Avon, Planet Spa, Amazonian Treasures, Nourishing Hair Mask (Maska do włosów)

Avon, Planet Spa, Amazonian Treasures, Nourishing Hair Mask (Maska do włosów)

Cena PLN 29.00

Nawilżająca i odżywcza maska przywracająca włosom blask, utracony wskutek długiego przebywania na słońcu. Nawilża i odżywia włosy, pozostawia je jedwabiście gładkie oraz ułatwia układanie fryzury. Odpowiedni do każdego typu włosów. Nawilżająca i odżywcza formuła, z ekstraktem z palmy acai i jagód, przywraca włosom naturalny blask i sprawia, że stają się miękkie i gładkie. Ułatwia rozczesywanie i układanie, a także minimalizuje problem puszenia się włosów. Nałóż maskę na zwilżone włosy i rozprowadź po całej długości. Pozostaw ją na włosach przez ok. 10 min. Następnie zmyj maskę letnią wodą i osusz włosy.

Kupiony w: U konsultantki

Nawilza.

Plusy:
+ nawilza
+ ujarzmia wlosy
+ dodaje miekkosci wlosom
+wyglasza
+ ladnie pachnie
+ fajna duza tuba
+ kremowa konsystencja
+ dodaje blasku
+ wlosy po niej sa latwiejsze w roszczesywaniu

Minusy:
- niezbyt wydajna

Potrafi okiełznać

Stosowałam tę maskę do włosów podczas lata, a potem stała u mnie na półce do okresu włączenia ogrzewania. Moje włosy zaczęły protestować i elektryzować się na potęgę, a ja zaczęłam zużywać wszelkie odżywki/maski jakie mam i to w sporych ilościach.

Producent zwraca uwagę, że jak będziemy stosować tę maskę to włosy będą miękkie, gładkie, łatwe do rozczesania, a przede wszystkim ma chronić przed puszeniem się włosów. Niezależnie od tego czy była to zima czy lato to ta maska sprawdziła się na moich włosach. Skupię się jednak w tej recenzji na okresie zimowym, ponieważ tutaj jest trzykrotnie więcej problemu z moimi włosami niż podczas lata. Cały produkt zamknięty jest w wygodnej tubce, której nie trzeba rozcinać, by wydobyć produkt do końca, a oczywistą zaletą jest to, że otwarcie jest u dołu i cały produkt spływa do otwarcia. Konsystencja jest przyjemna i nie potrzeba dużych ilości, żeby rozprowadzić ją po całej długości włosów. Zapach jest typowo owocowy z domieszką słodkości, ale nie utrzymuje się w moim przypadku długo we włosach. Spłukuje się bardzo szybko i nie pozostawia po sobie żadnego śladu. Jeśli chodzi o działanie to przyznam szczerze, że to co opisuje producent sprawdziło się w większym lub mniejszym stopniu. Włosy były miękkie w dotyku, sypkie, a sypkość sprawia, że będą bardzo łatwo rozczesywać się. Najważniejsza dla mnie funkcja dotycząca puszenia się włosów sprawdziła się w 100%, bo podczas rozczesywania nie zauważyłam, żeby włosy zaczęły mi stawać dęba. Jednak czułam, że maska ta trochę za bardzo obciąża włosy jak jest tego produktu za dużo nałożone. Jednak to wszystko zależy od używanej ilości - byleby w granicy zdrowego rozsądku.

Myślę, że jest to maska, która jest w stanie okiełznać moje kapryśne i elektryzujące się włosy, a za to ma u mnie dużego plusa.

Dobra maska

Bardzo podobał mi się zapach tej serii. Z tego też względu kupiłam tę maskę. Sprawdziła się. Wydajność w sumie średnia, ale jakość ok. Włosy się po niej dobrze rozczesywały. Konsystencja przyjemnie kremowa. Nawilża włosy.

Porządne nawilżenie

Odżywkę dostałam w prezencie i jestem bardzo wdzięczna ofiarodawczyni. Moje włosy w końcu są nawilżone i pełne witalności. Nabrały blasku i objętości. Jak powiedział mój fryzjer, jestem fanką objętości (bez tapirowania) i dzięki tej odżywce ją osiągnęłam. Do gustu przypadł mi też zapach, kolor i konsystencja odżywki :)
Mogę tylko dodać, że odżywki nie trzymam na włosach dłużej niż 3 minuty. Przetrzymanie w moim przypadku powoduje zbytnie obciążenie.
Zdecydowanie mogę polecić ten produkt,

Dla mnie jak zbawienie

To już 6 opakownie tej wydajnej maski, które kupiłam. Dla moich włosów cieńkich, choć gęstych, zmęczonych farbowaniem, suszeniem i prostowaniem.
Umiejętne nałożenie maski i pielęgnowanie włosów za jej pomocą jest rewelacyjną metodą na regenerację.
Dodatkowo zapach - śliczny, włosy długo pachną acai. Osobiście polecam

Używam tego produktu od: grudnia 2014
Ilość zużytych opakowań: 5 dużych tubek

tak brzydkich włosów jeszcze nie mialam

Maskę dostałam w spadku od koleżanki, której nie przypadła do gustu. Dawałam jej milion szans, ale za każdym razem jest to samo:

- włosy mega matowe
- na maksa obciążone, strąki jakbym nałożyła maskę i jej nie spłukała/a robię to dokładnie/
- koncowki sa szorstkie
- zapach jest dla mnie nie do wytrzymania, okropny, sztuczny, no ale to tylko gwóźdź do trumny.

Plusy
- ułatwia rozczesywanie i tyle

Moje włosy wyglądają po niej koszmarnie, nadaja sie do mycia

Ilość zużytych opakowań: wiele prodej$ć

Dobra maska

Kupiłam ją na promocji za 15zł. Zachwyciłam się jej zapachem jest prześliczny. Wygładza włosy,nawilża na chwilę. Starcza na długo bo na około 4 miesiące. Zawsze jak się kończy przecinam opakowanie i przekładam do okręcanego pudełeczka. Maska jest dobra aczkolwiek jakoś mega nie zachwyca,choć małą poprawę zauważyłam. Kondycja włosów minimalnie się poprawiła. Jakoś rewelacyjnie nie pomoże ale też nie zaszkodzi. Polecam:)

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 2 - 200ml

Bez rewelacji

Kupiłam ją namówiona przez koleżankę, która jest "dilerką" Avonu i tak długo marudziła mi nad głową, aż zamówiłam cokolwiek.
Żeby nie było, że jestem taka uprzedzona, najpierw plusy:
+ ZAPACH - bardzo miły i utrzymuje się długo na włosach (u mnie jeden dzień - są maseczki, które czułam na nich dłużej)
+ wydajność - używałam jej raz w tygodniu, starczyła na kilka miesięcy.

I to by było na tyle. Maseczka poza tym, że pachnie, nie robi nic :) Nie nawilża, ale też nie wysusza. Nie odżywia, ale też nie niszczy. Nie hamuje przetłuszczania, ale też nie obciąża. Nie nadaje blasku, ale też nie sprawia, że włosy tracą naturalność.
Na pewno już jej nie kupię, bo jeśli już używam maseczki, to chciałabym, żeby coś jednak robiła z moim włosami.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

cudo!

Kupiłam ją z ciekawości, chciałam nawilżającą maskę, bo moje włosy latem stają się strąkami ciężkimi do okiełznania. :(
Gdy ją nałożyłam na włosy, otoczyła mnie chmura tego cudownego zapachu! Ba, mało tego, po zmyciu maski, on nadal utrzymuje się na włosach :) mi jak najbardziej się to podoba, wiadomo, komuś może przeszkadzać ;)

Plusy:
* włosy nawilżone, lśniące,
* cudooowny zapach,
* opakowania jak najbardziej ok- można wydobyć spokojnie \'ostatki\' ;)
* często bywa w promocji, dzisiaj zamówiłam kolejną :)
* jest wydajna,
* na moich włosach efekt utrzymuje się dość długo przy stosowaniu raz w tygodniu

Minusy:
* niestety czasem mam po niej przetłuszczone włosy i nie wiem czym to jest spowodowane. :(

Używam tego produktu od: sierpień 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

bardzo dobra

Maska jest bardzo dobra, ślicznie pachnie, nawilża włosy, piękny zapach utrzymuje się na włosach, ale jest mało wydajna za co odejmuję pół gwiazdki. Po za niską wydajnością jest idealna :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

świetna jak na Avon

Jeśli maska do włosów to Dolce Latte, włosy są mięciutkie, gładziutkie i rozczesują się idealnie. Jednak jej zapach po dłuższym czasie nudzi i mdli, więc od czasu do czasu sięgam po inne odżywki, które akurat się napatoczą. Z drogeryjnych odżywek raczej ciężko wybrać coś, co będzie działało tak jak DL, a Avon raczej należy do drogeryjnej półki cenowo-jakościowej.

Ta maska jest jednak jedną z lepszych, na jakie trafiłam.
Przede wszystkim ma boski zapach. Obłędny, utrzymujący się na włosach do kolejnego mycia praktycznie, dla mnie cudowny. Mogłabym ją wąchać nieustannie.
Konsystencja budyniowa, dobrze trzyma się na włosach.
Sprawia, że włosy są miękkie, przyzwoicie się rozczesują. Dla mnie idealna alternatywa dla odpoczynku od DL.
Nie obciążą, nie przetłuszcza!
Opakowanie wygodne, takie jak lubię najbardziej - wszystko można wydłubać do końca.

Polecam.

bardzo dobry

Zapach miły , świeży , włosy są miękkie i po kilku zastosowaniach mniej wypadają ,łatwe są do rozczesania...polecam nie zależnie od długości włosów, szczególnie dobry jest dla włosów farbowanych