Golden Rose, Matte Top Coat Nail Lacquer (Matujący lakier nawierzchniowy do paznokci)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 10,5 ml

Golden Rose, Matte Top Coat nadaje matowe wykończenie. W celu uzyskania matowego efektu należy nałożyć jedną warstwę top coat na zaschnięty lakier dowolnego koloru.

Bardzo trwały + elegancki efekt

Ten top coat naprawdę znacznie przedłuża trwałość lakieru. Odpryski pojawiają się po baardzo długim czasie.
Daje piękny, elegancki efekt.
Aplikacja dołączonym pędzelkiem jest bardzo łatwa.
Lakier wysycha dość szybko, ale czasem przy odrobinie nieuwagi mogą pojawić się odgniecenia.
Dodatkowy plus - niska cena.

Zakochałam się!

Uwielbiam matowe lakiery, choć lubię też te błyszczące. Zarazem nie lubię mieć ogromnej ilości lakierów, bo wiem, że i tak ich nie zużyję przed końcem ważności. Nie wiem czemu nigdy wcześniej nie wpadł mi do głowy matowy top coat!

Produkt z Golden Rose to nawierzchniowy lakier dający efekt całkowitego matu niezależnie od tego, na jakim lakierze go użyjemy. Pozwala to na zminimalizowanie ilości lakierów, ponieważ każdy kolor, jaki kupimy, może być zarówno błyszczący, jak i matowy ;).

Jedna warstwa wystarczy dla całkowitego matu. Pędzelek jest bardzo wygodny. Trwałość jest taka, jak trwałość głównego lakieru pod tym matującym.

Polecam!

Przepiękny mat!

Odkąd zakochałam się na instagramie w matowych paznokciach, stwierdziłam, że muszę takie mieć. Wiedziałam, że GR ma matowy top coat i choć zwykle niechętnie sięgam po ich lakiery do paznokci, top coat bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nałożyłam go na lakiery żelowe, które niesamowicie się błyszczą-jak testować to w warunkach ekstremalnych! I byłam zachwycona (wciąż jestem) jaki piękny daje efekt. Przepiękny, czysty mat, bez żadnych smug, ani bąbli, nawet przy nakładaniu większej ilości. Doskonale wygładza paznokieć, dodaje trwałości, powłoka jest bardzo przyjemna w dotyku. Przedłuża trwałość manicure, nie odpryskuje. Wydaje mi się, że z wydajnością może być słabo, bo potrzeba go jednak trochę więcej, niż bym normalnie nakładała zwykłą, cienką warstwę top coatu.
Pędzelek bardzo wygodny, który ułatwia rozprowadzanie produktu.
Jedyny minus-po kilku dniach od pomalowania, zauważyłam, że na górze paznokcia mat się "przetarł" i przebija się błysk. Ta wada nie przeszkadza aż tak bardzo przy tym, ile ma zalet.

Rewelacja!

Dzięki temu produktowi każdy kolor położony na paznokcie od razu wygląda oryginalnie i wyjątkowo. Top coat daje świetne, w pełni matowe wykończenie już po kilku sekundach od nałożenia go na kolor. Ładnie się poziomuje, przy prawidłowej aplikacji nie powstają smugi. Dodatkowo przedłuża trwałość koloru na paznokciach. Produkt jest bardzo wydajny i w świetnej cenie. Warto go mieć w swoich zbiorach:)

Super!

Kupiłam ten top z ciekawości jakis czas temu. Daje bardzo fajny efekt. Sprawia że dobrze znany lakier może zaskoczyć efektem końcowym. Zauważyłam jednak że gdy nałoży się to za dużo to się nierówno nakłada także uwaga. Mimo wszystko jestem z niego zadowolona. Polecam:)

Nie jestem do końca przekonana

Top kupiłam już jakiś czas temu, zainteresowała mnie formuła. Top nałożony na każdy kolor lakieru tradycyjnego miał matowić. Na początku tak było... Świeżo otwarty zmatowił każdy poznokiec... Ale z czasem użytkowania jakby stracił na "mocy"?
Przestał matowić krótko pisząc... Jeden paznokieć był matowy, inny w połowie, a jeszcze inny wcale... Błyszczał się jakby zwykły top... Efektem jest nie estetycznie pomalowane paznokcie. Ponadto ja mam wrażenie że paznokieć który był całkowicie zmatowiony szybciej się zcierał i lakier odpryskał...
Schniecie również zabiera trochę czasu.
Po dłuższym użytkowaniu jestem rozczarowana...

Totalny must-have

Matowy Top Coat z Golden Rose kupiłam kilka lat temu gdy pojawił się na rynku. Dostrzegłam go na paznokciach koleżanki i byłam zaskoczona efektem, ponieważ mat dopiero stawał się popularny jednak na paznokciach rzadko było można go dostrzec. Produkt znalazłam w małej lokalnej drogerii za kilka złoty i stał się moim must-have, dzięki któremu mogłam każdy swój lakier zmienić w matowy bez względu na pierwotne wykończenie.

Lakier zamknięty jest w małym matowym przezroczystym opakowaniu. Pędzelek jest wygodny a płyn bezbarwny. Z łatwością nakłada się go na pomalowane paznokcie momentalnie zmieniając wykończenie każdego lakieru. Testowałam go na różnych kolorach, różnych markach i zawsze spisywał się fenomenalnie wzmacniając trwałość lakierów i przyśpieszając ich schnięcie. Mat nie schodzi i trzyma się do zmycia.

Bardzo dobry

To jest lakier nawierzchniowy, który nakłada się na inny lakier. Długo szukałam matu na zwykły lakier. Ten coat jest naprawdę dobry. Oczywiście trzeba pomalować paznokcie dokładnie i muszą wyschnąć całkowicie ale sam coat schnie szybko i od razu daje efekt matu. Przedłuża trwałość lakieru a paznokcie wyglądają naprawdę ładnie.

Szybki sposób na trendy

Lakier daje mocną, modną aktualnie matową powłokę. Zaraz po nałożeniu powierzchnia lakieru zaczyna zmieniać się w matową. Jestem naprawdę zadowolona z efektu. Lakier ma przyjemną nie lejącą, łatwo rozprowadzającą się konsystencję. Mogę spokojnie polecić każdemu.

Nie tylko mój ulubieniec

Kiedyś wpadłam na pomysł na paznokcie matowe. Po przejrzeniu Internetu wybór padł na ten produkt. Nie zawiodłam się. Bardzo szybko zastyga i powoduje ze lakier pod nim trzyma się o wiele dłużej. Efekt bardzo ładny. Moje koleżanki skusiły się za moją radą. Jedna z nich posiada matujący top coat innej firm i twierdzi że GR jest o wiele lepszy od poprzednika.

Każdy lakier w wersji matowej!

Kupiłam z czystej ciekawości, nie spodziewając się spektakularnych efektów, a tu proszę! Dzięki temu top coatowi nie muszę kupować matowych lakierów, bo teraz każdy, który mam mogę mieć w dwóch wersjach - zwykłej i matowej. Niestety, efekt utrzymuje się 2-3 dni, a następnie lakier zaczyna nieco błyszczeć. W dodatku wysycha praktycznie zaraz po nałożeniu, w niecałą minutę. Bardzo wygodny pędzelek i ładna buteleczka z matowego szkła. Zdecydowanie polecam!

Świetny!

Bardzo fajny top coat z eleganckim efektem matu. Sprawdza się do zwykłych lakierów i hybryd. Po pomalowaniu , po chwili zmienia się w matowy. Szybko wysycha, nie mam problemu z trwałością. Jest bardzo wydajny. Praktyczna, elegancka buteleczka. Cena bajeczna :) Nic tylko brać