Kallos, Lakier do paznokci

Kallos, Lakier do paznokci

Lakier dostępny jest w wielu kolorach. Nie odpryskuje i nie ściera się nawet do 5 dni. Nakłada się równomiernie.

Świetny produkt

W mojej drogerii kosztuje 3.49 zł. Skusiłam się przypadkowo zachęcona ceną i niebanalnymi kolorami. lakier świetny. Niesamowite zaskoczenie. Mocno kryje, pięknie się rozprowadza, nawet jasne kolory nie tworzą smug. Szybko schnie i z Inglot Gel Effect utrzymuje się na paznokciach uszczerbków przez 4 dni a to u mnie dużo. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 msc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku

miłe zaskoczenie

Bardzo duzy wybór ciekawych kolorów, dobrze się rozprowadza i długo utrzymuje, poza tym cena 5-7zł! Czego chcieć więcej. Polecam :)

super

Kosmetyk ten kosztuje ok 7 zlotych. Nie jest to duzo wiec mysle ze warto sprobowac nawet jesli mialoby sie wyrzucic. Jednak takiej potrzeby nie bedzie. lakier ladnie sie naklada, dwie warstwy wystarcza i dobrze sie trzyma nawet przy sprzatniu i kontakcie z woda i detergentami okolo 4- 5 dni :)
nie odbarwia plytki ale dosyc dlugo schnie a te brokatowe ciezko sie zmywa:)

świetny :)

Mam kolor ciemno bordowy, łądnie wygląda na paznokciu i ... trzyma się 5-6 dni. Nie mogłam w to uwierzyć ale wykonujac prace domowe naprawdę tyle wytrzymał. Nie odpryskiwał ale tworzyły sie na nim ryski po 4 dniach. Kolor jest jednolity, kryje po 2 warstwach. Ładnie się błyszczy i jest dosyś twardy. Szybko zasycha, pędzelek też ma wygodny. Śliczne opakowanie.