Joanna, Oleje Świata, Olejek do twarzy i ciała z olejem migdałowym

Joanna, Oleje Świata, Olejek do twarzy i ciała z olejem migdałowym

Oleje Świata to absolutny hit kosmetyczny. Linia ta powstała jako odpowiedź na aktualnie panujący trend na olejowanie włosów, twarzy i ciała. Olejek do twarzy i ciała z olejem migdałowym to doskonały wielofunkcyjny kosmetyk dzięki któremu, skóra staje się wyraźnie gładsza w dotyku a włosy bardziej odżywione i świetliste. Szybko się wchłania, doskonale regeneruje, odżywia oraz wygładza skórę. Należy do drogich olejów, może być mieszany z innymi olejami roślinnymi. Olej migdałowy jest szczególnie polecany do pielęgnacji skóry oraz pozbawionych blasku włosów.

regenerujące
zapachowa
w butelce
100 – 250ml

Fajny

Jak na swoją pojemność to jest bardzo wydajny.Pięknie pachnie, ma praktyczne opakowanie z którego można wydobyć cały kosmetyk do końca.Łatwo zmywa się go szamponem bez SLS.Przy moich wysokoporowatych i farbowanych na ciemno włosach spisuje się całkiem dobrze.Włosy są po nim miękkie, gładkie, mniej się puszą, czuć, że są nawilżone.Co prawda w składzie nie znajduje się sam olejek migdałowy, ale nie znalazłam niczego co negatywnie wpłynęłoby na włosy.Polecam :) Super sprawdza się też w wersji OMO -> olej, emulguję go maską do włosów, delikatny szampon, odżywka :)
Do ciała też fajnie się sprawdził, dobrze nawilża, nie lepi się, fajnie przy jego pomocy zeszły mi podrażnienia po goleniu a także chwyciło mnie delikatnie słoneczko :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe