Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny pilnik do stóp

Morele.net
Średnia ocena: 4.86/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1 szt

Latem szczególnie nie możemy sobie pozwolić, by twardy naskórek był widoczny na naszych stopach. Usuwanie go pilnikiem manualnym lub pumeksem jest męczące, a osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów zajmuje dużo czasu podobnie, jak kosztowne zabiegi u pedikiurzystki. Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth jest idealnym rozwiązaniem dla osiągnięcia gładkich i pięknych stóp.

Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth to metoda elektronicznego usuwania twardego naskórka stóp szybko i bez wysiłku, podobna do tej stosowanej w salonach kosmetycznych. Dzięki niej możemy uzyskać efekt profesjonalnego pedicure we własnym domu, oszczędzając czas i pieniądze.

Elektroniczny pilnik do stóp Scholl Velvet Smooth, dzięki ergonomicznej budowie, łatwo dociera do każdego miejsca. Jego wymienne głowice obrotowe dokładnie usuwają stwardniały naskórek. Gdy głowica się zużyje, wystarczy ją wymienić na nową. Jedna głowica wystarcza na 12 zabiegów. Szeroki wybór głowic sprawia, że Scholl Velvet Smooth z łatwością dostosuje się do potrzeb twoich stóp.

inne
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

zbędny gadżet

Kupiłam go zachęcona wizją przyspieszenia oraz brakiem jakiegokolwiek wysiłku podczas pielęgnacji moich stóp. Piling nie był tani, coś ok 200 złoty dlatego wymagałam od niego więcej niż mogły mi zagwarantować te po kilka złoty.

DZIAŁANIE:
Jest bardzo delikatne. Raczej nie przygotujemy stóp do sezonu lekkiego za pomocą tego pilnika a podtrzymamy efekt. Nawet największe obroty z czasem słabną i są po prostu gorsze od ręcznie wykonanego pilingu.

WYDAJNOŚĆ:
Oceniam jako słabą, pilingi szybko zużywają się a wraz z nimi baterie.
To oczywiste, że piling będzie pylił ale nie spodziewałam się, że aż tak bardzo i tak dużo.
W miarę użytkowania, zatrzaski do wkładu z pilingiem zaczynają się obluzowywać, przez co wkład nie jest już tak stabilny w pilniku.

PODSUMOWANIE:
Gadżet bardziej dla osób lubiących takie nowinki niż dla osób które faktycznie chciałyby ułatwić sobie pielęgnację stóp. Jak dla mnie -zmarnowane pieniądze, nadzieja i czas.

Fajnie ściera

Urządzenie rzeczywiście doskonale ściera zrogowaciały naskórek. Efekt porównywalny z osiąganym po zastosowaniu tradycyjnego tarka i kremu do peelingu. Łatwe i wygodne w obsłudze. Polecam.

Działa podobnie jak pumeks

Mam mieszane uczucia. Liczyłam, że sprzęt który kupiłam za ok 110zł będzie działał nieco lepiej od klasycznego pumeksu.
Generalnie nie jest to zły sprzęt, bo pięty po użyciu są gładkie i nie mam wystających czy ostrych skórek. Efekt utrzymuje się podobnie do działania zwykłej tarki lub wspomnianego pumeksu. Plus jest taki, że nie trzeba się męczyć a cały proces usuwanie martwego naskórka trwa bardzo szybko.
Minus- sprzęt dość głośno działa.

nic szczególnego

Niestety moja opinia nie będzie ta z tych ochów i achów. Nie dość, że drogi to i nie powala na kolana. Może i dobry, ale tylko dla podtrzymania efektu jak się wyjdzie z gabinetu kosmetycznego. Jeżeli chcemy sobie same "ogarnąć" stópki to tym sprzętem nie damy rady. Użyłam kilka razy i dosłownie wrzuciłam w kąt.

Pilnik, który wypoleruje nawet "trudne" stopy

Posiadam ulepszoną (unowocześnioną) wersję pilnika Scholl Velvet Smooth i powiem jedno- jest on moim idolem w kategorii gadżetów pielęgnacyjnych. Czytałam niezbyt pochlebne opinie na temat pilnika Velvet Smooth starszej generacji i na ich podstawie nie zdecydowałabym się zakupić tego urządzenia. Ale traf chciał, że zakupiłam je z polecenia znajomej. I moje odczucia co do pilnika są bardziej niż pozytywne.

Przede wszystkim pilnik robi robotę i nie są to puste słowa, bowiem poradził sobie w kilka dni z mega wymagającymi piętami mojego męża. Ja nie miałam zbytniego problemu ze stopami, więc używam pilnika zapobiegawczo, raz lub dwa w tygodniu, jako element pielęgnacji. Jeśli jednak o mojego męża chodzi, urządzenie miało nad czym pracować i spisało się na medal. Dlatego bardzo polecam pilnik Velvet Smooth- jest to urządzenie do zadań specjalnych i warto w nie zainwestować (kosztowało mnie ono ok. 80 zł w jednym ze sklepów elektromarketów). W zestawie znajdowała się jedna głowica o średniej gradacji i szczoteczka złuszczająca, której działanie opiszę dokładniej w odrębnej recenzji, dedykowanej właśnie tej szczoteczce. Dodatkowo dokupiłam jeszcze dodatkową głowicę o największej możliwej gradacji (koszt dodatkowego zestawu 2 głowic to ok. 30 zł na Allegro).

Samo urządzenie zasilane jest na 4 baterie AA, które starczają na długo. Pilnik jest wykonany z dobrej jakości plastików, które są dobrze dopasowane i nie trzeszczą. Wygodnie i pewnie leży w dłoni, a jego obsługa jest dziecinnie prosta. Piłowanie naskórka jest oczywiście bezbolesne, choć może połaskotać tych, którzy mają łaskotki w rejonie stóp. Urządzenia można używać na suchej lub mokrej skórze, ja preferuję pracę "na sucho". Bardzo mocno polecam ten pilnik, naprawdę warto mieć go w swoim domu.

Nieskuteczny :(

Niestety muszę się przychylić do poniższych nie do końca pochlebnych decyzji. Pilnik bardziej łaskocze niż zdziera naskórek. Nie daje efektów produktu elektronicznego. Moje stopy wyglądały lepiej, gdy korzystałam z ręcznych tarek do stóp. Do tego cena jest bardzo wysoka. Obecnie używam pilnika innej firmy, który kosztował prawie trzy razy mniej, a jest znacznie lepszy. Niestety w tym wypadku zapłaciłam chyba tylko za markę.

Wykonuje swoją pracę

Kupiłam wymienne głowice jako zapas do golarki elektrycznej zamówionej u tej samej marki. Brzytwy są dwojakiego rodzaju - delikatne, moim zdaniem, do skóry damskiej oraz drugi zestaw z grubszym ostrzem. Jestem pewina, że po pierwszym użyciu dokonałam dobrego zakupu za jeszcze lepszą cenę.

Do masażu stóp-to tak :)

Miałam okazję przetestować i mówię za tą cenę NIE. I chyba nawet za połowę ceny też nie :)
Bardzo ładnie produkt wykonany, ładnie leży w dłoni i jest bardzo prosty w obsłudze :)- i na tym koniec plusów. Jest po prostu nieskuteczny- wybieram wizytę u kosmetyczki albo zwyczajny pumeks.

Pumeks jest lepszy !

Produkt zakupiłam już rok temu wraz z koleżanką w Rossmanie. Dałysmy się naciągnąć na zakakujaco niska cene: bodajże 99zł i to Jeszce w wersji różowej!
Czy to badziew? Raczej średniak. Spodziewałam się czegoś lepszego po tak zachwalanym w reklamach produkcie.
Elektryczny zdzierak jest mega głośny, chodzi jak kosiarka to jest mega minus. Drugim minusem jest to, że pilnik średnio zdziera zrogowaciały naskórek, jest mega delikatny i raczej łaskocze niż zdziera. Nie powiem, bo pięty po użyciu tego były w miarę gładkie, ale nie na tyle żebym się zachwalała tym produktem. Użyłam go z 6 razy i leży w szafce nieużywany. Wolę tradycyjny pumeks. :)

Znowu dałam się naciągnąć!

No właśnie! W reklamie widzimy jak modelce aż wióry lecą, tak jest skuteczny. No więc i ja tak chciałam. A tu ledwo co! Jak zbyt mocno naciśniesz to zaczyna pulsować, skakać po skórze, jak delikatnie to tylko smyra, lekko złuszczając naskórek. Dodam, że nie mam strasznych problemów z piętami, więc nie wiem jak się zachowuje przy mega zrogowaciałej skórze. Absolutnie nie wart swojej ceny. Zapasowe końcówki też moim zdaniem mają wygórowane ceny.

Rewelacja

Pilnik jest rewelacyjny. Długo zastanawiałam się czy go kupić bo cena niestety nie jest niska. Ale od kiedy go mam to zastanawiam się dlaczego tak długo zwlekałam z zakupem.
Urządzenie jest bardzo poręczne, wygodne do trzymania. Bardzo łatwy w użyciu i bez problemu dociera w każde miejsce.
Moje stopy nigdy nie były tak gładkie i miękkie. Ściera szybko zrogowaciały naskórek(dość mocno pyli się podczas pracy). Nie wiem jak sprawdzi się na stopach z grubym zrogowaciałym naskórkiem i popękanych piętach.
Urządzenie używam 2 razy w tygodniu i nie muszę już chodzić do kosmetyczki. Zwykłym pumeksem nigdy nie uzyska się takiego efektu gładkich stóp.

Nie wart swojej ceny.

Wychodzę od kosmetyczki z pięknie zrobionym pedicurem. Dla podtrzymania efektu ten pilnik działa. Ale gdy pięty mają trochę więcej naskórka, cóż, trzeba uzbroić się w cierpliwość i trzeć. Później wszystko jest w naskórku i pyle który powstał. Tak jak dziewczyny wspominały świetnie działa na nowych bateriach, później zwalnia obroty. Podobne efekty uzyskam zwykłym pumeksem i nie potrzebuję do tego wymiennych rolek ani tony baterii. Moim zdaniem gadżet nie wart swojej ceny.