Evree, Max Repair, Regenerujący balsam do ciała

Evree, Max Repair, Regenerujący balsam do ciała

Regenerujący balsam do ciała do bardzo suchej skóry Stworzony do wymagającej skóry, która ma tendencję do wysuszania, pierzchnięcia
i ściągania. Aktywne składniki pochodzenia naturalnego tworzą jedyną w swoim rodzaju kompozycję, która przywraca skórze elastyczność i ładny wygląd.
Kluczowe składniki:
- olejek arganowy – ujędrnia skórę, przeciwdziała procesom starzenia, wzmacnia i odżywia naskórek, przywracając zdrowy wygląd,
- ceramidy – odbudowują płaszcz hydro - lipidowy skóry, przyśpieszają regenerację naskórka, ułatwiają nawilżenie skóry,
- roślinne emolienty – doskonale pielęgnują skórę i pozwalają zachować na dłużej odpowiednie nawilżenie,
- kompleks witamin A,E,F – wzmacnia strukturę tkanki łącznej.
Rezultat: od pierwszej chwili po zastosowaniu skóra jest wygładzona, miła w dotyku i zregenerowana. Dodatkowo świeży zapach, który pozostaje na skórze sprawia, że pielęgnacja staje się jeszcze przyjemniejsza.
Po kąpieli lub prysznicu należy równomiernie rozprowadzić po całym ciele. Balsam posiada wydajną formułę – wystarczy zastosować niewielką ilość na każdą część ciała i dokładnie wsmarować.

Używa produktu od: próbka

Faaaajny

Jestem pozytywnie zaskoczona, bo balsam daje super efekt nawilżenia. Użyłam go raz i chce więcej!!! Nie zostawia skóry tłustej i lepkiej, szybko się wchłania i jest lekki.

Dobry, ale ma apteczno-chemicny zapach

Balsam się sprawdził, nawilżał przyzwoicie. Jet dość gęsty i ma kremowy odcień. Nie odpowiadał mi jedynie apteczno-chemiczny zapach. Dobry codzienny balsam za dobrą cenę.

Dobra regeneracja skóry

Znalazam ten produkt przez przypadek :-) Nie probowalam nigdy produktow tej marki, ale slyszalam o niej dobre opinie. Z uwagi na dobra cene wzielam go do przetestowania.

Nie przepadam za balsamami, ktore bardzo dlugo sie wchlaniaja I musze czekac kilka dluzszych minut, aby moc zalozyc ubranie - oczywiscie wtedy strasznie marzne ;-) W tym przypadku balsam bardzo fajnie rozprowadza sie dlonmi. Zanim skonczylam balsamowac cale cialo, moglam juz zalozyc jakas czesc ubrania. :-) P Sama konsystencja nie jest zbyt lejaca, ani tlusta - czasami czuje, ze musze umyc rece po aplikacji balsamu ze wzgledu na zbyt duza ilosc tluszczu. Tutaj tego efektu nie zastalam. rzyjemny zapach pozostaje na skorze przez dluzszy czas. Bardzo milo jest polozyc sie do lozka I czuc od siebie delikatna nutke zapachu kremu.
Moja skora jest z tych bardzo suchych, szczegolnie Zima, gdzie zdejmujac czarne legginsy mozemy zobaczyc, jak sie 'sypiemy'. Stosuje ten krem od kilku miesiecy co drugi dzien. Efekt suchej skory zniknal. Szczegolnie moje lydki byly narazone na przesuszanie. Teraz sa ladnie nawilzone, delikatne I gladkie (mimo czestego golenia maszynka).

Minusem moze byc faktycznie to opakowanie.. nie ma pompki, trzeba stawiac je do gory nogami jezeli chcemy latwiej dostac sie do resztek balsam z opakowania. Najlepiej jest przeciac je nozyczkami, ale strasznie nie lubie tego robic.. Wszystkie pylki I brud bardzo latwo sie tam dostaja.. :( Szczegolnie kiedy mamy kota albo psa ;p

Pielęgnuje i nawilża:)

Chyba każda z nas ma w ciągu roku taki okres,że skóra się buntuje i z dnia na dzień staję się sucha, szorstka i niemiła w dotyku. W moim przypadku następuje to na przełomie jesieni i zimy. Dosłownie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki moja skóra zmienia się o 360 stopni i potrzebuje natychmiastowego ratunku. W tym roku nie było inaczej i musiałam nagle szukać kosmetyku, który poprawi jej kondycję. Natrafiłam na promocję w Hebe gdzie za 3 kosmetyki Evree zapłaciłam jedynie 19zł:) Wspomnę tylko,że w regularnej cenie sam balsam to koszt około 20zł. Wcześniej nie miałam styczności z tą marką, więc chętnie wypróbowałam balsam, który obiecywał natychmiastową pomoc przy przesuszonej skórze i jednocześnie jej regenerację? Czy się sprawdził? O tym poniżej :)

Zacznę od samego wyglądu opakowania, które stanowi butelkę o czerwonym kolorze z białymi elementami. Kojarzy mi się zdecydowanie medycznie, z jakimś lekiem :) Jest ona dość spora i według mnie powinna posiadać pompkę dla wygodniejszej aplikacji. Tutaj musimy wyciskać zawartość z butelki i pod koniec opakowania jest to nieco kłopotliwe. Zapach samego balsamu jest bardzo przyjemny, dla mnie pachnie arbuzowo :) Utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas, co jest dużym plusem. Konsystencja jest kremowa, nietłusta i raczej delikatnie wodnista.Lubię tego typu balsamy, gdyż wydają mi się lekkie i przyjazne dla skóry. Niesamowicie przyjemnie się rozprowadza na skórze i bardzo szybko się wchłania. Możemy śmiało posmarować ciało przed wyjściem do pracy bez obaw,że ciuchy przylepią nam się do skóry. Co więcej balsam nie pozostawia białych śladów na odzieży czy pościeli. Przy rozprowadzaniu nie tworzy białych mazi tylko równomiernie pozostaje na skórze.

Balsam Evree stosowałam głównie na noc w okresie gdy moja skóra była nieznośnie sucha, pękająca i nadwrażliwa. Myślę,że głównym winowajcą był mróz i gorące prysznice. Już po pierwszej aplikacji można poczuć wyraźną ulgę i ukojenie. Skóra natychmiastowo staje się gładka i nawilżona, a jednocześnie nie jest tłusta. Wszelkie zaczerwienienia czy pęknięcia znikają a w dotyku skóra jest miękka i przyjemna. W dodatku cudownie pachnie owocowo i arbuzowo przez długi czas. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam,że moja skóra została zregenerowana i odzyskała dawny blask i jędrność. Przesuszenia zniknęły a na co dzień skóra jest nawilżona i odżywiona. Jestem bardzo zadowolona z działania tego kosmetyku! Wszelkie obietnice producenta zostały spełnione. Jeśli dodatkowo Wasza skóra jest podrażniona po depilacji to śmiało możecie sięgnąć po balsam Evree, który w trybie natychmiastowym ukoi skórę i złagodzi wszelkie podrażnione miejsca. Jest on bardzo delikatny i idealny dla wrażliwej skóry. Cieszę się,że na niego trafiłam, gdyż w 100% pomógł mi w kryzysowym momencie. Będę regularnie do niego wracać:)

Fajny regenerujący balsam

Balsam ma dosyc rzadką konsystencję co ułatwia rozprowadzanie po ciele. zapach jest bardzo kremowy. Nie wchłania się zbyt szybko. Pozostawia lekki film na skórze. Bardzo dobrze nawilża skórę, staje się ona sprężysta, zregenerowana i zadbana. Kiedy stosuje się go regularnie to można zapomnieć o przesuszeniach.
Minusem i to wielkim jak dla mnie jest opakowanie, które nie jest poręczne. Trudno wydobyć resztkę z opakowania bo trzeba stawiać na wieczku, a na końcu i tak kończy się rozciętym opakowaniem.

Całkiem niezły, ale ważna jest regularność

To kolejny całkiem dobry produkt od Evree.

Konsystencja przyjemna, szybko rozprowadza się po ciele. Zapach kremowy, typowy dla balsamów, nie za mocny, ładny. Utrzymuje się delikatnie na skórze po aplikacji. Dosyć długo się wchłania, ale w zamian za to mamy porządne nawilżenie. Pozostawia trochę kleistą warstwę, więc to opcja raczej na noc. Regularnie stosowany rzeczywiście dba o skórę i eliminuje problem przesuszeń. Ja jednak mam problem z regularnością jeśli chodzi o balsamy do ciała, a on czasem nie radzi sobie zimą z bardzo wysuszoną skórą, jeśli przypomnę sobie o balsamie po kilku dniach. Gdyby szybciej się wchłaniał, to sięgałabym po niego częściej i moja skóra lepiej by na tym wyszła.
Opakowanie wygląda schludnie, ale po jakimś czasie urwało mi się wieczko co dosyć utrudnia mi otwieranie, bo często się kaleczę urwanym elementem. Trudno wykorzystać całość, pod koniec trzeba stawiać balsam na wieczku, a że ono jest małe, to często się przewraca.

Dobry nawilżacz

Balsam bardzo przyjemnie pachnie, dlatego używanie go było przyjemnością. Bardzo szybko się wchłania, jednak pomimo tego nawilżenie utrzymuje się długo. Wielkie opakowanie starcza na bardzo długo, jednak nie jestem fanką takich opakowań, gdyż aby wykorzystać produkt do cna trzeba go przeciąć, a jest to niehigieniczne. Jednak pomimo tego z czystym sercem mogę polecić ten balsam. Na pewno kiedyś do niego wrócę.

Przeciętny

Balsam przeznaczony jest do skóry bardzo suchej i podrażnionej.
Ma za zadanie walczyć z suchością, podrażnieniem i uczuciem ściągnięcia skóry.

W swoim składzie zawiera:
▪olejek arganowy, który głęboko nawilża, uelastycznia skórę a także opóźnia procesy starzenia skóry
▪ceramidy, które przyspieszają regenerację naskórka
▪olej migdałowy, który natłuszcza, zmiękcza, odżywia i przywraca komfort skórze
▪witaminy A, E i F.

Balsam ma sprawiać, że skóra będzie zregenerowana, nawilżona, natłuszczona i odzyska zdrowy wygląd
Zawiera 89% naturalnych składników.
~~~~~~~~~~
Balsam szybko się wchłania, dobrze nawilża i przyjemnie pachnie.
Zakupiłam go w momencie, kiedy moja skóra została podrażniona poprzez nadmierną ekspozycję na Słońce.
Zasugerowałam się tym, że balsam jest właśnie do skóry suchej i podrażnionej, oraz że ma działać jak opatrunek... natomiast tak się nie stało.
Stosowanie go nie uchroniło mnie przed łuszczeniem się mojej skóry.
Dopiero zastosowanie aloesu bardzo szybko pomogło w regeneracji.
Dlatego myślę, że jest to balsam do stosowania na codzień, aniżeli do zadań specjalnych

Nie moglo byc inaczej... :)

Jak tylko zobaczylam na polce w drogerii balsam z tej serii od razu go kupilam! Na trzeci dzien wrocilam do drogerii i kupilam zapas (byl w promocji). Kolejny rewelacyjny produkt marki Evree!
Konsystencja bardziej plynna, znakomicie sie rozprowadza. Zapach delikatny, przyjemny.
Opakowanie balsamu jak najbardziej ok. Fajnie ze nie ma pompki, gdyz ona niemal zawsze powoduje zasychanie produktu u wyjscia.

Świetnie nawilża

Bardzo fajny balsam, super nawilża, radzi sobie z naprawdę przesuszoną skóra, świetnie się wchłania, przyjemnie pachnie. Na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę!

Nie ma lepszego nawilżenia

Zakochałam się w tym balsamie. Jest najbardziej i najlepiej nawilżającym balsamem na rynku, o rewelacyjnym składzie. Skóra po nim jest widocznie nawodniona, nawilżona i uczucie to pozostaje na długi czas. Musimy odczekać chwilkę, by się wchłonął, ale jak dla mnie to normalne i logiczne przy mocno nawilżających balsamach.

Świetny

Kocham markę Evree! Ani razu sie nie zawiodłam na tych produktach.
Mam wymagającą suchą skórę i ten regenerujący balsam do ciała spełnił absolutnie wszystkie moje oczekiwania.
Świetnie nawilża, dobrze się wchłania, pozostawia skórę miękką w dotyku, pachnie przyjemnie. Jest to produkt bardzo podobny do czerwonego garniera, którego też sobie cenię, więc obu balsamów używam zwłaszcza jesienią (kiedy moja skóra jest bardzo odwodniona po wakacjach) i zimą.
Polecam !