Avon, Planet Spa, Pędzel do nakladania maseczki

inne, pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Must have

Bardzo fajny produkt. w końcu nakładanie maseczek jest łatwe, lekki , przyjemne , a do tego precyzyjne. Mam długie paznokcie ,więc zawsze masa produktu wchodziła mi pod paznokieć. Później dodatkowo trzeba było szorować pazury :D Fajny produkt. Polecam.

jest super

Bardzo lubię ten pędzelek. Nie lubię nakładać maseczek dłońmi i potem zmywać z nich pozostałości dlatego często wykorzystuję do tego celu pędzelek. Wygodnie się nim nakłada każdą maskę, można dokładnie ją rozłożyć bez ubrudzenia wszystkiego w koło. Pędzel dobrze się myje. Jest bardzo praktyczny i ładny:)

polecam :)

Dla mnie "must have". Pędzel dostałam w prezencie i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej do maseczki nie używałam tego typu rzeczy, ale teraz nie wyobrażam sobie nie mieć go w swojej kosmetyczce. Pędzel jest delikatny-włosie odporne na wszelkie maseczki więc długo można się nim cieszyć. Precyzyjnie aplikuje produkt na twarz, jest wygodny w użyciu. Łatwo można go po tym umyć więc to również jest na plus.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

niesolidne wykonanie?

Pędzel "starczył" mi na 3 miesiące (użytkowany 2-3x w tygodniu). Po tym czasie całe włosie odpadło. Nie wiem, może trafiłam na wadliwy produkt. Pragnę dodać, że nie naciskałam nim mocno do twarzy, nie malowałam nim ścian, ani nie zamiatałam podwórka! Po użyciu starannie myłam i leżał (stał sobie włosiem do góry) w kubeczku. Jak więc mogę go polecić? No nie mogę. Na szczęście był niedrogi - oczywiście w promocji.

pędzelek do nakładania maseczek

Ten pędzelek świetnie się sprawdza jeżeli nie chcemy brudzić rąk maseczkami ! :)
Fakt, że zostawia smugi, ale wystarczy dać więcej maseczki na twarz, a poza tym i tak przecież tą maseczkę się później ściąga, to nie jest do makijażu , więc spełnia dobrze swoją rolę , jest dla mnie na prawdę dobry i z pewnością go polecę !! :)
Jeżeli by mi się kiedyś zbytnio zużył to na pewno kupię następny! :)
Jak na razie to świetnie się trzyma i nie niszczy się :)
A mycie go nie jest trudne :) wystarczy sama woda i nasze ręce które go wyczyszczą, ewentualnie jeśli maseczka jest jakaś mocna to można użyć płynu do kąpieli, bądź mydła. Ja go czyszczę od razu po nałożeniu danej maseczki by nie zastygła za bardzo i by łatwiej się ją ściągało z pędzelka :)

Bardzo przydatny produkt

Jako ogromna fanka maseczek nie mogę obejść się bez pędzelka, który ogromnie ułatwia pracę. Dzięki niemu nałożenie maseczki jest szybkie a dodatkowo nie trzeba martwić się o dłonie. Pędzelek marki Avon zakupiłam już jakiś czas temu i od tej pory używam regularnie. W porównaniu z innymi pędzelkami jakie miałam ten okazał się bardzo trwały.

Pędzelek zapakowany jest w foliowy woreczek z logo marki Avon. Ma srebrny kolor zarówno trzonka jak i łączenia, włosie jest białe. Włosie syntetycznie sprawia, że pędzelek nie ulega tak łatwo zabrudzeniom i łatwo je doczyścić. Włosie jest zbite i gęste. Mimo tego, że jest sztuczne i nieco twarde nie drażni skóry. Na dolnej części trzonka widnieje logo serii. Prezentuje się bardzo ładnie. Dzięki dość długiej rączce pędzelek wygodnie leży w dłoni i łatwo wykonywać nim ruchy. Nie wyślizguje się podczas pracy. Pędzelek pomaga w nakładaniu masek, dzięki niemu robię to w kilka chwil. Potem wystarczy go wypłukać i wysuszyć. Trwałość jest zadowalająca, cenę nieco wysoka w porównaniu z konkurencyjnymi markami, ale często można zakupić go w promocji.

PLUSY:
+ trwałość
+ ładny design
+ funkcjonalność

Swoje funkcje spełnia bez zarzutów. Cena przyzwoita. Jest OK

W momencie gdy mój pędzel do maseczek zakończył swój żywot śmiercią naturalną zdecydowałam się na zakup pędzla marki AVON.
Konsultantki w moim środowisku łatwo dostępne. Bez problemu mogę zamówić produkt.
Cena Niewysoka w mojej ocenie.

To tak w ramach wstępu. Przechodząc do sedna. Pędzel wykonany z syntetycznego włosia. Co ważne łatwy w doczyszczeniu. Włosie nie plami się. Dobrze ściśnięta kita, pomimo intensywnego czyszczenie wierzgania włosiem nic nie wypada, nic się nie łamie i nic się nie sypie.
Jakość pędzla jak za taką cenę jest naprawdę bardzo dobra, wręcz zaskakująco dobra.

Miękkie syntetyczne włosie bardzo przyjemnie aplikuje produkt. Nie mam wrażenia wierzgania po twarzy "końskim" ogonem.
Trzonko z idealnie dopasowaną długością, bardzo dobrze trzyma się w ręce, świetnie się prowadzić. Cóż więcej chcieć.
Nic dodać, nic ująć- bardo dobry produkt.

Przydatny pędzel:)

Nie wyobrażam sobie nakładania maski na buzie bez tego pędzla. Świetnie nakłada nim się maseczkę, dobrze wydobyć maskę z opakowań w słoiczkach, włosie nie wypadają i nie niszczą się po umyciu, nie barwią się. Bardzo dobrze wykonany pędzel polecam:)

ulubiony

Najlepszy jaki miałam. Dobrze nabiera się nim produkt z opakowania. Nawet te twardsze maseczki z glinki. Świetnie aplikuje produkt na twarz. Bardzo łatwy w czyszczeniu do tego włosie nie odbarwia się a włosie zachowuje swój naturalny kształt

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5

jakiś wyjątkowy okaz mi się trafił

jestem zaskoczona opiniami.
Myślę teraz, że musiałam mieć sporo szczęścia;-)
Mój egzemplarz trzyma się dobrze już kilka miesięcy. Usuwam go zazwyczaj do maseczek peel-off, ale od czasu do czasu do glinek itp.
Po każdym zastosowaniu myję go w gorącej wodzie, i pędzelek nie stracił ani jednego włoska. Trzym się tak, jak pierwszego dnia. Trochę drażni mnie ostre włosie, z drugiej strony świetnie dyscyplinuje "rozlazłe" produkty. Mega wygoda. Szybki i zwinnie, bez brudzenia rąk.
Nie mam za bardzo.... o co się przyczepić.
Jestem zadowolona z zakupu. Trafił mi się jakiś solidniak;-)

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 3

BUBEL

Zazwyczaj moje recenzje zawierają nieco więcej treści, ale wyjątkowo odstąpię od schematu, ponieważ nie ma specjalnie o czym pisać...

ZALET w przypadku tego produktu nie stwierdziłam, jeśli nie liczyć PORĘCZNOŚCI i DESIGNU.

Jeśli natomiast idzie o WADY, to radzę zainwestować w coś trwalszego, ponieważ już przy pierwszym użyciu zakupiony przeze mnie pędzel zaczął MASOWO WYTRACAĆ WŁOSIE - i to nie na etapie mycia pędzla, tylko podczas aplikacji maseczki(dodam w tym miejscu, iż nakładałam na twarz maseczkę marki AVON). Z każdą kolejną aplikacją było tylko gorzej.

PROSTO Z MOSTU:
Już bardziej trwałe od tego badziewia są pędzelki do malowania paznokci. Lepiej wydać pieniądze na pędzel drogeryjny.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5

Spełniał swoją rolę do czasu

Nigdy wcześniej nie miałam pędzla do nakładania maseczek , ten był pierwszy.
Bardzo dobrze mieszał maseczki z glinki. Bardzo fajnie nakładał maseczki na twarz róznego rodzaju. Zakończenie włosia jednak zbyt ostre, trzeba uważać. Można było byz problemu wymyć z niego każdą maseczkę do czestości.
Po roku nagle włosie zaczęło z niego wypadać i trzy użycia później był już niemal łysy.
Wart uwagi jedynie w promocyjnej cenie.