Golden Rose, Matte Top Coat Nail Lacquer (Matujący lakier nawierzchniowy do paznokci)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Pojemność 10,5 ml

Golden Rose, Matte Top Coat nadaje matowe wykończenie. W celu uzyskania matowego efektu należy nałożyć jedną warstwę top coat na zaschnięty lakier dowolnego koloru.

Efekt
matowe
lakiery nawierzchniowe

Super!

Lakier nadaje bardzo elegancki i matowy wygląd. Po nałożeniu odżywki na paznokcie, lakieru, oraz matowego top coat, nie pojawiały się odpryski przez ok 4-5 dni. Lakier bardzo szybko schnie, a szeroki pędzelek ułatwia jego nakładanie. Produkt jest naprawdę tani i do tego wydajny.

dobry na 1 dzień

Faktycznie daje piękny efekt matu, ale na 1 dzień. Szybko wyciera się do półmatu, aż schodzi całkowicie. Po paru miesiącach nie wiem co się z nim dzieje, ale nie matuje już w ogóle, nadaje się tylko do wyrzucenia.

Tak, ale na chwilę

Do matującego topu z Golden Rose mam mieszane uczucia - z jednej strony faktycznie daje przepiękny mat na każdym lakierze. Z drugiej - jest to efekt, który utrzymuje się maksymalnie dwa-trzy dni.

Produkt jest wydajny, nie zasycha w buteleczce. Przyspiesza nieco wysychanie lakieru. Jest tani i dobrze dostępny. Mimo wszystko warto spróbować.

bardzo fajny

Golden rose znów dało dużo od siebie. Uważam, że matowy top jest lepszy niż matowe lakiery.
+ dostępność
+ matuje
+ nie ściera się
+ nie schnie długo

Dobry produkt w niskiej cenie

Top kupiłam po tym jak zakochałam się w matowym efekcie na paznokciach, który widziałam u wielu dziewczyn i sama zapragnęłam taki osiągnąć. Nabyłam go w małej drogerii za 6,65 (ostatnia sztuka!) za całkiem spora buteleczkę o nieprzeciętnym wyglądzie - szklane opakowanie sprawia wrażenie zaparowanego od środka, co wygląda nietuzinkowo i przyciąga uwagę. Spodobał mi się również szeroki pędzelek, którym łatwo i szybko nakłada się top. Jest to bezbarwny lakier, który na początku wygląda jak zwykły, ale w miarę wysychania stopniowo matuje lakier podkładowy. Wystarczy jedna warstwa, aby osiągnąć całkowity mat. Współgra z większością lakierów różnych firm jakie posiadam. Mat bardzo efektywnie prezentuje się na paznokciach. Efekt utrzymuje się kilka dni ok. 2-3, potem trzeba albo zrobić poprawki albo wykonać nowy manicure, zależy od lakieru podkładowego. Jestem bardzo zadowolona z tego topu, za tę cenę jest bardzo dobry, choć trwałość mogłaby być lepsza.

+ ładny efekt na paznokciach
+ jedna warstwa wystarczy dla osiągnięcia całkowitego matu
+ wydajność
+ ładne opakowanie
+ szeroki pędzelek
+ współgra z innymi lakierami

Warto kupić.

+ niska cena
+ działa...

- ...na krótko

Całkiem fajny produkt, nie jest to zupełny, najbardziej matowy mat i utrzymuje się parę dni, potem warto odświeżyć albo zmienić lakier, bo po kilku dniach możemy mieć i tak jakieś odpryski.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Dobry, ale za krótko

Bardzo lubię firmę Golden Rose, więc chętnie kuopuję ich produkty. Matowy top coat daje fajne matowe wykończenie, tak jak obiecuje producent, jednak bardzo szybko matowa warstwa się ściera, szczególnie na końcówkach paznokci. Cena jest niska, więc nie wymagałam od lakieru wielkich efektów, ale raczej nie kupię ponownie tego produktu.

Krótko działający glutek

Efekt tuż po pomalowaniu cudo ale po dwóch trzech dniach paznokcie "polerują" się na końcówkach co nie wyglada już najlepiej. Po jakimś niedługim czasie lakier zaczął mi bardzo gęstnieć byłam lekko zawiedziona bo naprawdę go lubiłam.

Bardzo dobry, ale na krótko

Bardzo fajny top coat, który rzeczywiście matuje, ale niestety nie na stałe. Po 2-3 dniach lakier zaczyna jednak trochę błyszczeć i potem z dnia na dzień błyszczy niestety coraz mocniej. Po 4 dniach efekt właściwie znika.

Ale zaczynając od początku, czyli od aplikacji: bardzo wygodny pędzelek pozwala dobrze dozować produkt. Top coat jest lekko białawy, nie jest idealnie przezroczysty. Nakładamy na paznokieć i myślimy “o boże, to nie działa!” bo top coat mocno błyszczy zanim zaschnie, ale już po 30 sekundach widać mat :) Top coat szybko zasycha i przedłuża trwałość koloru lakieru nałożonego pod spód.

Cena jest przystępna, opakowanie całkiem ładne. Minusem jest to, że gdy zużyjemy ok. 60-70% top coatu, to niezbyt wygodnie wygrzebać resztkę, ale to drobiazg. Wydajność OK.

Plusy:
+szybko wysycha
+ładnie się rozkłada
+nie robi smug, nie rozpuszcza lakieru pod spodem
+przedłuża trwałość lakieru
+wygodny pędzelek
+cena

Minusy:
-po 2-3 dniach paznokcie wybłyszczają się i efekt matu stopniowo mija
-dostępność

Przyzwoity

Bardzo lubię lakiery Golden Rose, dlatego też zdecydowałam się kupić również matowy top coat i nie zawiodłam się. Za niską cenę mamy dostęp do naprawdę przyzwoitego produktu. Mat wygląda bardzo ładnie, aczkolwiek po kilku dniach zaczyna się lekko błyszczeć (mi to jednak nie przeszkadza). Wystarczy ponownie nałożyć 1 warstwę i gotowe. Pędzelek jest szeroki dzięki czemu fajnie się go nakłada. Polecam go dla mniej wymagających i niewybrednych.

PLUSY
+ ładny mat
+ szybko schnie
+ szeroki pędzelek
+ wydajny
+ cena

MINUSY
- po około 2 dniach zaczyna lekko błyszczeć

suuuuper

tak, super matuje, paznokcie wygladaja oblednie, szybko schnie

jedyny minus to moze trwalosc, ale litosci... czego oczekiwac po takiej cenie

polecam

Warto kupić

+bardzo ładny mat
+łatwo się rozprowadza
+przyśpiesza wysychanie lakieru
+cena
+nie psuje się
+trwałość
-niestety mat juz po jednym dniu jest słabszy i z każdym kolejnym dniem lakier na paznokciach wygląda coraz gorzej za co odejmuję cała gwiazdkę :) Żeby mieć codziennie tak piękny efekt jak tuż po aplikacji, muszę codziennie nakładać nową warstwę produktu

Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa buteleczki