AA, Men Sensitive, Pianka do golenia nawilżająca

AA, Men Sensitive, Pianka do golenia nawilżająca

Sprawdź ceny produktu

Stworzona w trosce o szczególnie wrażliwą skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa formuła z technologią SkinProtective i kompleksem łagodzącym zapewnia:
- Wyjątkowe nawilżenie zapobiegające uczuciu suchości i ściągnięcia
- Ochronę przed mikrourazami i łagodzenie podrażnień
- Delikatne i komfortowe golenie bez zaczerwienień
- Wzmocnienie naturalnej odporności skóry
- Idealnie gładką skórę po goleniu

Efekt: Intensywnie nawilżona, ukojona i miękka skóra.

Średnia

Piankę kupiłam mężowi, ponieważ swego czasu miał problem z wrażliwością skóry. Niestety nie był zachwycony. Znalazłam ją w Super-Pharm w promocji 1+1 gratis. Za dwie pianki zapłaciłam 16 zł, więc ok, ale za jedną to trochę za drogo, gdyż jest dużo lepszych i tańszych produktów na rynku.
Pianka rzeczywiście nawilża, nie podrażnia, jest bez zapachu. Skóra po goleniu jest gładka,lecz włoski bardzo szybko odrastają, co przy innych produktach następuje później.
Mężowi najbardziej nie podobało się to, że golenie nie szło tak gładko jak powinno. Maszynka szybko się zapychała,a pianka nie dawała wymaganego poślizgu, więc łatwo można było się zaciąć.
Jest dosyć wydajna.
Opakowanie ma fajny design.

Najlepsza

Jest świetna ! Kupiłam ojcu i chłopakowi. Gole sie także ją ja i jest super. Gładki poślizg ostrza, zero zacięć i zaczerwienień. Włoski usunięte a skora nie jest podrażniona. Bardzo wydajna. Ładny delikatny zapach. Najlepsza pianka na rynku, gillete nie dorównuje.

To zaskakujące, ale polecam :)

Wyłącznie dla mężczyzn....? Ale czego mam używać, skoro produkty dla kobiet zupełnie mi nie pasują? ;)
Pianka jest kapitalna - tania, bez zapachu i faktycznie nawilża :) Troszkę gorzej z dostępnością, ale też nie jest jakoś bardzo trudno.
Jeżeli mam kupować super-reklamowany specyfik tylko dlatego, że jest dla kobiet, to dziękuję. Wolę prawie nieznaną piankę, która faktycznie działa, nie ważne, komu jest dedykowana ;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno