Wellness & Beauty, Meersalz-Ol-Peeling mit Reichhaltiger Shea Butter & Mandelöl (Peeling do ciała `Masło shea i olej migdałowy`)

Poczuj się ożywiona olejkiem migdałowym i ekstraktem z masła shea. Niewielkie drobinki peelingujące z naturalnej soli morskiej usuwają łagodnie i gruntownie martwy naskórek i pobudzają mikrocyrkulację skóry. Skóra staje się miękka i jedwabista w dotyku.

Raczej polecam

Nie polubiłam się z tym produktem, ale swoje zadanie spełnia.

Przede wszystkim opakowanie... Jest piękne, ale kompletnie niepraktyczne. Słoik jest ciężki, trudno się go otwiera. Trzeba uważać przy używaniu, aby nie wyślizgnął się z rąk.

Sam peeling ma dość grube drobinki i ładnie wygładza skórę.

Jego konsystencja jest gęsta, więc ciężko się go wyjmuje i nakłada. Produkt potrafi wypaść z rąk.

Ma fajny, dość prosty skład. Ładnie nawilża, nie trzeba po nim używać balsamu.

Jeżeli komuś nie przeszkadza takie opakowanie, to ogólnie polecam.

Porządny zdzierak ze świetnym nawilżeniem

Peeling ma porządne, grube drobinki, które pięknie usuwają martwy naskórek. Dodatkowo jego formuła jest nieco "oleista" dzięki czemu po zmyciu go wodą skóra zostaje natłuszczona i nie wymaga nawilżania za pomocą balsamu. Osobiście taki film, jaki pozostawia na skórze, mi nie przeszkadza, dlatego dla mnie ten aspekt jest zdecydowanie na plus. Dodatkowo produkt niesamowicie pachnie, dlatego używanie go to czysta przyjemność.
Opakowanie peelingu pięknie prezentuje się w łazience - jest nietuzinkowe, a jednak klasyczne, idealne w moim guście. Zdecydowanie peeling godny polecenia!

Jest OK

Kupiłam na promocji w Rossmannie, żeby spróbować czegoś nowego i urzekło mnie opakowanie. Po otworzeniu zaskakuje olejek, który najpierw trzeba wymieszać z solą, żeby na dnie nie zostały same drobinki. Opakowanie idealne dla oka, ładnie wygląda na półce, ale gorzej z praktyką. Mając mokre dłonie, ciężko jest otworzyć nie rozbijając słoika, nie mówiąc już o dziewczynach z długimi paznokciami. Ciężko się nakłada, ponieważ większość produktu ześlizguje się z dłoni, nim nałożymy na ciało. Po prostu trzeba zrobić to szybko i uważnie. Gumka zabezpieczająca urwała mi się po kilku użyciach, także to też pozostawia wiele do życzenia. Sam peeling spełnia swoją rolę - oczyszcza, złuszcza naskórek i pozostawia skórę nawilżoną, bez konieczności wcierania innego balsamu. Wydajność... Nie jest zła, ale najlepszą też bym jej nie nazwała. Zapach kwestia gustu, aczkolwiek długo utrzymuje się na skórze.

Lubię do niego wracać

Jest to całkiem przyjemny peeling. Spełnia swoje zadanie. Dokładnie oczyszcza skórę. Pozostawią ją gładką, odświeżoną, ale też nawilżoną. Do tego przyjemnie pachnie. Kosmetyk nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Podoba mi się jego opakowanie. Nie wyrzucam go do kosza, ale wykorzystuję do przechowywania peelingu własnej roboty. Od czasu do czasu lubię stworzyć własny kosmetyk. Cena peelingu od Wellness @ Beauty jest przystępna. Choć przyznaję, że z wydajnością nie jest dobrze . Kosmetyk wystarcza mi na 3 użycia. Mimo tej jednej wady warto wypróbować!

Bardzo go lubię

Piękny słoiczek jest ozdobą łazienki, ale v niestety nie jest praktyczny
+ doskonale oczyszcza skórę
+ solidnie złuszcza naskórek
+ jest tłusty, nawilża skórę i nie trzeba używać po nim balsamu
+ w końcu zniknęły wszystkie wrastające włoski po depilacji

tak!

Peeling do ciała z olejkiem migdałowym i masłem Shea marki Wellness & Beauty, w którym zakochałam się od pierwszego użycia.
Nie planowałam jego zakupu, potrzebowałam jakiegokolwiek peeling do ciała a ten akurat był w promocji w Rossmannie.
Od razu po otwarciu czuć piękny zapach, który utrzymuje się również długo po użyciu. Za pierwszym razem konsystencja wydała mi się bardzo dziwna - jakby ziarenka soli zamoczone w wodzie, która okazała się być olejkiem. Po użyciu stwierdziłam jednak, że jest genialny! Świetnie sprawdza się jako peeling a ponadto, dzięki olejkowi skóra jest idealnie gładka i nawilżona. Okazał się być kosmetykiem 2w1 i dzięki temu nie musiałam używać już balsamu czy olejku.
Sam zamykany słoiczek również bardzo mi się spodobał. Po wykończeniu tego peelingu, chyba go zatrzymam i użyje do przechowywania płatków kosmetycznych.
Za słoiczek 300g, który jest całkiem wydajny, zapłacimy około 14 zł.

Ma coś w sobie...

Ma minusy ma plusy, produkt mega ciężki dla mnie do oceny... Zacznę od opakowania. Słoik owszem fajny na konfitury czy jakieś marynowane grzybki ale nie na kosmetyk który bierzemy se sobą pod prysznic czy do wanny. Otwarcie tragedia no chyba że chcemy zdjąć hybrydy albo połamać paznokcie. Dla mnie od razu po zakupie produkt należy przełożyć do czegoś poręczniejszego i bezpieczniejszego. Samego produktu jest dość mało ale jest też dosyć wydajny nie trzeba go używać garściami, Produkt to po prostu sól z olejkiem, zapach kwestia gustu mnie nie powala jednak sam peeling ma coś w sobie, lubię go używać, daje jakąś przyjemność podczas kapieli, wyraźnie natłuszcza ciało i wannę, nadal zostawia tłustą warstwę na skórze po zmyciu wody mi to odpowiada.

Bardzo pozytywne zaskoczenie!

Peeling kupiłam w Rossmannie z ciekawości - ma wzorowy skład INCI, przystępną cenę a także pięknie prezentujące się opakowanie.

Kosmetyk bardzo pozytywnie zaskoczył mnie swoim działaniem - skutecznie złuszcza martwe komórki naskórka. Jest to dość mocny, solny peeling, ale preferuję tego typu peelingi.

Po zastosowaniu skóra jest niesamowita - mięciutka, gładka, nawilżona, SPRĘŻYSTA ale nie tłusta! Ciężko opisać mi ten efekt - należy samemu spróbować =)

Opakowanie budzi wiele kontrowersji - z jednej strony szkło stwarza ryzyko potłuczeń, jednak z drugiej strony - jest to rozwiązanie bezpieczne dla środowiska i kosmetyku. Osobiście jestem na "TAK" dla tego opakowania =)

Duży plus za szczelne zamknięcie - dzięki niemu woda nie dostaje się do preparatu a jest to bardzo istotne, ponieważ nie posiada konserwantów poza witaminą E (wystarczającą dla kosmetyków o olejowej formule).

Peeling ma dość mocny zapach, jednak dzięki temu pozostaje on na skórze i długo się utrzymuje, co bardzo mi się podoba! Kosmetyk na chwilę obecną jest moim hitem i zakupiłam kolejne opakowanie!

Więcej nie kupię

Od czego tu zacząć... Opakowanie na pierwszy rzut oka ładne, niestety niepraktyczne. Z pokrywki słoiczka gumka pękła i obsunęła się, z racji tego, opakowanie już tak ładnie nie wygląda ( a na wyjazd tym bardziej się nie nadaje! )
Konsystencja peelingu jest dość lejąca się przez dużą ilość tłustego olejku w środku, przez co peeling po nałożeniu na skórę spada momentalnie, ba nawet z dłoni spadnie zanim zdążę go nałożyć na daną część ciała - przez co jest mało wydajny.
Skóra po peelingu jest wygładzona ale również bardzo tłusta.
Zapach intensywny ale przyjemny.

Taki sobie

Na pierwszy rzut oka, co zwróciło moją uwagę to opakowanie, w którym jest zapakowany peeling do ciała. Jest to słoiczek . Ładnie to wygląda, ale w praktyce niestety niezbyt zdaje egzamin, ponieważ gumka, która miała za zadanie uszczelniać zawartość słoika, po kilku aplikacjach najzwyczajniej się odczepiła i zerwała na pół. Gdy otworzymy słoik na wierzchu znajduje się tłusty olejek, który trzeba wymieszać z resztą. Samo nabiera z tego słoika jest dość kłopotliwe, ponieważ peeling szybko spada i ciężko go wmasować w ciało. Co powoduje, że peeling jest praktycznie wszędzie ,a potem mamy ślizgawkę w wannie, jak i na podłodze. Trzeba bardzo uważać. Konsystencja tego produktu jest bardzo tłusta, lejąca się. Peeling jest dość szorstki, ale ładnie oczyszcza skórę, która potem jest ładnie gładka, nawilżona, wygładzona. Jeżeli chodzi o zapach to jest mdły i najbardziej czuć olejek migdałowy. Podsumowując niezbyt się polubiliśmy. To co mi w nim nie odpowiada to konsystencja, opakowanie, no ale działanie jest dobre.

Średnio...

Bardzo lubię kosmetyki w estetycznych słoiczkach oraz słodkie nuty zapachowe. Tutaj akurat mamy obydwa atrybuty. Sam peeling nienajgorszy, ale chyba problem tkwi w jego konsystencji. Jest zbyt wodnisto-oleista przez co oddziela się w nim warstwa solna. Preferuję bardziej zbite produkty tego typu lub samodzielne przygotowanie peelingu z kawy i oliwki. Gotowiec musi spełniać inne oczekiwania, choć naturalnie rozumiem, że praw fizyki i chemii (zwłaszcza) czasem nie da się przeskoczyć.

wszystko co dobre szybko się kończy...

Uwielbiam w nim wszystko: zapach, idealny rodzaj i wielkość zdzierających drobinek oraz końcowe uczucie gładkości i nawilżenia. No i oczywiście ta baaardzo przystępna cena :)
Słoiczek wygląda bardzo ładnie, może nie jest on najporęczniejszy, ale mimo wszystko dopełnia uczucie przyjemności z aplikacji produktu.
Jedyny minus to wydajność. Przed zakupem czytałam podobne opinie, ale nie sądziłam, że opróżnienie słoiczka nastąpi aż tak szybko... Na pewno wypróbuję jeszcze inne wersje zapachowe, ale do tej jeszcze kiedyś wrócę :)