych, ktore nie maja czasu czekac az balsam sie wchloni i zniknie lepkosc, tylko po porannym prysznicu musza sie szybko ubrac i wyjsc. Dla mnie to jest bardzo wazne, zeby ubrania nie przyklejaly sie odrazu do ciala.

Używam tego produktu od: miesiaca codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

badziew

Strasznie sztucznie śmierdzi, wysusza skórę, uczula.
Ja tego nie polecam bo to najgorsze balsamy, jakich w życiu używałam. Coś okropnego. na udach czerwona wysypka,a na dekolcie to samo.
Koszmar.
Siostra ode mnie przejęła, żeby zużyć i jej co prawda nie uczulił, ale mówi, ze równie dobrze może smarować się wodą z dodatkiem chemicznego smrodku

Używam tego produktu od: grudnia 2013
Ilość zużytych opakowań: 1/4 z 200 ml

Absolutna rewelacja

Kosmetyk ten dostałam na gwiazdkę (wiadomo, kosmetyki pod choinkę to standardowe prezenty rozwiązujące problem braku pomysłów ;]] ) i zakochałam się w nim od pierwszego &quot; powąchania &quot; <3

Zalety :
- cudowny, owocowy zapach ( nie jest mdły ani chemiczny)
- doskonałe nawilżenie
- konsystencja
- cena ( w zestawie z peelingiem ok. 25 zł )
- i jeszcze raz zapach <3

Wady:
NIE MA SIE DO CZEGO PRZYCZEPIC ;d

Na pewno kupie go ponownie.