Sephora, Colorful Eyeliner 24hr Eaterproof (Wodoodporny eyeliner)

Sephora, Colorful Eyeliner 24hr Eaterproof (Wodoodporny eyeliner)

Nowe eyelinery Colorful Sephora, aby jednym ruchem narysować kreskę intensywnie nasyconą pigmentami i trzymającą się na powiece przez 24 godziny dzięki wodoodpornej formule.

Cena: 49zł

Cudowny aplikator

Próbowałam w tańszych drogeriach różnych eyelinerów i szukałam takiego, który miałby podobny aplikator (końcówkę) do tego z Sephory. Nie udało się. Żaden z tanszych nie ma tak precyzyjnego aplikatora. Tym udaje mi sie stworzyc idealną kreskę - grubszą na koncu i cieniutką przy kąciku oka.

Jest bardzo trwały i podobnie jak recenzentce poniżej - mi równiez dzieli się na takie małe kawałeczki przy zmywaniu. Ale w ciagu dnia taka trwałosć ma swoja zalete - żadne pocieranie oka mu nie straszne. Mam kolor brązowy, ktory nie zmienia nasycenia przez cały dzien.

precyzyjna linia

Posiadam go w wersji czarnej oraz granatowej. To mój pierwszy eyeliner, wybrałam go przypadkiem i póki co nie zamierzam z niego rezygnować.

Zalety:
-precyzyjny pędzelek - szybko nauczyłam się tworzyć ładną kreskę
-bardzo ładny kolor - szczególnie czarny, pięknie błyszczy, bardzo wyrazisty; granatowy niekiedy musiałam poprawiać drugą warstwą by nie wpadał w szarość, ale odcień też ładny
-długo się utrzymuje

Minusy:
-tak dobrze się utrzymuje, że niekiedy cieżko go zmyć, to znaczy rozdziela się na małe cząstki i trudno je od razu wszystkie usunąć, ale być może to wina płynu do demakijażu ;)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania